Skocz do zawartości

Początki nowej znajomości i od razu Red Flags


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wolumen napisał:

Nie mogę po nieco ponad miesiącu znajomości stawiać jej ultimatum, z kim spotykać się może, a z kim nie. Sam taką osobę bym kopnął w zad, gdyby mi zaczęła warunki stawiać już na samym początku.

Jesteśmy na etapie bardzo, bardzo początkowym i tego jej męża po prostu traktuję jako element jej życia, który w nim był już długo przed moim pojawieniem się.

Jedyne co mogę to po prostu podziękować, nawet nie podając powodów bo jak każda kobieta od razu zacznie mi wjazd na poczucie winy, że wymyślam, że się czepiam, że to nic takiego. Znam te schematy na pamięć.

 

Skoro jesteście na etapie początkowym to, jeśli Ciebie szanuje, tym bardziej powinna unikać tematu ex męża i dbać o jak najlepszy swój wizerunek (dobre pierwsze wrażenie). A już na pewno nie dopuszczać do SPOTKAŃ z ex. A takie, z tego co piszesz, już miały miejsce w trakcie miesięcznej znajomości. Sex się jeszcze nie odbył ale już z ex spotkanie było. To już trzeba kompletnie gardzić tym nowym partnerem żeby nawet pozorów normalności nie zachować.

 

No chyba, że się spotykacie tylko dla zabawy ale nie było by wtedy tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wolumen napisał:

 

 

Wyciągnąłem wnioski, nie spotykam się z  kobietami z dziećmi małym, lub mieszkającymi z nimi.

Niestety nie jestem w stanie mentalnie związać się z kobietą/dziewczyną 15 lat młodszą, bo mniej więcej w tych okolicach czyli 28-30 lat najdalej mógłbym szukac takich bez bagażu i bezdzietnych. Wolę już mimo wszystko kilka lat młodszą ale z dorosłym dzieckiem - przynajmniej jest podobna optyka patrzenia na świat, a nie tylko Instagram i robienie fotek jedzeniu. Niestety nie jestem w stanie aż tak zejść z progiem wymagań pod względem mindsetu kobiety.

Jeśli czujesz, że macie podobne wartości i coś się między Wami zaczyna dziać to spokojnie wchodź w taki związek i obserwuj. Kobiety w takim wieku są spoko a jeśli jesteś od niej starszy a ona ma 19 letniego syna na studiach, to jest to wręcz bdb. rozwiązanie. Nie wychowujesz jej syna. Nie łożysz na niego, to już duży chłop.

Moim zdaniem cały Twój wpis pokazuje, że wiesz, czego chcesz i jesteś przytomny. Nie masz jeszcze z nią żadnej relacji, więc dlatego ex mąż do niej przyłazi.

Zwracam też uwagę, że jeszcze do niedawna miał z nią sprawy, bo syn był w szkole średniej, czyli tak średnio był samodzielny.

19 minut temu, Pacman napisał:

 

Skoro jesteście na etapie początkowym to, jeśli Ciebie szanuje, tym bardziej powinna unikać tematu ex męża i dbać o jak najlepszy swój wizerunek (dobre pierwsze wrażenie). A już na pewno nie dopuszczać do SPOTKAŃ z ex. A takie, z tego co piszesz, już miały miejsce w trakcie miesięcznej znajomości. Sex się jeszcze nie odbył ale już z ex spotkanie było. To już trzeba kompletnie gardzić tym nowym partnerem żeby nawet pozorów normalności nie zachować.

 

No chyba, że się spotykacie tylko dla zabawy ale nie było by wtedy tematu.

Są dorosłymi ludźmi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pacman napisał:

 

Skoro jesteście na etapie początkowym to, jeśli Ciebie szanuje, tym bardziej powinna unikać tematu ex męża i dbać o jak najlepszy swój wizerunek (dobre pierwsze wrażenie). A już na pewno nie dopuszczać do SPOTKAŃ z ex. A takie, z tego co piszesz, już miały miejsce w trakcie miesięcznej znajomości. Sex się jeszcze nie odbył ale już z ex spotkanie było. To już trzeba kompletnie gardzić tym nowym partnerem żeby nawet pozorów normalności nie zachować.

