Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając już domysły, to spójrzmy na fakty. Według mnie zaznaczam RACZEJ kochająca szanująca kobieta swojego męża zrezygnowała by z tego rodzaju tańca, tym bardziej nie umieściła by tego w mediach bo miałaby świadomość, że to może negatywnie wpłynąć na relacje i zaszkodzić wizerunkowi swojego ukochanego o który kobieta winna dbać, bo jego dobry wizerunek to jej dobry wizerunek. Najprawdopodobniej gdybym miał strzelać do bramki (że tak to ujmę) to Pan Lewandowski gorzej gra bo w relacji się gorzej dzieje, choć tu bazuje na tym co piszą pismaki a nie jak jest, więc mi wybaczcie 😉 

Co do samego tańca, to w moim przekonaniu nie jest godne/godziwe by kobieta umieszczała wybryki taneczne, z innym facetem w sieci tym bardziej jak mąż jest znanym. Co innego nauka tańca takiego bardziej dystyngowanego i jeszcze co innego, gdyby za jakiś czas poszli na bal i w ten sposób by sobie potańczyli. Takie akcje taneczne, generalnie godzą w dobry smak mimo wszystko...Z kobiety robią kobietę chętną na innego kabanosa (w tym wypadku chorizo) a mężowi ubliżają i ujmują oraz wpływają negatywnie na psychikę, efektywność oraz skuteczność w rywalizacji i tym samym obniżają efeketywność przynoszenia pieniędzy na chleb dla niej i dla niego.

Nawet jeśli w ich relacji nie ma żadnych zgrzytów, to zwyczajnie określiłbym takie akcje niepotrzebnymi, podkruszającymi zaufanie w najlepszym wypadku.

Nie mówiąc o tym, że jako facet nie mogę się teraz koncentrować i strzelać goli, być efektywnym skoro mam z tyłu głowy, że właśnie moja żona ociera się z jakimś bambusem i możliwie, że coś jest na rzeczy. Uważam, że mimo wszystko mężatka, powinna trzymać się z dala od tańców blisko, czy mocno erotycznych. No chyba, że chce bardziej kusić swojego faceta (rozumiem) ale czy to wtedy trzeba to umieszczać takie coś w mediach i szargać wizerunek męża? Nie można wynająć gostka w godzinach, kiedy mąż jest po pracy by miał oko i nie musiał się nie potrzebnie zamartwiać?

Może wyjdę na prymitywa ale raczej Pani L, chodzi po głowie skosztowanie innego kabanosa (Chorizo), zwyczajnie z tego względu że kochająca żona raczej by wiedziała wewnętrznie, że pewne rzeczy odpadają wchodząc w stań małżeństwa w zasadzie na zawsze.

No ale może też być, że ja się nie znam i zwyczajnie patrzę na małżeństwo tak jak patrzało się dawniej czyli z pewnego rodzaju wyborem, którego się pielęgnuje a nie podkopuje. Bo wyobraźmy sobie analogicznie, że pan L idzie tańczyć z panią Chorizo (lat 22) i udostępnia to w necie. No jest to wszystko w niesmak nie ma co się okłamywać. Po co takie numery?

 

Z mojej strony tyle, niech się im wiedzie.

 

Mógłbym pociągnąć ten temat z innego kontekstu, że tak powiem ze strony pana L ale ugryzę się w język. 

 

Pozdro.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 08:59, RENGERS napisał:

Pani tańczy i ociera się o innych facetów.

Kiedyś jak się chodziło po klubach i bawiło w PUA to była taka akcja w tańcu że jak tańczysz takiego przytulańca... to wkładasz kolano miedzy nogi i ocierasz... robiłem to parokrotnie i ŻADNA wtedy laska nie oponowała XD XD XD. A to było po prostu smyranie kolanem po cipce przez spodnie XD.

Także ten...w tańcu naprawdę granice mogą być ŁATWO przekroczone. Bo ciało wchodzi w ruch... i czasami dla człowieka ten ruch jest tak przyjemny że się "zatraca".

