Skocz do zawartości

O sekspatach - krótko, bo nie ma się co rozpisywać


zychu

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, zychu napisał:

Może nie clue, ale część problemu. 

Na Ukrainie wciąż działają rozmaite agencje parujące dzianych tatusiów z miejscowymi "pannami młodymi". A burdelmamy to rodowite swietłany. ;)

Żeby tylko na Ukrainie... wiesz, że w Niemczech jest pierdyliard agencji, które robi to samo na miejscu. I parują Niemców z młodymi Ukrainkami?

W Polsce zaraz by zakrzyczały w mediach i na ulicach feministki, że Polscy mężczyźni "wykorzystują niedolę ukraińskich kobiet", a tam za Odrą działają na ostro i nikt się na to nie oburza w mediach. ;)

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

Tak jak w tytule - krótko, ale dobitnie.

Koran kusił muzułmanów 72 dziewicami w niebie. Zachęcał do jakichś tam działań / zachowań w imię Allaha.

 

Chrześcijaństwo również miało "propozycję na życie" w zamian za zbawienie, odkupienie i tak dalej i tak dalej.

 

To i taki Pan ma pomysł na życie dla innych. Chcecie się tam przenieść? Tam jest pięknie. Kup kurs, kup swoją wizję marzeń. A ja Ci to chętnie sprzedam.

 

Promocja. Za jedyne 999 zł sprzedamy Ci idealną pralkę, która zepsuje się tydzień po zakończeniu gwarancji producenta. Samochód za jedyne 49 900 z 7 letnią gwarancją na perforację blach i bez limitu kilometrów. A potem się zobaczy.

 

Gość żeruje na niskich instynktach. Sprzedaje wizję raju i idealnego miejsca dla tych, którzy sami takiej wizji na swoje życie nie mają.

 

Jeden sprzedaje pralki i odkurzacze (jak np BOSH), inny emocje sportowe (FIA, F1), jeszcze inny emocje w kinie. 

 

Za wszystko w swoim życiu musisz zapłacić. Za marchewkę i ziemniaki, za możliwość prokreacji, za wychowanie dzieci, za przygodę jazdy motocyklem. Za strach, który pozwolisz sobie wbić do głowy śledząc media głównego nurtu. Za pogoń za seksem, za przeseksualizowany świat. Za szczękę u chirurga plastycznego, proste zęby u stomatologa. Za WSZYSTKO.

 

Od Ciebie zależy co wybierzesz jako swój cel zakupowy.

Edytowane przez Miszka
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał:

Niemniej jednak boli, uwiera, nie daje spokoju. 

Boli. Każdego człowieka z jakimś tam poziomem smaku i obrzydzenia wobec patologii współczesnego świata. Ale nic to nie zmienia w dłuższym horyzoncie. Nie ja ten "walec heglowski" i karuzelę spierdolenia zbudowałem czy tam rozpędziłem ;) Ani Ty.

 

Tak samo jak przyjemniej się rozpacza w Mercedesie niż tramwaju, tam samo przyjemniej się siedzi pod drzewkiem cytrusowym jak jesteś "loaded" i w sumie niewiele już musisz, jedynie chcesz, niż odwrotnie, gdy jeszcze musisz X, Y,Z i tak dalej..

 

Taki lajf. Niezależnie od szerokości geograficznej. Jest w życiu etap siania i etap zbierania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś p0lki nie mają problemu z setkami tysięcy turystów z zachodu i Afryki, którzy je młócą w Krakowie i innych turystycznych rejonach. Zarówno za darmo jak i ci brzydcy ale zamożni za kasę. 

@zychu Skoro nasze witaminki tego chcą, to inne nie mogą już chcieć Polaka czy gościa z zachodu?

Rozumiem, że tym tematem-pierdem chcesz wyładować frustrację na to, że ich stać na seksturystykę a Ciebie nie?

 

prPk9kpTURBXy8xMDY1M2VjYjY3NzdhMDkzMjRjN 

 

"Polka na sekswakacjach to inna Polka: bez kompleksów, swobodna w kontaktach i w łóżku"

Joanna Germak20.03.2022 15:00
Kobieca i męska seksturystyka to dwie różne bajki. Czym się różnią? Jakie kobiety korzystają z płatnych usług seksualnych na wyjazdach i dlaczego to czasami faktycznie przypomina bajkę - opowiada Andrzej Gryżewski, seksuolog i psychoterapeuta.
.

