Skocz do zawartości

Majowy weekend z pozycji Obserwatora


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Świeżo gruchające gołąbki.

On i ona.

Zapatrzeni, uśmiechnięci do siebie.

Pozytywna energia, którą ciężko przeoczyć.

Szczerze? Miło popatrzeć.

Gdzieś tam w sercu, na ten widok, aż cieplej się robi.

I wracają, zakurzone, wspomnienia.

 

A po kilku latach ta sama parka gołąbków:

 

18 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Coś co nie ujdzie uwagi przeciętnego obserwatora.

Zniechęcone Polki z charakterystycznym grymasem na twarzy.

Ten grymas dezaprobaty i zniechęcenia jest tak charakterystyczny.

Że mógłby stanowić ikoniczny obraz.

Gdzieś tym mnie zabrał?

Nuda!

Tu się nic nie dzieje!

Anka,Kaśka,Zuza w Turcji,Grecji,Egipcie tyłek grzeje i na IG foty daje po retuszu filtrami.

A ja co? Tutaj mnie zabrałeś?

Wiocha! Wstyd! Nie ma się czym pochwalić!

Nuda!

Żenada!

Znudzona jestem i nawet nie zamierzam maskować, że jest inaczej.

 

I widok panów nadskakujących.

Starających się by cień zainteresowania dla przywiezionych z sobą pań wykrzesać.

Bo choć na ułamek paznokcia doceniły.

Ale nie!

Wykrzywione, znudzone miny pełne dezaprobaty.

 

Dlatego nie zwracam uwagi na takie parki gołąbków. Wiem, co dalej będzie. Takie to schematyczne i powtarzalne.

 

Pozdro i spokojności:)

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

On i ona.

Zapatrzeni, uśmiechnięci do siebie.

Pozytywna energia, którą ciężko przeoczyć.

Szczerze? Miło popatrzeć.

Free trial version.

 

39 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Zniechęcone Polki z charakterystycznym grymasem na twarzy.

Ten grymas dezaprobaty i zniechęcenia jest tak charakterystyczny.

Że mógłby stanowić ikoniczny obraz.

Gdzieś tym mnie zabrał?

Nuda!

Tu się nic nie dzieje!

Anka,Kaśka,Zuza w Turcji,Grecji,Egipcie tyłek grzeje i na IG foty daje po retuszu filtrami.

A ja co? Tutaj mnie zabrałeś?

Wiocha! Wstyd! Nie ma się czym pochwalić!

Free trial has expired ;)

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Ceńcie się Koledzy.

I nie traćcie czasu i zasobów na kobiety, które nie potrafią docenić i się zrewanżować.

Dawajcie od siebie wyłącznie wtedy,

gdy sami dostajecie.

 

 

Tego mi brakuje ostatnio na forum. Zamiast ciągłego wbijania sobie gwoździ do trumny, że jesteś genetycznym zerem, bo nie masz kwadratowej szczęki czy metr ileś tam, wystarczy polubić siebie, wziąć się w garść i przestać skamleć nad faktem, że świat nie jest sprawiedliwy a szczęściem nie jest atencja marnej jakości karyn.

 

 

@Margrabia.von.Ansbach ja wyczuwam tego typu zawodniczki i fakt, jak byłem młodszy to się miotałem, potrafiłem się uniżać, żeby łapać za cipkę. Dobrze, że człowiek mądrzeje z czasem, potrafi wyciągać wnioski- brak powyższego mógłby doprowadzić do tragedii.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc miastem często widzę polackie pary, gdzie kukold prowadzi wózek z dzieckiem, a p0lka z nosem w telefonie.

XDDDDD

Tfu na p0lki.

Wyruchać i zostawić.

Tylko do tego się nadają.

 

Kukoldzi mają to na co zasłużyli. Upadlają się dla cipki, to teraz będą służyć swoim damom.

Edytowane przez Lannes
  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Margrabia.von.Ansbach said:

Gdzieś tym mnie zabrał?

Nuda!

Tu się nic nie dzieje!