I chyba dlatego kobiety tak lubią taniec....

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywagujecie na 5 stron, a tu jest prosta piłka - kopacz po prostu nie daje takich emocji, jak ocieranie się o Alvaro pod palmami. Tyle. 

 

Kiedyś pisałem, że atrakcyjne kobiety potrzebują atrakcyjnego życia. Siedzenie w domu z dziećmi nie jest atrakcyjne, nawet jak te dzieci ma się z kopaczem milionerem. 

 

Sportowiec, wyczynowy, u szczytu kariery, to większość czasu poświęca na treningi, a nie zabawianie lali. A lala niezabawiana szuka sobie zabawiacza. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś ciekawego nadmienić co myślę wielu umyka i o czym mi przypomniałeś @mac swoim wpisem ostatnim.

 

Zauważymy jak człowiek traci szacunek do w sumie naszego najbardziej rozpoznawalnego piłkarza a czemu? Bo zwyczajnie jego własna żona odziera go JAWNIE ze szacunku. Problem w tym, że zaraz nagle pana Roberta nie będzie można brać na poważnie i tylko dlatego bo jego żona odwala takie akcje. Dobra żona by zrobiła właśnie na odwrót, tak byśmy go szanowali jeszcze bardziej, a tu żona ze samymi Alvaro na zdjęciach pozuje... W związku z tym naturalnie rodzi się nie chęć do Pana Roberta i jego braku reakcji na te chore akcje żony. 

 

Ja tu broń boże nie chcę po nim jechać, żeby nie było tylko pragnę zauważyć że gdyby nie był zmiękczony to by zwyczajnie wyprosił panią Annę ze swojego życia zanim nie zmądrzeje czy dojrzeje niszcząc sobie i jemu wizerunku, na który ciężko pracował. Aż przykro na to patrzeć jak babon mu wbija szpile i ludzie pod nochalami będą się tylko śmiać no ale z drugiej strony, tak działają kobiety dosłownie jeśli chcą wydusić ze swojego mynża męskość, którą pewno gdzieś po drodze została zatracona. Jest to wszak niesłychanie brutalne co by nie mówić.

30 minut temu, mac napisał:

To jest piękne, jak babon może odjebać akcję zabójczą wizerunkowo.

Katastrofalne zachowanie, niszczące wizerunek w zasadzie Polskiej legendy. Podobnie jak ktoś wrzucił info o Tottim. Dlatego kobiety i jej mocy tworzenia wizerunku męża nie można bagatelizować.

 

No i mówię, dziwnym trafem nie ma tam kolesia po 50-stce tylko młody jurny Alvaro. Jeszcze taki typ typowego ruchacza i ten i z poprzedniego video.

 

Szkoda chłopa i w sumie to szkoda na to patrzeć i komentować bo zwyczajnie przykro.

51 minut temu, Rnext napisał:

Jak rzekł był nieodżałowany G. B. Shaw - "Taniec to pionowe odzwierciedlenie poziomego pożądania" ;)

WY jesteście zacofani!

 

Ona tańczy bo zbiera energię metafizyczną od Alvaro by przekazać Lewemu. Kobieta zrobi wszystko jak kocha, nawet będzie się otaczać ewidentnymi ruchaczami i Hiszpańskimi Alvaro - wszak, to wszystko dla męża nie dla niej :D 

 

P.S Fajny cytat.

Edytowane przez SzatanK
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK zaraz wszystkie medialne szmatławce podłapią temat i będą katować Robercika do końca świata i jeden dzień dłużej. To, co ona mu teraz robi to najgorszy wróg by nie zrobił 😆 Tragedia.

