Skocz do zawartości

Dumnym tatełem być


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, maroon napisał:

Ale zauważcie jaką mamy troskliwą prokuraturę. 😎 Aż strach się bać. 

 

W tym przypadku prokuratura pewnie dostosowała się do nastawienia pełniącego obowiązki ojca:

 

Mężczyzna w sądzie zadeklarował, że nadal chce utrzymywać kontakty z dzieckiem, jest z nim emocjonalnie związany i traktuje go jak rodzonego syna. Płaci alimenty, opłaca wizyty lekarskie, pozostaje w kontakcie ze szkołą do której dziecko chodzi.

 

Chociaż pole do nadużyć oczywiście jest. Z automatu powinno być unieważnienie ojcostwa, anulowania alimentów itd, a nie, że prokuratura może wg widzimisię o to wystąpić.

Pomijając sytuacje, gdzie P.O. ojciec chce żeby wszystko zostało po staremu.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore. Mi już brakuje słów czasami, jak ten system, ludzie i prawo jest spierdolone. A już pomijam kobiety, bo tutaj dobrego słowa w ogóle powiedzieć nie potrafię już od dawna. Patola urosła do miana normalności.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to dziwilo dlaczego zaraz po przyjsciu dziecka na swiat pary sie rozstaja . Gosc zostaje z alimentami a laska z gowniakiem ( 2-3 letnim ). Przewaznie rozstanie inicjowane jest przez kobiete ( te przypadki ktore ja znam ) . Teoretycznie baba powinna trzymac sie goscia z wielu wiadomych powodow nawet jak wczesniej cos nie gralo . Wyglada na to ze wiele kobiet nie potrafi zniesc mysli ze pod tym samym dachem wychowuje swojego bejbika i trenuje pierogiem swojego frajera. Lepiej  juz trzymac go na dystans a pieroga oszczedzac na kogos kto sie jeszcze nie sfrajerzyl w jej oczach . 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Według oficjalnych danych niemieckiego Ministerstwa ds. Rodziny co roku 40 tysięcy mężczyzn bez wiedzy partnerki przeprowadza badania DNA wychowywanych wspól-nie dzieci. W jednej czwartej przypadków okazuje się, że ich wątpliwości były uzasadnione. Z nieoficjalnych szacunków wynika, że od 5 do 10 procent młodych Niemców to „kukułcze dzieci”. W całej Europie stanowią one około 3,7 procent. Ich liczba wciąż rośnie – wraz ze wzrostem liczby związków nieformalnych."

 

Ale to też niezłe i obrazowe:

"Coraz częściej testy zlecają kobiety, bo same nie są pewne, z kim mają dziecko. Jeśli kandydatów jest dwóch, wystarczy wykluczyć jednego i sprawa jest jasna. Rekordzistka dostarczyła materiał już od czterech mężczyzn - i wyniku wciąż nie było."

 

I to tak na marginesie, przy gromkim aplauzie pań, jacy to mężczyźni są beznadziejni, same prezentując jakość zużytego kond... ensatora ;) 

#piekłokobiet, czyli piekło urządzane mężczyznom przez kobiety. 

  • Like 13
  • Dzięki 6
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

 

Za to powinna być kara więzienia jak za oszustwo, a później się dziwią Panie że faceci nie chcą się żenić

35 minut temu, thyr napisał:

Zawsze mnie to dziwilo dlaczego zaraz po przyjsciu dziecka na swiat pary sie rozstaja . Gosc zostaje z alimentami a laska z gowniakiem ( 2-3 letnim ). Przewaznie rozstanie inicjowane jest przez kobiete ( te przypadki ktore ja znam ) . Teoretycznie baba powinna trzymac sie goscia z wielu wiadomych powodow nawet jak wczesniej cos nie gralo . Wyglada na to ze wiele kobiet nie potrafi zniesc mysli ze pod tym samym dachem wychowuje swojego bejbika i trenuje pierogiem swojego frajera. Lepiej  juz trzymac go na dystans a pieroga oszczedzac na kogos kto sie jeszcze nie sfrajerzyl w jej oczach . 

