Skocz do zawartości

Mój kuzyn flepiarz i jego 10 lat młodsza partnerka


SolidSnake

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Mam znajomego. Straszny skinny fat. Raz jak byliśmy na basenie to wyglądałem przy nim jak chad. 

On cofnięta szczęka. Zakola, straszny skinny fat. Odstajacy baleron. Wąskie ramiona. Jaranie i picie browarów. Zakola w chuj. Wywinięta górna warga. Jak u incela. Książkowy incel z wyglądu. 

 

Jest w związku z panna mgr inż. Laska ładna, on kiedyś depresja i fobia społeczna. Z ryja paszczur. Raz laska otwarcie przyznała ze z nim nie zatańczy bo jak on wygląda. 

 

I co? Jak to możliwe? 

Mogłaby mieć każdego a jest z taką pipidówa. 

No właśnie jak to się ma do tych wszyskich PILLI? Redów, blaków, ciężko mi czasem pojąć, wybory tych lasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Mam znajomego. Straszny skinny fat. Raz jak byliśmy na basenie to wyglądałem przy nim jak chad. 

On cofnięta szczęka. Zakola, straszny skinny fat. Odstajacy baleron. Wąskie ramiona. Jaranie i picie browarów. Zakola w chuj. Wywinięta górna warga. Jak u incela. Książkowy incel z wyglądu. 

 

Jest w związku z panna mgr inż. Laska ładna, on kiedyś depresja i fobia społeczna. Z ryja paszczur

Może jednak charakter ma znacznie?

 

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Raz laska otwarcie przyznała ze z nim nie zatańczy bo jak on wygląda. 

Chociaż laska jest raczej kiepska/cwana i np. leci na jego kasę.

Bo inaczej by czegoś takiego nie powiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SolidSnake napisał:

No właśnie jak to się ma do tych wszyskich PILLI? Redów, blaków, ciężko mi czasem pojąć, wybory tych lasek

Może tak:

 

Red pill mówi o męskiej atrakcyjności, na którą składa się m.in. status, pieniądze, wygląd, charakter, itp.

Jeżeli wygląd jest wątpliwy, to by sugerowało inne zalety, ale za mało informacji :D

 

W black pill liczy się tylko naturalny wygląd, który ma determinować wszystko.

Jak widać nie za bardzo to pasuje tutaj, ale powiedziałbym że czasem na krótką metę może mieć sens.

 

Blue pill to ogólnie nieświadomość jak to wszystko działa, jakie ma się zalety i wady, oraz dewaluacja męskich wartości.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 18:06, mac napisał:

Spojrzałbym na jej ojca, może gościu przypomina starego.

Albo starszego brata. Ja jestem dosyć podobny do brata mojej dziewczyny. Ostatnio mi powiedziała że ładnie mi w okularach i kupi mi jakieś zerówki, połączyłem fakty i zdałem sobie sprawę że jej brat ma takie same okulary ;) także no tak to jest. Mi także podobają się dziewczyny podobne do mojej mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprd. Panna go robi w balona aż miło. 

Juz to widzę jak super hot laska w kwiecie wieku dobra dupa. Jest w związku z ulanym typem z zakolami i podwójna broda, którą chowa za zarostem. 

 

Czyta kalkulacja i wyrachowanie. 

Gdyby chciała mogłaby wszystko co tylko zechce 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Atanda napisał:

Są mężczyźni, którzy preferują grube kobiety. Tak samo są kobiety, co preferują grubych mężczyzn. 

 

Tja.

Przecież liczy się wnętrze.

 

Z ciekawości, wrzuć mi proszę jakieś sajty dla amatorek BBM (Big Beautiful Men). Bo takich dla fanów BBW to jest multum.

Możesz też wspomóc się stronami afirmującymi męską ciałopozytywność. Oraz katalogami z odzieżą i bielizną plus size dla mężczyzn (sklepy "puszysty pan XXXXXL" się nie liczą).

