Skocz do zawartości

O sekspatach - krótko, bo nie ma się co rozpisywać


deleteduser179

Rekomendowane odpowiedzi

@zychu sory, ale bije od Ciebie negatywną energią na kilometr. A sprawa jest prosta. Czy Mołdawia staje się "ścierniskiem" takim samym jak Ukraina? Z tego co sam pisałeś na razie w stolicy, ale uwierz mi, "rak degrengolady" szybko pójdzie na resztę kraju. Bajanie o "normalności" wsi można sobie włożyć głęboko w cztery litery, bo ten rak dojdzie niestety i tam, tylko o parę lat z opóźnieniem.

Możesz coś z tym zrobić? Nie. Czy możesz w takim razie olać przejmowanie się tym i powrotem do zajmowania się spraw, które tyczą się tylko Ciebie? To chyba jedyna opcja, nie sądzisz? Rozumiem Twój wkurw, ale pora wziąć kubeł zimnej wody, wylać go na głowę i skupić się dalej na poprawianiu swojej sytuacji.

P.S Rozumiem też mimo wszytko Twoje rozżalenie, bo wiem, że upatrywałeś w tym kraju ostatnią bezpieczną ostoję w Europie, do której można będzie niedługo się przeprowadzić i żyć przynajmniej choć trochę normalniej niż w Polsce (bez lewackiego gówna i kompletnego rozkładu społeczeństwa w każdym aspekcie, nie tylko związkowym). Przykro mi, mówię to absolutnie szczerze. ☹️

Edytowane przez Hubertius
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubertius, ziemia już jest, przeprowadzka wprawdzie odroczona, ale co się odwlecze...

 

Ale fakt, gdy na wsi powymierają najstarsze pokolenia, a reformy pani Sandu rozkręcą się na dobre (nie, żebym narzekał, dla Mołdawii są dwa kierunki - albo EU, albo Rosja), to wieś wyasfaltują, sprowadzą się osadnicy z bardziej rozwiniętych krajów - i chuj wie, może okaże się, że to całkiem fajne miejsce np. dla niemieckich emerytów? :P

Jedyne, czego żałuję, to że nie bywałem tam częściej w latach 2010-15. Pierwszy raz pojechałem tam z dziewczyną, w jej rodzinne strony, potem z wolontariatem do polskich wsi. Akurat Kiszyniów czy Bendery najmniej mnie interesują, nie wspominając o Tyraspolu, wokół którego panuje dziwaczna ekscytacja. ;) 

 

Mołdawię paradoksalnie ratowała bieda, no ale wraz z rozwojem internetu zaczęły pojawiać się te wszystkie bezplany, nafazie, romany fanowie Polszy* etc., w miedzyczasie miedałorkerzy zaczęli zacierać rączkami w oczekiwaniu na wybuch wojny w Naddniestrzu - i wszystko zaczyna się sypać.

No i nigdy nie traktowałem całego kraju jako ostoi tradycji i spokoju. To wciąż strefa zgniotu. A żyjemy w takich czasach, że nawet w strefę działań wojennych jeżdżą wynudzone ptysie, aby nakręcić sobie fejm w internetach.

 

A sekspaci i seksturyści są jak robactwo. Trzeba zwalczać na bieżąco, bo gdy olejesz sprawę, to któregoś dnia obudzisz się w zapluskwionym łóżku.

 

 

* całkiem spoko materiały robią, nawet ten łysy i najarany. 

 

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zychu napisał:

Owszem, żenujące, poszukajcie sobie lepszych wzorców.

Aż zagłębiłem się o co chodzi z tą Mołdawią i Tate’em. No i widzę, że to właśnie z tego kraju jest witaminka co go posądza, że ją ponoć wykorzystał ;) Może jakaś znajoma? Burdel jak wszędzie i wyimaginowany obraz spokojnego miejsca.

5 minut temu, zychu napisał:

Pierwszy raz pojechałem tam z dziewczyną, w jej rodzinne strony,

Paskudny sekspat, nic tylko rucha i rozsiewa geny w biednym kraju. 
 

 

7 minut temu, zychu napisał:

to wieś wyasfaltują, sprowadzą się osadnicy z bardziej rozwiniętych krajów

No tak, lepiej żeby był tam skansen. Jakbym Niemców gadających 20 lat temu o Polsce słyszał.

