Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Czy trzeba coś jeszcze dodawać? :D Mieć żonę to prawdziwy skarb i to jeszcze taką, która chce rozwijać swoje taneczne pasje. Nawet taki chłop, jak Lewandowski nie jest w stanie wygrać z babonem. Czy bylibyście zadowoleni widząc coś takiego? :D Typowa poleczka z pasją do tańca. Już takich wiele widziałem. 

 

49b0eeb562cc60ebe7d36ec803ad0e429da7660c

0949ac492d2f3acd6b3fb1764e3f61c1bf64f3b9

 

c766d202fba7a436c31e0f8f01cfc4410e457408

Anna-Ledmfmmf.jpg

od-lewej-rafal-maserak-anna-lewandowska-

  • Like 6
  • Dzięki 4
  • Haha 27
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Druid napisał:

Najgorsze jest to ocieranie się podczas tańca. Ciekawe czy byłaby zadowolona, jak jej mąż ociera się z atrakcyjną panną.

Podwójne standardy. To, co złe dotyczy wyłącznie mężczyzn. Kobiet nigdy. Jeżeli kobieta zdradza to znaczy, że partner zawinił, nie zadbał. Jeżeli kobieta krzywdzi to znaczy, że szuka sprawiedliwości i tak dalej i tak dalej. Z mężczyzn kulturowo zrobiono już totalne szmaty. Przecież dla Lewandowskiego to wstyd za same takie zdjęcia teraz. Żona to dalej reprezentacja męża. Mówi się Pani doktorowa, chociaż ona żadną doktorową nie jest.

 

A Lewandowska to żona Lewandowskiego, czyli jest znana z tego, że jest żoną piłkarza. Niech sobie tańczy, niech sobie rozwija pasję, ale po co takie focie, po co taki wstyd, po co takie praktyki xD Przecież już tam w szatni muszą gnić z niego, że ledwie wchodzi, bo takie rogi wyrosły. Siema Robercik, fajnie tak, jak Ci żonkę typol maca, kiedy jesteś na treningu? :D

  • Like 21
  • Dzięki 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Druid napisał:

A jak rozwód to połowa majątku na zoncię.

Proste. Chłop całe życie zapierdala, bierze odpowiedzialność, topka światowa, a jakiś śmieszny babon przez system prawny zabiera mu więcej niż połowę wszystkiego, co wypracował samodzielnie totalnie ciężkimi decyzjami, krwawicą, poświęceniem i pewnie wielkim cierpieniem. Miliardy lat ewolucji, żeby doprowadzić do czegoś takiego :D Brawo.

  • Like 15
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, mac said:

Podwójne standardy. To, co złe dotyczy wyłącznie mężczyzn. Kobiet nigdy.

W zasadzie spotykałem mężczyzn, którzy też za wszystkie niepowodzenia obwiniali otoczenie i wszystkich wokół. Wprawdzie to rzadkie przypadki, ale fakt - u kobiet to jest zjawisko masowe. Ciekawe czy to zjawisko będące skutkiem wychowania, współczesnej "kultury", czy specyficznej konstrukcji kobiecego mózgu. 

 

A Lewandowski, no cóż, jeśli nie zrobi z nią porządku, po czasie będzie miał piekło. I pewnie zostanie z niczym (no, prawie). Wina nigdy, ale to nigdy nie leży po stronie kobiet. Przecież zawsze jest wytłumaczenie "ona tylko..." (tu wstawić dowolne - "musiała skanalizować energię/emocje", "to tylko przyjaciel" itp).

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że on mógłby to skrócić w 20 minut.

 

Wizyta w klubie, jakieś dwie laski młodsze i ładniejsze od niej i wygibasy na parkiecie + wyciek fotek do mediów. 

 

Kochanie o co ci chodzi, chciałem sobie potańczyć tak jak ty :) 

 

 

Najpierw wyszły by podwójne standardy u małżonki.

 

Później reakcje agresywne, a na końcu odpalił by się kalkulator w głowie, że może jednak nie warto odpierdalać. 

  • Like 27
  • Dzięki 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona, Katalonia, rok 2023. Na miejscowym komisariacie dzwoni telefon, dyżurny oficer odbiera:

- Halo tu komenda policji, słucham.

- Halo policja, nazywam się Anna Lewandowska, proszę przyjechać do mnie na adres: %^&^&@$. Mój mąż się awanturuje, chyba jest pijany.

- Oczywiście już zaraz przyjedzie tam patrol.