 

Już jeden z przykładów https://sport.fakt.pl/pilka-nozna/anna-lewandowska-z-polnagim-facetem-robert-lewandowski-moze-byc-zazdrosny/830ycgy

Edytowane przez mac
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał:

Jeszcze ona w filmiku na Insta mówi, jak ćwiczy z tym chłopem, że Robercik odpoczywa na dole :D To jest piękne, jak babon może odjebać akcję zabójczą wizerunkowo.

A co piszą kobiety i cuki na jej insta?

- o jaka pięknaaaaaaaa

- jaką dajesz mi motywację do ćwiczeń

- oh ah

- zazdroszczę

 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Ciekawe, co by było, jakby to Robercik tak poćwiczył z półnagą trenerką personalną :D Piękny, bekowy temat.

Cóż nie chciałem o tym wspominać za dużo.

Ale uwaga mam nawet lepsze pytanie...

 

Co by było gdyby zamiast Alvaro dać kobietę jako trenera do tańca czy kołcza? :D 

 

A co do tego gdyby Pan L wziął sobie półnagą trenerkę to by szły komenty, że zboczeniec, cham i prostak 😂

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Kiedyś pisałem, że atrakcyjne kobiety potrzebują atrakcyjnego życia. Siedzenie w domu z dziećmi nie jest atrakcyjne, nawet jak te dzieci ma się z kopaczem milionerem. 

 

Ona jest atrakcyjna serio? Przerobiona 5stka na lvl wyżej w mojej opinii to max :) Ostatnio jak stanęła przy Georginie do zdjęcia to wyglądała jak jej sprzątaczka.

 

To jest po prostu zakompleksiona P00lka i zawsze jej będzie mało i atrakcji i atencji i wszystkiego :)

A na widok ciemnoskórego czada będzie realizować pasje odstawiać tance godowe. 

 

Będąc na emigracji nagapiłem się i powiem że P00lka za granicami to jednostka nieokiełznana to tak jakbyś jakiegoś psa trzymał kilka  lat na uwięzi po czym zabrał na duże pole i spuścił ze smyczy - tak one się zachowują. 

 

Zresztą ona odkąd pamiętam jakieś cyrki odwalała a czy to w mediach społecznościowych, czy jakieś obściskiwania z trenerami :) 

 

Także mamy tu Gancaża 2 tyle że z większą pulą do wzięcia. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nie umie zachować się odpowiednio w związku. Albo już nie chce… smutne to. 
 

 

Jakby chciała to zorganizowałaby to tak aby razem coś się poruszali. I niech ten instruktor tam ich ogarnia.  Rozumiem, że Robert pracuje swoim ciałem, ale jak są za sobą…

 

 

Pany nie mam tego medium społecznego to prawdziwy profil Kazika i jego komentarz? 

15 minut temu, smerf napisał:

Gancaża

Obyś się mylił. 

Godzinę temu, mac napisał:

ćwiczy z tym chłopem

A gdzie ten Pan patrzy. 
 

 

 

 

 

 

 

 

Tak wiem to tylko kadr. 

On jeszcze za nią ganiał za młodu? I ona go nie chciała? A kim ona kurwa jest? Kulką mocy? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też tylko taniec. 
Zaznaczam, nie mam problemu z typiarą, a autora kanału nie trawię. Ale co się uśmiałem. Polecam zmarnować 25 min. 

22 minuty temu, Montella26 napisał:

integracyjnego z roboty 

Tam są szparagi? 

Mam nadzieję, że Anna z Robertem lepiej wywija w łóżku, bo w tym tańcu to słabo. 
ps. Wiem co mówię. 
 

 

 

 

caffe solo bite! 
gracjas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 04:39, mac napisał:

Czy trzeba coś jeszcze dodawać? :D Mieć żonę to prawdziwy skarb i to jeszcze taką, która chce rozwijać swoje taneczne pasje. Nawet taki chłop, jak Lewandowski nie jest w stanie wygrać z babonem. Czy bylibyście zadowoleni widząc coś takiego? :D Typowa poleczka z pasją do tańca. Już takich wiele widziałem. 

 

 

 

 

NATURA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.