Skocz do zawartości

דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

Na facebooku są grupy zamknięte, gdzie kobietki opisują swoje randki z Tindera i ostrzegają siebie przed facetami z którymi nie warto randkować. Wczoraj na wykopie wypłynęły screeny z jednej z takich grup. Nie będę opisywał własnymi słowami, to trzeba przeczytać.

 

FvNxGtJWwAEVY_u?format=jpg&name=900x900

 

Łobuzy z zakolami są najgorsi.

 

FvNxXqIWIAAZ-of?format=jpg&name=small

  • Like 1
  • Haha 29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, דניאל napisał:

to trzeba przeczytać.

Piękny słoneczny majowy dzień. Multum okazji, żeby poprawić swoje życie, potrenować, podnieść naturalnie poziom testosteronu i witaminy D3. 

Czyż nie bardziej kusząca jest propozycja śledzenia screenów wrzuconych na wykop i dyskusja o tym? Zwłaszcza, że przecież chodzi o być może autentyczne a być może fejkowe czyjeś wyznanie dotyczące wypadnięcia dysku w trakcie seksu analnego.

 

Edit:

W sumie chromolić to, każdy spędza życie i marnuje jak mu pasuje. GL HF.

Edytowane przez Casus Secundus
  • Like 6
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOR ma pełne ręce roboty w weekendy z powodu wypadniętych dysków i bólu kręgosłupa:

https://wykop.pl/link/7089125/to-juz-prawdziwa-plaga-lekarze-z-sor-apeluja-do-polek

Szczególnie w weekendy :D

Leki na ból w okolicach bikini jednak nic nie dają, te z reklam.

 

9de03848f7450c08c145d0df0456e58513f21705

Ostra selekcja.

 

Kontuzja:

4c784da234e176d96f76a89c0a0e9e3748fe31cd

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, a to nie jest jakaś zmyślona historia? Babeczka napisała, że lekarze od razu domyślili się, że przyczyną wypadniętego dysku był seks analny. Czy ma to sens? Tyle różnych rzeczy może spowodować wypadnięcie dysku, ale lekarze od razu "trafnie" rozwikłali zagadkę że to na pewno było włożenie siurka w dupe.

Jakby przyszła ze złamaną ręką, to pewnie lekarze by stwierdzili że robiła handjob'a.

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy nowoczesnych kobiet. No, ale już w takim magazynie Detektyw kiedyś opisywano sytuacje, w których ludzie sobie wsadzali różne rzeczy do dupy, co lekarze wyciągają. Były historie o tym, że żarówkę sobie panienka wsadziła i nie mogła później wyjąć i musieli rozcinać mordę. Zabawna była historia, jak lekarze wyjmowali zabawkowego dinozaura z dupy kolesia, też żarówki regularnie, zgniłe banany, śmierdzące parówki z cipek.

 

Gatunek ludzki to zbieranina, też w dużym stopniu skrajnie głupich jednostek. Jeżeli geniusze, ten 1% zarządza cywilizacją i popycha w nowe regiony rozumienia wszechświata to musi być 1% takich debili, że ich życie zagraża losom całej cywilizacji xD

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu, ale ktoś o tym pisał w innym temacie i tak na szybko przeglądam... Myślę sobie "wypadł dysk", ale jak kurwa? Tak się młuciła i była oparta o biurko, że z kompa śrubki poszły i dysk wyleciał? Nie wiem, czemu, ale o tym pomyślałem:D

Edytowane przez Pietryło
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurwa co ja czytam 😅

 

@Król Jarosław I dawaj komentarz 🤣

Godzinę temu, Foster napisał:

To ściema...jakby wszystkim laskom od razu dyski wypadały od anala to każdego ranka na sorze kolejki jak po bułki...dajta spokój.

Już widzę ten nagłówek w fakcie

 

Tak ją w dupsko wyruchano, że aż dysk jej wyjebało XDDD 

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Casus Secundus napisał:

Piękny słoneczny majowy dzień. Multum okazji, żeby poprawić swoje życie, potrenować

Weś nie kfękaj, dopiero wróciłem zjebany, słońce wali, aż ryj wykrzywia, a tu taka piękna historia. Nawet jesli nieprawdziwa, to ładnie wymyślona. Dla takich rodzynów (analnych) człowiek żyje.

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zychu napisał:

wróciłem zjebany, słońce wali, aż ryj wykrzywia

A ja w międzyczasie wyniosłem ciężary do ogrodu i robiłem trening na stymulację wydzielania kwasu mlekowego w schemacie 4-0-1 (długa faza koncentryczna).

Temat jest założony w dziale "Seks". W tym temacie i w węziej niniejszym topikiem zakreślonym temacie penetracji róznych damskich dziurek, cenię sobie praktykę.

Lepiej wyglądam, lepiej się czuję, wyższą mam pewność siebie - mam więcej seksu i w dodatku lepszej jakości. Nie wdając się w szczegóły - ciałem działa się na kobiece emocje w łóżku, a nic nie działa i nie uzależnia kobiet tak, jak szczytowanie z atrakcyjnym partnerem.

 

Nieodmiennie śmieję się z ilosci i jakości tematów (na forum podobnież o samorozwoju) polegających na ploteczkach i narzekaniu. Baby z dawnego magla i ryneczku mogłyby się tutaj uczyć.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.