 

A z racji tego, że Katalonia to Hiszpania, to wiadomo jakie jest tam prawo. Po interwencji policji, Pan piłkarz Robert zostaje wywalony ze swojego mieszkania, ponieważ Anna zadzwoniła na policję. Za jakiś czas do jego mieszkania wprowadza się Pan tancerz. W międzyczasie pudelkowe media grzmią, że Robert L. znęca się nad żoną. Ona gra w tych mediach ofiarę. Robert traci kontrakt w Barcelonie, powoli traci kontrakty reklamowe. Na tapetę wjeżdża sprawa rozwodowa. Ania zapraszana jest do telewizji śniadaniowych, gdzie z pasją opowiada o życiu z przemocowcem. Po jakimś czasie wydaje na ten temat książkę, która szybko staje się bestsellerem. Uzyskuje rozwód z winy męża oczywiście, Robert starał się jak mógł udowodnić swoją niewinność, ale jak to Polaczek, nie założył w domu kamer, nie nagrywał Ani, nie zebrał dowodów jej zdrady, wierzył, że ona do niego wróci, proponowałterapię małżeńską w celu naprawy związku. Majątek podzielony na pół, sowite alimenty na dzieci oraz żonkę. Po jakimś czasie Ania zaczyna stosować alienację rodzicielską.

 

Ach trochę się rozmażyłem. Wystarczy tego z rana.

 

@Mosze Redbiorąc pod uwagę w jakiej obecnie formie znajduje się Robert (ale i cała Barcelona) wizyta w klubie może dolać oliwy do ognia, niesportowe prowadzenie się, co bardzo często jest zarzutem gdy takie fotki w przypadku sportowców wychodzą na światło dzienne, stąd taka a nie inna forma. Trzeba to rozegrać inaczej.

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 14
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosze Red napisał:

Później reakcje agresywne, a na końcu odpalił by się kalkulator w głowie, że może jednak nie warto odpierdalać. 

Przecież ona może się z nim rozwieść, wyciągnąć wszystkie brudy od początku związku, napisać o tym książkę i jeszcze stać się "tańczącą celebrytką" obruchaną w środowisku xD Najprostszy z możliwych planów. I tak będzie miała kokosy z tego, że do końca życia nie wyda. Dla niej każdy scenariusz to zysk.

Edytowane przez mac
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac śmiem wątpić, że majątek "Lewego" jest tak łatwy do przejęcia.

 

Są mechanizmy finansowe, które wykluczają części majątku ze wspólności majątkowej, a on ma dużo kasy i ludzie którzy wiedzą co robić od lat się przy nim kręcą. 

 

Oczywiście mogę się mylić i w końcu wyjdzie, że kolejny nie zadbał o swoje interesy :D  

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Mosze Red said:

Najpierw wyszły by podwójne standardy u małżonki.

Wiesz sam, że by to sobie tak wytłumaczyła, że pokrętność tych wyjaśnień to kabaret. I mogła by się dalej napawać poczuciem własnej krzywdy, bo przecież ona w niczym nie zawiniła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonały przykład tego, że to co pierwotne w człowieku zawsze wyjdzie. Anna ma wszystko, w zasadzie każde marzenie jest do spełnienia w materii materialnej, więc co ja może stymulować? Kolejne wakacje, lajki, torebka? Nie, czysty instynkt, który w ruchach tanecznych, z dobrym partnerem, potrafi nakręcić jak mało co, tym bardziej że kobiety kochają taniec, bo jest w nim potężna mieszanka emocji, atencji, zmysłowości, dwuznaczności. A ileż można wdzięczyć się do stadionowych kamer...

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Lewy teraz coś chciał zareagować - media zjadłby go żywcem. @Mosze Red rozjebał. 

Anna L. -  Nie ruchałbym. 

Są płoty, że tam się psuje. Tak czy siak życzę tam jak najlepiej. Robert to zwykły chłop. A Anna to Europejka na spóźnionym Erasmusie. 

Już widzę te memy. Anka to jednak tępa dzida w środku na focie z typami. 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierdolcie się od Ani, jej tancerza i ambicji!

 

POV - masz miliony, zapisałeś się w historii, grasz dla najlepszych klubów świata a Twoja stara i tak ma ochotę na....

