Skocz do zawartości

3 miliony dzieci bez ojców


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Ło panie, jak po wojnie normalnie. 

 

Poczekajmy, aż to całe towarzystwo dorośnie - dzisiejszy Brajanek i Dżesika, to będą wzory cnót wszelakich. 

 

Ciekawe jest, że wszystkich dzieciów w pl jest ok. 7 mln. Czyli prawie połowa jest z niepełnych rodzin. 😁

 

Chodźcie i płódźcie dalej. Alleluja! 

 

 

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gdzie my żyjemy?

System prawny gloryfikujący kobiety, pozwalający na ich wybryki i je chroniący to PATOLOGIA!

 

W Polsce los mężczyzn wszyscy mają tam gdzie nie dochodzi słońce.

Nie ma żadnej państwowej instytucji pożytku publicznego dla mężczyzn.

Trzeba prywatnie założyć stowarzyszenie by ktoś mógł w ogóle pomóc.

 

Kobiety nie tylko niszczą życie mężczyznom, ale przede wszystkim swoim dzieciom.

Wszyscy wiemy, że wychowanie bez ojca doprowadzi młode pokolenia Polaków na skraj przepaści.

Bardziej świadomi widząc to nie chcą się żenić i zakładać rodzin bo dzisiaj mężczyzna robi za parobka i niewolnika.

 

Ciekawe ilu z tych młodych w dorosłym życiu napluje matkom w twarz za to co robiły ich ojcom oraz za to, że rozbiły

rodziny i przekreśliły szczęśliwe dzieciństwo?

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie p0leczki jakie są, inaczej będziecie mizogini i sekspaci, pamiętajcie żeby być miłym i uległym bo takich mężczyzn panie szanują!

 

A na serio to straszne. Nie chciałbym mieć dzieci w tym systemie prawnym, bo bym pewnie albo skończył jak Marvin Heemeyer albo spierdolił na inny kontynent, w każdym przypadku byłbym stracony.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kobiety nie tylko niszczą życie mężczyznom, ale przede wszystkim swoim dzieciom.

Wszyscy wiemy, że wychowanie bez ojca doprowadzi młode pokolenia Polaków na skraj przepaści.

Szczerze to ja na kobiety coraz bardziej patrzę jak tylko na obiekty seksualne. 

 

Tak się ostatnio zastanawiałem jak dla mnie każda kobieta z jaką miałem do czynienia związkowo była uszkodzona. 

Zwyczajnie na dłuższą metę nie da się wytrzymać mimo chęci. 

Rozpuszczone to jak kurewski bicz bez kagańca. Tak na szybko przykłady: 

Jedna mi mówi że miała 14 lat i oszukiwała 30-letniego gościa że jest starsza żeby się z nim bzykać, inna się chwaliła że jak robi awanturę chłopu w domu to aż talerze latają, jeszcze inna zostaje samotną matką na własne życzenie bo przyjechała do większego miasta i chce skorzystać z życia i dusi się w związku - oczywiście tinderka miała :D

 

I to wszystko kobiety do 25 roku życia z tych przykładów co teraz wymieniłem. 

 

Ja ślubu i tak nigdy nie zamierzałem brać bo uważam to za zbędne i głupie, ale na samą myśl że miałbym wziąć odczuwam strach, serio. 

Tak samo nigdy nie pozwolę żadnej kobiecie się do mnie wprowadzić. Jej odwagi a ja za to wyląduje na ulicy.

 

Więcej praw kobiet nam potrzeba ;)

 

 

  • Like 12
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DOHC napisał:

Bierzcie p0leczki jakie są, inaczej będziecie mizogini i sekspaci

No tak, bo Tajka-himalajka nie puści cię z torbami.

 

Jedna rzecz to system prawny, a druga - to, co macie w głowie. Jeżeli jesteście pizdami w Polsce, to będziecie pizdami w Azji, i byle ulicznica was wyrucha bez mydła.

 

A wy zapierdalacie przez pół świata, spuszczacie się w jakieś małpiatki, i wierzycie, żeście dotarli do Ziemi Obiecanej. Lol. 

  • Like 7
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DOHC napisał:

Bierzcie p0leczki jakie są, inaczej będziecie mizogini i sekspaci, pamiętajcie żeby być miłym i uległym bo takich mężczyzn panie szanują!

 

Brachu ostatnio na forum taki wysyp kucy aż głowa boli.

Mądrości, które powielają jak to p0lki są ok a inne be zakrawa o śmieszność.

Oczywiście nie obędzie się z ich strony bez shamingu gdy masz odmienne zdanie.

