Skocz do zawartości

Moja przygoda


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, spacemarine napisał:

Opieka finansowa, pomyśl że to co płacisz to x, a będzie za parę lat x * 3 albo więcej

bedzie lepiej, ddzieciak (pewnie nawet nie jego), alimenty, i wolnosc finansowa do skakania po bolcach. To nie jest kraj dla mezczyzn. Serio od 3-4 lat podrozuje sporo sluzbowo i mieszkam za granicami, takiego spermiarstwa jak w Polsce nie ma chyba nigdzie indziej. No moze jeszcze w UK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, La Eme napisał:

bedzie lepiej, ddzieciak (pewnie nawet nie jego), alimenty, i wolnosc finansowa do skakania po bolcach. To nie jest kraj dla mezczyzn. Serio od 3-4 lat podrozuje sporo sluzbowo i mieszkam za granicami, takiego spermiarstwa jak w Polsce nie ma chyba nigdzie indziej. No moze jeszcze w UK

 

To zachęcam Ciebie do założenia tematu i opisania/porównania jak to wygląda w innych krajach, taka opinia z pierwszej ręki może być dla wielu ciekawa, Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

 

To zachęcam Ciebie do założenia tematu i opisania/porównania jak to wygląda w innych krajach, taka opinia z pierwszej ręki może być dla wielu ciekawa, Pozdr!

nie ma sprawy, znajde chwile to moze opisze. Najwieksze roznice z tego co widzialem miedzy polskimi mezczyznami a tym jak to powinno wygladac sa chyba na Balkanach. Ale mozliwe, ze ja sie po prostu w takim środowisku obracałem. Dodatkowo wychodzi prowincjonalność polskich kobiet, w tym tych z duzych miast. Taka wschodnioeuropejska mentalnosc - zachodzni paszport jest najlepszym afrodyzjakiem. Poza tym w Polsce, kobiety nie ponosza zadnych, ale to zadnych konsekwencji swoich zachowań. Nie chodzi tu nawet o system prawny, co zwyczajny spoleczny ostracyzm. Kurestwo jest powszechnie akceptowane. Swoja drogą polecam zaglądnąć na wykop i odpalić tag #aferaanalna :D Kwintesencja polskich kobiet w pigulce. Najbardziej mnie oburza fakt, ze istnieje taka grupa na FB, oczywiscie FB ma wyjebane, natomiast nie ma reakcji mezczyzn w PL. Kiedys istnialo cos  pod nazwa redwatch (prowadzony przez policyjnego uchola tak btw) gdzie skini wrzucali namiary na lewakow. Naprawde dziwi mnie ze jeszcze nikt nie postawil  stronki na serwerach w w jakims bantustanie, gdzie polscy mezczyzni mogliby wymieniac sie info o zdzirowatych babach na ktore szkoda czasu. Nie jestem informatykiem, ale spokojnie moglbym pare stow nawet przelewac miesiecznie na utrzymanie takiej strony. I mysle, ze nie tylko ja. Nawet mam wazwe p0lkawatch.et :D

26b07a32254375af9070bae54b01c74997535c2f61475e1b9dabff8beb4b5b97,w400.png (400×513) (wykop.pl)

#aferaanalna :: Wykop.pl

 

Sami dalismy sie traktowac jak smieci, i teraz ponosimy tego skutki. Wyobrazcie sobie istnienie takiej grupy tylko w druga strone. Wrzask bylby do samego nieba. Swoja droga afera analna to chyba nawet fajny temat na oddzielny topic

26b07a32254375af9070bae54b01c74997535c2f61475e1b9dabff8beb4b5b97,w400.webp

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, La Eme napisał:

nie ma sprawy, znajde chwile to moze opisze. Najwieksze roznice z tego co widzialem miedzy polskimi mezczyznami a tym jak to powinno wygladac sa chyba na Balkanach. Ale mozliwe, ze ja sie po prostu w takim środowisku obracałem. Dodatkowo wychodzi prowincjonalność polskich kobiet, w tym tych z duzych miast. Taka wschodnioeuropejska mentalnosc - zachodzni paszport jest najlepszym afrodyzjakiem. Poza tym w Polsce, kobiety nie ponosza zadnych, ale to zadnych konsekwencji swoich zachowań. Nie chodzi tu nawet o system prawny, co zwyczajny spoleczny ostracyzm. Kurestwo jest powszechnie akceptowane. Swoja drogą polecam zaglądnąć na wykop i odpalić tag #aferaanalna :D Kwintesencja polskich kobiet w pigulce. Najbardziej mnie oburza fakt, ze istnieje taka grupa na FB, oczywiscie FB ma wyjebane, natomiast nie ma reakcji mezczyzn w PL. Kiedys istnialo cos  pod nazwa redwatch (prowadzony przez policyjnego uchola tak btw) gdzie skini wrzucali namiary na lewakow. Naprawde dziwi mnie ze jeszcze nikt nie postawil  stronki na serwerach w w jakims bantustanie, gdzie polscy mezczyzni mogliby wymieniac sie info o zdzirowatych babach na ktore szkoda czasu. Nie jestem informatykiem, ale spokojnie moglbym pare stow nawet przelewac miesiecznie na utrzymanie takiej strony. I mysle, ze nie tylko ja. Nawet mam wazwe p0lkawatch.et :D