 

Dawaj. Zaskocz mnie.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gościu napisał:

Red pill mówi o męskiej atrakcyjności, na którą składa się m.in. status, pieniądze, wygląd, charakter, itp.

Jeżeli wygląd jest wątpliwy, to by sugerowało inne zalety, ale za mało informacji :D

 

W black pill liczy się tylko naturalny wygląd, który ma determinować wszystko.

Ja bym jeszcze inaczej to określił. Chady nie muszą się starać, gdyż za tylko i wyłącznie sam wygląd mają wianuszek kobiet. 

Są też flepiarze których nie zechcą kobiety za nic, no dobra należy rozróżnić "pożądać" a "zaakceptować na beta providera", kobieta zdesperowana zaakceptuje flepiarza ale jak Chad się trafi to doprawi rogi. 

 

I zostaje największa grupa normików, między chad normik a flepiarz można skategoryzować osobniki pośrednie jak chadlite, górny nornik, górny flepiarz itd. 

 

Ale wracając do korelacji rp i bp, po 1 bp - jeśli się nie spodobasz, chociaż troszeczkę to nic z tego. Chyba że jak ww kobieta szuka bankomatu czy coś i bierze coś jest. 

Więc jak wygląda jest akceptowalny za pomocą rp możesz coś ugrać albo nie. Jedno drugiego nie wyklucza a wręcz się zazębia, nie mniej wygląd widać od razu w kasę czy mindset nie więc wygląd zawsze nr. 

I zawsze będą jakieś anomalie.

2 godziny temu, Atanda napisał:

Za dużo pieprzenia o pillach. Są mężczyźni, którzy preferują grube kobiety. Tak samo są kobiety, co preferują grubych mężczyzn. 

 

Cytując jedną z nich, która rzuciła takie słowa podczas mięsnej uczty z grilla: "Jedz, jedz, bo będziesz chudy". 

Są ludzie którzy udają psa, dziecko its. Są ludzie którzy wypadli z samolotu i przeżyli. Są ludzie którym ruchasz żonę a oni się cieszą. 

 

Jak bierzesz na warsztat takie skrajności to bądź konsekwentny - wyskocz z samolotu bez spadochronu - z pewnością uda Ci się przeżyć bo komuś się udało. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 17:03, SolidSnake napisał:

Ostatnio byłem na rodzinnym spędzie, na którym był również mój kuzyn - dobiegający 40 brzuchaty flak, strzygący się na krótko by ukryć zakola, broda ma zakryć wylewający się podbród, coś koło 175 cm wzrostu ze swoją gdzieś 28 letnią laseczką (7/10?). Oboje nie zarabiają kiepsko

@SolidSnake A jak wytłumaczysz p0lkę 30+, która na Fb ma narzeczonego kierowcę tira i wrzuca cytaty o wielkiej miłości. W tym samym czasie ma konto na Datezone i spotyka się na seks podając stawkę 250zł/godz.

 

Fb:

"Miłość jest wielkim skarbem o którego trzeba dbać z każdą minutą i być wdzięcznym że się kogoś ma ❤️❤️❤️❤️"

"Szczęśliwa już zajęta z moim kochaniem na zawsze ❤️❤️❤️"

 

Może to typowy polski schemat. Beciak jest od stabilnego, spokojnego życia, a emocje i zapłodnienie zapewni jakiś silny samiec badboy/kochanek/sponsor. 

 

05facd178ff8507fb119d5aa1d269f9f643b8238

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Atanda napisał:

Za dużo pieprzenia o pillach. Są mężczyźni, którzy preferują grube kobiety. Tak samo są kobiety, co preferują grubych mężczyzn. 

 

Cytując jedną z nich, która rzuciła takie słowa podczas mięsnej uczty z grilla: "Jedz, jedz, bo będziesz chudy". 