Dlatego coraz rzadziej tu wchodzę bo jak to mawiał absolutarianin z półgłówkami nie wchodzi sie w dyskusję bo sprowadzą cię do swojego poziomu.

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Iceman84PL napisał:

jak to p0lki są ok, a inne be 

A gdzie takie bzdury można wyczytać? Bo ja tu od pewnego czasu widzę inne mundrości - że byle simp i nieogar może zostać królem życia, jeżeli tylko wyprawi się na Filipiny czy do innego tajowa.

 

To tak nie działa, i dobrze o tym wiesz. Ale z jakiegoś powodu ptysie wolą powielać ten szkodliwy, głupi, i naiwny mit.

 

No i trochę mnie śmieszy, jak wybiórczo traktujesz przekaz kolegi absolutarianina. Dopóki człowiek nie zmieni swojego mentalu, będzie gnojony pod każdą szerokością geograficzną. Popatrz na tego kolesia z kanału Ucieczka do raju. Typ jest pogubiony, a za naprawę swojego życia zabrał się od dupy strony. Dosłownie. Nic mu nie pomogła przeprowadzka do Krainy Wilgotnych Cipek.

 

Cytat

nie obędzie się z ich strony bez shamingu gdy masz odmienne zdanie.

ty chyba lubicisz czuć się pokrzywdzony, niesamowity jest ten twój ból dupy... :mellow:

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Jakie to jest niesamowite do jakiego skurwienia doprowadza gatunek męski wybicie inteligencji + nadstaw policzek jak pan twój żyd + najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny nawalone robolsko chłopskiej masie do łba po wojnie.

 

Ej no nie peeeerdol nie jest tak źle :P 

 

339799862_1245345133032627_7208277127508

 

Ja się wczoraj "na mieście" naoglądałem tego "szczęścia" tak dużo żo wolę być tym zgorzkniałym incelem :D :P 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Ja znalazłem swoją himalajke po latach różnych związków.

 

Miałem w chuj szczęścia ale z drugiej strony to nigdy nie szukałem pod właściwe kryterium:

 

Kobietą = żona, strażniczka domowego ogniska 

Tylko 

Kobieta = uroda, seks, życie towarzyskie, trofeum itp

 

Zwracałem uwagę tylko na ładne, wywłaszczone i przystępne łaski. Skutek tego był taki że po fascynacji następowała smutna prawda i rozstanie.

 

Dziś gdybym szukał to wśród kobiet które chodzą po górach/jeżdżą na rowerze/są w ruchu ale nie po to by mieć piękna dupe tylko dla samopoczucia i zdrowia psychicznego. Rozmawiał bym z nimi o tym jaki chcą stworzyć dom itp. Oczywiście nie na pierwszej randce ale starał bym się poznać jakie mają relacje z ojcem, bratem itp. Co robiły na święta, jak odreagowują stres...

 

Antykoncepcja zabiła w mężczyznach rozsądek. Faceci wybierają dziś popędem, wystarczy spojrzeć ilu to facetów zabiega o szona. Szona który nie oferuje kompletnie nic...  Można walić co popadnie bo dzieci z tego nie będzie. Każdy facet by inaczej patrzył gdyby seks =dziecko 

Wcale się nie dziwię kobietom że są rozpuszczone i nic sobą nie reprezentują. Zawsze znajdzie się debil co jej zaoferuje wygodne życie...

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Gixer said:

 

Antykoncepcja zabiła w mężczyznach rozsądek. 

Serio?  A dzieci bocian przynosi, stąd te 3 miliony. Faceci chujem wybierają i są po prostu tepi w swojej masie, licząc na "cud" rodziny z XIX wieku w XXI wiecznych okolicznościach przyrody. A laski do bólu eksploatują to myślenie chujem. Tak w skrócie. W efekcie mamy 3 mln potencjalnie dysfunkcyjnych obywateli. Bravo! 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maroon napisał:

mamy 3 mln potencjalnie dysfunkcyjnych

Którzy „wygenerują” jeszcze więcej dysfunkcyjnych obywateli. 

 

 

Kiedyś na pierwszych spotkaniach z pewną damą: ona z sama z siebie zaczęła opowiadać o tym jak ją mąż opuścił. Wyszło, na to, że były mąż jest z rozbitej rodziny, jego ojciec poszalał. 

Zadalem jej pytanie na co liczyła tworząc małżeństwo z typem z rozbitej rodziny i mając z nim potomstwo... 

 

 

I wtedy po jej minie było widać, że moje pytanie do niej dotarło tak jak powinno... Jakie to proste. 

 

 

 

Dwa sama była wariatką, może dlatego spierdolił? Tak czy siak ich syn mówił: 

tata i jego nowa dziewczyna - norma.  