 

11 minut temu, zychu napisał:

ratowała bieda,

Bieda pokazała co generuje niejednokrotnie. Przestępczość i dysfunkcyjne rodziny.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo przyznam, że jestem trochę zawiedziony tematem. Niecała doba od dodania, naczelne forumowe chady klepią post za postem pomimo długiego weekendu w polin i (z tego co słyszałem) pięknej pogody a tu jeszcze żadnego pojazdu po redpillowcach nie było 😂😂😂

 

Troche dziwi mnie, że nikt w ten sposób kropek nie połączył. 🤣

Edytowane przez Kiroviets
Błąd
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kiroviets napisał:

pojazdu po redpillowcach nie było 😂😂😂

z tabletkami tak bywa, że w nadmiarze potrafią zaszkodzić. A w odpowiednich dawkach mogą pomóc.

To nie kwestia leku, a dawkowania. ;) 

 

@Pyrkosz, dziewczynę poznałem w Lublinie, studiowaliśmy razem. Przyjechaliśmy w jej rodzinne strony, potem wielokrotnie wracałem w okolicę. Pracowałem z polskim wolontariatem przy renowacjach cmentarzy, jeździłem na prace polowe etc. Poznałem kraj od trochę innej strony, i zdążyłem docenić pewne aspekty, których nie ma gdzie indziej, a na które ktoś chce się ordynarnie wysrać. Jeżeli coś doceniasz, to otaczasz to troską. A jeżeli nie dbasz, to nie jesteś tego wart.

To mnie odróżnia od napalonych erazmusów, którym wszystko jedno, byle z jaj spuścić.

 

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zychu napisał:

Poznałem kraj od trochę innej strony, i zdążyłem docenić pewne aspekty, których nie ma gdzie indziej, a na które ktoś chce się ordynarnie wysrać. Jeżeli coś doceniasz, to otaczasz to troską. A jeżeli nie dbasz, to nie jesteś tego wart.

To mnie odróżnia od napalonych erazmusów, którym wszystko jedno, byle z jaj spuścić.

Też trochę tak to widzę. Ogólnie dla mnie burdel jakim stała się Europa wschodnia to trochę tak jak gdyby ktoś wszedł mi do domu, nasrał, nażarł się, wyruchał żonę i potem zwołał resztę bo facet i tak nic nie powie to można robić co się chce. Pewnie nie mam racji, ale ja tak to czuję jak słyszę co o Polsce gadają na zachodzie.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pietryło napisał:

Też trochę tak to widzę. Ogólnie dla mnie burdel jakim stała się Europa wschodnia to trochę tak jak gdyby ktoś wszedł mi do domu, nasrał, nażarł się, wyruchał żonę i potem zwołał resztę bo facet i tak nic nie powie to można robić co się chce. Pewnie nie mam racji, ale ja tak to czuję jak słyszę co o Polsce gadają na zachodzie.

Ale faceci sami na to pozwolili. Gdzieś na początku wojny na Ukrainie był wstawiany wywiad z Ukrainką, która "zbiera edukację" w Dubaju" (lansując się jako "insta modelka"), a jej rodzice to byli zwykli chłopi na Ukrainie. I co? Tradycyjne wychowanie pomogło? No nie.

W Polsce nie lepiej, o czym świadczy poniższy mem:

https://pbs.twimg.com/media/Fk7wf__WYAAxM3A?format=jpg&name=small

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - do tematu. Ja miałem taki wkurw gdy usłyszałem o jakimś Irańczyku, który potem był wielce konserwatywny, ale wcześniej robił za Boga podrywu PUA, zapomniałem jego nazwy. Napisał książkę "BANG POLAND" (obok BANG UKRAINE). On zapoczątkował modę u zachodniaków, którą widać już od dosyć dawna, gdzie to nasz kraj stał się drugą Tajlandią w takim Krakowie i Warszawie (na szczęście w Lublinie aż tak tego nie widzę - tutaj Polacy są górą, bo więcej zagranicznych studentek widzę). 

Nie widzę jak z tym walczyć. Po analizie umysłowej, własnym położeniu w tej całej grze mogę polecić tylko jedno - stańcie się za wszelką cenę wartościowi i róbcie to samo jeśli macie jakikolwiek potencjał genetyczny. Życie jest za krótkie by się frustrować. 

