Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

P0leczki,p0leczki.....

 

P0lka ile by nie miala praktycznie zawsze musi znaleźć sobie jakieś zajęcie nacechowane seksualnie a to pole dance gdzie każdy Bd się jej na dupę patrzył a to ocieranie się o innych gości przy jakiejś innej " dyscyplinie" itp

 

Jakie to jest u nich standardowe, jakież przewidywalne..... jak do porzygu oczywiste.... jak widziane w życiu już tysiące razy..... ileż w nich kompleksów...

 

One się rodzą z naturą kurwy a do tego jeszcze podkręcane przez mamusie i babunie w matriarchacie stąd jak sobie znajdują zajawki to praktycznie zawsze takie, żeby dało się szczuć tą dupą bo w niej cała ich wartość.

 

 

 

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 17
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

P0leczki,p0leczki.....

(...)

One się rodzą z naturą kurwy 

(...)

Ale czy to kwestia natury p0lki, czy też po prostu kobiety? Tyle razy się mówi że kobiety są takie na ile mężczyźni pozwolą, przecież w islamie też się kurwią a za to grozi ukamieniowanie. 

 

W każdej kobiecie kurwy dwie trzecie, po prostu u nas jest na to pełne przyzwolenie, więc nie ma się co dziwić że pies szczeka. Taka natura. 

W interesie mądrego narodu jest złapać tę naturę za mordę.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś opisywał, że latami za nią biegał, do póki nie zaczęła mu kariera iść. Księżniczka nawet na niego nie spojrzała na początku studiów. Ma co zasiał. 

 

U Wojewódzkiego jak była, to twierdziła, że ona taką samą karierę by zrobiła, jakby nie była jego żoną. To już więcej jak żenujące były. Wiadomo, cała Polska czekała na "kulki mocy".

 

 

  • Like 7
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Czy trzeba coś jeszcze dodawać? :D Mieć żonę to prawdziwy skarb i to jeszcze taką, która chce rozwijać swoje taneczne pasje. Nawet taki chłop, jak Lewandowski nie jest w stanie wygrać z babonem. Czy bylibyście zadowoleni widząc coś takiego? :D Typowa poleczka z pasją do tańca. Już takich wiele widziałem. 

Dawno temu napisałem tu, że wielki rozwód w polskiej piłce to kwestia czasu.

Kiedyś odszukam ten post i dodam "a nie mówiłem" :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że trochę tego nie rozumiem ;) Nie o kłótnie o pieniądze przecież chodzi ;)

 

Pani Ania to jest (był?) godny wzór naśladowania i lojalności, gdyż jest tyle lat z facetem, jeszcze od czasów gdy nie był gwiazdą i grał w Zniczu Pruszków. I nie był multimilionerem. I w tym okresie chyba nawet jej nazwisko było bardziej znane w mediach sportowych, z powodów jej treningów i zawodów karate.

 

Jeżeli coś jest na rzeczy (a tego nie wiemy na 100%), to "zmęczenie materiału". Nuda. Nuda (szerokie pojęcie) często nakręca babskie "michałki" w głowie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Król Jarosław I napisał:

P0leczki,p0leczki.....

 

P0lka ile by nie miala praktycznie zawsze musi znaleźć sobie jakieś zajęcie nacechowane seksualnie a to pole dance gdzie każdy Bd się jej na dupę patrzył a to ocieranie się o innych gości przy jakiejś innej " dyscyplinie" itp

 

Jakie to jest u nich standardowe, jakież przewidywalne..... jak do porzygu oczywiste.... jak widziane w życiu już tysiące razy..... ileż w nich kompleksów...

 

One się rodzą z naturą kurwy a do tego jeszcze podkręcane przez mamusie i babunie w matriarchacie stąd jak sobie znajdują zajawki to praktycznie zawsze takie, żeby dało się szczuć tą dupą bo w niej cała ich wartość.

 

Podpisuję się dwoma rękoma.

 

Jakiś czas temu zastanawiałem się why to tak pol dance stał się taki popularny. Tak samo jak zdjęcia w mediach społecznościowych. Czy to nie można normalnie się uśmiechnąć, tylko zawsze trzeba zrobić minę jak srający Muminek? Byleby seksem zalatywało. A to nogę niby trochę adsłania a to dupę czy cycka przypadkowo.

