Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów Radia Samiec


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

To właściwie nie jest pytanie, ale w swojej audycji o odchudzaniu dużo mówiłeś o stresie, o tym że uważasz że stress wyszczupla. Tymczasem amerykańscy naukowcy odkryli że to stress jest przyczyną gromadzenia się tłuszczu na brzuchu. W tym filmie jest to wytłumaczone bardzo sensownie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Pytania do redaktorów Radia Samiec.
  • 2 tygodnie później...
Dnia 26.05.2016 o 15:16, ThePowerOfNow napisał:

1. Coś o podrywie Pań (co trzeba reprezentować ze Sobą itp.)

2. Najlepsze sposoby na zdobycie seksu

3. Ile mężczyzn z Twojego doświadczenia chodzi na prostytutki i co ile wracają?

 

 

Odpowiedziałem:

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra audycja! Emocjonalna strasznie, rozumiem to, bo wiem, jak Marek był kiedyś poniewierany. Kiedyś jak jeszcze robiłem dla Statoila na Rosoła mieliśmy stację. Był nalot na jakiś burdel w pobliżu i wszystkie dziewczyny w strojach służbowych wpadły na stację i chciały pochować się w kiblu. Tam jakaś akcja była, strzelanina. W ogóle burdele to śliski temat, w Rzeszowie parę lat temu odrąbali klientowi nogę w udzie przez pomyłkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rysiek Judasz napisał:

W ogóle burdele to śliski temat, w Rzeszowie parę lat temu odrąbali klientowi nogę w udzie przez pomyłkę :D

Ciekawe czy dostał stały rabat za pomyłkę w obsłudze klienta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam VETO :) audycja "Jeśli kobieta narzuca Ci styl ubierania się, już przegrałeś związek. - radiosamiec.pl"  Co jest złego w sweterkach ? Jak ktoś ma zrobioną klatę to pasuje (ja nie mam :lol: ale aktorzy ,modele) 

 

Przykład 1

 

Przykład 2

 

Przykład 3

 

rozumiem  noszenie swetrów za obciach ale takich "januszowych" szare w rąby ;P styl stragan :P do tego brzuch wywalony 

P.S zauważyłem w PL że nie wypada być " dobrze ubranym"  bo albo ludzie mówią   homoś albo laluś ;P 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2016 o 11:53, Rysiek Judasz napisał:

 W ogóle burdele to śliski temat, w Rzeszowie parę lat temu odrąbali klientowi nogę w udzie przez pomyłkę :D

 

Mężczyzna może nie mieć ani ręki ani nogi, najważniejsze aby nie był kaleką.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku jakiś czas temu zauważyłem, że w momencie kiedy uda mi się odnieść zamierzony cel / spełnić swoje marzenie to będąc naładowany masą pozytywnej energii kobiety same zaczynają szukać kontaktu wzrokowego ze mną. Podobna sytuacja ma miejsce wtedy, kiedy jestem wkurwiony i wypełniony energią negatywną. Moje pytanie brzmi dlaczego akurat wtedy zaczynają takiego kontaktu wzrokowego szukać? Czy tutaj chodzi po prostu o to, że widząc dany rodzaj emocji to po prostu chciałyby, żeby te emocje zostały jakoś przelane na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jeśli istnieje cokolwiek poza brutalną matematyką na ziemi, tej ziemi to właśnie energia, której nie widzimy, a tak naprawdę transfer ten energii. Każda interakcja to transfer energii, jeśli trafiasz na kogoś fajnego, empatycznego, reagującego pozytywnie na świat, to masz wrażenie naładowania na plus, jak trafiasz na harpię, to mimo, że ją przelecisz, to czujesz wycieńczenie, bo aby dokonać aktu prokreacji, zostałeś zmuszony do przelania swojej energii na nią. Narzędzia kobiet to shit testy, podsrywanie, ciągłe trzymanie w napięciu, drenaż itp. Potraktujcie to co napisałem jako czystą baśń. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rysiek Judasz napisał:

W ogóle jeśli istnieje cokolwiek poza brutalną matematyką na ziemi, tej ziemi to właśnie energia, której nie widzimy, a tak naprawdę transfer ten energii. Każda interakcja to transfer energii, jeśli trafiasz na kogoś fajnego, empatycznego, reagującego pozytywnie na świat, to masz wrażenie naładowania na plus, jak trafiasz na harpię, to mimo, że ją przelecisz, to czujesz wycieńczenie, bo aby dokonać aktu prokreacji, zostałeś zmuszony do przelania swojej energii na nią. Narzędzia kobiet to shit testy, podsrywanie, ciągłe trzymanie w napięciu, drenaż itp. Potraktujcie to co napisałem jako czystą baśń. ;)

 

Kiedy ludzkość jakoś naukowo ogarnie tą energię to zapewne okaże się, że i ona podlega matematyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2016 o 12:38, Voqlsky napisał:

mini uwaga ;) proszę ciszej odkładać browara na blat  czasem w audycji  jest takie "pierdolnięcie"  że mam mały zawał .  Można podłożyć gąbkę albo gumę pod butelkę. 