One juz calkiem odkleily sie, ze dla nich obecnosc ex jest czyms normalnym. Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Laski tak ogarniaja dzis simpow, ze mysla, ze faceci łykają wszystko jak leci

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zdzichu_Wawa napisał:

 

@Wolumen popatrz na pogrubione słowa ze swego cytatu i zastanów się w jakim świecie równoległym Samotna Matka jest osobą "bez zobowiązań" i "wolną"?

 

Już na starcie masz błędne założenia, więc nie dziw się że potem jest tylko gorzej (bo błędy zaczynają się nakładać).

Tutaj wrzucę bardzo fajną audycję o randkowaniu z samotnymi matkami. Co same SM próbują nam "sprzedaż" w swojej ideologii i czemu to jest "wciskanie kitu". (niestety po angielsku, ale mocno polecam):

 

Wklejasz tekst o siksach z małymi dziećmi w dodatku z Ameryki. To niedorzeczne.

1 minutę temu, antyrefleks napisał:

One juz calkiem odkleily sie, ze dla nich obecnosc ex jest czyms normalnym. Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Laski tak ogarniaja dzis simpow, ze mysla, ze faceci łykają wszystko jak leci

Chłop nie jest simpem. Poczytajcie sobie że podchodzi do tematu spokojnie . Ma 42 lata i nie łyka wszystkiego jak leci ani nie bierze się za jakieś durne małolaty które wrobią go zaraz w bombelka, tak że zatyra się na śmierc. To w zasadzie w tym wieku najlepszy układ dla niego.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Personal Best napisał:

Chłop nie jest simpem. Poczytajcie sobie że podchodzi do tematu spokojnie . Ma 42 lata i nie łyka wszystkiego jak leci ani nie bierze się za jakieś durne małolaty które wrobią go zaraz w bombelka, tak że zatyra się na śmierc. To w zasadzie w tym wieku najlepszy układ dla niego.

Nie mowie o autorze wątku tylko o simpach. Przez simpow laski maja zbudowany obraz na co moga pozwolic sobie z facetami, a ze oni pozwalaja na wszystko, to mamy kobiety, ktore sie nie kryja z pewnymi rzeczami, ktore stanowia czerwone flagi dla dlugoterminowych relacji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ciagnie cie stary do doop jak malolata . W pewnym wieku przydalo by sie wyluzowac , bo serce juz nie pierwszej jakosci . Nie lepiej zajac sie sklejaniem modeli lub ( jak juz koniecznie  musisz ) bzykaniem za chajs dopoki fujarka jeszcze dziala . Stara baba z bagazem to nic dobrego zawsze bedziesz mial z tylu glowy ze chce cie wyroochac na kase . 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, verde napisał:

Alpha widow po (cytuję): "nie pracujący, a jak pracujący to miesiac i od razu na L4 , najlepiej na 3 miesiące, potem kolejna robota i ten sam schemat.  "  ?

Jak tak wygląda alfa, to cieszę się, że nim nie jestem.

Panie potrafią bezrobotnych całe życie utrzymywać. Wystarczy, że przystojny. Miałem takiego sąsiada. Żonka mu wydzielała pieniądze na browara. Zza ściany słyszałem, jak ją prosił ciągle o pieniądze, a w wolnych chwilach zbierał makulaturę i puszki. A normalny, zwykły, pracujący chłopaczyna to przecież zmuła.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, verde napisał:

nie pracujący, a jak pracujący to miesiac i od razu na L4 , najlepiej na 3 miesiące, potem kolejna robota i ten sam schemat. 

Czy zamiast rozkładać towar z palet nie lepiej ciągnąć L4 i dymać system? Gość jest na wyższym levelu świadomości ewidentnie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wolumen napisał:

Moje pytanie do Was - próbować z tym dalej czy zakończyć ten układ już teraz?