Jeśli ktoś twierdzi, że to tylko przywara zachodu, to w Rosji i Chinach można wskazać podobne przypadki. Szczególnie gdy były mistrzostwa w Rosji i np. Rosjanki same zarywały do egzotycznych kibiców (o tym było dosyć głośno). Nie wiem jak temu przeciwdziałać. Tylko kraje muzułmańskie sobie z tym radzą, które wprost w swoim prawie to regulują wprost dając do zrozumienia nie-muzułmanom "NASZE KOBIETY SĄ TYLKO NASZE I OBCY WYPIERDALAĆ, ALBO WPIERDOL, DZIĘKUJEMY". Jest to jakieś rozwiązanie, stąd *nie patrzę z obrzydzeniem* na skrajną prawicę nieróżniącą się za wiele od muzułmańskich ekstremistów. 

Mam pewne domyślenia, że wzrost popularności skrajnej prawicy na Ukrainie i Polsce wschodniej prowincjonalnej (tak jak i byłym DDR) wynikają z braku cip dla lokalsów. Problem jest naprawdę dostrzegalny. Dziwię się, że ludzie się nie organizują by takim, jak to nazwał @zychu "sekspatów" nie wyłapywać na ulicach i nie pokazywać kto tu jest kim. 
 

Oczywiście jest tutaj się wtedy skazanym na ostracyzm - ale kogo obchodzi ostracyzm gdy chodzi o przetrwanie gatunku i wlasnej kultury? (jeszcze trochę a zacznę "Honor" śpiewać)

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Tylko kraje muzułmańskie sobie z tym radzą, które wprost w swoim prawie to regulują wprost dając do zrozumienia nie-muzułmanom "NASZE KOBIETY SĄ TYLKO NASZE I OBCY WYPIERDALAĆ, ALBO WPIERDOL, DZIĘKUJEMY". Jest to jakieś rozwiązanie,

Ale tam i swoi pozamałżeńskiego seksu mają jak na lekarstwo. Wyjątek to bogaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Dziwię się, że ludzie się nie organizują by takim, jak to nazwał @zychu "sekspatów" nie wyłapywać na ulicach i nie pokazywać kto tu jest kim. 

Exactly that's a point

 

Konkretny oklep, raz, drugi i ta seksturystyka szybciutko się skończy. I co powiedzą? W Polsce rasiści? I tak gadają, niedokochane Polaczki? I tak gadają. 

Choć moim zdaniem nic nie trwa wiecznie, to i ten Polski burdel się skończy kiedyś, pytanie tylko w jaki sposób.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bić sekspatów, bo wpadają do Krk poruchać, ale jaja!

 

Przecież tych dziewczyn nie gwałcą, to one wybierają często egzotycznych brzydali, bo są egzo ;]

 

Pragną ich.

 

Śmieszne, jakich typów widywałem z niuńkami, bo ezgotyk ;]

 

Strasznie przejmujecie się losem polskich niuniek, pomimo, że mają was w dupie.

 

Tak zwane zachowanie typu CUCOLD :D 

 

 

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 7
  • Dzięki 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyłapywania i bicia seksturystów - odradzam. Przy takich akcjach zazwyczaj po mordzie dostaje ten, który najmniej zasłużył. Jeżeli już, to warto odstrzeliwać (w sensie metaforycznym ;)) "dowódców", czyli np. takiego tzarexpierence-Connora Clyne'a, który podobno w Kijowie był już wielokrotnie notowany przez policję jako stręczyciel i nagabywacz. Wprawdzie info to zaczerpnąłem od innego zachodniego "osadnika", który działa w tym samym ohydnym biznesie, i na rękę jest mu pozbycie się konkurencji* - niemniej jednak alfonsi mają to do siebie, że nie są moralni, etyczni, i mają swoje za uszami. Więc tak - są szkodnikami i należy ich tępić.

 

* https://kingofkyiv.com/tsarexperience/

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam się nad jedną rzeczą

Niektórzy wyjeżdżają do Tajlandii by poznawać kobiety 

Jest dość powszechna opinia, że zachód jest zepsuty i zdegenerowany, a wschód i biedniejsze kraje, mniej.

