Skocz do zawartości

Kogo pragną kobiety? Faceta, który jest miły i je lubi


Rekomendowane odpowiedzi

https://natemat.pl/484748,czego-pragna-kobiety-faceta-jak-pedro-pascal-ktory-jest-mily-i-je-lubi

Nie bijcie, po prostu przekleiłem tytuł. :)

Cytat

Czy kobiety lecą na Andrew Tate'a albo Antka Królikowskiego? Nie. A kogo kocha kobieca część internetu? Pedra Pascala, Keanu Reevesa, Harry'ego Stylesa, Maćka Musiała, Jacka Blacka. Miłych gości, którzy lubią kobiety i je szanują (bo na takich przynajmniej się kreują). Mówicie, że mamy niesamowicie wysokie standardy, tymczasem wielu z nas wystarczy to minimum. Smutne, że tak wiele facetów i jego nie spełnia.

Widzicie, panopki? Wy się trudzicie, budujecie sylwetkę, gromadzicie zasoby, flaki sobie wypruwacie, aby być najlepszą wersją siebie, a tu wystarczy, abyście byli mili. :D 

Cytat

niestety naprawdę nie wszyscy mężczyźni nas lubią. Podrywają i chcą "zdobyć", ale mają za zbyt emocjonalne, dziwne, głupsze, nie odpisują na wiadomości i twierdzą, że "kobiet nie da się zrozumieć". Bo nawet nie próbują.

Trochę prawdy w tym jest, bo nawet tu są ludzie, którzy mają parcie na ruchanie, tesknią do cipy, ale kobiet nie lubią i nawet nie chcą polubić. 

No i kobiet nie da się zrozumieć. Nie w takich kategoriach, w jakich my operujemy.

Cytat

Powstał nawet termin "mężczyźni napisani przez kobiety", który określa facetów, o których marzymy.

A teraz wygarnij takiej julce, że należy ci się "kobieta napisana przez mężczyznę", tj. czuła, ciepła, zdabana, chętna na pieszczoty i pielęgnująca tradycyjne wartości... 

Cytat

"Czym jest nowy typ męskości? To mężczyzna wrażliwy, empatyczny, emocjonalny, szanujący (i lubiący!) kobiety, dobry, troskliwy. Świadomy społecznie feminista, który nie boi się kobiecości i otwarcie torpeduje zastane płciowe normy. Innymi słowami to zaprzeczenie samca alfa i toksycznej męskości. Tak, nowa męskość jest dziś modna, ale to wyjątkowo dobra moda"

Cytat

żaden kaloryfer i nawet najwyższa pensja nie pomogą, jeśli jesteście bucami, przemocowcami i samcami alfa. Jeśli przestajecie do nas pisać, uciekacie od odpowiedzialności, oglądacie się za innymi, mówicie, że powinnyśmy schudnąć i siedzieć w domu, nie szanujecie drugiego człowieka

I najlepsze na koniec. Normalnie perełka :) :

Cytat

To nasze minimum: bycie miłym i sympatycznym. Lubienie i szanowanie kobiet. Akceptacja i życzliwość. Owszem, często nie zauważamy miłych facetów wokół, a lecimy na czerwone flagi (serce jedno, umysł drugie), ale koniec końców, to z miłymi się wiążemy, bo nie chcemy już płakać.

Po prostu LOL. :D

 

  • Like 4
  • Haha 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czym jest nowy typ męskości?

Dlaczego jakaś nieznana kobieta ma mi mówić co to jest męskość? Jest mężczyzną, wie przez co mężczyzna przechodzi? Nie. To nic innego jak próba uformowania mężczyzn.

 

Kobiety od razu reagują jak mężczyźni mówią im jakie mają być, co mają robić itd. Jakoś nie mają oporów, by mówić jaka ma być druga strona.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

Jeśli przestajecie do nas pisać, uciekacie od odpowiedzialności, oglądacie się za innymi, mówicie, że powinnyśmy schudnąć i siedzieć w domu, nie szanujecie drugiego człowieka

Przecież to kobiety najczęściej ghostują na Tinderze, po randce, mają 100 innych chętnych. Najwyraźniej kobieta natrafiła na kogoś, kto był znacznie wyżej w hierarchii, miał spory wybór i ją olał, a teraz wylewa gorzkie żale.

 

Jeśli komuś jest dobrze to nie traci czasu na pisanie tekstu o tym jaka ma być druga płeć, jak nawala itd. To obraz kogoś skrzywdzonego.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

Owszem, często nie zauważamy miłych facetów wokół, a lecimy na czerwone flagi (serce jedno, umysł drugie), ale koniec końców, to z miłymi się wiążemy, bo nie chcemy już płakać.