Pytanie nr 2 : a może przesadzam?

 

Zacznę od odpowiedzi na pytanie nr 2:

Nie, nie przesadzasz według mojej opinii. Też bym się denerwował, jakbym na początku znajomości z panią musiał rozkminiać czy przypadkiem nie będzie się kręcić jej były stary po chacie. Z nicości ten niepokój się u Ciebie nie wziął, instynktownie czujesz, że nie odpowiada Tobie taka forma.

 

Więc.

 

Ja bym spróbował jeśli dama jest spoko, ale. Usiądź z nią elegancko i wytłumacz, jak nam tutaj, po chłopsku co jest 5. Ja bym zwyczajnie ją poinformował, że lubię z nią spędzać czas i chciałbym ciągnąć tą znajomość ale nie wyobrażam sobie, że jej były mąż łazi w skarpetkach po chacie częściej niż jest to niezbędne przy naszym dziecku. Jeśli nie potrafi się odciąć, to trudno, daj sobie spokój bo wydaje mi się, że z czasem będzie się robiło coraz bardziej toksycznie. Takie są moje odczucia, ale Ty widzisz wszystko na miejscu najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc, wpadasz na obiadki, dwa razy w tygodniu jakieś spotkania w weekend, nie było seksu.... Ty nie jesteś w związku żadnym, jesteś przyjacielem, pewnie to on ja rucha. Byłeś na 8 obiadkach, że 3 weekendy, to 11 randek, zainteresowana kobieta już sama zacignęłaby Cię do łóżka. Jesteś w porywach opcją, chcesz wiedzieć na czym stoisz to po następnym obiadku ostro przesz do przodu z całowaniem, rozbieraniem i do łóżka (jeśli odmówi to ok, może ma okres, wtedy za tydzień powtarzasz akcję) jeśli nie będzie sexu to się ładnie ewakuujesz.

Jeśli będzie sex to ruchasz i obserwujesz....

Edytowane przez Mmario
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wolumen napisał:

Ona w dalszym ciągu utrzymuje z nim kontakty, dość dużo opowiadałą mi o nim i o dziwo nie ukrywa nic, mówi o rzeczach wręcz "niepoprawnych politycznie".

Pani trzyma go na orbicie. Dla swojej wygody.

 

Gdyby on się do niczego nie nadawał, to by nie mieli kontaktu. Wszelkie informacje, które usłyszałeś mają Ciebie uspokoić, że on się nie nadaje do związku. To co słyszysz to inna wersja "to tylko przyjaciel". Ale moim zdaniem jakaś więź emocjonalna między nimi wciąż jest. Być może ma go z powodu emocji, może mają układ, że on czasem jej pomaga z powodu wspólnego dziecka. Tu coś ciężkiego wniesie, tam gwoździk wbije, tu pokój pomaluje. I jakoś się kręci.

 

Poza tym skąd wiadomo kto te alimenty płaci? Wierzysz w jej każde słowo? A od kiedy to się wierzy temu, co kobieta mówi zamiast wierzyć temu co robi?

Edytowane przez Miszka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bed boj budowlaniec kręci gipsy i  makarenę w jej starawym już serduszku, ty kręcisz się na jej orbicie, licząc, że jest inna niż wszystkie, nawet nie uprawiwszy z nią seksu, planujesz również ewentualne wspólne mieszkanie.

 

Zakochaj się w sobie, ewentualnie w Bogu.

 

Boże, pokaż się! Wyzywam cię, masz 3 sekundy!!

 

Razzz

Dwaaa

Trzyyy!!!

 

Jeb!

 

Żartuje, nic się nie stało!

Bóg nas opuścił.

 

 

 

P.S 

 

  Pewnie bzyka Ewę w raju, hahaha!

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Personal Best napisał:

Wklejasz tekst o siksach z małymi dziećmi w dodatku z Ameryki. To niedorzeczne.