Dlaczego zatem w Tajlandii 30% mężczyzn zmienia płeć na lejdiboja? Przecież, to dużo więcej niż w USA jest tych ludzi ideologii gender, woke culture

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

Napisał książkę "BANG POLAND" (obok BANG UKRAINE). On zapoczątkował modę u zachodniaków, którą widać już od dosyć dawna, gdzie to nasz kraj stał się drugą Tajlandią w takim Krakowie i Warszawie (na szczęście w Lublinie aż tak tego nie widzę - tutaj Polacy są górą, bo więcej zagranicznych studentek widzę). 

Roosh V. Już kilka razy polecałem na forum przeczytać "BANG POLAND" bo to świetnie pokazuje zjawisko i może komuś otworzy oczy. Natomiast, o ile dobrze pamiętam, to on grasował w Polsce około 11-13 lat temu (głównie w Poznaniu). Gość przyjechał i okazało się, że każda mu daje. Trafił na podatny grunt.

 

32 minuty temu, Strusprawa1 napisał:

Po analizie umysłowej, własnym położeniu w tej całej grze mogę polecić tylko jedno - stańcie się za wszelką cenę wartościowi i róbcie to samo jeśli macie jakikolwiek potencjał genetyczny.

Najlepiej wartościowi jak Roosh V. czyli bezrobotny sexpat, który jedyne co miał to wygląd Hiszpana (opisane w książce), PUA gadkę po angielsku i wielką kutangę. Nota bene wszystkie laski w Polsce ruchał bez gumy (też opisane). Także widocznie był tak wartościowy, że jego nasienie było święte jak Simona Mola.

 

37 minut temu, Strusprawa1 napisał:

"NASZE KOBIETY SĄ TYLKO NASZE I OBCY WYPIERDALAĆ, ALBO WPIERDOL, DZIĘKUJEMY". Jest to jakieś rozwiązanie, stąd *nie patrzę z obrzydzeniem* na skrajną prawicę nieróżniącą się za wiele od muzułmańskich ekstremistów. 

Chyba byś musiał tym laskom wpierdolić bo obicie gościowi mordy jeszcze by je bardziej zmotywowało do ulżenia biednemu czadowi. Takie rzeczy nie mają sensu i tylko człowiek tak naprawdę sobie robi krzywdę bo jeszcze trafi do kryminału i to w imię czego? Obrony cipy, która nie chce być obroniona tylko wymłócona. Żaden honor a zwykłe frajerstwo tym bardziej, że koleś robi dokładnie to do czego go natura stworzyła - chodzenia i zalewania chętnych bab.

Osobna sprawa to to, że kobiet i tak nie możesz kontrolować. Jak kutanga nie przyjedzie do Julki to Julka pojedzie do kutangi.

 

Jedyne co można zrobić to nie brać takich lasek za partnerkę, robić najlepsze jakie się da rozeznanie, rzucać jak się okaże, że była materacem dla trzeciego świata i tyle.

 

Swoją drogą gdzie Ty masz skrajną prawicę w Polsce :D? Nie powiem, rozbawiło mnie to stwierdzenie. Takie biedniejsze regiony to "murem za PiSem, dawać mnie pienionszki, wszystkich wpuszczać, wszystko podpisywać byle był hot-dog gratis do 30l na Orlenie".

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, krzy_siek napisał:

Dlaczego zatem w Tajlandii 30% mężczyzn zmienia płeć na lejdiboja?

To jest trochę inna kultura mimo wszystko, tak samo jak u indian. W wielu kulturach wbrew pozorom osoby transeksualne były akceptowalne w jakiś sposób. To nie ma nic wspólnego z zachodnim "lewactwem".

16 minut temu, Shark napisał:

Nota bene wszystkie laski w Polsce ruchał bez gumy (też opisane).

Ja też większość ruchałem bez, może głupie może nie, ale prawda jest taka, że można bez problemu to robić. Niby edukacja seksualna jakaś jest, ale w praktyce to że nie mamy epidemii hiv/aids to bardziej szczęście niż rozum. Zresztą każdy chyba pamięta słynnego murzyna poetę który świadomie zarażał lewaczki a jak mówiły o prezerwatywie to oskarżał je o rasizm więc dawały mu bez.

 

Gadałem z typami to wychodzi na to, że w relacjach fwb też ludzie walą się bez gumy, kolega mi mówił, że nieraz doszło do zalania i tak zwany panic mode. Tak się produkuje samotne matki które później szukają miłego gościa.

 

Na szczęście/nieszczęście nie jest tak łatwo zapłodnić kobietę.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.