Skocz do zawartości

O sekspatach - krótko, bo nie ma się co rozpisywać


deleteduser179

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Tylko niech później jeden z drugim nie płacze że kobiety mają coraz wyższe wymagania.

? Przecież ci imigranci to przeważnie są gołodupcy, którzy ledwo mówia po ang. Żadne z nich elony muski xD

 

Tu nawet ciężko mówić o hipergamii, raczej chodzi o to że pa julka przespałam się mudzinem hehe i mówię po ang. Ukrainki czy azjatki sypiają z facetami ale chcą czegoś w zamian to jest hipergamia. Polki dają za darmo, ani oni przystojni często ani jacyś bogaci.

 

Polecam pomieszkać w większym mieście, jeśli masz kompleksy, że polacy jacyś gorsi to szybko się z nich wyleczysz. Będziesz widział za to zwykłe kurestwo naszych kobiet o którym piszą nieironicznie na całym świecie.

 

W japonii polki nawet maja opinię łatwych więc no nasze kobiety się postarały. Ciężko żeby i na zachodzie i wschodzie mieć taka samą opinię.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe rewolucja AI może tu sporo pomóc.

Pierwsze do zastąpienia idą gównoprace polegajace na sprawdzaniu papierów, faktur, wniosków itd. a to głównie robią kobiety w urzędach i korporacjach, wiecej picia kawy i plotek niż faktycznej pracy. To samo nauczycielki, cześć wykładów mogłby już dziś robić chatgpt. 

 

One się wszystkie na onlyfans nie zmieszczą, a i nie wszystkie się nadają. Jeśli dojdzie do sytuacji że jedyne dobrze płatne prace będą wymagać wyższych kwalifikacji, to one same pobiegną do kuchni ze sztandarami tradycyjnej rodziny na ustach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Tak świata nie naprawicie nakręcając tą SpierDolinę Qrestwa,

Nikt nie chce być naprawiony. Julkom się podoba obecna sytuacja, cześci facetów również. Dla nich jesteśmy incelami, mizoginami. Nikt nie patrzy na takich ludzi jak my jako na "obrońców" czy "naprawców" bardziej jako na w najlepszym razie dziwaków a w najgorszym jako na potencjalnych terrorystów.

 

Kraj który mielibyśmy ratować nie istnieje tak samo nie istnieją kobiety którymi rzekomo mielibyśmy się opiekować. Nikt nas tak naprawdę nie chce.

 

Jakby faceci chcieli być solidarni to by byli ale nie są. Część facetów poniża innych facetów o naszych poglądach. Tak samo julki - jakby julki chciały rodzic dzieci to by rodziły i jakby nie chciały się pruć z obcokrajowcami czy nie chciałyby uprawiać seksturystyki to by nie uprawiały. To jest proste jak drut. 

 

Naprawianie obecnych kobiet to jak zmuszanie dziwki żeby się z tobą ożeniła i była ci wierna i udawanie, że przed spotkaniem z tobą była dziewicą. Sorry za ostre słowa ale tak to wygląda. Kobietom pasuje obecna sytuacja to nam się nie podobają ich zachowania.

 

Tak samo kraj. Polacy chcą pisu, chcą socjalizmu, chcą 500+, mają w dupie przedsiębiorczość i tak dalej. Próbując ich naprawić musiałbyś ich zmuszać do bycia kimś kim nie są.

 

Zastrzegam, że niekażda polka jest 'dziwką' czy niekażdy polak jest leniwym wiejskim cwaniaczkiem ale mówimy o ogóle. A to zawsze generalizowanie.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, azmelkejs napisał:

W japonii polki nawet maja opinię łatwych więc no nasze kobiety się postarały. Ciężko żeby i na zachodzie i wschodzie mieć taka samą opinię.

Moja mi opowiadała że jak polki przyjeżdżały na erasmusa do jej miasta we Włoszech to nawet płaciły miejscowym chłopakom za randki, wycieczki itp. Opinię miały wiadomo jaką.

 

@Brat Jan W pongielskim.

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Moja mi opowiadała że jak polki przyjeżdżały na erasmusa do jej miasta we Włoszech to nawet płaciły miejscowym chłopakom za randki, wycieczki itp. Opinię miały wiadomo jaką.

Powiem ci tak, z 5 lat temu nie uwierzyłbym że mówisz prawdę bo to się wydaje absurdalne ale jak człowiek widział swoje to już go nic nie zdziwi.

 

Trzeba zaakceptować, że żyjemy w kraju i świecie gdzie każdy tylko żyje dla siebie i ma wszystko inne w dupie. Nie ma sensu udawać cierpiętnika bo nikt tego nie doceni. To nie jest pokolenie ani okres "bohaterów". To okres dekadencji.