Fot. Shutterstock

 

Ponoć na plaży na Dominikanie czy w Kenii nikogo nie dziwi widok starszych białych kobiet w objęciach ciemnoskórych młodzieńców. Czego taka kobieta oczekuje? Czy nie ma problemu z tym, że płaci za usługi?

Teraz to w ogóle nie wygląda, bo koronawirus wziął w posiadanie świat i miłość także. Natomiast żeby sobie uzmysłowić, jak to naprawdę wyglądało jeszcze kilka tygodni temu, warto obejrzeć film "Raj: Miłość" Urlicha Seidla. W filmie śledzimy wakacyjne romanse 50-letniej Austriaczki na wczasach w Kenii. I przy okazji poznajemy świat usług za pieniądze. Tam jest świetnie pokazane, jak wygląda kobieca seksturystyka.

 

Młodzieńcy z Kenii, Egiptu czy Dominikany dobrze wiedzą, jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych kobiet – bo one chcą być podrywane i adorowane, nie chodzi tam o sam seks. Często znajomość zaczyna się od wspólnej wycieczki na romantyczną plażę - jadą skuterem, potem opalają się, jedzą mango, rozmawiają. To są proste rozmowy, ale okraszone miłymi słowami. Ci panowie, często koło 20-30. roku życia, potrafią lepiej zadbać o kobietę niż mężczyźni, z którymi one mają do czynienia w swoim kraju – ich mężowie, partnerzy, adoratorzy...

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Polska jesteśmy idealnym przykładem takiego kraju. Już kilkanaście lat temu na zagranicznych forach czytałem, że to jest kraj, gdzie turyście najłatwiej zaliczyć europejkę.

 

O Ukrainkach z kolei pisali, że są ładniejsze, ale nie dają tak szybko i łatwo, jak Panie w naszym kraju.

 

Co do samego zjawiska poznawania kobiet w zagranicznych krajach nic nie mam, ale faktycznie promowanie jakichś miejsc przez youtuberów z dużymi zasięgami może je trochę psuć.

 

W Polsce są kluby zawalone przez włochów/hiszpanów/francuzów itp. Natomiast dużo rzadziej spotykam na imprezach Panie tej narodowości.

 

Ciekawie by było zobaczyć statystyki z wyjazdów na Erasmusa, gdzie widoczny byłby np. jaki procent przyjeżdżających Hiszpanów do Polski to faceci, a jaki to kobiety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu niestety, temat bez sensu. To tak jakby mówić, że we Włoszech jest ciepło bo dużo ludzi jeździ tam na wakacje. Jest zupełnie odwrotnie.

Gdyby w Mołdawii, Polsce czy innym kurwidołku, laski nie popuszczały szpary byle clownowi to te clowny by tam nie jeździły.

 

Dlaczego istnieje seksturystyka do Tajlandii a nie do Japonii? Bo w Tajlandii jest tanio a miejscowe łatwe a w Japonii jest drogo a miejscowe niechętne do seksu z byle robakiem z zachodu.

 

Chętni na łatwy seks, życie z zasiłku czy przyzwolenie na łamanie prawa zawsze byli i zawsze będą. Wina leży po stronie tych, którzy umożliwiają im prowadzenie takiego życia. W przypadku seksturystyki to wina lokalnych kobiet.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Shark napisał:

Chętni na łatwy seks, życie z zasiłku czy przyzwolenie na łamanie prawa zawsze byli i zawsze będą. Wina leży po stronie tych, którzy umożliwiają im prowadzenie takiego życia. W przypadku seksturystyki to wina lokalnych kobiet.

Dokładnie ale jak pisałem w innym temacie kobiety są z natury bezwstydne więc szejmingiem bo to jedynie działa na kobiety zajmowała się kultura. A teraz kultura jest matriarchalna więc jest jak jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

Ja sobie zdaję z tego sprawę. Niemniej jednak boli, uwiera, nie daje spokoju. 

Nie rozumiem czego się tak uczepiłeś tych Hiszpanów i Mekambe. Mnie też śmieszy to, że zamiast wziąć sobie bogatego szwedzkiego czada, jakiegoś Anglika z kasą czy coś to pooleczki biorą gości o niższym SMV i perspektywach niż Polacy ale co na to poradzić. Zostaje tylko oglądać inbę i plucie na Polaków i śmiać się, jak np z klasyka rzeszowskiego😉

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, azmelkejs napisał:

Dokładnie ale jak pisałem w innym temacie kobiety są z natury bezwstydne więc szejmingiem bo to jedynie działa na kobiety zajmowała się kultura. A teraz kultura jest matriarchalna więc jest jak jest

Dlatego moim zdaniem to jebnie. Nie za rok, nie za dwa, ale nie będzie się dało tego utrzymywać w nieskończoność. 

