Skocz do zawartości

Kogo pragną kobiety? Faceta, który jest miły i je lubi


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie potrafią odróżniać przyczyny od skutku i tak jest z tym uwodzeniem. Chętnie bym poznał i wyszedł na miasto z skutecznym uwodzicielem który ma 160 cm wzrostu i jest nieurodziwy. Mówię to bez cienia ironii. Nigdy takiego nie poznałem. Może być oczywiście dobrze zadbany i ubrany. Nie mówię o menelach. 

 

Myślę jednak że taka osoba nie siedziałaby tutaj na forum tylko jeździła sobie porsche wracając do swojej willi bo osoba z takimi zdolnościami byłaby nieziemsko bogata.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adams napisał:

on swego czasu wspominał, że koleś 163cm może być atrakcyjniejszy od 190cm, może będzie umiał Ci wskazać kontakt (o ile miał kogoś konkretnego na myśli).

Może do mnie napisać na pw, czemu nie. Pomogę firmę z szkoleniami założyć.

 

Kiedyś sobie rozmawiam z siostrą.

<narzeka, że jest sama>

mówię dobra to weź poszukaj może w pracy czy w jakimś normalniejszym środowisku

 - no mam takiego typa z pracy, bardzo miły jest.

 - no to weź się z nim poumawiaj a nóż

 - no nie wiem, nie podoba mi się, lekko chubby jest

- pytam się a miałaś kiedyś tak, że ktoś ci się wizualnie nie podobał a później charakterem cię oczarował

- nie

- no to daj sobie spokój z nim, szczerze odpowiedziałem.

 

kurtyna.

 

ale wiadomo ja jestem incelem mizoginem teoretykiem życia, prawda jest inna. rama się liczy. Będziesz robił lepiej "gu, gu, gu" od innych samców to samica odda ci się bo masz wspaniały dar uwodzenia.

 

Na ulicach jak idę to też widzę samych niskich facetów z laskami wyższymi o głowę, chłop 3/10 a laska conajmniej 7/10. Tak było.

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem kurduplem, dosc zamoznym i nie zlicze ile razy jebaly mnie w rogi wlasnie dla wyzszego typa. Wiec te historie to jest tylko coping i nic wiecej. Zwlaszcza przy braku jakichkolwiek standardow zachowan kobiet w tym kraju.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2023 o 12:05, azmelkejs napisał:

Faceci się wycofują, zaczynają żyć dla siebie, jak pustelnicy. Myślicie, że kobiety i cucki dadzą im spokój? No nie. Dlatego w polsce i na zachodzie nie będzie dało się uniknąć kary za niesłuchanie kobiet, jak kompletnie odizolujesz się od nich to prędzej czy później nałożą na ciebie kolejne podatki. Faceci w mejnstrimie są dosłownie za wszystko obwiniani.

To - zgodnie z obowiązującymi lewicowymi doktrynami - zmienisz płeć. Nie generuj problemów tam gdzie ich nie ma.

Według ich doktryny jesteś tym kim się czujesz.

 

Gość zmienił płeć żeby płacić niższą składkę OC. I przeszło... co prawda w Kanadzie, a to mekka progresywizmu,

https://www.cbc.ca/news/canada/calgary/alberta-man-changes-gender-insurance-transgender-rights-1.4764839

 

Przy "postępię" na pełnej k***** nikt nie będzie mógł ci udowodnić, że nie czujesz się panseksualną, transgendrową kobietą z penisem. Wszystko koszernie i z prawidłami nowej wiary. 🤣

Jak się bawić to się bawić. B)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SilentAssassin napisał:

Tutaj kolega ma już model biznesowy rozpracowany, ja mu niepotrzebny. 2 minuty nagrania, 16 minut naganianie na szkolenie. No ja byłbym mniej cyniczny.

 

A tak na serio to kamera przyjmie wszystko. Kiedyś bywałem na spotkaniach pua, z 10 lat temu jak to było naprawdę popularne i niestety to nie wyglądało za dobrze. Jak z kimś wyjdziesz to widać prawdę, nagranie to sobie można zmontować i z 2 godzinnych podejść wyciąć właśnie 2 minuty. No i inna kwestia czy on te panny zaliczył - bo numer telefonu to nic w tych czasach.