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, azmelkejs napisał:

Trzeba zaakceptować, że żyjemy w kraju i świecie gdzie każdy tylko żyje dla siebie i ma wszystko inne w dupie. Nie ma sensu udawać cierpiętnika bo nikt tego nie doceni. To nie jest pokolenie ani okres "bohaterów". To okres dekadencji.

 

Ale tak było zawsze tylko czas i uwarunkowania danego okresu sprzyjały innym zachowaniom, kulturowo.

Człowiek działa tylko na dwóch płaszczyznach: przetrwanie i reprodukcja. End of story. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polka o życiu w Egipcie:   można tu np. usłyszeć, że polskie dziewczyny są »łatwe« — wyjawia Polka

 

 

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/polka-o-zyciu-w-egipcie-krazy-tu-krzywdzacy-stereotyp-o-polkach/gegb3md,07640b54

 

Opinia już panie wyprzedza, ta sława sama się rozchodzi po świecie

 

"- Niektóre turystki naprawdę źle się zachowują. Ile razy było mi wstyd za te dziewczyny, Polki. Stoimy przed meczetem, a tam przechadzają się pół rozebrane panie. Polki, Rosjanki… Faceci wychodzą z meczetu i oczy wychodzą im na ich widok. Zdarza się często, że przyjeżdżają tu dziewczyny i zachowują się jak w cyrku. Piją na umór, ściągają staniki w klubach, są głośne. I co mają myśleć o nich miejscowi? Znajomy Egipcjanin, który ma żonę Polkę, mówił mi kiedyś: pamiętaj, Egipcjanie myślą, że wy, Europejki, jesteście łatwe i myślicie tylko o podrywaniu mężczyzn. I trudno się dziwić, trochę na tę opinię zapracowałyśmy sobie - przyznaje.

Iza opowiada, że nie raz widziała także panie po pięćdziesiątce, sześćdziesiątce, które w Egipcie szukały utrzymanków. – Potem nawet po wyjeździe sponsorowały im drogi sprzęt, ciuchy itd. Pani lat 60 idzie za rękę z 20-letnim Egipcjaninem i nikogo to nie dziwi – mówi.

"

 

 

https://kobieta.wp.pl/egipska-milosc-przygoda-naciagany-dramat-jak-to-jest-z-polkami-wyjezdzajacymi-do-egiptu-6119382678874241a

 

BEKA :D

 

Polka narzeka na zachowanie innych Polek, LOL

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podróży przywiózł piękną żonę i syfilis.

Która go potem zdradziła.

I tak to został mu jeno syfilis. 

1 hour ago, azmelkejs said:

. A to zawsze generalizowanie.

 

Nie. To przyzwolenie społeczne na negatywne zachowania. :)Liberum veto jak kto woli.

 

Dotyczy zarówno szczyla kopiącego drzwi, jak i Julki prującej się na Erazmusie. 

 

Pokolenie beztresowo wychowane sięga po swoje. Ot i cała filozofia. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

Pani lat 60 idzie za rękę z 20-letnim Egipcjaninem i nikogo to nie dziwi

Wyobraźcie sobie życie młodych chłopaków w takim Egipcie... żeby zaruchać bez zobowiązań i kosztów musisz się prowadzać ze starą Europejką.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spacemarine napisał:

Ale jak się kręci z murzynkami w Lublinie to już nie jest seksturystyka prawda? ;)

Nie, bo ja jestem u siebie. To najwyżej one są seksturystkami. :P

 

7 godzin temu, Morfeusz napisał:

Rozumiem, że tym tematem-pierdem chcesz wyładować frustrację na to, że ich stać na seksturystykę a Ciebie nie?

Napisałem dość jasno, co jest nie tak z sekspatami.

 

Natomiast twój emocjonalny komentarz ("pewnie zazdrościsz, bo cię nie stać") świadczy tylko o tym, że mentalnie jesteś babą. Frustracja jest w tobie, nie we mnie

No i w swoim infantylnym zacietrzewieniu nie dostrzegasz tego, że miejscowy obracający przyjezdne kobiety to coś zupełnie innego niż nachodźcy obracający miejscowe kobiety. To już jest zupełny brak podstaw, ale chyba nie mam cierpliwości, aby tobie takie elementarne kwestie wykładać.

Kto miał zrozumieć, ten zrozumiał. 

 

5 godzin temu, Kiroviets napisał:

Mi tam się wydaje, że u autora wątku wystąpił syndrom psa ogrodnika - sam nie pojedzie/ nie poleci a innych będzie shamingował.

No i co ja mam tobie na to odpisać, kolego? Że prawdopodobnie rucham więcej niż ty? Postaram się zachować powagę, nawet jeżeli na to nie zasłużyłeś. ;) 

Spodziewałem się takiego zarzutu. Od niedawna pod moimi wpisami widuję twoje confused emotki - najwidoczniej nie rezonujemy ze sobą, i nie będziesz w stanie mnie zrozumieć. 

