Skocz do zawartości

Szukam kolegów lub randki


Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w Sosnowcu. Jestem niepełnosprawny ruchowo co znacząco utrudnia mi wyjście z domu i nawiązanie kontaktów międzyludzkich. Jedynym moim kolegą jest gracz Serotorion z Krakowa. Jeśli więc ktoś z was mieszka w Sosnowcu lub jego sąsiedztwie, proszę  o kontakt. Chętnie poznam 2-3 silne, rozrywkowe lecz potrafiące się opanować osoby.

16.05 (wtorek) jadę na 10 dni do znajomych na działkę/rancho do wsi Przewłoka koło Tomaszowa Lubelskiego w woj. lubelskim.

18.06 (niedziela) jadę na dwa tyg. do Dusznik.

Jeśli ktoś z was jest z tamtych rejonów kraju i ma ochotę się spotkać i pogadać, zapraszam do kontaktu.

 

P.S.

Każdy podrywa jak potrafi. Mi, nic innego do głowy nie przychodzi.

Inst. aleksanderolivander

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale jak masz minus gdzieś (niepełnosprawność), to natura zadbała o to byś gdzie indziej miał zrekompensowaną tą stratę. Ludzie są z natury egoistyczni i brakuje mi w twoim ogłoszeniu (zarówno strony męskiej jak i strzelałbym, że żeńskiej) czegoś czym mógłbyś zachęcić potencjalnych współtowarzyszy - "jestem mistrzem Polski w malowaniu/najlepszym kucharzem jakiegokolwiek spotkałaś - jeśli nie - ja stawiam)/top 3 w gamingu)". To tak tylko z mojej skromnej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, OdważnyZdobywca napisał:

Stary, ale jak masz minus gdzieś (niepełnosprawność), to natura zadbała o to byś gdzie indziej miał zrekompensowaną tą stratę. Ludzie są z natury egoistyczni i brakuje mi w twoim ogłoszeniu (zarówno strony męskiej jak i strzelałbym, że żeńskiej) czegoś czym mógłbyś zachęcić potencjalnych współtowarzyszy - "jestem mistrzem Polski w malowaniu/najlepszym kucharzem jakiegokolwiek spotkałaś - jeśli nie - ja stawiam)/top 3 w gamingu)". To tak tylko z mojej skromnej strony. 

Jeśli to nie tylko przykłady co bym mógł napisać a fakty o tobie to, masz się czym pochwalić. Nie wiem czy zbieranie przepisów na różne dania jest takie imponujące kiedy by mieć okazję do wykonania jednego, muszę mówić o tym kilka dni a często i tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.