Skocz do zawartości

Mój kuzyn flepiarz i jego 10 lat młodsza partnerka


SolidSnake

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JoeBlue napisał:

Autor wątku ci podał.

 

Chłopakom podaj nie mi.

Ja wiem.

@SolidSnake pille pilami, a życie życiem.

Może ją chady zdradzali więc w końcu wybrała takiego, który będzie jej wierny i będzie się troszczył o potomstwo i zapewnienie stabilności finansowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i wymyślimy koło po raz kolejny.

 

1. Jasne, że każda lala oscyluje między stabilnością a namiętnością i będzie zawsze chciała tego czego akurat nie ma.

Rzuci i chada i betę gdy do tego dojrzeje.

2. Kuzyn flepiarz po prostu nie wiedział, że trzeba mieć wzrost 185 i spełniać inne podobne wymagania.

Spodobała mu się dupa to ją wziął i End_Of_Story.

Coś jak z żukiem, który według praw aerodynamiki nie ma prawa utrzymać się w powietrzu.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to flepiarz, czy trochę ulany czas to flepiarz? No nie, są goście z brzuchem, ale widać że łapy grube i silne, kqrxzycho grube, szczęka zarysowana i taki będzie miał branie. A gość z brzuchem, chudymi rączkami i nóżkami cofnięta szczęka wygląda przy tym pierwszym jak pokraka. To jest tak że panny podświadomie widzą też cechy genetyczne łysiejący grubas lysiejacemu grubasów nierówny. Tak samo jak gość wątłej postury 170 cm, nawet jak najlepiej mięśni na koksie to nie przebije naturalna 190 cm z szerokimi barami i ładna twarzą, nawet jeśli ten drugi nie będzie super umięśniony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 17:03, SolidSnake napisał:

oś koło 175 cm wzrostu ze swoją gdzieś 28 letnią laseczką (7/10?)

smv-timeline1.jpg

 

Niestety zaskakujące jest to jak ten głupi, generyczny wykres bywa prawdziwy. Ile to ja poznałem albo słyszałem o laskach co były z ćpunkami i badboyami i jakoś im się odwidziało koło 30.

 

Kiedyś gadałem też z rozwodnikiem koło 40, powiedział mi tak; dobrze, że przynajmniej mam z kim wychodzić na miasto bo kolegów rozwodników coraz więcej. No dziwne, że laski w wieku 37-41 lat zaczynają zdradzać, rozwodzić się no dziwne. 

 

Ale to tylko jedna z hipotez, powodów może być dużo więcej i mogą być inne. Za mało danych.

 

Jeśli jednak masz sytuację, że jakaś dziewczyna znajduje typowego beciaka i związek wydaje się przeczyć redpillowi to przeważnie jest to etap beta long term po badboyach/chadach.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 17:03, SolidSnake napisał:

Ostatnio byłem na rodzinnym spędzie, na którym był również mój kuzyn - dobiegający 40 brzuchaty flak, strzygący się na krótko by ukryć zakola, broda ma zakryć wylewający się podbród, coś koło 175 cm wzrostu ze swoją gdzieś 28 letnią laseczką (7/10?). Oboje nie zarabiają kiepsko, ona w IT on w reklamie jednej z firm gamedevowych. Stać ich na podróże, wynajmują razem mieszkanie w stolicy. I styki mi się palą gdy próbuję racjonalnie rozgryźć rację bytu tego związku - gość wygląda jak wygląda, różnica wieku która w wypadku PL/PL miałaby nie wypalić (jak w jednym z ostatnich tematów), kasy nie zarabia chorej, nie sądzę by między nią a nim była duża różnica zarobków. Gość to gałąź i ona go jebie na boki? Są razem już ze 3 czy 4 lata i on nie jest jej pierwszym, więc na stówę inne kutangi są jej nieobce. Ale wiele tutejszych teorii jebie się na ryj. Wystarczy jeden argument przeciw by obalić całą tezę. Musiałbym żyć w tej rzeczywistości od wczoraj by uwierzyć w "myszki inne niż wszystkie". Widzicie tu jakieś rozsądne wytłumaczenie tego konkubinatu?

Wiesz nigdy nie wybiera się starszej niż starsza pani po 30 :D a to że gość nie dba o swoją moc i to jak to inni widzą to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SolidSnake szczerze chłopie? Wstyd jak cholera temat jak z rezerwatu czysta dupoobrabialnia. Kuzyn "flepiarz" ma kobietę poza twoimi zasięgiem i zwory ci sie poprzestawiały. 

"Z rodziną najlepiej na zdjęciu" - stara prawda ciągle aktualna. 

 

Masz jeszcze szansę być Mężczyzna, otwarcie pogadaj z kuzynem. Pogratuluj pięknej kobiety, podpytaj o radę, możesz się zdziwić albo utwierdzić - ale to powinien być pierwszy krok. 

Drugi w przypadku potwierdzenia obaw o żer na zasobach tutaj temat ale o innym temacie "szon robi mojego Kuzyna jak mógłbym go ratować"

 

Widzisz różnicę? Przepracuj kompleksy i zazdrość.

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.