Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przypomniała mi się historia Tottiego. IL Capitano, legenda Romy, mistrz świata ubóstwiany przez kibiców. Do tego często w kobiecych czasopismach uznawany za najprzystojniejszego piłkarza świata. 

 

francesco-totti-kapitan-autobiografia-b-

 

Jednak to nie wystarczyło, żeby żona dotrzymała mu wierności. Oczywiście była z nim, gdy kończył karierę:

 

ilary-blasi-francesco-totti-eur-casa-rom

 

Jednak do gry wkroczył jej trener personalny :)

 

Copia-di-Copia-di-Progetto-senza-titolo-

 

No i tak ukochana żona zakończyła 20-letnie małżeństwo. 

 

Edytowane przez דניאל
  • Like 9
  • Haha 2
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Tak można zrobić bez zaangażowania emocjonalnego

Emocje trzeba trzymać na wodzy.

 

21 minut temu, mac napisał:

Kumpel po zdradzie mi kiedyś powiedział, że widział wszystkie czerwone flagi i nic z tym nie robił

Jego problem.

Trzeba wiedzieć jakimi prawami kierują się relację, umieć z nich czerpać i umieć odpuścić, brać to co dobre, także oczywiście dawać - najlepiej jest gdy dwie strony dają coś od siebie i chcą coś tworzyć.

 

Podobnie jak ze statkiem, fajnie rejsować ale trzeba wiedzieć kiedy uciec gdy tonie, a nie kurczowo się go trzymać i iść razem z nim na dno.

 

23 minuty temu, mac napisał:

A jeżeli wykluczysz emocje z tego całego życia związkowego i zaczniesz działać mechanicznie to generalnie nie ma sensu, o czym na własnej skórze się przekonałem, bo taki właśnie jestem, całkowicie zimny w stosunku do kobiet i bez emocjonalnego przywiązania, dlatego moja naturalna droga to mgtow, a nie wiązanie się. Po co?

Pewnie Cię jakaś skrzywdziła :P

 

A tak serio nie ma się co zamykać, trzeba mieć pancerz i doświadczenie, ale bez sensu unikać nowych, potencjalnie przyjemnych doświadczeń. Jak się sparzyłeś to wiesz co jest gorące i tego nie tykasz, a nie całkiem zniechęcasz się do gry.

 

Z resztą Twoja sprawa @mac, ale część życia sam sobie odcinasz.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Niech sobie tańczy, niech sobie rozwija pasję,

Za gościem ogląda się tabuny kobiet, jak dalej będziesz sobie tak tańczyła, pakuj mandżur i wynoś się, nie mam zamiaru tego akceptować, krótka piłka. Na twoje miejsce jest cała masa kobiet.

Edytowane przez Druid
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

A polski mężuś-mentalny cwel na to pozwala. "Bo ona się realizuje" i "robi to dla mnie bo chce być piękna dla mnie". Mnie zastanawia jak taki cwel w ogóle może żyć z kobietą, która publicznie go upokarza ale nie moja piaskownica i nie moje zabawki :D 

Zauważyłem pewne genetyczne powiązania

 

P00lka = gen i predyspozycje do bycia szonem

P00lak = gen kukolda, bardziej fetysz bo ich to chyba jara że ich baba robi z nich śmiecia.

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

One się rodzą z naturą kurwy a do tego jeszcze podkręcane przez mamusie i babunie w matriarchacie stąd jak sobie znajdują zajawki to praktycznie zawsze takie, żeby dało się szczuć tą dupą bo w niej cała ich wartość.

 

Kocham twoje posty 🤣

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bassfreak napisał:

żeby dało się szczuć tą dupą bo w niej cała ich wartość.

Zauważ, że często tylko w młodości, na starość dziwnym trafem już nie.

Godzinę temu, דניאל napisał:

No i tak ukochana żona zakończyła 20-letnie małżeństwo

Ale też widać, że ten gość po prawej, jej kochanek jest żenujący, zamiast sobie poszukać jakieś młódki to woli czyjąś żonę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, דניאל napisał:

Od razu przypomniała mi się historia Tottiego. IL Capitano, legenda Romy, mistrz świata ubóstwiany przez kibiców. Do tego często w kobiecych czasopismach uznawany za najprzystojniejszego piłkarza świata. 

 

francesco-totti-kapitan-autobiografia-b-

 

Jednak to nie wystarczyło, żeby żona dotrzymała mu wierności. Oczywiście była z nim, gdy kończył karierę:

 

ilary-blasi-francesco-totti-eur-casa-rom

 

Jednak do gry wkroczył jej trener personalny :)

 

Copia-di-Copia-di-Progetto-senza-titolo-

 

No i tak ukochana żona zakończyła 20-letnie małżeństwo. 

