Skocz do zawartości

Spożycie antydepresantów wraz z wiekiem - meżczyźni kontra silne niezależne


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

@mac Cieszę się, że nam przypomniałeś ten słynny wesoły autobus. 

 

Facet ma dobry humor, nikomu krzywdy nie robi, nie zachowuje się agresywnie, a jakiś babon w tle " taki głupi jestem". Pewnie akurat wracała autobusem z karmą dla pieska i świeżo nabytą porcją antydepresantów z apteki. Potem będzie wracała chodnikiem, na którym zaczepi ją tekstem " ale pani ładnie wygląda, pani grażynko" jakiś podstarzały pijaczek Henio, który akurat wiezie taczkę ze złomem, żeby uzbierać na dębowe mocne i paczkę ruskich fajek z przemytu. No jeszcze pies pomerda ogonem na jej widok i tym musi zaspokoić swoje pragnienie atencji xD

 

Cytat

U facetów nie ma tego efektu bo facet albo rodzi się w przegrywie i w nim umiera albo z niego wychodzi.

My też się starzejemy i z czasem stajemy mniej atrakcyjni. Teraz jeszcze jestem młody i nieraz się obejrzą jakieś młode dziewczyny na ulicy, ale zdaje sobie sprawę, że z czasem uroda przeminie i nie chce od wyglądu uzależniać swego poczucia własnej wartości. To jest w ogóle strasznie energochłonny proces, który na dłuższą metę nie daję prawdziwego poczucia spełnienia. Mój dobrostan psychiczny poprawia medytacja, sport, życzliwe relację z innymi ludżmi, rozwijanie swoich zainteresowań i nauka nowych rzeczy, a nie to, że jakiś babon będzie mnie mierzył wzrokiem na przystanku autobusowym. Dlatego współczuje ludziom, którzy poczucie własnej wartości oparli na podobaniu się płci przeciwnej i czerpaniu satysfakcji z tego faktu. Nie chce promować życia jak mnich dla wszystkich, bo nie dla każdego jest to dobry kierunek, a wiadomo, że młodość rządzi się swoimi prawami i fajnie czasem poświrować z babonami ( ładnie się zrymowało) ale wszystko w granicach rozsądku. Trzeba mieć jakiś pomysł na siebie i na starsze lata.

 

Z wiekiem też warto dbać o higienę, schludny ubiór, formę fizyczną, bo wtedy człowiek czuje się sam ze sobą lepiej. Nie warto pomijać żadnego z tych aspektów, a babony mają do tego tendencję. Pójdą do fryzjera, zrobią manicure i pedicure, ale na wadzę ponad 20 kg nadwyżki. Ostatnio przechodziłem w centrum handlowym obok takiego punktu i widziałem jak młoda dziewczyna uwija się z tarką do stóp przy słusznych rozmiarów p0lce z miną wiecznie srającego kota. Aż sobie teraz wyobraziłem jak podstarzała słonica smaga młodą samiczkę batem po plecach i mówi " szybciej, bo moja pusia pewnie jest już głodna i czeka na karmę" xD

 

Wpadłem na pomyśl na lek antydepresyjny i reklamę tegoż leku.

 

Czujesz że ściana nadchodzi ? Mężczyżni przestali odwazjemniać twoje zalotne uśmiechy i nie są chętni do poświęceń dla ciebie bez gratyfikacji finansowej ? czy twoim jedynym towarzyszem życia, z którym możesz dzielić swoje życiowe rozterki został pies lub kot albo rozhisteryzowana psiapsiółka, która płaczę ci w słuchawkę i kończy rozmowę za nim będziesz mogła jej się zrewanżować swoją łzawą historią życia ? czy twoje piersi stały się żywym dowodem na istnienie grawitacji, a ostatnim mężczyzną oglądającym twoją psiochę jest twój ginekolog ? 

 

Oto koniec twoich zmartwień. Zażyj Babonozol ! lek dla samotnych i nieszczęśliwych kobiet, u których karuzela kutasów wyhamowała w gwałtowny sposób, a poszukiwania idealnego kandydata na męża i ojca twoich dzieci nadal są bezowocne. Dzięki Babonzolowi z powrotem staniesz się silną i niezależną kobietą,

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2023 o 08:41, mac napisał:

W sklepie ostatnio widziałem, jak babon niósł psa na rękach. Właśnie pomyślałem o tym, że one lepiej zwierzęta traktują od ludzi. Pies dziecko.

A żebyś wiedział.

Pamiętam, jak zaraz po liceum robiłem na dodatkowej robocie przy wykładaniu towaru na półkach w sklepie. Po otwarciu weszła kobieta z dzieckiem... na smyczy.

Serio. W momencie jak dziecko chciało od niej odbiec w przeciwnym kierunku szarpała za "smycz" i dziecko od razu w wracało z powrotem pod nią.

Tak wiec zgodzę się z tym. Psy traktowane są lepiej od ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mężczyźni nie chodza do lekarzy, unikają psychiatrów, unikają chemii. Na forum też mi chłopy pisza bym nie brał psychotropów. Gdybym tego nie robił to już dawno wyskoczył bym oknem albo się powiesił, a dzięki psychotrop życie staje się znośne i nawet miewam ataki euforii i śmieję się jak głupi do sera.

maxresdefault.jpg

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2023 o 07:50, spacemarine napisał:

No kto by pomyślał, kobity po 45 roku życia stanowią 58% rynku długoterminowo przepisywanych antydepresantów, normalnie jak wykres bitcoina na górce :)

 

Artykuł za paywallem, dodam tylko, że w USA na tle innych krajów spożycie antydepresantów jest wysokie:

 

56b381f5dd0895c4558b46ad?width=1000&form

 

Prawdopodobnie są nadmiernie i zbyt szybko przepisywane.

Ciężko uwierzyć, żeby taki rozstrzał był spowodowany ignorowaniem tematu problemów psychicznych i farmakoterapii w innych krajach. Abstrahując od skuteczności/nieskuteczności i ewentualnego ryzyka związanego z zażywaniem leków, chodzi mi tylko o częstotliwość przepisywania.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2023 o 14:27, maroon napisał:

Można dywagować, ale założę się, że wielu mężczyzn wchodzi w małżeństwo "dla świętego spokoju", mimo że wewnętrznie ani nie chcą, ani nie są przekonani. Ale wypada, bo tradycja, bo rodzina, bla, bla, bla.

Czy "bo co ludzie powiedzą", kurwa mać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2023 o 20:31, wrotycz napisał:

 

Natura? A jak?

Natura im kazała się marnować do 40?

 

 Natura dała im wszystko na starcie a potem powolutku odbiera, ale mental że jestem niesamowita zostaje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.