 

Nie, nie, przetłumaczę Ci z babskiego na ludzki: "jedz, jedz, ulej się, żeby żadna inna baba Cię nie chciała, a jak Cię kopnę w dupę to przylecisz z płaczem i będziesz skomlał" ;) 

Edytowane przez wielebny93
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DOHC napisał:

Ja bym jeszcze inaczej to określił. Chady nie muszą się starać, gdyż za tylko i wyłącznie sam wygląd mają wianuszek kobiet. 

Są też flepiarze których nie zechcą kobiety za nic, no dobra należy rozróżnić "pożądać" a "zaakceptować na beta providera", kobieta zdesperowana zaakceptuje flepiarza ale jak Chad się trafi to doprawi rogi. 

 

I zostaje największa grupa normików, między chad normik a flepiarz można skategoryzować osobniki pośrednie jak chadlite, górny nornik, górny flepiarz itd. 

No tak, to black pill właśnie. W omawianym przypadku niezbyt jednak pasuje "flepiarz" na providera, teoria mówi że to domena "normików".

Wg mnie black pill to szczególny przypadek, np. krótkoterminowy ONS, gdzie poza wyglądem inne atuty nie liczą się.

Jeżeli mówimy o dłuższej relacji, to red pill jednak bardziej pasuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nowy00 napisał:

Digpill z połączeniem stapill jest już dużym combo :D

Statpill jako artykuł:

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1290959,dlaczego-nie-masz-dziewczyny-brutalny-statpill-dla-polskich-mezczyzn

Statpill jest brutalniejszy niż blackpill. Bo na wygląd jeszcze mamy jakiś wpływ. Ale ja nie lubię takich czarnych treści, bo ten artykuł nie daje żadnej nadziei. Później taki jeden z drugim napisze, że its over, a chyba nie o to chodzi w tym forum.

Trzeba znać statystykę i być świadomym swoich niskich szans, ale ja proponuję podejść do tego jak do meczu słabej drużyny z jakąś potęga piłkarska. Faworytem nie jesteśmy, ale dzięki temu gramy na luzie i znika wszelka presja. I raz na dziesięć się uda urwać jakiś remisik.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę te zakola, wzrosty, szczęki są po to by się nie brać za siebie i nic nie robić itp... to jest jedyny powód..

Trzeba sobie spojrzeć jasno w oczy że dużo rzeczy z redpilla jest koślawe i nastawione na siedzenie na piśdzie i nic nie robienie.

A blackpill to już w ogóle filozofia stworzona przez wykolejeńców.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/19/2023 at 5:03 PM, SolidSnake said:

Ale wiele tutejszych teorii jebie się na ryj. Wystarczy jeden argument przeciw by obalić całą tezę.

Sorry że nie czytałem całego wątku, życie mi ucieka.

Jedna teoria się nie jebie: Miej jaja!!!

Wtedy wygląd chada, kasa, wzrost, pozycja w społeczeństwie - nic się nie liczy.

Wiem to z doświadczenia, bo przerabiałem te scenariusze swego czasu.

Wiem też, że dla młodzieży to nie do wyobrażenia.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, JoeBlue napisał:

Jedna teoria się nie jebie: Miej jaja!!!

Wtedy wygląd chada, kasa, wzrost, pozycja w społeczeństwie - nic się nie liczy.

Wiem to z doświadczenia, bo przerabiałem te scenariusze swego czasu.

Wiem też, że dla młodzieży to nie do wyobrażenia.

Podaj kilka przykładów będzie łatwiej o zrozumienie przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Brat Jan napisał:

Podaj kilka przykładów będzie łatwiej o zrozumienie przekazu.

myślę że to miały by być jaja: https://www.facebook.com/reel/202663732387958/?s=ifu mało kto u nas w kraju by tak zrobił z jakąś randomową witaminką, chociaż wiem że to tutaj to jest ustawka

Edytowane przez SolidSnake
dookreślenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.