 

Nie, doskonale wiedzą co robią, łatwiej jest doić frajera i się na nim mścić oraz dawać niezależną jak się ciągnie alimenty, tymczasem można robić kolejne dzieci z innymi facetami i będą wyższe alimenty na kolejne dzieci. Ta koncepcja w USA nazywa się baby mamas i to zaczyna się w polszy. Jedna dama ma 3 czy 4 dzieci każde z innym ojcem dzięki czemu ma o wiele wyższe alimenty niż gdyby jeden facet płacił za swoje 4 dzieci. To czysty wyrachowany biznes i kalkulacja

 

Tutaj same opowiadają o tym:

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, spacemarine said:

łatwiej jest doić frajera i się na nim mścić oraz dawać niezależną jak się ciągnie alimenty

To jest szokujące dla męskiego umysłu, bo mściwość i bezwzględność pań potrafi sięgać gwiazd. Być może to jakaś immanentna cecha kobiecego mózgu, zorientowanego na ewolucyjny dyktat, do którego realizacji potrzebny jest szeroki arsenał środków, nawet niewiarygodnych logicznie racjonalizacji. No bo jak wytłumaczyć sobie m.in. bezinteresowną mściwość? Chyba że to jakiś sposób na radzenie sobie z targaniem dziecięcymi emocjami nie do opanowania?

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie trzeba nic dodawać, sami zobaczcie jak podchodzi do tych spraw prokuratura jeżeli to mężczyzna jest poszkodowany.

Kolejne potwierdzenie, że to Chory, patologiczny kraj.

 

"Po dwóch latach kobieta wykrzyczała partnerowi, że nie jest on ojcem dziecka, które wspólnie wychowują.

Badania genetyczne potwierdziły jej wersję.

W takich sytuacjach jedynie prokuratura może z urzędu wystąpić o ustalenie nieważności uznania dziecka.

Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania o ustalenie nieważności uznania powołując się na dobro małoletniego,

w tym na łączącą go więź z jedynym ojcem jakiego zna".

 

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy powinny być wykonywane bezpośrednio po urodzeniu, czy obowiązkowo to nie wiem, bo znajdą się ''wolnościowcy'', którzy nie chcą by ich DNA było ''w bazie'', ale dla każdego kto chce jak najbardziej, z kieszeni państwa (nas wszystkich).  Dodatkowo bez wskazania ojca nie powinny być wypłacane alimenty z funduszu. 😎

Edytowane przez Patryk
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako naczelnego forumowego redpilaka nie dziwi mnie, że ten facet nadal chce z dzieckiem utrzymywać kontakty, nie mnie to oceniać. 🤔🤔

 

Ciekawe czy przypadku podmianki dziecka na porodówce prokuratura uzasadniała by to w ten sam sposób-"niech wychowuje matka, która dziecko zna" 🤔. Pytanie retoryczne. 

 

 

Tego typu artykuły ukazują tylko, że my, faceci jesteśmy  w Polin tylko wołami roboczymi do tyrabiia na system. Utwierdzają mnie w świadomości i decyzji, że przyjazd do Polski to na max. 3 tygodnie.- poogarniać swoje tematy i dzida. 

 

 

Wyrok jest nieprawomocny, więc znając życie ten babon będzie próbował wyrwać te 20kk PLN. 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie to uczucie. 

 

Napierdalasz przez 10 lat. 

 

I nagle się dowiadujesz, że to inny z sukcesem zaruchał. 

 

I mam wierzyć, że to spływa jak po kaczce? W ogóle nic, nic? Hmmm. 

 

Jaką to trzeba mieć mentalność? To już ten przysłowiowy cwel ma chyba lepszy mental. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

W tym przypadku prokuratura pewnie dostosowała się do nastawienia pełniącego obowiązki ojca:

 

Mężczyzna w sądzie zadeklarował, że nadal chce utrzymywać kontakty z dzieckiem, jest z nim emocjonalnie związany i traktuje go jak rodzonego syna. Płaci alimenty, opłaca wizyty lekarskie, pozostaje w kontakcie ze szkołą do której dziecko chodzi.

 

Chociaż pole do nadużyć oczywiście jest. Z automatu powinno być unieważnienie ojcostwa, anulowania alimentów itd, a nie, że prokuratura może wg widzimisię o to wystąpić.

Pomijając sytuacje, gdzie P.O. ojciec chce żeby wszystko zostało po staremu.

W artykule jest napisane, że prokuratura odmówiła a więc zgłosił to i nie pasowało mu.

Prawdopodobnie potem wystapił do sądu o to o co mógł (uwzględnienie niewielkiej części kosztów).

 

Warto zwrócić uwagę, aby nie dawać alimentów do ręki, tylko dokumentować wszystkie koszty, bo inaczej płaci się oszustce wielokrotnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.