A to akurat szczera prawda. Wiążą się z miłymi, bo nie chcą płakać. Sęk w tym, że łzy kiedyś wysychają, a potrzeba emocji powraca.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

mówicie, że powinnyśmy schudnąć

Tu je boli, oj, boli;)

 

Najbardziej mnie rozbawił ten fragment o "mężczyznach napisanych przez kobiety" ;)

 

Ja taki w sumie może i jestem. Ale realnie, nie z marzeń ich pokracznego femi-ideolo. W jakiejś tak części pewne istotne rzeczy za czasów późnonastoletnich starała się wpajać mi kobieta, tj. moja mama. Bym nigdy nie robił z siebie szmaty i się płaszczył przed innymi ludźmi, w tym (a może przede wszystkim) "pci przeciwnej"..

 

Ta mądrość nie zatrybiła mi od razu, ale wraz z życiowym doświadczeniem. 

 

Ale z tym pierdoleniem współczesnym mam realnie tyle wspólnego, co krzesło z krzesłem elektrycznym ;)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kobiecie wysrywy w Internetach. Jak zwykle wypaczenie rzeczywistości połączone z racjonalizacjami, odwracaniem kota ogonem, aby na końcu zakończyć tym o czym my i tak dobrze wiemy. Cały artykuł o tym jak to kobiety lubią celebrytów, bo im się wydaje, że są mili, aby na końcu zauważyć, zresztą bardzo słusznie, że one i tak tych miłych gości nie zauważają, no chyba że jest celebrytą, ale i tak lecą na tzw. bad boy'ow. Normalnie beka.

 

A o tym jak traktują miłych gości-celebrytów, to niech najlepiej poświadczy aktualna nadal historia Lewandowskich. Ania znudzona małżeństwem z miłym gościem, który jest jednym z najlepszych piłkarzy globu, ma dochody na poziome absolutnej topki zaczyna nim poniewierać klejąc się w tańcach erotycznych z jakimiś Hiszpanami i wstawia to na swoje media społecznościowe. Jednocześnie brakuje tam zdjęć Roberta. W tym samym czasie w wywiadzie wręcz deprecjonuje jego pracę, twierdzi, że to nie pracą doszedł do miejsca w którym jest tylko talentem, który ktoś wydobył. A ona doszła do tego ciężką pracą. Z tym, że karate nie dało jej takiej pozycji i kasy w świecie jak jej mężowi. Także widzicie panowie: bądźcie mili jak Robert, a będziecie mieli takie rogi i pogardę jak on teraz. I staniecie się przy okazji pośmiewiskiem w sieci. Więcej takich artykułów poproszę.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 25
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety lubią miłych gości, miłych gości którzy mają conajmniej 180 cm a najlepiej 190 cm wzrostu.

FNVVwGtVQAApqV2.jpg

 

Cytat

"Czym jest nowy typ męskości? To mężczyzna wrażliwy, empatyczny, emocjonalny, szanujący (i lubiący!) kobiety, dobry, troskliwy. Świadomy społecznie feminista, który nie boi się kobiecości i otwarcie torpeduje zastane płciowe normy. Innymi słowami to zaprzeczenie samca alfa i toksycznej męskości. Tak, nowa męskość jest dziś modna, ale to wyjątkowo dobra moda" – pisałam. To zielone flagi w morzu czerwonych.

Przecież to opis libertyna, kurde to musi być chad irl.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zychu napisał:

"Czym jest nowy typ męskości? To mężczyzna wrażliwy, empatyczny, emocjonalny, szanujący (i lubiący!) kobiety, dobry, troskliwy. Świadomy społecznie feminista, który nie boi się kobiecości i otwarcie torpeduje zastane płciowe normy.

Mnie to brzmi jak transgendrowa lesbijka. 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem jeszcze malym chlopcem przerazila mnie pewna pani ktora wrzeszczac na mnie wyartykulowala dosadnie “chce poczuc twojego uja we mnie” . To ja sie jej wtedy zapytalem gdzie sie podzial twoj romantyzm . Uslyszalem ze “poszedl sie yebac”  

Nadmienie jeszcze ze byla to laureatka wielu konkursow polonisytcznych.  Az odechcialo mi sie wtedy ja bzykac  .No ale wtedy bylem malym chlopcem i hooja o kobitach wiedzialem   😂

Edytowane przez thyr
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej to jest kolejny artykuł od kobiety który między wierszami potwierdza badboizm.

 

Cytat

Owszem, często nie zauważamy miłych facetów wokół, a lecimy na czerwone flagi (serce jedno, umysł drugie)

 

Tylko brzydki badboy to jest incel według nomenklatury postjulkowej, więc musisz być wystarczająco przystojny by wejść w tą ramę.

 

Tak samo z gadaniem nie ma miłych gości, zgadzam się; nie ma miłych gości wsród top 10% facetów. To powinno dać do myślenia bo ci goście mają najwięcej doświadczeń z kobietami. Pełno jest za to miłych samców beta, takich do pożygu ale autorka artykułu jak typowa julka ich nie zauważa.

5b4dcdbd9e2cc52994f77f6533b33111fa0c853d

 

Ciekawe kiedy przyjdzie pora na miłego faceta? Może po tym jak przez kiłę wylądujesz w szpitalu? 🤔

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś słuchając jednej koleżanki która prawiła takie wywody zapytałem wprost. 

-A co podnieca kobiety ?