W innym wątku wspomniałeś o tym, że zbliżamy się do modelu, czy może już jesteśmy gdzie ruchają tylko samce alfa. Moim zdaniem to nie będzie działać w dłuższej perspektywie. Liczba wykrzywionych jednostek wychowywanych przez samotne matki po karuzeli czy zniszczone rodziny gdzie rykoszetem dostaję matka beciaka doprowadzi do zapaści społecznej. Zacznie siadać gospodarka, rozwój... No ale nie wiem zobaczymy. Szczerze to mam cichą nadzieję że gdy to wszystko jebnie to te oszukane masy dostrzegą swoje próżne, zezwierzęcone życie w najczystszej, przerażającej postaci. Cykl zatoczy koło.

 

@zychu no niestety, przykro się na to patrzy. Pamiętam, że sam mi radziłeś by machnąć na to ręką;)

 

Uważam natomiast że pomimo takich sytuacji Polski mężczyzna na przykład ,musi się rozwijać w każdym aspekcie. Jak to stwierdził @Strusprawa1 najgorsze co można zrobić to się poddać.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się kręci z murzynkami w Lublinie to już nie jest seksturystyka prawda? ;)

 

To nie jest wina Panów że damy w każdym kraju nie chcą lokalsów bo mają kosmiczne wymagania, to zjawisko jest wszędzie, dlatego Hiszpanie  czy anglicy czy niemcy przyjeżdżają do  polszy nie tylko pukać ale też szukają sobie żony, ba to zjawisko jest nawet w Turcji gdzie turczynki w kraju muzułmańskim też mają kosmiczne wymagania. Z tym że tam jeżdżą same polki poszukujące męża. Serio seksturystyka do takiej azji w cale nie jest taka tania, żeby to było jakieś ogromne zjawisko szczególnie u Polaków, 5 koła za sam bilet to dla większości zaporowa cen, natomiast 100 euro do wawy czy krk z europy to śmieszna cena i to powinny być pretensje do p0lek co gardzą polakami. Gdyby żeniły się i były normalnymi matkami  żonami to zjawisko seksturystyki byłoby niewielkie, dlatego przecieram oczy ze zdumienia że są pretensje do skutków złych decyzji p0lek i wini się za to sekspatów...

Trzeba patrzeć na źródło problemu a nie na skutki

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pietryło napisał:

Zacznie siadać gospodarka, rozwój... No ale nie wiem zobaczymy

Jop jeśli nie nadejdzie jakaś nowa rewolucja technologiczna w postaci AI to będzie nas coraz mniej, społeczeństwo będzie coraz starsze, mniej innowacyjne, system będzie bardzo drogi w utrzymaniu, koniec cyklu i powstanie kolejnej cywilizacji która osiądzie się na naszych obecnych ziemiach i będzie czerpać od nas jak my od rzymian czy greków.

 

Inny scenariusz to powstanie sztucznej inteligencji która będzie za nas pracować, wygaszanie społeczeństwa, dochód podstawowy a później albo wyginięcie gatunku albo powstanie nowego człowieka homo deus który bedzie albo genetycznie zmodyfikowaną ulepszą wersją człowieka przez AI albo będzie cyborgiem połączeniem krzemu z materią organiczną.

 

Tak czy inaczej uważam, że to koniec tego cyklu, tylko ten koniec może się jeszcze ciągnąć nawet z 100 lat więc nie ma się co przejmować.

 

My na to nie mamy wpływu bo właśnie się odgrywają ważne dziejowe wydarzenia i jedyne co możemy zrobić to parafrazując aarona clarey możemy "cieszyć się jazdą w kierunku muru" (Enjoy the Decline)

 

Nie ma szans, że ta cywilizacja się magicznie odrodzi. Ludzie przestaną być hedonistyczni, kobiety będą chciały rodzić dzieci i siedzieć w domu. I tak dalej.

 

Jak ktoś oglądał neon genesis evangelion to jest taka świetna scena gdy kaji podlewa swoje arbuzy a świat dosłownie jest bliski apokalipsie. I moim zdaniem to jest jedyne co możemy obecnie robić.