26b07a32254375af9070bae54b01c74997535c2f61475e1b9dabff8beb4b5b97,w400.png (400×513) (wykop.pl)

#aferaanalna :: Wykop.pl

 

Sami dalismy sie traktowac jak smieci, i teraz ponosimy tego skutki. Wyobrazcie sobie istnienie takiej grupy tylko w druga strone. Wrzask bylby do samego nieba. Swoja droga afera analna to chyba nawet fajny temat na oddzielny topic

26b07a32254375af9070bae54b01c74997535c2f61475e1b9dabff8beb4b5b97,w400.webp 29 kB · 0 pobrań

 

Dzięki ,zacząłem czytać ten tag o aferzeanalnej, na wykop rzadko wchodzę już, ale masz rację niezła beka :D

Co za cyrk wypadł jej dysk bo kutanga przestrzeliła, komedia:

https://wykop.pl/wpis/71204973/czy-o-to-sie-rozchodzi-aferaanalna-badoo-randkujzw

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i najlepsze, ze nie widzi nic zlego w pisaniu tego na publicznym forum, wrzucaniu zdjec goscia i jeszcze mowieniu jaki to on zly. Najgorsze, ze pozostale baby sa oburzone, ze to wypłynęło. O tym wlasnie pisałem. Serio mowię, jest tu ktos kto dobrze ogarnia IT? Taka strona jak garsoniera, z podzialem na regiony i listowaniem kurewek ktore wala po rogach wiele by pomogla zmienic. Teraz w zasadzie moga wszystko i nic sie nie dzieje. A my sie dziwimy ze tyle narcyzek dookola.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, La Eme napisał:

najlepsze, ze nie widzi nic zlego w pisaniu tego na publicznym forum, wrzucaniu zdjec goscia i jeszcze mowieniu jaki to on zly.

Facet mocniej klepnął ciałem w jej pośladki i afera?

Przecież to mogło się zdarzyć i przy dopochwowym.

 

Odwróćmy sytuację: ona skacze na penisie i penis wychodzi cały a potem nie trafia do dziury, uraz to tzw złamanie penisa (nie miałem bo pilnuję swojej jak się nadziewa i nie życzę nikomu).

Do kogo pretensje i publiczne szkalowanie?

No wypadek przy pracy...tyle.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zdajesz sobie sprawe, ze samo istnienie tej grupy to jest kurwa absolutny skandal? Wystarczy ze pojdziesz na randke, powiesz lasce ze nic z tego a ona poleci Ci obsmaruje dupe przy tysiacach ludzi publicznie. Moze napisac ze masz malego, lubisz dzieci i zarazasz HIV. Ty nawet nie bedziesz wiedzial, a wiadomosci sie niosa poczta pantoflowa. Jak ona nie ma problemu pisac ze tak ja koles ruchal w dupe ze strzelily jej plecy, pod swoim nazwiskiem to pomysl co taki typ czlowieka moze zrobic jesli mu nadepniesz na odcisk

 

FB oczywiscie nic nie zrobi bo wiadomo, ze ci wszyscy goscie to 'przemocowcy', jak to lubia mowic milosnicy soi. Z tego co wiem to bodajze w Meksyku i w ameryce lacinskiej takie strony ale dla facetow, sa na porzadku dziennym. I to nie jest zly pomysl. Nie mam pojecia jak to ogarnac technicznie, ale tak jak mowie, moge bulic za samo istnienie takiego forum. Cala nadzieja w mlodszym pokoleniu, bo temat zachowania polek w stosunku do mezczyzn robi sie coraz glosniejszy w necie. Moje cipowate pokolenie jest stracone.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, La Eme napisał:

i najlepsze, ze nie widzi nic zlego w pisaniu tego na publicznym forum, wrzucaniu zdjec goscia i jeszcze mowieniu jaki to on zly. Najgorsze, ze pozostale baby sa oburzone, ze to wypłynęło. O tym wlasnie pisałem. Serio mowię, jest tu ktos kto dobrze ogarnia IT? Taka strona jak garsoniera, z podzialem na regiony i listowaniem kurewek ktore wala po rogach wiele by pomogla zmienic. Teraz w zasadzie moga wszystko i nic sie nie dzieje. A my sie dziwimy ze tyle narcyzek dookola.

Beka roku, czyste złoto, mnie to już tylko śmieszy, na poważnie nie da się brać tego cyrku, szkoda zdrowia :)

 

A jak się ta grupa nazywa, jakiś link?

 

Jakby faceci zrobili taki fanpage to by trafili za kraty, więc lepiej tego nie dotykać, a jak witaminki to robią to wiadomo stunning and brave, no beka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spacemarine napisał:

Beka roku, czyste złoto, mnie to już tylko śmieszy, na poważnie nie da się brać tego cyrku, szkoda zdrowia :)

 

A jak się ta grupa nazywa, jakiś link?

