Skocz do zawartości

Spożycie antydepresantów wraz z wiekiem - meżczyźni kontra silne niezależne


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

 

No kto by pomyślał, kobity po 45 roku życia stanowią 58% rynku długoterminowo przepisywanych antydepresantów, normalnie jak wykres bitcoina na górce :)

 

 

EsLKIfIXMAECG5h?format=jpg&name=large

 

Źródło

https://www.nytimes.com/2018/04/07/health/antidepressants-withdrawal-prozac-cymbalta.html

 

Wynika to oczywiście z tego, że kobity zaczynają od maksymalnej wartości mając około 20 lat, ale uroda przemija i to co miało trwać wiecznie ucieka, a zawsze za zakrętem jest jakaś inna młodsza i to je dobija. Po 40 stce kiedy nie ma milionera zostaje tylko wino i antydepresanty oraz kot lub pies, no bo wiadomo rodzina międzygatunkowa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spacemarine napisał:

pies, no bo wiadomo rodzina międzygatunkowa

Mówią już na to "psiecko" :D Gdzieś czytałem, że duże domy inwestycyjne na podstawie raportów demograficznych i prognoz kupują akcje spółek produkujących karmy i tak dalej, wszystko pod grupę docelową kobiety 40 - 50. Niestety będzie tak, że wszystkie dochody mężczyzn przeniesie się do kobiet. Już tak jest, a będzie tylko gorzej.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej singielek i silnych/ niezależnych tym więcej spożycia antydepresantów.

 

Kobieta po 40 w 90% przypadków nie nadaje się już do związku i ma odpychającą urodę przez starzenie. Natura je nieźle wykiwała.

 

Dobre porównanie kobiecej urody do kasy - kobiety dostają wszystko w wieku 20 lat i powoli trwonią kasę do 35l a potem zostają tylko drobniaki.

 

Ściana jest niepokonana.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, spacemarine napisał:

No kto by pomyślał, kobity po 45 roku życia stanowią 58% rynku długoterminowo przepisywanych antydepresantów, normalnie jak wykres bitcoina na górce :)

 

Tylko że faceci w większości przypadków depresję zalewają alkoholem.

 

Sam nie wiem co gorsze. Pigułka szczęścia czy odwaga w płynie.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mac napisał:

Mówią już na to "psiecko" :D Gdzieś czytałem, że duże domy inwestycyjne na podstawie raportów demograficznych i prognoz kupują akcje spółek produkujących karmy i tak dalej, wszystko pod grupę docelową kobiety 40 - 50. Niestety będzie tak, że wszystkie dochody mężczyzn przeniesie się do kobiet. Już tak jest, a będzie tylko gorzej.

 

Albo mówią na siebie bezkidki czyli bez kids, bez dzieci, k..a cyrk na kółkach :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mac napisał:

Mówią już na to "psiecko" :D

https://dorzeczy.pl/kraj/430888/psie-dzieci-lepsze-niz-dzieci-kolejny-absurd-na-lamach-wyborczej.html

 

 

"– Najpierw wybrałam psiecko, Figę, potem znalazłam dla niej ojca – mówi Paulina, influencerka modowa. Jej suczka shih tzu obchodzi urodziny, adopciny, Dzień Taty. Razem z partnerem Pauliny Michałem tworzą rodzinę międzygatunkową" – czytamy w artykule.

 

patrick-stewart-facepalm-gif - Papa John's

  • Like 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spacemarine napisał:

Albo mówią na siebie bezkidki czyli bez kids, bez dzieci, k..a cyrk na kółkach :D

W sklepie ostatnio widziałem, jak babon niósł psa na rękach. Właśnie pomyślałem o tym, że one lepiej zwierzęta traktują od ludzi. Pies dziecko. Gdzie jest ogień piekielny kurwa, już czas bogu, co ty śpisz? xD

 

@Baca1980 oczywiście pies w takiej rodzinie dalej ma lepszą pozycję od mężczyzny. Pytanie, kiedy alimenty na psa w wysokości ponad połowy zarobków. Dawać kurwa alimenty na psa i na żonkę od razu bez wyroku. A jak nie zapłacisz to karcer dożywotni.

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, spacemarine napisał:

 

Albo mówią na siebie bezkidki czyli bez kids, bez dzieci, k..a cyrk na kółkach :D

Gdzieś już to słowo przeczytałem i myślę mieszkanka Beskidów?:D

A do tego błąd bo nazwy z dużej piszemy:D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baca1980 napisał:

"– Najpierw wybrałam psiecko, Figę, potem znalazłam dla niej ojca – mówi Paulina, influencerka modowa. Jej suczka shih tzu obchodzi urodziny, adopciny, Dzień Taty. Razem z partnerem Pauliny Michałem tworzą rodzinę międzygatunkową" – czytamy w artykule

To jest kurwa dramat, jak nowomowa ma sprawiać wrażenie czegoś wyjątkowego, postępowego, jak słowa zaklinają obraz rzeczywistości.