-yyyy noooo

-siła, męskość, twardy charakter ?

-yyyy no tak 

- hmmm a czy odpycha Cie słabość i cipowatosc. Czy taki facet co nie potrafi się ogarnąć i ciągle rozpacza nad swoim losem jest ostatnim co Cię pociąga?

-no tak, nie lubię słabych mezczyzn....

-dziękuję dibranoc

 

Pytanie co lubią kobiety a co je podnieca to dwa różne światy. Na pytanie co lubią kobiety chętnie wypowie się Pani po 50 czyli:

-Kobiety lubią szarmanckich mezczyzn, takich co przynoszą kwiaty i otwierają drzwi.

 

Czytaj:

Piesek na posylki który wykazuje duża przydatność...

 

Większość kobiet ma problem z odpowiedzeniem na pytanie co je podnieca... każda chetniebpowie co lubi...

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gixer napisał:

Większość kobiet ma problem z odpowiedzeniem na pytanie co je podnieca... każda chetniebpowie co lubi...

To dobitnie pokazuje, ze to emocje decyduja, a nie rozum. A emocji, tych najsilnieszych, nie da sie przewidziec, bardzo trudno je kontrolowac. Teraz wyobrazmy sobie, ze kobiety czuja iles razy mocniej niz faceci. Jezeli facet afektu nie kontroluje, to co moze zrobic kobieta? :)  

To trzeba zobaczyc na wlasne oczy jak kobiety dzialaja na narcyzow i czadow z topki. Wstepuje w nie diabel. Zapominaja o calym bozym swiecie. Jak gdyby ktos kliknal niczym w czarodziejski przycisk. I dobrze, przynajmniej czlowiek nie musi robic sobie nadziei, ze cos sie zmieni i moze ze spokojem ducha zajac sie swoimi sprawami :) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męskich gości. Z męską energią. 

 

Spotykam się od niedawna z kobietą i postanowiłem być dla niej bardzo miły. Smski na dzień dobry, w trakcie dnia, buziaczki, wiecie, takie czasy jak w liceum, zakochanie pełną parą. 
Rezultat bardzo pozytywny no ale wiadomo, trzeba się kobiecie podobać (nie mówie tutaj o mega wyglądzie) najpierw, a potem można być miłym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TruthInPlainSight napisał:

Męskich gości. Z męską energią. 

 

Spotykam się od niedawna z kobietą i postanowiłem być dla niej bardzo miły. Smski na dzień dobry, w trakcie dnia, buziaczki, wiecie, takie czasy jak w liceum, zakochanie pełną parą. 
Rezultat bardzo pozytywny no ale wiadomo, trzeba się kobiecie podobać (nie mówie tutaj o mega wyglądzie) najpierw, a potem można być miłym :) 

Jezeli trzymasz ramę do tego masz calkiem wysokie smv, to mile usposobienie bedzie dodatnim atrybutem twojej "meskosci" (xD). W przypadku braku wysokiego smv, mily gosc bedzie wzbudzal odraze. Wzrok kobiety bedzie od niego uciekal i szukal tego "meskiego" czada czy narcyza, ktory nie szanuje granic kobiety, ale w ten sposob wzbudza w niej negatywne emocje. Wygladem generuja pozytywne, brakiem poszanowania granic negatywne. A dalej to juz glowa stracona.

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, TruthInPlainSight napisał:

Męskich gości. Z męską energią. 

Piszesz tu o własnych doświadczeniach, a wiadomo, że doświadczenia życiowe nie są w stanie wytrzymać konfrontacji z teorią nawiedzonych pigularzy. ;) 

 

Zaraz tu przyjdzie kilku ze spuchniętymi jajami i będą pisać, że "to niemożliwe, takie zwierzęta nie istnieją!".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, TruthInPlainSight napisał:

……, trzeba się kobiecie podobać (nie mówie tutaj o mega wyglądzie) najpierw, a potem można być miłym :) 

Zakladam ze nigdy nie slyszales o wersji demo. Laski bywaja bardzo interesowne.  😂

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lubia kobiety?

Chlopow ktorzy wiedza czego chca. Ktorzy maja plan na siebie i go realizuja.  Stawiaja siebie na 1 miejscu  ( nie mylic z byciem egoistycznym ) i wpuszczaja kobiete do swojego zycia nie zmieniajac go dla niej.

 

Jestem ojcem 2letniej corki. Ostatnio uslyszalem od pewnej dziewczyny ze imponuje jej to ze opiekuje sie dzieckiem. Zapytalem : dlaczego? ( dla mnei norma jest to ze ojciec opiekuje sie SWOIM dzieckiem )

odpowidziala : bo wziales na klate to ze  masz dziecko. Nie uciekles od odpowiedzialnosci, zostawiajac matke sama placac jej tylko alimenty.

Dalo mi to troche do myslenia,  bo czesto bylem odrzucany wlasnie z powodu dziecka.

 

Reasumujac : chlop ma miec swoja rame, swoj swiat. Kobieta ma byc elementem tego swiata.

Edytowane przez Mariusz 1984
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.