 

Z Tottiego nie robiłbym świętego. Kiedyś, podczas jego pożegnania, usłyszałem zdania komentatora cytujące piłkarza: "Zdradziłem wszystkie moje kobiety, ale AS Roma nigdy nie zdradziłem". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bullitt napisał:

"Zdradziłem wszystkie moje kobiety, ale (mojego klubu) nigdy nie zdradziłem"

 

Może powiedział tak , bo 80% Włochów się z tym utożsamia ;)

 

Nie wiem jak tam między nimi było, znalazłem jedynie taki fragment:

 

Wcześniej Totti również podejrzany był o zdradę z kwiaciarką Noemi Bocchi, którą poznał na korcie tenisowym. Ale jak się okazało - była to znajomość zawiązana już po tym, jak Francesco uświadomił sobie zdradę żony, kiedy to prezenterka, prowadząc dwie edycje reality show „Wyspa Sławnych” (2021 i 2022) oraz nieszczęsny program „Star in the Star”, spędzała co najmniej 15 dni w miesiącu w Mediolanie, podczas gdy „Il Capitano” sam w domu opiekował się ich trójką dzieci Cristianem, Chanel i Isabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bassfreak napisał:

podkręcane przez mamusie i babunie

Babka często „opamięta się” po śmierci męża jak bardzo se „zjebała” życie. I prostuje wnusie. 

 

 

A matka, zawsze powtarzam, to alfons, agresywny alfons swój córki. 

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Nie dawać kurwom miodu

A na yt mówią daj kurwie miodu. To jak to jest w końcu? 

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

bardziej fetysz

Ja jestem fetyszystą stóp. Ale im starszy tym mi przechodzi. Profesor z Berlina też wjebał mi się na dysk twardy, tworząc partycje z BAD sektorów... 

 

 

 

ratunku! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to świat celebryctwa i blichtru jest siebie wart. Nie zdziwiłbym się gdyby zdrady były na porządku dziennym w obie strony. W końcu jeśli masz na koncie 10tki milionów, masz wygląd sportowca, sławę i dostęp do modelek, instagramówek i innych topowych lasek jak do frytek w McDonalds to może być zdrowemu chłopu trudno się oprzeć. I jest w wieku przypadkach. Szejkowie zamawiają sobie najlepsze panienki całymi tabunami. Zwykły hydraulik potrafi wykorzystać okazje do czyszczenia rur niekoniecznie kanalizacyjnych, obrotny kurier zostawi tu i ówdzie nie tylko paczkę, a znudzeni milionerzy mają mieć żelazne zasady, bo tak ich rysują w telewizji śniadaniowej? Ehe na pewno...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Druid napisał:

Nie wszyscy, ale są tacy, którzy mają.

Właśnie przykład Willa Smitha jest tu świetny. Długo jego małżeństwo było przykładem stabilizacji i wzoru w Hollywood, po czym Will zaszokował opinię publiczną wyznając że mają otwarty związek. Obawiam się, że sam staż to jeszcze nie wzór cnót małżeńskich 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Redbad napisał:

to jeszcze nie wzór cnót małżeńskich 😉

Ja bym nie wytrzymał i odszedł, gdyby moja żona mi coś takiego powiedziała, że chcę otwartego związku. A jakbym miał dzieci, wszystko bym nagrał, jakby dorosły, pokazałbym nagranie, dlaczego z mamą się rozwiodłem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RealLife napisał:

Jeśli nie mają intercyzy i Ania ma połowę jego majątku a także dziecko to może jej Robert naskoczyć na kant suchej dupy. 

 

Śmiem twierdzić że gdyby majątek był odpowiednio zabezpieczony przed takim obrotem sprawy to Ania by nie fisiowała, tak mamy kopacza z milionami odurzonego blue pilem któremu Karyna ze wsi na głowę weszła. Reszta to będzie efekt domina który już znacie :)   

 

Kopciuch został wyrwany ze wsi, a teraz celebrytka ocierająca się o młodych mulatów-czadów... nie było trzymanej ramy a kobieta puszczona w samopas robi co chce i traci szacunek do partnera :) 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bassfreak napisał:

Zauważyłem pewne genetyczne powiązania

 

P00lka = gen i predyspozycje do bycia szonem

P00lak = gen kukolda, bardziej fetysz bo ich to chyba jara że ich baba robi z nich śmiecia.

Te same wnioski wysnuł także polskojęzyczny ekspert od relacji damsko męskich. Jego działalność naukowa polegała m.in na fotografowaniu p0lek z mekambe oraz wg jego teorii słowianie mają częściej wygląd flepiarza niż inne nacje.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

Ciekawa spekulacja.

 

6 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Też jestem tego zdania. To był jej pomysł. Może jakiś kryzys był/jest pewno będzie...

 

Coś tam musi być skoro woli sama ćwiczyć taniec sama z obcym gościem, a nie ze swoim chłopem. Robercik jako rewanż nadałoby się jakby też poćwiczył tańce z jakaś młodsza tancerką :) 

Oboje by się spełniali. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mosze Red napisał:

Później reakcje agresywne, a na końcu odpalił by się kalkulator w głowie, że może jednak nie warto odpierdalać. 

Gorzej gdyby odpalił się kalkulator szacowania ile się będzie należało w przypadku rozwodu...😁

Robercik też wiecznie w piłkę grał nie będzie, koniec kariery to i koniec dużej kasy.

 

A ona przykładną żoną już była teraz może pora poszaleć póki uroda jeszcze jako tako...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukcesy w biznesie i sporcie nie oznaczają automatycznie ogarnięcia w relacjach. 

Zaś Lewandowska wie, że zdradzając w sfeminizowanej Hiszpanii, i tak spadnie na 4 łapy. Oskarżenie o przemoc psychiczną/fizyczną. Pół majątku, gigantyczne alimenty na dwie córki, prawo i sądy po jej stronie. 

000G7J8DFIAYWR2Y-C429.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.