Skocz do zawartości

Jak ustalić miejsce zamieszkania ex


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest taka

 

Ex prawdopodobnie cierpi na zaburzenia paranoidalne. W 2021 zgłosiła na prokuraturze, że założyłem jej podsłuchy w domu, podsłuch na telefonie i laptopie córki i za ich pomocą steruję jej laptopem. Przy okazji wymyśliła, ze jest nękana i stalkingowana. Po raz kolejny prokuratura umorzyła postępowanie. 

 

ex ukrywała i ukrywa, że mieszka "kąkubentem" jednocześnie starając się o wyższe alimenty udając że mieszka sama.

 

Ostatnio zmieniła miejsce zamieszkania i je ukrywa nie informując mnie przy okazji, gdzie mieszka córka.

 

Dlatego mam do Was pytanie.

 

Czy macie jakieś sensowne tanie pomysły jak ustalić jej miejsce zamieszkania.

 

PS: Wcześniej pisałem, że szykuję dla niej mega niespodziankę i wygląda, że w ciągu najbliższych 2 miesiecy niespodzianka wypali. A do końca roku będzie coś ekstra. 🙂  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bedzie sensowny pomysl, ale wiem, ze moj znajomy tak zrobil i zadzialalo. Zglosil na komisariacie zaginiecie corki i ex zony, ale glownie chodzilo o corke, podal wszystkie mozliwe dane ex zony, imie, nazwisko, pesel i co wazne numer kontaktowy. Powiedzial prawde, ze boi sie o zdrowie i zycie corki, ze nie wie czy nic jej nie grozi. Znalezli ex zone poprzez zaklad pracy i nadajniki logowania telefonu komorkowego. Przypal miala w pracy, przypal na policji. Strach i szacunek w oczach ex meza, ze nie boi sie zglosic do organow scigania. Moze tej metody uzyj.

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 wniosek o udostępnienie danych z rejestru PESEL, do organu gminy. 

 

Oczywiście dane zamieszkania mogą być nieaktualne. 

 

Możesz też spróbować tego samego z konkubentem, może mieszkają u niego? 

 

Czy sąd zmniejszy alimenty bo żyje w konkubinacie to odrębna kwestia, małżeństwo oznacza więzi gospodarcze, konkubinat może ale nie musi, więc w dużej mierze opierałoby się to na zeznaniach jej i konkubenta, a adwokat poinstruuje co mówić.

 

Nie rób sobie nadziei, ale spróbować można. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz ogarnietego kolesia ktory ma dobra gadke, kupujecie jednorazowa simkarte, dzwonisz do niej poznym popoludniem jako kurier DHL, ze czekasz z paczka dla Pani (Imie_nazwisko) i nikogo nie ma w domu. Najprawdopodniej ona mowi ze jest, mowisz ze stoisz w tym miescie na takiej ulicy i nikogo nie ma. Ona wtedy mowi ze zly adres ona tam nie mieszka, pytasz wtedy o prawidlowy adres zeby przekierowac paczke. Paczka oczywiscie oplacona z gory, a koles musi miec dobra gadke. Na 75% w zamieszaniu palnie adres gdzie mieszka. 

 

P.S

Jak poznasz adres to oczywiscie zadnej paczki nie wieziecie xd

 

 

Edytowane przez Moriente
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rarek2 napisał:

Dlatego mam do Was pytanie.

PO PIERWSZE odpuść sobie VENDETE.

NIE rozumiesz chyba czemu tak się dzieje????

Bo jesteś ZAANGAŻOWANY cały czas w jej życie.

RESPONSYWNY.

 

TRAZ.....jak już ZROZUMIESZ, że kolej innego frajera to: 'obowiązek szkolny'.....JEST TWOIM POTĘŻNYM SPRZYMIERZEŃCEM.

 

OD 7 do 18 roku cała RZESZA AGENTÓW zajmuje się twoim dzieckiem na koszt państwa(nauczyciele jakbyś nie zkumał).

GRAJ DYPLOMATAMI.

POCIĄGNIJ za sobą tłumy(przekupstwo oświatowe???)

 

USE THE FORCE @rarek2  

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mosze Red napisał:

Nie rób sobie nadziei, ale spróbować można. 

Od razu mam ochotę napisać do @rarek2: daj sobie siana.

 

Zacznij żyć przyszłością, swoim życiem a nie tym co było. 

Tornado również dobrze pisze:

12 godzin temu, Tornado napisał:

OD 7 do 18 roku cała RZESZA AGENTÓW zajmuje się twoim dzieckiem na koszt państwa

 

Ty nie masz dziecka, Ty masz leasing na dziecko i to tylko do płacenia.

 

Walka z wiatrakami. Ogranicz budżet na alimenty do minimum (ta jasne kurwa dobro dziecka, jakby o dobro dziecka chodziło to miałoby dwójkę rodziców i normalną rodzinę) tak samo jak swoją rolę w wychowaniu i nara. 

Wyciągnij nauczkę, oby szybciej niż wyciągnąłeś ze swojej byłej.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Moriente napisał:

Bierzesz ogarnietego kolesia ktory ma dobra gadke, kupujecie jednorazowa simkarte, dzwonisz do niej poznym popoludniem jako kurier DHL, ze czekasz z paczka dla Pani (Imie_nazwisko) i nikogo nie ma w domu

Sądzisz, że jest aż tak tępa aby to kupić? Może tak, nie wiem ale mało prawdopodobne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.