Skocz do zawartości

Lewandowski i żona tancerka, czyżby rosły rogi xD


mac

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2023 o 23:49, Mmario napisał:

Lewy to swój ziomek, ale bez sukcesów w piłce to chłopak 7/10 a sukcesy się kończą właśnie ... Swoją drogą może kłopoty z Anią odpowiadają za ostatnia słabsza formę.... Swoją drogą inny fajny pilkarz ( Totii)  przerabiał zdradę.... Emocje, wysoki Hiszpan itd.... zebybtylk teraz miała honor nie wyciągać łapki po kasę Roberta 

Lewy? Dla mnie 6/10 nie licząc sukcesów, kasy, sławy i znajomosci. Zwykły koleś, ale nie jest brzydki.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe

Gościu ogólnie w miarę dobrze gada ale po pewnym komentarzu który u niego znalazłem trafia u mnie na śmietnik, z wyrazami mojej katolickiej miłości 😘 szacunek to mam do zasranego żula pod śmietnikiem ale do osoby która coś takiego pisze? i on jeszcze się kurwa uważa za ALFE 

 

gdsgdfg.jpg

 

Może przez trzy lata chłop trochę zluzował majty ale wątpie.

Wypowiedź na poziomie gimboateusza mającego 15 lat który pierdoli o abrocji i ateizmie xD

 

np Roman Warszawski niebinarnie potrafi się kulturalnie jak człowiek odnosić do ludzi wierzących będąc niewierzącym jeśli mam przywołać kogoś ze "środowiska" redpill-a.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tutaj gołym okiem widać naturę kobiet.

 

Po co kobiety chodzą na wszelkie kursy tańca gdzie wiadomym jest, że będzie dotyk i podteksty erotyczne.

Dlatego na tych nagraniach trzeba patrzeć na czyny, zachowanie, reakcje kobiety wtedy każdy zobaczy co w trawie piszczy. 

Nagle znalazła hobby w Hiszpanii z przystojniakami😆

 

Od pewnego czasu spadek formy i słaba postawa w Barcelonie Roberta jak i na niedawnym mundialu gdzie się popłakał na jej oczach

gdy odblokował się golem z Arabią gdzie całe napięcie psychiczne z niego zeszło to Anna widząc to jako kobieta co musiała czuć.

A no pogardę bo tak kobiety są zaprogramowane przez naturę czyli słabością gardzić a siłą się podniecać.

 

Popatrzcie sobie na nagrania gdzie są razem na przestrzeni ostatnich kilku lat, tam nie ma miłości tylko wyreżyserowane odgrywanie ról.

Czyli od jakiegoś czasu może nie być już tam sielanki.

A udawanie szczęśliwego, zgodnego małżeństwa i stawianie za przykład społeczeństwu nic nie dało bo zawsze wyjdzie skrywana natura kobiet

gdy w pobliżu znajdzie się atrakcyjny samiec Alfa.

 

No cóż nawet piłkarz nie może być pewny kobiety tym bardziej, że został wychowany na nice guy gdzie zawsze po czasie kobiecie się przesłodzi.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MarkoBe napisał:

Carrioner też o tym nagrał, jest głośno o tym, w manosferze

Hehe dobry filmik, ten gość z pewnością jest miły i empatyczny, a wygląd to zupełny przypadek🤔

22 godziny temu, bassfreak napisał:

Wypowiedź na poziomie gimboateusza mającego 15 lat który pierdoli o abrocji i ateizmie xD

 

Libertynki w to nie mieszaj!😉

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Przecież tutaj gołym okiem widać naturę kobiet.

 

Po co kobiety chodzą na wszelkie kursy tańca gdzie wiadomym jest, że będzie dotyk i podteksty erotyczne.

Dlatego na tych nagraniach trzeba patrzeć na czyny, zachowanie, reakcje kobiety wtedy każdy zobaczy co w trawie piszczy. 

Nagle znalazła hobby w Hiszpanii z przystojniakami😆

Kurła mizoginistyczne wywody sexpatów pillowcufff!

To zupełny przypadek że zamiast tańczyć tango z niskim starszym Hiszpanem z wąsikiem wybiera Chada😉

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

na niedawnym mundialu gdzie się popłakał na jej oczach

 

Akurat płacz na mundialach nie musi być "niemęski". 

 

 

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

A no pogardę bo tak kobiety są zaprogramowane przez naturę czyli słabością gardzić a siłą się podniecać.

 

Po meczu z Senegalem na MŚ 2018 bardziej. Wtedy przegrany, zamiast być z kolegami najpierw udał się do "Królowej".

 

Zrzut-ekranu-2018-06-19-o-20.23.22.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona Lewego dla mnie się skompromitowała i skurwiła totalnie, przy okazji narobiła wstydu mężowi narażając go na straty wizerunkowe. Wyszła z niej typowa p0lka, której na widok hiszpańskiego Enrique wyłącza się mózg i zachowuje się jak suka z cieczką. Przeciętna p0lka i tak jest od niej mądrzejsza, ona ma do stracenia bardzo dużo i 99% kobiet na świecie chciałoby być na jej miejscu, a ona mając pod ręką hiszpańskich ogierów kompletnie o tym zapomniała. Jej dzieci jak dorosną na pewno będą "dumne" z wyczynów mamusi. 