 

Świat klaunów jest piękny :D 

 

 

 

BTW - Lewandowski ma 34 lata, ona też 34, doskonała okazja do wymiany starego pudła na model jaki mu się należy. 34/2+7 = 24 lata. Czysta matematyka. Także Robercik, miej łeb na karku bo już pewnie i tak przez drzwi w pozycji pochylającej przechodzisz :) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 15
  • Dzięki 2
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mosze Red napisał:

Oczywiście mogę się mylić i w końcu wyjdzie, że kolejny nie zadbał o swoje interesy

Eeee, Pan mecenas T.S ( miałem przyjemność poznać i być jego studentem) praktykował w USA. Więc raczej jest w temacie ;) no i dr z ekonomii też posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krugerrand napisał:

Barcelona, Katalonia, rok 2023. Na miejscowym komisariacie dzwoni telefon, dyżurny oficer odbiera:

- Halo tu komenda policji, słucham.

- Halo policja, nazywam się Anna Lewandowska, proszę przyjechać do mnie na adres: %^&^&@$. Mój mąż się awanturuje, chyba jest pijany.

- Oczywiście już zaraz przyjedzie tam patrol.

 

A z racji tego, że Katalonia to Hiszpania, to wiadomo jakie jest tam prawo. Po interwencji policji, Pan piłkarz Robert zostaje wywalony ze swojego mieszkania, ponieważ Anna zadzwoniła na policję. Za jakiś czas do jego mieszkania wprowadza się Pan tancerz. W międzyczasie pudelkowe media grzmią, że Robert L. znęca się nad żoną. Ona gra w tych mediach ofiarę. Robert traci kontrakt w Barcelonie, powoli traci kontrakty reklamowe. Na tapetę wjeżdża sprawa rozwodowa. Ania zapraszana jest do telewizji śniadaniowych, gdzie z pasją opowiada o życiu z przemocowcem. Po jakimś czasie wydaje na ten temat książkę, która szybko staje się bestsellerem. Uzyskuje rozwód z winy męża oczywiście, Robert starał się jak mógł udowodnić swoją niewinność, ale jak to Polaczek, nie założył w domu kamer, nie nagrywał Ani, nie zebrał dowodów jej zdrady, wierzył, że ona do niego wróci, proponowałterapię małżeńską w celu naprawy związku. Majątek podzielony na pół, sowite alimenty na dzieci oraz żonkę. Po jakimś czasie Ania zaczyna stosować alienację rodzicielską.

 

Ach trochę się rozmażyłem. Wystarczy tego z rana.

 

 

I ten sam Lewandowski kupuje sobie kolejną willę i płacze, a po tygodniu ma nową żonę bo ma kilkadziesiąt melonów na koncie

 

money-crying.gif

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red  sprawdź jak masz czas jak Robert miał kosę z byłym menago. On ma wspaniały mindset do sportu itd. Ale powtarzam to zwykły chłop, zresztą kiedy miał się uczyć życia jak jego życie to boisko. Mam nadzieję, że ma dobrych ludzi w około coś jak nasz koszykarz w USA. 

17 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Odbierdolcie się od Ani, jej tancerza i ambicji!

Bo ile można tylko z laskami na zajęciach. Które prowadzi Anna. Teraz ją prowadzą. 

A te chujki od tańczenia, fejm rośnie za free!

@mac skąd to info? Czy są jakieś komentarze Polek które krytykują, czy wszyscy pieją z zachwytu. Coś mi się wydaje, że przeprowadzka to pomysł Ani. Ani jeszcze na pole dance nie było. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Lewy sam może zgłosić przemoc, uderzy się głową w umywalkę, zadzwoni na policję i Anię zawiną, w końcu to postępowy zachód. 

 

Potem w mediach opowie rzewną historię jak przez wiele lat żona go katowała, że dobra w tym była, bo wielokrotna medalistka mistrzostw świata w karate. 

 

Że on mimo licznych urazów chciał jej pomóc, ale ona nie chciała się zgodzić na terapię. 

 

Poda kilka meczyków gdzie słabiej wypadł i powie, że to przez to, że miał żebra obite.

 

I w końcu coś w nim pękło (nie tylko czaszka rozbita o umywalkę). 

 

No dobra żartowałem, mało który mężczyzna miałby jaja żeby to odstawić :D 

  • Like 12
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukold z niego i tyle w temacie. Jak widać można gdzieś dojść w życiu zawodowym czy sportowym, a przez nieświadomość jak działa kobieta zostać totalnie obkręconym wokół palca i pozwalać pańci się bawić :rolleyes: Ilu już takich milionerów popłynęło...

 

On już został rozegrany, pani w razie W ma połowę sporego majątku u duuuże alimenty do tego fejm, bo przecież odbiła się na jego grzbiecie w biznesie.

 

Spekeluje że ma poroże niczym renifer polarny. :lol:

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.