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w sklepie widziałem jak hindus podrywał poleczkę. Ona cała rozanielona. Wymienili się ig. Chłop sięgał mi do piersi i miał brzydką mordę. Da się ? Da xD

Jak ktoś ma pod górkę z laskami to wystarczy brązowa pasta do butów, wymalować się i problem rozwiązany ;)

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Jakoś p0lki nie mają problemu z setkami tysięcy turystów z zachodu i Afryki, którzy je młócą w Krakowie i innych turystycznych rejonach. Zarówno za darmo jak i ci brzydcy ale zamożni za kasę. 

@zychu Skoro nasze witaminki tego chcą, to inne nie mogą już chcieć Polaka czy gościa z zachodu?

Rozumiem, że tym tematem-pierdem chcesz wyładować frustrację na to, że ich stać na seksturystykę a Ciebie nie?

 

prPk9kpTURBXy8xMDY1M2VjYjY3NzdhMDkzMjRjN 

 

"Polka na sekswakacjach to inna Polka: bez kompleksów, swobodna w kontaktach i w łóżku"

Joanna Germak20.03.2022 15:00
Kobieca i męska seksturystyka to dwie różne bajki. Czym się różnią? Jakie kobiety korzystają z płatnych usług seksualnych na wyjazdach i dlaczego to czasami faktycznie przypomina bajkę - opowiada Andrzej Gryżewski, seksuolog i psychoterapeuta.
.

Fot. Shutterstock

 

Ponoć na plaży na Dominikanie czy w Kenii nikogo nie dziwi widok starszych białych kobiet w objęciach ciemnoskórych młodzieńców. Czego taka kobieta oczekuje? Czy nie ma problemu z tym, że płaci za usługi?

Teraz to w ogóle nie wygląda, bo koronawirus wziął w posiadanie świat i miłość także. Natomiast żeby sobie uzmysłowić, jak to naprawdę wyglądało jeszcze kilka tygodni temu, warto obejrzeć film "Raj: Miłość" Urlicha Seidla. W filmie śledzimy wakacyjne romanse 50-letniej Austriaczki na wczasach w Kenii. I przy okazji poznajemy świat usług za pieniądze. Tam jest świetnie pokazane, jak wygląda kobieca seksturystyka.

 

Młodzieńcy z Kenii, Egiptu czy Dominikany dobrze wiedzą, jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych kobiet – bo one chcą być podrywane i adorowane, nie chodzi tam o sam seks. Często znajomość zaczyna się od wspólnej wycieczki na romantyczną plażę - jadą skuterem, potem opalają się, jedzą mango, rozmawiają. To są proste rozmowy, ale okraszone miłymi słowami. Ci panowie, często koło 20-30. roku życia, potrafią lepiej zadbać o kobietę niż mężczyźni, z którymi one mają do czynienia w swoim kraju – ich mężowie, partnerzy, adoratorzy...

 

Gdzie to można obejrzeć/

trailer to niezła beka :D

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Wczoraj w sklepie widziałem jak hindus podrywał poleczkę. Ona cała rozanielona.

Kiedyś widziałem w sklepie taką ciekawą scenę która mnie szczerze mówiąc zaskoczyła. Przy kasie był murzyn, murzyn jak to murzyn, zwyczajny raczej sympatyczny i polka się mu podlizywała, to była klientka, była taka nienaturalnie wesoła. Stoję sobie i medytuję nad kanapkami bo nie wiedziałem co wziąć do żarcia a polka do mnie burknęła żebym się przesunął z taką miną jakby patrzyła na gówno, później podchodzi do kasy gdzie był murzyn  i znowu jest tą samą miłą kobietką.

 

Inny przykład, stoję z kumplem i zastanawiamy się nad kebabem. Budka była zarządzana przez ukrainkę a kebab robił murzyn. Do murzyna podchodzi gruba polka, i błaga tego murzyna żeby się z nim spotkać prawie że, widać było że się znali. Murzyn był podkurwiony i widać było że zaszło klasyczne bum bum ale bez ciao - murzyn powiedział jej gdzie pracuje co było błędem.

 

Bo co by nie mówić o murzynach, chłopaki nie wybrzydzają ruchają wszystko co ma cipę co nieraz widziałem w latynoskich klubach. Uderzają do wszystkiego co wydaje się być kobietą.