 

Swoją drogą to kolejny przykład na to, że babie nie dogodzisz nigdy. Choćbyś był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, milionerem, najbardziej znanym Polakiem na ten moment na świecie. Z czasem i tak jej się znudzi, a od dobrobytu zacznie odpierdalać. Wiecznie za mało. Hajsu, emocji, bolca. Jak narkoman na głodzie.

  • Like 18
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to ja nie rozumiem fenomenu Anny. Według mnie ma bardzo męską sylwetkę (podejrzanie męską), jest w niej coś dziwnego, ładnie wygląda tylko wtedy jak jest mocno zrobiona z zakręconymi lokami. W dodatku niezbyt ładnie się starzeje.

 

Lewandowski spokojnie znalazłby sobie 19-20 letnie cudeńko gdyby zechciał-momentalnie-na zmianę co tydzień.

 

DSC_1760-1020x1344.jpg

 

z29683972IH,Anna-Lewandowska--Luis-Gonza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2023 o 23:49, Mmario napisał:

Lewy to swój ziomek, ale bez sukcesów w piłce to chłopak 7/10 a sukcesy się kończą właśnie ... Swoją drogą może kłopoty z Anią odpowiadają za ostatnia słabsza formę.... Swoją drogą inny fajny pilkarz ( Totii)  przerabiał zdradę.... Emocje, wysoki Hiszpan itd.... zebybtylk teraz miała honor nie wyciągać łapki po kasę Roberta 

Żadna by nie miała. Chociaż jedna zostawiła dobytek dla byłego męża bo wiedziała że zawiniła. (Zdziwiło mnie to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 18:32, Perun82 napisał:

 

Po meczu z Senegalem na MŚ 2018 bardziej. Wtedy przegrany, zamiast być z kolegami najpierw udał się do "Królowej".

 

Zrzut-ekranu-2018-06-19-o-20.23.22.png

Logiczne, dobre pójście do swojej księżniczki po otuchę. Kobiety jak mają za dobrze wówczas im się w głowie przewraca tak mi się wydaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanał ogólnie zacny :) Baciata - frotamento :D

 

 

 

W dniu 29.04.2023 o 23:49, Mmario napisał:

Swoją drogą inny fajny pilkarz ( Totii)  przerabiał zdradę..

 A sam był nie lepszy. Sam działał a później płacz - że zona się puściła z gościem  od fitnes.

 

Cytat

Będę wierny tylko Romie

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 14:59, Tamerlan napisał:

Lewandowski spokojnie znalazłby sobie 19-20 letnie cudeńko gdyby zechciał-momentalnie-na zmianę co tydzień.

Zwykła panna z wyglądu, ja bym na jego miejscu postawił warunek jak nie to separacja, materiału dowodowego jest aż nadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Druid napisał:

Zwykła panna z wyglądu, ja bym na jego miejscu postawił warunek jak nie to separacja, materiału dowodowego jest aż nadto.

Tylko wtedy rozwód w Hiszpanii a tam gorzej niż u nas czy się mylę? I Można przez Polski sąd? No chyba że się zabezpieczył  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/2/2023 at 12:51 AM, Iceman84PL said:

A no pogardę bo tak kobiety są zaprogramowane przez naturę czyli słabością gardzić a siłą się podniecać.

To może być prostsze niż kombinujemy. Kobiety to w gruncie rzeczy semi-psychopatki, zorientowane niemal wyłącznie na swoją osobę i cele (głównie narzucone przez ewolucję), więc ludzi o wyższej wrażliwości i poziomie humanizmu, traktują instrumentalnie i z pogardą. Psychopaci jeśli się już z kimś liczą, to tylko z innymi psychopatami. A i to tylko dlatego, żeby ten drugi nie wytrącił im ich bierek z ręki.

 

Jeśli do tego nałożysz kobiecą emocjonalność, która miota nimi jak szatan od bandy do bandy, to już kompletnie nie wiedzą co robią i co myślą. Bo wszystko to jest wyłącznie na potrzebę chwili w której to akurat ma taki stan emocjonalny a nie inny. Ale ten "inny" będzie za następną chwilę i pociągnie za sobą inne zachowania i decyzje. I taka rano cię kocha a wieczorem nienawidzi. Bo "nie wiem co czuję" :D

 

Nie zdziwił bym się, gdyby Robi był nieźle rozpierdolony tym, co wyrabia (a pewnie nie tylko publicznie) jego "ukochana" Ania. Wygląda na to, że albo udaje że tego nie widzi albo szacunek Ani do niego leży już gdzieś w głębinach Rowu Mariańskiego (a może i w innych, do których zagląda tylko Alvaro i jego paczka ;)) i nic już na to nie poradzi. W zasadzie ciekaw jestem jak się wyczłapie z tej g(n)ojówki. No chyba że postanowi w niej utonąć...

  • Like 7
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.