 

Miałem znajomego który mi chciał pokazywać jak podrywał i specjalnie wyszedłem z nim na miasto bo myślałem, że może a nóż. A skończyło się tak że typ by prawie wpierdol dostał a wypad to było bardziej obserwowanie jak desperacko uderza do każdej laski.. A to był taki normik na sterydach bardziej z tych ogarniętych.

 

Pokazałem mu swojego tindera, zdjęcia i też nie był wstanie nic mi poradzić. Chłop na tinderze problemów nie miał ale w opisie się chwalił, że prawie 2 metry bo tyle miał.

 

Ludzie mają taką wbudowaną wadę, że nie rozumieją za dobrze przyczyny. Na przykład ja jestem stosunkowo inteligentny dlatego mimo że wagarowałem i w sumie powinienem być menelem zarabiam dobre pieniądze. Zarabiam nie z powodu ciężkiej pracy a dlatego że miałem szczęście - bo mam całkiem bystry umysł. Z wyglądem jest tak samo, całkiem przystojni goście nie mają dobrej bajery przeważnie ale laski są miłe, śmieją się etc i ci goście myślą że mają taką dobrą gadkę a tu nie o to chodzi. Typ już został upolowany przez laskę zanim się odezwał, charakter i gadka ważna ale później żeby nie popsuć wrażenia ale to naprawdę trzeba się postarać. I tyle.

 

Oczywiście ciężko się z tym pogodzić bo się okazuje, że masz dużo mniejszy wpływ na swoje życie niż myślisz, że masz, ale jest jak jest. Szczęście jest kluczowe a praca to tylko dopełnienie szczęścia.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, azmelkejs said:

1. Ludzie nie potrafią odróżniać przyczyny od skutku i tak jest z tym uwodzeniem. Chętnie bym poznał i wyszedł na miasto z skutecznym uwodzicielem który ma 160 cm wzrostu i jest nieurodziwy. Mówię to bez cienia ironii. Nigdy takiego nie poznałem. Może być oczywiście dobrze zadbany i ubrany. Nie mówię o menelach. 

 

2. Myślę jednak że taka osoba nie siedziałaby tutaj na forum tylko jeździła sobie porsche wracając do swojej willi bo osoba z takimi zdolnościami byłaby nieziemsko bogata.

Przepraszam za cytowanie całości, ale nie mam tu czego wyciąć.

 

1. Zbiłbym te twierdzenia, ale wymagałoby to wyciągnięcia na forum prywatnych faktów a tak nie robię.

Mówisz, że nie widziałeś takiego faceta?

A elektron widziałeś?

A istnieje?

 

2. Myślisz i to jeszcze nie jest zabronione, ale twierdzisz to czy owo bez żadnej podstawy.

Są ludzie, co nie dbają o pieniądze a przynajmniej nie są one u nich na pierwszym miejscu i nie Porsche ani inne objawy bogactwa są dla nich miarą sukcesu w życiu.

Pieniądze też kosztują i to bardzo dużo.

Niektórzy tej ceny płacić nie chcą.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, JoeBlue napisał:

Mówisz, że nie widziałeś takiego faceta?

Nie, nigdy nie widziałem takiego faceta, dosłownie nigdy. Ani wśród znajomych ani jak chodziłem po klubach/pubach. Widziałem typów 160-167 którzy mieli dziewczyny ale nie powiedziałbym, że ani jeden z tych związków był udany. To jest tak brutalny wzrostowy blackpill. Do tego ci goście byli w chuj niepewni siebie w stylu matcho.

 

W życiu poznałem też taki przypadek prawie, że beznadziejny, typ jest dość nieurodziwy i chętnie zobaczyłbym eksperyment, że jakiś puas albo typ z forum go bierze i ogarnia. 

 

Miałem znajomego mocno oszpeconego nie z jego winy i teraz jest z samotną matką. Może to dla niektórych będzie success story.

 

Jeśli ta społeczność jest taka pomocna to autentycznie powinniście wyciągnąć jakiś typów, pójść na ulicę po podrywać i zdać raport jak za starych czasów z podrywaj.org. Nawet podkoryzowany byłby jakimś realnym dowodem i w sumie pomocą. Nie to że ja chce bo ja się w podobny cyrk 4 lata bawiłem i efekty były ale niewspółmierne do wysiłków.

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wzrostu, jest on ważny, ale polemizowałbym. Wiadomo, że lepiej być wyższym niż niższym, ale to jednak tylko jedna ze składowych wyglądu. 