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gixer napisał:

Faceci wybierają dziś popędem, wystarczy spojrzeć ilu to facetów zabiega o szona. Szona który nie oferuje kompletnie nic...  Można walić co popadnie bo dzieci z tego nie będzie. Każdy facet by inaczej patrzył gdyby seks =dziecko 

 

Jest to prawda w dużym stopniu jednak media społecznościowe i pranie mózgu doprowadziło do tego że nawet przeciętne laski wybierają sobie facetów jak w katalogu handlowym.

Wiadomo że są wyjątki od reguły również, zdarzy się szara myszka albo poniżej przeciętnej która będzie kurwiskiem ale też zdarzy się że bardzo atrakcyjna która ma w głowie poukładane i nada się na żonę i matkę dzieci.

Godzinę temu, Gixer napisał:

 

Wcale się nie dziwię kobietom że są rozpuszczone i nic sobą nie reprezentują. Zawsze znajdzie się debil co jej zaoferuje wygodne życie...

Zgadzam się bo jest to też częściowa wina facetów.

8 godzin temu, Imiennik napisał:

inna się chwaliła że jak robi awanturę chłopu w domu to aż talerze latają, jeszcze inna zostaje samotną matką na własne życzenie bo przyjechała do większego miasta i chce skorzystać z życia i dusi się w związku - oczywiście tinderka miała :D

 

I to wszystko kobiety do 25 roku życia z tych przykładów co teraz wymieniłem. 

P00lki w pigułce xD zawsze sobie wtedy wyobrażam że ich matki jeszcze bardziej pierdolnięte :D

8 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny nawalone robolsko chłopskiej masie do łba po wojnie.

🤣

Edytowane przez bassfreak
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gixer napisał:

Faceci wybierają dziś popędem, wystarczy spojrzeć ilu to facetów zabiega o szona. Szona który nie oferuje kompletnie nic...  Można walić co popadnie bo dzieci z tego nie będzie. Każdy facet by inaczej patrzył gdyby seks =dziecko 

To tak nie działa do końca moim zdaniem ;)

I dwie dekady temu też na sto procent nie działało. Bo czy szon, czy potencjał na intelektualistkę - himalajkę, konserwatywkę czy wannabe trad wife etc - naprawdę nie ma reguły. I uniwersalnego sposobu. Nie ma. Z każdym kolejnym rokiem obserwacji rzeczywistości się w tym utwierdzam. Każda Ci może zrobić jakiś numer, w każdym wieku. Przecież dobrze widzę, co potrafi się dziać w małżeństwach moich równolatków :)

Ja nie mówię, że zawsze i u każdego. Pewnie rzadziej, niż w związkach ludzi którzy wiekowo mogliby być moimi dziećmi.

 

Ale trend jest ten sam. Nie zamierzam koloryzować rzeczywistości, bo nigdy tego nie robiłem.

 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gixer napisał:

Antykoncepcja zabiła w mężczyznach rozsądek.

Ja doskonale wiem, że żyjemy w świecie gynocentrycznym, czyli takim gdzie kobiecy punkt widzenia i patrzenia na świat jest tym jedynym i słusznym, i w związku z tym mężczyzn obwinia się absolutnie o wszystko co na tym świecie najgorsze, ale to powyżej to już jest jakaś nowa jakże postępowa forma wbijania mężczyznom poczucia winy.

 

W tym wpise jest tyle błędów logicznych, że aż mi się tego osobiście nie chce rozkładać na czynniki pierwsze. Wchodzimy na jakieś nowe Himalaje wbijania mężczyznom poczucia winy. 

 

22 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Zadalem jej pytanie na co liczyła tworząc małżeństwo z typem z rozbitej rodziny i mając z nim potomstwo... 

Ależ przecież patrząc na powyższe to absolutna wina mężczyzn i wynalezienia dla kobiet (!!!) antykoncepcji, która zabiła w mężczyznach zdrowy rozsądek, gdyż każdy szanujący się mężczyzna przecież chce do związku czy nawet małżeństwa szona i to z szonem chce mieć dzieci. Pal licho już ich instynkt, że takie laski są przez nich wybierane na jedną noc w porywach do kilku lub też na niezobowiązujący seks. Pal licho statystyki, z których wynika, że szony jeśli już tworzą związki to są one krótkotrwałe i miernej jakości. To wina mężczyzn.

 

Pal lich też życiową praktykę, że kobiety chcą silnych mężczyzn i ich genów dla swojego potomstwa więc tych chętniej i częściej przed takimi rozkładają nogi zachodząc z nimi w ciążę. Przecież ona tą ciąża sprawi, że taki ktoś się ustatkuje i z powiedzmy kogoś na wzór alfy czy bad boy'a stanie się potulnym misiem zapieprzającym na dom i rodzinę. Ona sprawi przecież, że stanie się przy niej kimś innym, lepszym, czyli pantoflem. To wszystko wina mężczyzn, ponieważ antykoncepcja zabiła w nich rozsądek, a nie kobiet rozkładających przed kim papdnie nogi.