 

A polki jak to polki było już wiele tematów o ich zachowaniach w stosunku do obcokrajowców i każdy kto chodził po większym mieście sam widzi jak to wygląda.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, azmelkejs napisał:

Kiedyś widziałem w sklepie taką ciekawą scenę która mnie szczerze mówiąc zaskoczyła. Przy kasie był murzyn, murzyn jak to murzyn, zwyczajny raczej sympatyczny i polka się mu podlizywała, to była klientka, była taka nienaturalnie wesoła. Stoję sobie i medytuję nad kanapkami bo nie wiedziałem co wziąć do żarcia a polka do mnie burknęła żebym się przesunął z taką miną jakby patrzyła na gówno, później podchodzi do kasy gdzie był murzyn  i znowu jest tą samą miłą kobietką.

 

Inny przykład, stoję z kumplem i zastanawiamy się nad kebabem. Budka była zarządzana przez ukrainkę a kebab robił murzyn. Do murzyna podchodzi gruba polka, i błaga tego murzyna żeby się z nim spotkać prawie że, widać było że się znali. Murzyn był podkurwiony i widać było że zaszło klasyczne bum bum ale bez ciao - murzyn powiedział jej gdzie pracuje co było błędem.

 

Bo co by nie mówić o murzynach, chłopaki nie wybrzydzają ruchają wszystko co ma cipę co nieraz widziałem w latynoskich klubach. Uderzają do wszystkiego co wydaje się być kobietą.

 

I kto tu jest muzinem?

Dlatego śmiejcie się z tego, nie da się tego uratować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu sekspaci, ja przeniosłem się do Tajlandii, bo chciałem uciec od ludzi i brzydkiej europejskiej pogody, głównie dlatego tutaj przyjechałem, złapałem pracę i normalnie żyje i co mam teraz walić konia, bo nie wypada podrywać tutejszych?

 

Haha mam wyjebongo, jak chce ruchać to rucham i mam wyjebane w opinii innych ludzi.

 

Tak jak w Polsce widziałem polkę z murzynem, kurwa czy mnie to rusza?

 

Niech sobie dziewczę robi co chce, mam na to wyjebane, Bóg z nią!

 

Żyj i daj żyć innym!!

 

Odpuść sobie wewnętrzne poczucie frustracji!

 

Wrzuć na luz! Poczuj blu$!

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RENGERS napisał:

Oj tam od razu sekspaci, ja przeniosłem się do Tajlandii, bo chciałem uciec od ludzi i brzydkiej europejskiej pogody, głównie dlatego tutaj przyjechałem, złapałem pracę i normalnie żyje i co mam teraz walić konia, bo nie wypada podrywać tutejszych?

 

Haha mam wyjebongo, jak chce ruchać to rucham i mam wyjebane w opinii innych ludzi.

 

Tak jak w Polsce widziałem polkę z murzynem, kurwa czy mnie to rusza?

 

Niech sobie dziewczę robi co chce, mam na to wyjebane, Bóg z nią!

 

Żyj i daj żyć innym!!

 

Odpuść sobie wewnętrzne poczucie frustracji!

 

Wrzuć na luz! Poczuj blu$!

 

 

 

Jak tam jest w porze deszczowej? I ogólnie męczący jest tropikalny klimat?

Ja dokończę likwidację biznesów w polszy i tez będę sekspatem, a ch#j co dostanę medal siedząc w tym cyrku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, spacemarine napisał:

 

Jak tam jest w porze deszczowej? I ogólnie męczący jest tropikalny klimat?

Ja dokończę likwidację biznesów w polszy i tez będę sekspatem, a ch#j co dostanę medal siedząc w tym cyrku?

Gorący w chuj!

 

35 a jest 20, nie każdy lubi taki klimat, ja lubie, mogę chodzić na golasa.

 

Pory deszczowej nie widzioł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RENGERS napisał:

Niech sobie dziewczę robi co chce, mam na to wyjebane, Bóg z nią!

Jestem raczej wolnościowcem więc się zgadzam tylko to jest początek a endgame jest taki jak w tym memie:

21-tydzien-ciazy-znamy-juz-plec-o-byciu-

 

A kto później za ten cyrk płaci?

 

Dlatego ja też wyjeżdżam z kraju. Zapisałem się na kurs angielskiego, chcę pracować zdalnie i wyprowadzić się z polski jak ty i nie mieć nic z tym krajem do czynienia.

 

Julki się prują, młode stare ale są na tyle bezczelne że przerzucają konsekwencję  swoich decyzji na społeczeństwo.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak świata nie naprawicie nakręcając tą SpierDolinę Qrestwa, nieważne czy to w Polsce czy za granicą.

Tylko niech później jeden z drugim nie płacze że kobiety mają coraz wyższe wymagania.

Hipokryzja level master...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.