To również tworzy pewien "klimat" audycji. Nie sądzisz?
Od razu słychać, że po II stronie nie siedzi byle kto :)
Poza tym Boss mówiąc tak wiele nadwyręża struny. Niech więc dba o zdrowie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Saint napisał:

To również tworzy pewien "klimat" audycji. Nie sądzisz?
Od razu słychać, że po II stronie nie siedzi byle kto :)
Poza tym Boss mówiąc tak wiele nadwyręża struny. Niech więc dba o zdrowie ;)

 

Wreszcie ktoś, kto troszczy się o zdrowie Mistrza :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to właściwe miejsce na ten wpis ale może akurat. 

Słuchałem ostatniej audycji odnośnie powiedzeń  . I taka mi się pierwsza myśl nasunęła odnośnie działki w Drochiczynie.  

A myślałeś o tym żeby spróbować jakoś ugryźć ten temat w ten sposób, żeby udowodnić, że majątek po dziadku został przekazany Twojemu wujkowi nielegalnie? 

Ja nie jestem prawnikiem, ale może są tu jacyś faceci znający się na tego typu sprawach. Może wartalo by pokombinować coś od strony :.w jaki sposób ta darowizna została przekazana - przecież muszą być na to jakieś dokumenty, podpisy itd.  Może jakaś analiza grafologiczna. 

Chociaż z drugiej strony nie wiem czy jeśli ktoś jest niezdolny do podpisu to może wystarczy jakiś odcisk palca na dokumencie w obecności notariusza. ..- nie mam pojęcia. 

Nie wiem też ile by coś takiego mogło kosztować,  bo pewnie oparlo by się to o sąd itd. 

Ale jeśli Twój Dziadek był sparaliżowany i na morfinie to raczej też nie był w pełni władz umysłowych  ( sorki za mocne słowa ale tak to wygląda- piszesz o halucynacjach. .. )

W sumie ludzie odzyskiwali kamienice 50 i więcej lat po wojnie - u mnie w Krakowie jest wiele takich przypadków. 

Może tutaj nie ma przedawnienia . Co do zachówku to nie jestem pewny czy to kwestia trzech lat a z.tego co wiem to przy darowiznę tez chyba się należy. 

 

Co do sprzedaży,  lub próby odkupienia od właścicielki to nie mam pojęcia co Ci poradzić - sam byłbym w kropce - kwestia jaka to cena. 

Jeśli będziesz tam jeździł to może warto odkupić - ziemia to zawsze trwała inwestycja. 

Z drugiej strony jak sprzedasz swoją część to będziesz miał trochę kaski, a tak jak mówisz, pojechać tam sobie zawsze możesz , wynajmniesz pokój i tez będzie ok. No chyba, że wzialbys zabito niewiele. 

Jeśli zarobilbys jakąś większą kwotę to może opcja sprzedaży byłaby lepsza. 

Jeśli natomiast miało by być to załóżmy parę tysięcy pln. to takie pieniądze szybko się rozchodzą i nie ma ani kawałka ziemi ani kasy. 

Może można by było dogadać się z tą babką sprzedać to wspólnie i od razu kupić sobie juz indywidualnie za te pieniądze kawałek ziemi tam, jeśli chciałbyś mieć tam coś swojego. 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIAŁ EZOTERYKA PYTANIE

 

