Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, nowy00 napisał:

Na dokładkę w wywiadzie kobieta mówi o tym, że Roberto miał więcej talentu aniżeli ciężkiej pracy.

U Roberta wystarczyło tylko wydobyć talent... w domyśle: to JA go wydobyłam, bo to kobieta zawsze stoi za sukcesem każdego mężczyzny. JA.

U mnie? No oczywiście, że MOJA ciężka praca, bo JESTEM ambitna i wspaniała, więc ciężką pracą - zazdrośćcie - potrafię osiągnąć wszystko.

 

Ja bym to tak widział. B)

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Mam też coś dla fanów wiedźmina. 

 

Kiedyś było ich setki, teraz zostało kilku. Szkoleni w specjalnych szkołach czadów, młodzi flepiarze przechodzili srogie mutację. Zmiana kości szczęki, zmiana wzrostu i nie tylko, powiększenie mięśni, do tego tempo reakcji i bajera na nieosiągalnym dla zwykłego człowieka poziomie. Przeżywał 1 na 10. Uzbrojeni po zęby z jedynym mieczem na ludzi, drugim "mieczem" na babony, przemierzali kontynent.

Niestety zostali niemal wybici podczas tak zwanych pogromów mizoginów. Faktem jest, że ktoś podburzał babony, cucoldy i białych rycerzy, drugim faktem jest, że pomimo ogromnej przewagi nie zdobyli by twierdzy, gdyby nie pomoc rządzących i korporacji. Przeżyli nieliczni, przez przypadek, przeoczenie. Teraz przemierzają świat, próbując coś zmienić, głosząc prawdę o red/black bill, tylko czy ten świat da się jeszcze uratować?

Tymczasem w domach, pracy na uczelniach mężczyźni czują że coś jest nie tak, coraz częściej można było usłyszeć pytanie, gdzie są czadmini...Czadmin 3: dziki babon

  • Dzięki 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze się dzieje, bo było już kilka jaskrawych przykładów na YT, ale nie przebijały się do mainstreamu (Gonciarz, Gargamel).

 

Robercik i jego problemy z Aną będą szeroko komentowane w mainstreamie.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, yrl napisał:

Każdemu może się zdarzyć.

 

Pin by priya on MY MEME COLLECTION | Memes, Me too meme, Drake wife

 

Na płotek.pl napisali, że babcia małego Adonisa (tak nazywa się "ich" syn) miała blond loki i to po niej odziedziczył.

 

Incelu.... Ekhm....

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Król Jarosław I napisał:

@Mosze Red ja bardziej bym powiedział, że wyczyny Ani będą powielane przez miliony naszych rodaczek jaki, że to ich idolka, a chłopaki ? A chłopaki jak zwykle "myszka się realizuje". 😜 

No kurwa a jakże inaczej, nie widziałeś komentarzy pod filmami Ani z tańcami? ostrzegam darmowa porcja raka xD

Jak już wspomniałeś ona też pewnie jest podjudzana przez mamusię i babunię w matriarchacie 🤣

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bassfreak napisał:

No kurwa a jakże inaczej, nie widziałeś komentarzy pod filmami Ani? ostrzegam darmowa porcja raka xD

Jak już wspomniałeś ona też pewnie jest podjudzana przez mamusię i babunię w matriarchacie 🤣

 

Tam się wyłania obraz kobiety, która powie tak. No przecież ona dupy dawała swojemu mężowi do tej pory cały czas to nie może teraz komuś innemu dla zabawy dać? Przecież to w ogóle nie wpłynie na małżeństwo, o co ten krzyk? :D To jest racjonalizacja pomiędzy słowami, która wyłania się w babońskiej przestrzeni mediów społecznościowych. W moim odczuciu to dominujący model umysłowy wśród kobiet. Nie tylko na wszystko znajdą usprawiedliwienie, na każdy syf, którego dokonają, ale również wrzucą mężczyzn do worka z poczuciem winy za to, że nie rozumieją ich decyzji, przecież takich sprawiedliwych, naturalnych przecież. Moja dupa mój wybór. Twój portfel mój wybór.