Ale spoko, my za to zapłacimy w podatkach, które następnie pójdą na social dla takich pań😆

Ewentualnie znajdzie sobie beciaka, którym będzie pogardzać, a potem pogardzać nim będą jej dzieci, ale to wia mężczyzn, a nie kobiecego programowania, że tylko prawdziwy mężczyzna przyjmie pod swój dach samotną matkę.

 

Reasumując: to wina tego mężczyzny, że to ona go wybrała do związku i sądziła, że stworzy z nim przykładną rodzinę.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu

Wystarczyło napisać nie zgadzam się a ty od razu obrażasz no cóż ostatnio tylko to tobie wychodzi. 

 

Pora wrócić do clue tematu jakim jest 3 mln dzieci bez ojców bo to ważniejsza sprawa niż słowne prywatne utarczki. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, zychu napisał:

No tak, bo Tajka-himalajka nie puści cię z torbami.

 

Jedna rzecz to system prawny, a druga - to, co macie w głowie. Jeżeli jesteście pizdami w Polsce, to będziecie pizdami w Azji, i byle ulicznica was wyrucha bez mydła.

 

A wy zapierdalacie przez pół świata, spuszczacie się w jakieś małpiatki, i wierzycie, żeście dotarli do Ziemi Obiecanej. Lol. 

Żaden z Braci sugerujących nieograniczanie się do p0lek w wyborze partnerki z tego co wiem nie wyemigrował do Azji. Za to u Ciebie od jakiegoś czasu zauważam książkowy przykład projekcji. 🤔😎🤘

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

 

 

339799862_1245345133032627_7208277127508

 

 

Ten mem właśnie to dobry przykład takiego shamingu, o którym pisał @Iceman84PL

 

1 godzinę temu, maroon napisał:

Faceci chujem wybierają i są po prostu tepi w swojej masie, licząc na "cud" rodziny z XIX wieku w XXI wiecznych okolicznościach przyrody.

Samemu nie będąc jak facet z XIX wieku. To najśmieszniejsze.

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

mężczyzn obwinia się absolutnie o wszystko co na tym świecie najgorsze

Z reguły mężczyźni są winni tego co najgorsze, bo statystyczne ekstrema są przez nich dominowane. 

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

To wina mężczyzn.

To jest wina mężczyzn, to mężczyźni (nie wiem czy pamiętasz z historii) rządzili światem od zarania dziejów, wszystko obecnie co istnieje na świecie zbudowali mężczyźni, to mężczyźni dzięki ruchom RedPillowym oraz PUA'owym zaczęli udawać alfa czadów by zaliczać jak najwięcej kobiet co one podłapały i robią tak samo. To mężczyźni zniszczyli tradycyjny model rodziny, który funkcjonał od tysiącleci. Najlepsze beka jest z tego, że teraz jeżdżą niszczyć ten tradycjonalizm na Filipiny, Tajlandie czy do innych krajów by niszczyć go tam xD. 

Edytowane przez Patryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Patryk napisał:

To mężczyźni zniszczyli tradycyjny model rodziny, który funkcjonał od tysiącleci

I kury się przez nich też nie niosą!

 

Co ja czytam xD

 

PS. Bardziej poważnie - znasz chociaż w promilu historię najnowszą? Tak jakoś od "pokolenia '68"? ;)

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Obliteraror napisał:

I kury się przez nich też nie niosą!

 

Co ja czytam xD

 

PS. Bardziej poważnie - znasz chociaż w promilu historię najnowszą? Tak jakoś od "pokolenia '68"? ;)

 

Poniekąd to prawda, to mężczyźni stworzyli zbyt wygodny świat a to podnosiło tylko wymagania, jakby nadal kapał deszcz na głowę i gdyby nie było wiadomo czy jutro będzie posiłek to uwierzcie mi dzisiejszego cyrku by nie było, nie ma feminizmu w biednych krajach

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spacemarine napisał:

nie ma feminizmu w biednych krajach

Prawda. Postęp technologiczny Zachodu,  ułatwienie życia i planowania rodziny w postaci pigułki antykoncepcyjnej miał też negatywne skutki co do eksplozji promiskuityzmu. To nie był oczywiście jedyny czynnik (tylko element społeczno - politycznego procesu), zachamowany czasowo jedynie na początku lat 80-tych podczas epidemii AIDS.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.