Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dalekowschodnie Refleksje to kanał o Azjatach i ich zachowaniu.

"Nazywam się Jacek Wachowiak. Od maja 2002 roku mieszkam w Seulu, stolicy Korei Południowej. Jestem psychologiem społecznym z wykształcenia, kulturowym z zamiłowania. Interesuję się zwłaszcza komunikacją niewerbalną i międzykulturową, zachowaniami ludzi, psychologią negocjacji, perswazji i manipulacji, historią kulturową Japonii i Korei, a także medycyną stylu życia, wojną na Pacyfiku i fotografią. Od 13 roku życia uprawiam wschodnie sztuki walki i to od nich właśnie rozpoczęła się moja przygoda z Azją Wschodnią. Pasjonat melodyjnego rocka, power metalu, muzyki country oraz japońskiego malarstwa i drzeworytu ukiyo-e. Na blogu piszę zwłaszcza o Japonii i Korei Południowej."

 

https://www.youtube.com/@dalekowschodnierefleksje/videos

 

1

 

2

 

3

4

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Japończycy byli mocno popierdoleni w czasach 2 wojny światowej. Z azjatami nie miałem styczności poza wideorozmowami i pisaniem z paniami, i paroma interakcjami w klubie kickboxingu. 

 

Jak tak dalej pójdzie rozważam kiedyś się tam wybrać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 00:12, Druid napisał:

To też jest moje marzenie. Chciałbym kiedyś to zobaczyć:

Marzenia się spełnia, określ konkretny cel, zapisz go, rozpisz co trzeba zrobić do realizacji i zacznij od razu. Ten u góry mi się skojarzył z kaczelnikiem vel duck'tatorem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DOHC napisał:

Dzięki temu zarobisz pieniądze na realizację celów.

Bez pieniążków ciężko, samym autostopem tam się dostać graniczy z cudem ;)

Polecam:

 

 

W dniu 2.05.2023 o 07:32, Voqlsky napisał:

Dalekowschodnie Refleksje to kanał o Azjatach i ich zachowaniu.

Polecam też tobie tego youtubera:

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.