 

Pasuje do tego idealnie dowcip:

Przychodzi baba do lekarza i mówi:

-- panie doktorze mam ciągłe bóle głowy, czy to migreny??

-- nie, migrenę to może mieć królowa Anglii, panią po prostu łeb napierdala...

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magos Dominus jak oglądam materiały z USA to tam ciągle się powtarza, że niezależne kobiety zamrażają jajeczka i przedłużają sobie młodość, a w anonsach matrymonialnych normalnie piszą, że jajeczka zamrożone, czekają na właściwego partnera. Tworzy się kolejna iluzja, czyli macierzyństwo w późnym wieku, szukanie Pana idealnego non stop w międzyczasie, nieskończona karuzela kutangów.  Coraz popularniejsza beskidka i psiecko, rodziny międzygatunkowe, normalizacja pedofilii, lpg benzyna normalna rodzina.

 

W USA jakiś czas temu trans aktywista polityk promuje nowelizację ustawy, w której pedofilia stanie się nową orientacją seksualną. Będą nad tym głosować, pochylać się w dyskusji. Pedofilia już powoli wychodzi na salony. W tej nowelizacji znajduje się również prawo dziecka w dowolnym wieku, jeżeli dobrze zrozumiałem do zastosowania głębokiej transformacji hormonalnej na życzenie.

 

Jakby ktoś chciał poczytać https://www.foxnews.com/politics/transgender-minnesota-lawmaker-introduces-bill-removing-anti-pedophile-language-states-human-rights-act

 

Ten trans chce zmienić koncepcję językową pedofilii w prawie, żeby pedofilia weszła w skład grup chronionych, mniejszościowych, wręcz dyskryminowanych poprzez furtkę "logiczno - systemową". To się dzieje :)

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Baca1980 napisał:

https://dorzeczy.pl/kraj/430888/psie-dzieci-lepsze-niz-dzieci-kolejny-absurd-na-lamach-wyborczej.html

 

 

"– Najpierw wybrałam psiecko, Figę, potem znalazłam dla niej ojca – mówi Paulina, influencerka modowa. Jej suczka shih tzu obchodzi urodziny, adopciny, Dzień Taty. Razem z partnerem Pauliny Michałem tworzą rodzinę międzygatunkową" – czytamy w artykule.

 

patrick-stewart-facepalm-gif - Papa John's

 

Strach zapytać czy tam nie ma jakiegoś trójkąta bo chyba to wariatkowo idzie  wtym kierunku

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, slusa napisał:

Nie rozumiem. Tzn ze wcześniej jej nie było? WINK WINK XD picca gate?

Aj waj, nie łap mnie za słowa. No pomyliłem się. Nie doceniłem :D

 

Ruchają małe dzieci, bo tak szybko się starzeją. Nieubłagana ściana. My tutaj mówimy, że kobieta w ścianę przypierdala w wieku 30 lat, a tutaj się okazuje, że dzieciak już przypierdala w beton w wieku lat 12.

Edytowane przez mac
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

W USA jakiś czas temu jakiś trans aktywista polityk promuje nowelizację ustawy, w której pedofilia stanie się nową orientacją seksualną. Będą nad tym głosować, pochylać się w dyskusji. Pedofilia już powoli wychodzi na salony. W tej nowelizacji znajduje się również prawo dziecka w dowolnym wieku, jeżeli dobrze zrozumiałem do zastosowania głębokiej transformacji hormonalnej na życzenie.

Temat pedofilii to oni poruszali ostro już w 68-ym, w czasach sławetnej rewolucji studenckiej. Teraz wraca jak boomerang.

 

Promują też ten styl życia bezdzietny i z psami czy kotami, bo dziennikarki same widzą, jaka ich przyszłość. Przeczytały gdzieś w książce samopomocowej, że trzeba rano wstawać i mówić do lustra: jestem piękna, odniosłam sukces.

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I1ariusz ciekawe, jaki kobiety muszą mieć dysonans. Cały dzień wyglądają, jak klaun z makijażem na całą szpetną mordę, a później patrzą w lustro przez chwilę, kiedy ten makijaż zmyją. Do jakiej kobiety mówią? Do tej umalowanej, czy do tej bez czerwonego noska klauna. Gatunek, który fałszuje całe swoje życie, żeby tylko oddalić się od prawdy o własnym spierdoleniu :D Ja to mam dzisiaj śmieszkowy humorek. Chyba nic mnie nie powstrzyma, hehe xD Jedziemy, po prostu śmiać mi się chce :D

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

W USA jakiś czas temu trans aktywista polityk promuje nowelizację ustawy, w której pedofilia stanie się nową orientacją seksualną.

"Holenderska partia pedofilów" wznowiła działalność w 2020.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Partia_na_rzecz_Miłości_Bliźniego,_Wolności_i_Różnorodności

 

A filmy z "niemieckiego marszu dumy" też był na forum. Tak, w niemcowni zoofile normalnie maszerują - w ramach uznania swoich praw do "miłości międzygatunkowej".

 

Chore. 🙄

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.