I owszem, bycie alfonsem nikomu chluby nie przynosi. Tak jak i szwendanie się po świecie (osobniki, z którymi, zdaje się, czujesz pewne powinowactwo) w celu spuszczenia z jaj.

Jak te kundelki, które trzeba przeganiać z podwórka.

 

 

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Libertyn said:

 Kurka, wychodzi na to że każde pokolenie wychowane jest bez stresu. 

No nie bałdzo. Bo jeszcze 20+ lat temu, tzw. klasy robotniczej nie bardzo było stać na latanie na ruchanie, a wyprawa do takiej Mołdawii, to była dość droga impreza. 

 

Tanie r̶u̶c̶h̶a̶n̶i̶e̶ latanie rozpoczęła era tanich linii lotniczych. Wcześniej co najwyżej mogłeś sobie poruchać na kempingu w Hiszpanii, na który z Niemcowa jechałeś 3 dni i trzy noce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

I owszem, bycie alfonsem nikomu chluby nie przynosi. Tak jak i szwendanie się po świecie (osobniki, z którymi, zdaje się, czujesz pewne powinowactwo) w celu spuszczenia z jaj.

Chyba jednak trochę za ostro ;)

Poki ktoś nie robi tego z dziećmi, zwierzętami czy pod groźba/użyciem przemocy, nie stosowalbym aż tak mocnych kwantyfikatorów.

 

Chcącemu nie dzieje się krzywda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Obliteraror napisał:

Chyba jednak trochę za ostro ;)

No ale przynosi czy nie przynosi? Bo wg mnie to takie właśnie pieskowanie - latanie z wywieszonym jęzorkiem za cipą, i w rezultacie psucie rynku.

To jest jak z fajną miejscówką na urlop: ktoś przyjedzie, zobaczy, że dookoła cisza, spokój, nietknięta natura. No i mówi: fajnie, trzeba tu wrócić. Po roku wraca, ale przywleka ze sobą n znajomych, w międzyczasie robi miejscu pr w internecie. No i po kilku latach nie ma już fajnej miejscówki z nietkniętą naturą, tylko syf, budki z kebabami i głośna muzyka. I od chuja podpitych kmiotów, które srają po krzakach.

 

Dlatego zwyczajnie mnie wkurwia (jak nazywa się ten dział? no jak?), że ten hidden gem, w którym zakochałem się kilkanaście lat temu, ktoś chce obrócić w GÓWNO. Na razie to tylko stolica, ale jak już pisałem - od stolicy się zaczyna.

 

Bo wieś to wciąż jednak inna bajka.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, maroon napisał:

No nie bałdzo. Bo jeszcze 20+ lat temu, tzw. klasy robotniczej nie bardzo było stać na latanie na ruchanie, a wyprawa do takiej Mołdawii, to była dość droga impreza. 

No. Nie było stać. I to wszystko. 

 

 

Ale dziś stać. Janusz 25 w 2000 jest Januszem 48 teraz. I taki Janusz sobie bawi się w sex tourism jeśli ma możliwość. 

 

Pewnie jego dziadek robiłby to samo jakby mógł

 

Cytat

Tanie r̶u̶c̶h̶a̶n̶i̶e̶ latanie rozpoczęła era tanich linii lotniczych. Wcześniej co najwyżej mogłeś sobie poruchać na kempingu w Hiszpanii, na który z Niemcowa jechałeś 3 dni i trzy noce. 

 

No i? Wytłumacz jak wiążesz to z bezstresowym wychowaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa… tak jakbym gdzieś to już słyszał… a przypomniałem sobie, woke feminazi amerykanki ostatnio pieją, że faceci mają ich gdzieś i wolą jeździć do krajów trzeciego świata, żeby ekonomicznie gnębić te kobiety co są z nimi tylko dla kasy (w domyśle nie będziesz pariasie wydawał kasy na jakąś babę drugiej kategorii skoro JA tylko na to zasługuję). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zychu napisał:

 

Bo wieś to wciąż jednak inna bajka.

Nosz kurwa i to chodzi.... Czasem na FB czy YouTube mam "folks-dziewczyny" dają swój zaśpiew przepiękny, ale z tyłu głowy mam że zachodnie chuje już się dobierają ... Ajjj.... Trzeba wsiąść na luz (choć najchętniej to bym po ryju napieprzył... No co? "Lokalna logistyka") Dobra... Ostrzeszów, myślałem, że to dziura, ale ostatnio tyle "brudu" co ja widzę...

Byś Cię widzieli moją kobitę, to jest większy mizogin i rasista w jednym. Ona mi mówi że to moja wina;) bo wzięła odemnie wzorce, w sumie dobrze;) odbiegając od tematu to ma tu konto i zagląda czasem;) to jest taki rasista że jak widzi "brud" to widzę w jej oczachj tylko pogardę, chyba dobrze ją wyszkolilem;)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.