 

Edytowane przez mac
  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba już tylko wykonanie Michała Bajora słynnego "money makes the world go round" wypada zacytować ;)

 

I tak jak napisał jakiś czas temu @Mosze Red, Robert by to był w stanie uciąć w relatywnie krótkim czasie. Skutecznie, jak mniemam ;)

 

Bywa, że masz jakiś stres

Lecz cię stać

No to płać

By z kumplami na orgietkę wyprawić się w noc

Gdy ci towarzystwa brak

No to dzwoń

Dzwonkiem w ścianę

Już służąca poprawia ci koc

Gdy masz szmal To chociaż się zdarzy

 Że zdradzi cię Twój kochanek lub kochanka

Ucieknie hen w świat

Inny, by wylewał łzy

Lecz nie ty

Zwłaszcza gdy

Masz na stanie pełnomorski piękny jacht (...)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie zdziwiłbym się gdyby Lewandowski jechał na bluepillowym systemie operacyjnym- on w zasadzie ma status gwiazdki od młodości-nie miał kiedy "sprawdzić" czy "przetestować" na własnej skórze życia czy poważnej porażki z kobietami a widać że ma wysokie mniemanie o sobie (co jest oczywiście w takiej sytuacji naturalne)- i jest urobiony przez kobitę- jak większość mężczyzn w Polsce że ona to dla siebie samej robi i dla niego, dla rozwoju.  Jego życie to od późnych lat nastoletnich to gigantyczny sukces na praktycznie każdej płaszczyźnie życia. Żaden Polak chyba jeszcze nie był jeżeli chodzi o osiągniecia sportowe, rozpoznawalność/uznanie i zarobki tam gdzie Lewandowski jest teraz (przynajmniej na szybko nikt inny mi do głowy nie przychodzi)

 

Poza tym, co zgubne- może nie traktuje tych tancerzyków jako poważnej konkurencji dla supergwiazdy którą sam jest.

 

Anna to dobra agentka- polecam obejrzeć dokument o Lewandowskim-  strasznie działała mi na nerwy udawanym płaczem, wzruszeniem itd. Wszystko sztuczne.

 

Ostatnio rąbka tajemnicy uchylił były menago- Kucharski. Wiadomo, że to co robi jest interesowne ale nikt z tej strony nie  przedstawiał jeszcze Lewandowskich.

 

Swoją drogą Anna się brzydko starzeje.

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niedawno media obiegły sensacyjne doniesienia na temat domniemanego kryzysu w związku Anny i Roberta Lewandowskich. Według niemieckiego „Bildu” sytuacja miała być na tyle poważna, że małżonkowie zaczęli planować rozwód. Lewandowskich mają ponoć łączyć już tylko wspólne interesy, natomiast miłość wygasła dawno temu…"

https://www.rmf.fm/magazyn/news,46023,lewandowscy-sie-rozwodza-nie-ma-juz-watpliwosci-anna-oficjalnie-zabrala-glos-foto.html

 

;)

 

Wtedy to były fejknewsy :P ale my już wiemy jak to jest z tymi fejkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że trzeba go wspierać nawet tymi komentarzami ba nawet niech tu zajrzy. Dla mnie każdy mężczyzna to brat w tym feministycznym postępowym świecie. Ja mam zasadę że nigdy nie dotknę mężatki czy nawet rozwódki. Szkoda że większość by ruchała jak dają ale warto mieć godność i zasady i jak pukać to tylko wolne. Chociaż lepiej prostytutki bo to tylko skrzywia panienki emocjonalnie https://youtube.com/shorts/GLFAI7g1Ir4?feature=share tu mała wstawka od dsm. Więc warto się skupić na sobie i bzykać tylko takie które zasłużą i to nie tylko dupą. Ja na przykład zrobiłem ograniczenie i wybieram tylko takie które mają pasje i to takie prawdziwe bez konieczności pokazywania ich światu. Co ogranicza segregację aż do jakichś 95% 😉

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy to swój ziomek, ale bez sukcesów w piłce to chłopak 7/10 a sukcesy się kończą właśnie ... Swoją drogą może kłopoty z Anią odpowiadają za ostatnia słabsza formę.... Swoją drogą inny fajny pilkarz ( Totii)  przerabiał zdradę.... Emocje, wysoki Hiszpan itd.... zebybtylk teraz miała honor nie wyciągać łapki po kasę Roberta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.