Witaj Marku , witajcie forumowicze, bracia samcy . Mam pytanie do naszego Wodza ale i do was , jeśli spotkaliście się może z następującym zjawiskiem :   "ASMR (skrót od autonomous sensory meridian response) – zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ludzkiego ciała. Zjawisko to może zostać wywołane poprzez wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne. Charakter i kwalifikacja zjawiska ASMR została przebadana naukowo jako mająca pozytywny wpływ na wyciszenie, poprawę zasypiania oraz walkę z lękami[1]. Z przeprowadzonych badań wynika że aż 97% ludzi korzystających z tej formy relaksu, wykorzystuje ASMR tuż przed pójściem spać". <------ cytat za wikipedią .Jeśli wpiszecie na youtube ASMR wyskoczy wam bardzo dużo filmików o tej tematyce z pojedyńczymi aktorami mówiącymi do was szeptem lub głośno , coś pokazujacych udajacych ze robią masaż itp . Od zawsze poszukiwałem odpowiedzi na to pytanie co to moze być bo od kąd pamietam miałem to uczucie i było związane z konretnymi osobami  z którymi sie spotykałem poprostu one potrafiły wywołać to uczucie mrowienia jak wyzej jest napisane w definicji.  Stwierdziłem że to ciekawy temat na zrobienie audycji dla radio samiec jeśli oczywiscie główny redaktor wie o co chodzi . Jestem bardzo Ciekawy twojej opinii Marku   co to wg Ciebie jest i dlaczego uczucie to mogą wywołać konkretni ludzie. A forumowiczów i pozostałych redaktorów zachęcam do wpisywania się czy ktoś doświadcza tego uczucia a jestem prawie pewien że znajdą się tutaj takie osoby . Pozdrawiam was Bracia i czekam na rozwinięcie tematu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku mam do Ciebie dwa pytania,fajnie gdybys nagral na te tematy audycje,poniewaz dotycza one rozwoju osobistego i mysle ze nie tylko ja szukam odpowiedzi na te pytania.Pierwsze dotyczy podswiadomosci.Jak w praktyce wyglada obrona podswiadomosci przed wprowadzeniem nowego wzorca np kiedy stosujemy Twoja terapie Bogging lub inna metode aby podniesc swoja samoocene?Nie pamietam dokladnie (ale chyba w Twojej ksiazce Stosunkowo Dobry) wyczytalem,ze podswiadomosc moze spowodowac przeziebienie lub oslabienie organizmu aby bronic swoich struktur.Jak podswiadomosc sie broni,jak mozemy rozpoznac ze jestesmy na dobrej drodze,czy i jakie sa tego symptomy(jakies zachowania lub tez uczucia)??.Pytam dlatego,ze od pewnego czasu pracuje nad swoja samoocena i od tego czasu(najczesciej rano) miewam oznaki totalnej zalamki,moze zabrzmi to smiesznie ale czuje,ze nie mam sensu zycia,ze nie mam co ze soba zrobic lub tez nie wiem co dalej,wszystko mi obojetne(co do placzu o ktorym mowiles w jednym z nagran,mialem sytuacje,ze po prostu rozbeczalem sie przed lustrem jak dziecko)...Jestem ciekaw poniewaz po jakims czasie mi to przechodzi i zastanawiam sie co sie ze mna dzieje...Drugie pytanie natomiast dotyczy poczucia winy o ktorym tym razem juz na bank:D pisales w Stosunkowo Dobrym.Jak poradzic sobie z silnymi emocjami ktore cholernie przeszkadzaja w normalnym,codziennym funkcjonowaniu,z wyrzutami sumienia,ze zawiniles,ze zrobiles cos glupiego a mozna bylo rozwiazac to w inny sposob,ze swiadomoscia ze to jednak ''moja wina''?? Z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie, czy ma sens pakować się w związek z laską, która nie chce dziecka i nie śpieszno jej do małżeństwa, bo wygląda to jak sytuacja idealna ale czy przypadkiem takie coś nie jest jeszcze bardziej niebezpieczna dla samca? ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku przesłuchałem ostatnią audycję w której wspominałeś Pana Profesora Starowicza i kolejny raz wspomniałeś o tak zwanej Super Zawodniczce. Czy jest jakiś sposób żeby się przed taką ochronić czy po prostu jak na taką trafimy to mamy przesrane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry, ja tu z prośbą pierwszy raz.

Kiedyś Marku wspomniałeś, że zrobisz audycję o afirmacjach, taką stricte o afirmacjach. Jak je układać np? ;) Więc taka prośba właśnie coś w tym temacie. Takie może rozszerzenie wątków ze Stosunkowo Dobrego, bo pewnie przez ten czas sporo nowego odkryłeś. Dobra, dobra już nic nie narzucam ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aumakua Bóg zapłać. Moje pytanie było skąpe bo nie chciałem żeby się komuś coś skojarzyło :D Tak teraz sobie myślę, że chodziło mi bardziej o to czy to jest normalne dla kobiety, że nie chce dzieci bo mi się to kojarzy z jakimiś problemami psychicznymi... ale i tak, odpowiedź była bardzo fajna :) niezwykle rozbawił mnie motyw rybki i robaczka!

 

Aloha!

 

Marku, mam takie pytanie: Jak pokonać lęk przed śmiercią w samotności lub samotną starością? Wcześniej o tym nie myślałem ale po ostatnich kilku pogrzebach w rodzine i odejściu bliskich w strasznych męczarniach nasunął mi się taki temat w głowie z którym próbuję się jakoś zmierzyć.

 

Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie ksiedza na naszym pogrzebie.

 

Czy myślisz ze odmawianie przez kaplana modłow nad naszą trumną i mowienie naszej duszy ze ma gdzies tam spoczywac w spokoju cala wicznosc jest dobre??? Czy raczej może miec to jakies negatywne skutki dla duszy? No i czy sam chciałbyś żeby na twoim pogrzebie był ksiadz albo jakikolwiek inny pracownik państwa Watykan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, mówiłeś że praktycznie poradziłeś sobie z tym gównem jakim jest IBS. Podziel się swoją wiedzą na ten temat w audycji. Jak sobie radzić? Ta choroba niszczy życie, związki, tak jak mój 8letni. Rujnuje wszystko. Po tym jak odeszła do, jak powiedziała, "normalnego", to czuję się jeszcze gorzej. Poradzisz coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Magician napisał:

Marku, mówiłeś że praktycznie poradziłeś sobie z tym gównem jakim jest IBS. Podziel się swoją wiedzą na ten temat w audycji. Jak sobie radzić? Ta choroba niszczy życie, związki, tak jak mój 8letni. Rujnuje wszystko. Po tym jak odeszła do, jak powiedziała, "normalnego", to czuję się jeszcze gorzej. Poradzisz coś?

 

Odpowiedziałem:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Pytania do redaktorów Radia Samiec
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.