Skocz do zawartości

Czy zrobić dziś imieninowy lajw?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie mega ekipa i zabawa, fajerwerki, ciasnotki, wodospady alkoholu i mnóstwo białego proszku roznoszonego przez karły :) 

 

A tak poważnie to jak zwykle, mój głos, nawijanie tego samego o hejterach i gadżetach, narzekanie itd. :)

 

Tak na godzinkę odpalę, pewnie ok. 21-ej na Radio Samiec2 ale do końca pewności nie mam, okropna pogoda i spać mi się chce okropnie. Idę się położę, mam nadzieję że nie obudzę się jak wczoraj ok. 23-ej :)

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Będzie mega ekipa i zabawa, fajerwerki, ciasnotki, wodospady alkoholu i mnóstwo białego proszku roznoszonego przez karły :) 

Weźmiesz z czatu najładniejsze panienki, najlepszy alkohol i tyle koksu, ile potrafisz unieść. Kiedy, któryś odkręci kran w kiblu, ma z niego lecieć Johnnie Walker. Jeśli będzie chciał przelecieć murzynkę, to pomalujesz, jednego z hejterów czarną farbą A kiedy któryś będzie chciał moczyć stopy w górach Harzu, to zabierzesz go do gór Harzu ku*** jego mać :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.