 

Oprócz tego jest tam cała masa informacji, że SM zawsze (!) będzie oczekiwała wsparcia (niezależnie od wieku). Kwestia tylko czy to będzie wprost powiedziane, czy tak rozgrywane że z czasem gość się obejrzy i będzie robił za "pana domu".  SM wybierze gościa który wesprze ją materialnie. Kwestia jak najlepszego zadbania o przyszłość jej dzieci.

Gość w nagraniu który linkowałem komentował artykuł o tym jak to Samotne Matki są Silnymi i Niezależnymi kobietami i dlatego tylko prawdziwy silny facet nadaje się do związku, bo przecież one teraz to chcą ustatkowania (a nie gierek) itp. (standardowa litania mająca na celu wbicie faceta w poczucie winy, że jak śmie mieć jakieś oczekiwania).

 

 

 

Myślę że @Mmario pięknie podsumował temat:

1 godzinę temu, Mmario napisał:

Minął miesiąc, wpadasz na obiadki, dwa razy w tygodniu jakieś spotkania w weekend, nie było seksu.... Ty nie jesteś w związku żadnym, jesteś przyjacielem, pewnie to on ja rucha.

 

Cały post w punkt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wolumen napisał:

Pytanie nr 2 : a może przesadzam?

To jest pytanie NUMERO UNO!

NIE przesadzasz i nie reformowalny jesteś.

Jeżeli nic nie popierdzieliłeś to:

Ona ciągle to kocha(analiza tekstu).

Syn dopiero zacznie ciągnąć szmalec.

Majooo tego ma tak nudne życie, że żyje 'wyskokami' exa.

 

Mnie zastanawia w jakim bagnie szukasz tych kobiet???

Robiąc w wykończeniówce same nabijają się na licznik.

Musisz mieć jakiś PARADOX(CHYBA Z DZIECINSTWA) każdy wątek taki sam.

JPLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać stan naszego społeczeństwa i naszą przyszłość.

 

Niektórzy piszą że rynek zjebany, narzekają na kobiety że dogadać się nie mogą (w tym autor), wszystko po to by zaraz w szambo skakać na główkę.

 

Znajomości z SM się szybko finalizuje a nie chodzi na obiadki czy za rączkę, a w przypadku takich przypałów jak w tym temacie kopie natychmiast w dupę.

 

Jak samotną matkę sam popychałem to jej były robił za niańkę daje dziecka w tym czasie. Ty @Wolumen pchasz się w trójkąt i masz najniższy priorytet w tym związku.

To nie jest zachowanie godne mężczyzny, bo już istnieje 50% szans że jesteś cuckoldem, tamponem itd.

 

Jedynie wspierasz spierdolenie swoimi działaniami.

 

Nie zamierzam ci czegokolwiek mówić w tej kwestii czy doradzać, powiedziałem wystarczająco dużo.

Jak już mówiłem o tym upadku męskości i naszej cywilizacji chodzi mi o to że mając nawet dostęp do wiedzy jak te forum nadal niektórzy nie potrafią z niej skorzystać. Cipka ważniejsza i rządzi umysłem, nawet taka stara, przebolcowana, z dorosłym brajankiem i ex na karku.

GODNOŚCI!

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wolumen napisał:

Spotykam się od początku marca z pewną kobietą, ciut młodszą ode mnie (ja 42, ona 38).

Rozwódka, 19 letni syn na studiach w innym mieście wiec de facto uznajemy, ze wolna i bez zobowiazań.

Rozwód 17 lat temu, po 3 latach małżeństwa - powód - nieodpowiedzialność, alkoholizm byłego męża.

 

Pani zaliczyła wtopę w wieku 18 lat. Gdy miała 19 lat została matką. Rozwódką w wieku 22 lat. Skoro w tak młodym wieku skończyła przygodę w szczęśliwy dom... W tym czasie musiało przewijać się wokół niej sporo facetów. 

 

11 godzin temu, Wolumen napisał:

Póki co rozgrywam to powoli i bez napinki, ie było jeszcze seksu, nie nocowałem u niej ani ona u mnie.