 

Jakby faceci zrobili taki fanpage to by trafili za kraty, więc lepiej tego nie dotykać, a jak witaminki to robią to wiadomo stunning and brave, no beka

Beka przednia, ale jak pomyslisz nad tym w szerszym kontekscie to cierpnie skóra. Nie mozesz nawet bronic sie przed pomowieniami i falszywmi oskarzeniami. Dajemy na siebie pluc na kazdym kroku to mamy co mamy. Juz nie mowiac, ze sponsorujemy ten kurwidolek.

 

Nie pamietam nazwy, z reszta moj hiszpanski jest zardzewialy a wczesniej byl tylko srednio zaawansowany. Natomiast pokazal mi to ziomek z roboty, meksykanin wlasnie, podczas rozmowy o kobietach i apkach randkowych. Dodal, ze tam u nich jest dodatkowe zabezpieczenie w postaci ceny ludzkiego zycia, ktora jest zadna.

 

Strone mozna postawic na TORze, w darknecie i policji/sluzbom by sie zwyczajnie nie oplacalo tego uwalic. Za duze koszta w stosunku do sprawy. Sprawdz jakie strony wpadaja i jaka kasa jest rekwirowana. Stronka gdzie placilbys jakies grosze w krypto tylko dla utrzymania jej w necie nie bylaby jakimkolwiek celem dla policji. Oplaty w krypto, strona w darknecie i by smigało. Pytanie tylko jak weryfikowac informacje. Chociaz nasze 'damy' takich problemów nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, La Eme napisał:

Beka przednia, ale jak pomyslisz nad tym w szerszym kontekscie to cierpnie skóra. Nie mozesz nawet bronic sie przed pomowieniami i falszywmi oskarzeniami. Dajemy na siebie pluc na kazdym kroku to mamy co mamy. Juz nie mowiac, ze sponsorujemy ten kurwidolek.

 

Nie pamietam nazwy, z reszta moj hiszpanski jest zardzewialy a wczesniej byl tylko srednio zaawansowany. Natomiast pokazal mi to ziomek z roboty, meksykanin wlasnie, podczas rozmowy o kobietach i apkach randkowych. Dodal, ze tam u nich jest dodatkowe zabezpieczenie w postaci ceny ludzkiego zycia, ktora jest zadna.

 

Strone mozna postawic na TORze, w darknecie i policji/sluzbom by sie zwyczajnie nie oplacalo tego uwalic. Za duze koszta w stosunku do sprawy. Sprawdz jakie strony wpadaja i jaka kasa jest rekwirowana. Stronka gdzie placilbys jakies grosze w krypto tylko dla utrzymania jej w necie nie bylaby jakimkolwiek celem dla policji. Oplaty w krypto, strona w darknecie i by smigało. Pytanie tylko jak weryfikowac informacje. Chociaz nasze 'damy' takich problemów nie mają.

 

Za takie rzeczy będą wsadzać ludzi do pdla, więc lepiej unikać takich rzeczy jak ognia, co wolno wojewodzie to nie Tobie... no niestety tak to działa i damy mogą sobie robić co chcą, dlatego trzeba uciekać tam gdzie tego cyrku nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo każdemu z osobna. Każdy kontakt z tą osobą prowadził u mnie do bólu lub kolejnych zachowań wzbudzających moją zazdrość. To kolega mnie zawiezie do lekarza itd… W związku z tym od tygodnia założone są wszelkie blokady które się da, między innymi również dzięki Wam. Korzystam także z pomocy psychologa. Powiem Wam, że straszny z niej diabeł, mocno siedzi mi w psychice, dosłownie jakby mi odbierał energie. Trudna droga przede mną ale muszę ponieść konsekwencje powrotu. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze.

 

PS: Macie jakieś rady co robić w momentach słabości ? 

Edytowane przez Tonyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tonyy napisał:

PS: Macie jakieś rady co robić w momentach słabości ? 

Nie znam Cię osobiście, więc trudno poradzić co robić, oprócz tego żeby kontynuować terapię u psychologa.  Za to są uniwersalne porady czego NIE robić:

-nie wal konia myśląc o niej,

-nie odzywaj się do niej,

-nie spotykaj się z nią, staraj się omijać miejsca w których przebywa.

To tak na szybko, ktoś może coś doda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tonyy napisał:

PS: Macie jakieś rady co robić w momentach słabości ? 

 

Numer jeden: usuń jej numer telefonu, jeśli najdzie Cię na alko (odradzam imprezy w pierwszym okresie) to pod wpływem różne głupie rzeczy przychodzą do głowy, usuń i tyle.

Numer dwa: blokada, na wszystkich socialach, wypierdol ją w kosmos

Dlaczego usuwanie i blokady? Pomoże Ci to odciąć się emocjonalnie, będzie kusić, żeby sprawdzić co u niej, ale nie rób tego, to pułapka.

Co do walenia - mi pomagało, tęskniłem bardziej za seksem i bliskością, zrzucenie z krzyża dawało mi ulgę i mniej o niej myślałem, dużo mniej.

 

Dorzuć do tego spacery, popatrz na inne dupeczki, ciepło się robi to aż miło wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.