 

Mam znajomego ~170 cm wzrostu, o mega dobrych rysach twarzy. Do tego odpowiedni trening, zadbanie o siebie. Odkąd pamiętam, zawsze miał powodzenie u kobiet. Jest w związku z kobietą mniej więcej tego samego wzrostu. 

 

Według mnie, wzrost może mieć mniejsze znaczenie pod warunkiem, że się posiada mocno ponadprzeciętną facjatę. 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś kobieta powiedziała tak, z którą się umawiałem przez chwilę, jesteś mojego wzrostu czyt. za niski a jestem wyższy od twojego kolegi mauracy, i uwaga powiedziała, że jest wstanie to przeboleć. Ja sobie pomyślałem autentycznie co do kurwy (?) powiedziała to jakbym miał jakąś wadę genetyczną xD

 

No tak może jak ktoś ma zajebistą facjatę to może ale 170 cm to jeszcze nie jest dramat, jest źle ale dajej jest pula kobiet które są od ciebie niższe bądź równe. Czekam na tego hipotetycznego uwodziciela 160 cm, dobrze zbudowanego co jest ruchaczem chadem xd

Edytowane przez azmelkejs
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maurycy napisał:

Co do wzrostu, jest on ważny, ale polemizowałbym. Wiadomo, że lepiej być wyższym niż niższym, ale to jednak tylko jedna ze składowych wyglądu. 

 

Mam znajomego ~170 cm wzrostu, o mega dobrych rysach twarzy. Do tego odpowiedni trening, zadbanie o siebie. Odkąd pamiętam, zawsze miał powodzenie u kobiet. Jest w związku z kobietą mniej więcej tego samego wzrostu. 

 

Według mnie, wzrost może mieć mniejsze znaczenie pod warunkiem, że się posiada mocno ponadprzeciętną facjatę. 

Zgadzam się.

Jak ktoś ma chujową mordę to nawet 190cm nie pomoże.

Ja mam 175 i nie narzekam.

 

@azmelkejs wiadomo, jeśli ktoś ma 160-165 to serio jest słabo, ale więcej niż 170 to wystarczająco.

Edytowane przez Lannes
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam akurat taki wyjątek, ale podkreślam jest to rzadki przypadek. Ma chłop 160 cm wzrostu... ale! morda chada, egzotyczny ormianin, gangus czlonek jakiejs tam grupy, trener i zawodnik mma, wieeelkie bmw. Widywałem go zawsze z mega dupami, wyższymi standardowo głowe lub dwie. Da się? Da się panowie! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to mało znaczące, czy jesteś dla niej miły, czy jesteś zwykłym bucem,ktory czasem nie panuje nad nerwami. Ważne, żeby dzięki Tobie jakoś się wybić,osiągnąć jakąś korzyść. Może to być popularność, pieniądze. Później Cię wymieni na lepszy model według jej gadziego myślenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lannes napisał:

wiadomo, jeśli ktoś ma 160-165 to serio jest słabo, ale więcej niż 170 to wystarczająco.

Z dobrą mordą - tak. ja mam przeciętną mordę i przeciętny wzrost, skuteczność w sensie mówię o liczbie prób do seksu to około 1-2%. A po drodze jeszcze złapałem softweneryka. I tyle było. 

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lannes napisał:

Jakoś p0lkom nie przeszkadza wzrost portugalskich manletów 150cm w kapeluszu.

Swego czasu dużo łaziłem po mieście po klubach i często korzystałem z ubera/bolta a wiadomo że tam obcokrajowcy. I się ich wypytuję dlaczego przyjechali i tak dalej, część przyjechała za cipą i była po rozwodzie ale to mówię o gościach po 40, 50. Więc jak fascynacja mija to obcokrajowcy mają związki typowe jak z polkami, raczej średnio udane przeważnie.

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alejandro Sosa napisał:

Zawsze można im wkręcać farmazony że jesteś z Etopii czy coś, tylko trzeba to umieć ubrać w słowa 😅

Pomaluj się na czarno jak pewien ziomek z gazety wyborczej.

 

Cytat

Swego czasu dużo łaziłem po mieście po klubach i często korzystałem z ubera/bolta a wiadomo że tam obcokrajowcy. I się ich wypytuję dlaczego przyjechali i tak dalej, część przyjechała za cipą i była po rozwodzie ale to mówię o gościach po 40, 50. Więc jak fascynacja mija to obcokrajowcy mają związki typowe jak z polkami, raczej średnio udane przeważnie.