 

A co do Roberta, to słabo to wygląda. I gówno może jej zrobić jak chce dalej dzieci widzieć.

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Obliteraror napisał:

Jeżeli coś jest na rzeczy (a tego nie wiemy na 100%)

Po drugiej foci z "tym" uśmiechem, którego nie można pomylić z niczym innym zakładam, że na 100% jest napięcie seksualne. Po co poza tym focia poza parkietem tanecznym, jakby to był jej chłopak, jeszcze na jakimś wymyślnym, słonecznym, hiszpańskim tle. To absurd. U mnie to by był game over po takiej foci xD Może typol jest gejem, wtedy jeszcze do znormalizowania sytuacja, jako tako, ale nie sądzę.

31 minut temu, zuckerfrei napisał:

Niech ktoś wstawi fotę Ani przed zębami i operacjami w krótszych włosach. Please. 

0007VQGRYS45CCPK-C122-F4.jpg

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Król Jarosław I napisał:

pole dance

Moja kumpela się zapisała xD i po 2 treningach wymiękła, bo jednak za ciężko. Fajnie wszystko wygląda w teorii, ale jak trzeba złapać pałeczkę bez siły to temat nie idzie. Lepiej sobie focie porobić przy rureczce, a później zapomnieć o aktywności. Ja szanuję te, które trenują i na tym latają, a nie pozują dupami, bo tutaj widać krytyczną różnicę w dyscyplinie i podejściu do życia. Co do diagnozy to naturalnie się zgadzam. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Wiecie, że on mógłby to skrócić w 20 minut.

 

Nie chodzi, że on mógłby.

 

Już po frytkach.

 

Sam fakt jest istotny, dokonało się  - Pani tańczy i ociera się o innych facetów.

 

Moje samice na dyskotece w klubie wiedzą, że nie mogą tańczyć z innymi mężczyznami w klubie.

 

I to jest to.

 

A jak tańczą i łamią zasady, to mnie nie szanują.

 

 

 

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Odbierdolcie się od Ani, jej tancerza i ambicji!

 

POV - masz miliony, zapisałeś się w historii, grasz dla najlepszych klubów świata a Twoja stara i tak ma ochotę na....

 

Świat klaunów jest piękny :D 

 

 

 

BTW - Lewandowski ma 34 lata, ona też 34, doskonała okazja do wymiany starego pudła na model jaki mu się należy. 34/2+7 = 24 lata. Czysta matematyka. Także Robercik, miej łeb na karku bo już pewnie i tak przez drzwi w pozycji pochylającej przechodzisz :) 

 

Robert to pizda.

Babie nie odmawia, wygląda na dobrego chłopaka ze śląska.

Znam takich.

Zamożni, fajnie wyglądający, z akcentem, pizdowaci.

Zrobię dla ciebie wszystko kochana.

A Anka za kotarą tańczy na diku hiszpana.

Kurwa na jakim świecie ja żyję.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RENGERS napisał:

 

Robert to pizda.

Babie nie odmawia, wygląda na dobrego chłopaka ze śląska.

 

Ah jak ja lubię takie zdecydowane opinie. Robert to pizda. Kropka. On zna, on wie bo zna takich jak on i on nie jest nim, to więc pizda.

 

Chłop dwa lata z rzędu najlepszym piłkarzem, ogólnie głowa na karku. Ale to pizda bo @RENGERS sobie rucha więcej od niego. Czytasz czasami sam siebie?

 

Póki co wiemy tyle co z Pudelka. Nie znamy jego reakcji, nie wiemy co tam u niego w domu się dzieje. Wiesz że mają dwie córki? Myślisz, że to pstryk palcem, spakować jej walizki i powiedzieć ,,wypierdalaj"? Kurwa w Hiszpanii? Gdzie cały świat wie kim jesteś? Gdzie lata się pracowało nad tym jak Cię postrzegają?

  • Like 11
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie.

Pora na nowego męża, bo przecież podobno pierwszy mąż jest dla kasy, a drugi z miłości. 😍 Rozwiedzie się, zgarnie pół majątku, 100k miesięcznych alimentów za "pogorszenie standardu życia" i zwiąe się z hiszpańskim Czadem-ogierem. Co w tym dziwnego?

 

Żony rozwiodły się z Gatesem czy Bezosem,... Roboercik nie będzie lepszy.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.