Wpadam do niej na obiad po pracy ze 2 x w tyg, w weekend jakieś kino, kręgle, basen.

Naprawdę ani mi, ani jej się nie spieszy ku mojej radości.

 

Po co te podchody? Cnoty jej wrócisz... 

 

11 godzin temu, Wolumen napisał:

Miała 2 związki od momentu rozwodu 17 lat temu, ex mąż cały czas był gdzieś w tle. 

 

I jak ją poznałeś dziewicą była... :D Kolego, uszy Ci od tego nawiniętego makaronu odpadną. 

 

11 godzin temu, Wolumen napisał:

 ona z nim rozmawia (wówczas jeszcze nieletnim) na tematy inne, daleko wykraczające poza temat ich wspólnego dziecka).

Mało tego, typ przychodzi do niej raz po raz a to coś wydrukować bo nie ma drukarki, a to się o coś poradzić itd.

Ona twierdzi, że taka już między nimi jest przyjacielska relacja od lat.

 

na przyjaciela się nadaje, na meża czy partnera nie.

Dodam, że gość bez grosza, często zmeniający wynajmowane mieszkania z powodu zalegania z czynszem. Alimenty na ich syna płaciła i nadal płaci jego matka, on albo nie ma albo jak ma to przehula gdzieś. Zdarzało się mu też pożyczać od niej kasę, którą zawsze oddawał.

 

To może taki przyjaciel z benefitami? Bo jaki jest inny powód, że utrzymuje relacje z patusem, który nawet nie płaci alimentów.

 

 

Coś mi się nie spina ta opowieść...

 

Co robić? Cieszyć się życiem.  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie dwa związki rozpadły się z powodu ex męża, a więc dla niej relacja z byłym była ważniejsza. Nie łudziłbym się że tym razem będzie inaczej.

Koniec końców, wychodzi że dwóch chłopaków od związku już nie ma, a często wpadającego byłego nadal ma, takie jej priorytety i nic nie zrobisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj! 

Czy ja dobrze przeczytałem 🤔

Spotykasz się z kobietą w wieku poprodukcyjnym, która z niejednego pieca chleb jadła od początku marca, a mamy koniec kwietnia iiii nie było jeszcze seksu, bliskości, intymności?!

 

Zdecydowanie masz rację, red flag jest lecz u ciebie w prowadzeniu relacji. Że tak grzecznie zapytam, na co ty kur..a liczysz? Na specjalne zaproszenie czy ustalenie daty ślubu. Przecież ty już w tym momencie jesteś dla niej tylko koleżanką od plotek i spędzania wolnego czasu, a nie mężczyzną, partnerem który przewodzi oraz powoduje wet pussy. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje oraz wysoki poziom intymności. To jest podstawa by jakakolwiek kobieta brała cię na poważnie jako partnera.

 

Pomyśl do czego służy i jest przeznaczona istota rodzaju żeńskiego na tym świecie oraz nie popełniaj tych samych błędów przy następnej okazji bo ta już jest stracona jeśli chodzi o bliższą relację na poziomie emocjonalnym i biologicznym.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

mając nawet dostęp do wiedzy jak te forum nadal niektórzy nie potrafią z niej skorzystać. 

 

A mało to razy im dzisiaj same baby mówią prosto w twarz, żeby nie byli tak.......... ? 🤣

 

2 godziny temu, Imiennik napisał:

GODNOŚCI!

 

Ani pół!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Personal Best napisał:

Kobiety w takim wieku są spoko a jeśli jesteś od niej starszy a ona ma 19 letniego syna na studiach, to jest to wręcz bdb. rozwiązanie. Nie wychowujesz jej syna. Nie łożysz na niego, to już duży chłop.

Niekoniecznie. Syn SM zawsze będzie jej synem, a wydatki i zadania dla OP aby wspomóc latorośl zawsze się mogą znaleźć np. śluby, dołożenia się do mieszkania albo mniej kosztowne, ale zabierające czas prośby, aby cos załatwić wtedy niech OP spróbuję odmówić pomocy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.