To jest oczywiste.

Obcokrajowcy przyjeżdżają tu na darmowe ruchanie. P0lki to zbieraczki spermy. 

Edytowane przez Lannes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, azmelkejs napisał:

Swego czasu dużo łaziłem po mieści po klubach i często korzystałem z ubera/bolta a wiadomo że tam obcokrajowcy. I się ich wypytuję dlaczego przyjechali i tak dalej, część przyjechała za cipą i była po rozwodzie ale to mówię o gościach po 40, 50. Więc jak fascynacja mija to obcokrajowcy mają związki typowe jak z polkami, raczej średnio udane przeważnie.

 

A Polacy nie? :) Ilość Polaków w związkach z Ukrainkami jest bardzo duża. To działa w dwie strony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maurycy napisał:

A Polacy nie? :) Ilość Polaków w związkach z Ukrainkami jest bardzo duża. To działa w dwie strony. 

Nie siedzę już z takimi młodymi ludźmi. Większość moich znajomych ma już żony i jak już to czeka ich rozwód a nie szaleństwo ukraińskich pip. Cały ten ukraiński fenomen mnie ominął. Miałem seks ale tylko z polkami. Na tinderze jakoś nie miałem super dużo lajków od ukrainek. 

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gadanie z ludźmi tutaj o uwodzeniu to jest mocno subiektywne, ja po pierwsze nie wierzę w wypowiedzi facetów bo większość kłamie, zawyża, i mi się to zdarzało. I śmiesznie popytać lasek jak to wygląda z ich perspektywy - wersje są skrajnie różne. Typ uważa się za kozaka, uwodziciela, a laska w sumie się nim brzydziła. Tak zaawansowane potrafi być samookłamywanie chłopów.

 

Z drugiej są goście którzy mają powodzenie u kobiet i to widać, ale nigdy to nie wygląda tak jak tu się pisze. Jak miałem dziewczynę to byłem wstanie wykalkulować kto jej się podoba praktycznie odrazu całkiem inne miała podejście do przeciętniaków brzydali a całkiem inne do przystojnych gości. Sam uwiodłem ją i rozkochałem więc powinien tu potakiwać ale sposób w jaki to osiągnąłem i jaki był związek - nigdy bym już tego nie powtórzył.

 

Czy to jest depresyjne? No może. Ale to jak z zarabianiem kasy - mi to przychodzi łatwo, inni muszą się napracować a efekt o połowę gorszy. Pytanie czy się komuś chce, są goście co lubią zagadywać na ulicy bo jak jedna na 1/10, 1/20 się z nimi prześpi to mają spory strzał dopaminowy. Mi się nie chce. Dla mnie ten proces nigdy nie był przyjemny, to była czasami wręcz istna męczarnia.

 

A jak nietryharduje to nie mam efektów. Ale ja lubię swoją samotność. Autentycznie nie dziwie się że tylu facetów jest w nieszczęśliwych związkach bo gdybym nie lubił samotności to teraz też byłbym z jakąś karynką którą nawet nie lubię i miał może bombelka stasia.

 

I jak spotykam nowych ziomków którzy opowiadają a moja dziewczyna ma co 2 tygodnie załamanie nerwowe i muszę ją ciągle uspokając, a mojej dziewczynie to nawet nie chciało mnie się odwieźć pod lotnisko a ja ją ciągle odwoziłem to widzę, że redpill i blackpill jest kurewsko prawdziwy i tyle. Ktoś z tym nie może emocjonalnie copować, rozumiem, czasami życie w fantazji jest dobre.

 

Tak samo z tym trzymaniem ramy czy shittestami - po prostu jej się nie podobasz bro. Jak się lasce podobasz to nie napierdala w ciebie shittestami. Dojście do tego prostego faktu zajęło mi chyba z 5 lat ale nigdy nie uważałem, że to jest normalne. To jak z kumplem - masz kumpla który cię poniża albo wali głupimi tekstami i masz kumpla który traktuje cię jak człowieka. Ja wybieram zawsze drugą opcję i podobnie z kobietami. A faceci się po prostu poniżają. Nieraz widziałem w klubie jak laska przychodzi z typem, jakiś typ podrywa jego dziewczynę a on stoi. To jest mentalny cuckold, tego jest w chuj i jeszcze więcej. Tyle masz z tego gadania just bądź miły bro, just miej optymizm bro.

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.