Skocz do zawartości

Polskie witaminki robią sobie PR na świecie :)


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Zgniłem, że wyrwała kaloryfer. Śmiałem się chyba z 5 min xD To jakiś babochłop, jak kaloryfer gołymi ręcami wyrwała. Co to za hulk babon. Matko bosko. Nie no skisłem. Kaloryfer wyrwała. Czy wy to widzicie? :D

 

Cytat

To jednak nie rozwiązało problemu, a 53-latka z Polski nadal zachowywała się agresywnie. Pewnego razu wyrwała kaloryfer, powodując zalanie mieszkania. Innym razem pobiła partnera na oczach sąsiadów.

 

To chyba największa czerwona flaga w historii. Jak laska wyrywa kaloryfer to czas kończyć :D

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Zgniłem, że wyrwała kaloryfer. Śmiałem się chyba z 5 min xD To jakiś babochłop, jak kaloryfer gołymi ręcami wyrwała. Co to za hulk babon. Matko bosko. Nie no skisłem. Kaloryfer wyrwała. Czy wy to widzicie? :D

 

 

To chyba największa czerwona flaga w historii. Jak laska wyrywa kaloryfer to czas kończyć :D

hahaha xD 

 

Robabocop 😂

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

Zgniłem, że wyrwała kaloryfer. Śmiałem się chyba z 5 min xD To jakiś babochłop, jak kaloryfer gołymi ręcami wyrwała. Co to za hulk babon. Matko bosko. Nie no skisłem. Kaloryfer wyrwała. Czy wy to widzicie? :D

 

Nie naśmiewam się, ale mnie rozjebał ten ciąg przyczynowo-skutkowy, gdzie po wyrwaniu kaloryfera i pobiciu chłopa, ten dał jej kwiatki na dzień kobiet i jeszcze oberwał kijem.

Instynkt samozachowawczy zdecydowanie nie był u niego zbyt silny.

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

kaloryfera i pobiciu chłopa, ten dał jej kwiatki na dzień kobiet i jeszcze oberwał kijem.

Instynkt samozachowawczy zdecydowanie nie był u niego zbyt silny.

Chyba wprost przeciwnie. Stawiałbyś się babie która wyrwała kaloryfer?

Przy drugim podejściu może urwać coś innego. 🤣

 

 

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BumTrarara napisał:

Chyba wprost przeciwnie. Stawiałbyś się babie która wyrwała kaloryfer?

Przy drugim podejściu może urwać coś innego. 🤣

 

Fatality wyrywa siuraka z kręgosłupem i mózgiem w stylu predatora i combo kaloryferem po łbie. To bym uznał dopiero za przemoc, a nie jakiś tam kijek po jajkach, co to ma być.

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Robią, robią aż miło😆

Ale kurwiska, jednej babce przytekstowałem jak powiedziała mi, polscy mężczyźni są niemęscy, ale za to komebe i lawaro tak  i odpowiedziałem jej, że jak suka nie da, to pies nie weźmie.

Nie wiem, dlaczego się obraziła, przecież to kobieta jest strażniczką sypialni ? Nieprawdaż, sama decyduje z kim chcę iść do łózka.

 

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Robią, robią aż miło😆

To to jeszcze mały ch**j w porównaniu do gównojadów.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DOHC napisał:

Za łeb i wypierdalać, niewdzięczny szon.

 

12 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Instynkt samozachowawczy zdecydowanie nie był u niego zbyt silny.

 

No i to chyba wszystko tłumaczy.

 

 

Kobiety zachowują się tak na ile im się pozwoli.

Facet, tutaj Włoch, wziął p0lkę pod swój dach. Jego jedynym błędem było nie złapanie jej za ryj i wypierdolenie przez próg którego Kamil Stoch by się nie powstydził.

Skoro ktoś pozwala srać we własnym domu (czasami na łóżko pozdro Johnny) to już jego problem. 

Jak taka osoba ma sobie wywalczyć prawo własności, bądź jakiekolwiek inne? 

Gościu uciekający przed babą do kolegi na noc z własnego kwadratu?

Jak kobiety lubię i odnoszę się z szacunkiem - jak do człowieka prawie - tak taką raszplę z drutu bym gonił szybciej niż mój ziomek z podlasia bimber. W podskokach by spierdalała i wykreśliła mój adres na swojej mapie kutangów.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tym razem pochwalę naszą witaminkę - choć w tej historii, jeśli rzeczywiście wykurwiła kaloryfer ze ściany to nie witamina a witaminoza, witnaminbolon 😂 Żeby nie było że ciągle są tu jazdy na mityczne poleczki to już odnajduje pozytyw w całej tej sytuacji. Skoro kukuryna dźwignela kaloryfer ze ściany, to musi być budowalańcem, jeśli jest budowalncem to zapierdala, jeśli zapierdala to potrafi być zaradna i niezależna, skoro napierdala chłopa, to jest w stanie go też obronić w razie w! Mam tylko dwa pytania w tej sytuacji:

1) czy potrafi zaszpachlować miejsce po wyjebaniu grzejnika

2) czy usmaży jajecznicę

Jeśli powyższe będzie twierdząco to ja bym się jej nie czepiał 😉

13 godzin temu, mac napisał:

 

To chyba największa czerwona flaga w historii. Jak laska wyrywa kaloryfer to czas kończyć

Czas kończyć tylko broń boże nie na niej! 😲 Jeszcze płytę karton-gips wyjebie ze ściany!

Edytowane przez Redbad
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.