Anka,Kaśka,Zuza w Turcji,Grecji,Egipcie tyłek grzeje i na IG foty daje po retuszu filtrami.

A ja co? Tutaj mnie zabrałeś?

Wiocha! Wstyd! Nie ma się czym pochwalić!

Nuda!

Żenada!

Znudzona jestem i nawet nie zamierzam maskować, że jest inaczej

 

Eh xD 

 

Zostałaby ojebana od stóp do głów to zaraz by zapomniała o egiptach.

 

To nie wina kobiet że są naburmuszone, one nie potrafią samodzielnie myśleć.

 

To wina mężczyzn którzy im na to pozwalają 

 

53 minutes ago, Margrabia.von.Ansbach said:

I widok panów nadskakujących

 

 

9 minutes ago, Lannes said:

Tfu na p0lki.

Wyruchać i zostawić.

Tylko do tego się nadają.

 

Kukoldzi mają to na co zasłużyli

 

Dokładnie o tym mówię, typowy p00lak gówno sobą reprezentuje xD pośmieje się z kukoldow a samemu połowę czasu kombinuje jak by tu zanurzyć w cipce, i jak najszybciej uciec bo poza chujem nie ma za grosz charakteru xD żałosne 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, slusa napisał:

pośmieje się z kukoldow a samemu połowę czasu kombinuje jak by tu zanurzyć w cipce, i jak najszybciej uciec bo poza chujem nie ma za grosz charakteru xD żałosne 


Najlepsze jest to, że tutaj na forum jest sporo userów, co właśnie wyzywają od cucoldów, wszystko ,,sztywniutko i prawilnie”, gdzie na kilometr widać, że jakby im dać dobrą zawodniczkę to szybciutko wyrzekliby się tych swoich zasad o których tak chętnie opowiadają zza klawiatury.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 15
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Najlepsze jest to, że tutaj na forum jest sporo userów, co właśnie wyzywają od cucoldów, wszystko ,,sztywniutko i prawilnie”, gdzie na kilometr widać, że jakby im dać dobrą zawodniczkę to wyrzekliby się tych swoich zasad o których tak chętnie opowiadają zza klawiatury.

Brzmi jak nauki profesora Analcondy 🤣

Edytowane przez UncleSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjechałem z ekipą na majówkę nad Litwę i Łotwę. Miny kobiet z Litwy są chyba jeszcze bardziej smętne. Spotkaliśmy się z grupą Polaków z Litwy: trzy Polki i jeden Polak. Polak w miarę uśmiechnięty, sporo mówił. Dziewczyny banan, ale w dół. Litwa jest na pierwszym miejscu wśród krajów Europy w skali samobójstw. Przy okazji w podróży była z nami dziewczyna: zamknięta w sobie, cicha, pozbawiona inicjatywy. Zastanawiałem się, jaką ona ma frajdę z tej całej podróży - a ponoć miała, bo standardowo "podróże małe i duże" to pasja. Raz kolejny tego nie zrozumiałem, bo chociaż spędziłem dobrze czas, nie widzę wielkiego halo w wyjeżdżaniu i zwiedzaniu. Ot, rozrywka jak każda inna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Najlepsze jest to, że tutaj na forum jest sporo userów, co właśnie wyzywają od cucoldów, wszystko ,,sztywniutko i prawilnie”, gdzie na kilometr widać, że jakby im dać dobrą zawodniczkę to szybciutko wyrzekliby się tych swoich zasad o których tak chętnie opowiadają zza klawiatury.

Na przykład taką miss mundialu 2022 MMM :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, I1ariusz said:

. Zastanawiałem się, jaką ona ma frajdę z tej całej podróży - a ponoć miała, bo standardowo "podróże małe i duże" to pasja. 

 

Pod warunkiem, że są palmy. 

 

Błąd większości facetów, to niezrozumienie, że dla tzw. typowej panny "podróże", to nie to samo co podróże. 

 

Facet może pojechać w środek lasu, rozpalić ognicho, upiec kiełbasę i będzie szczęśliwy. Albo styrać się wchodząc na szczyt, czy nakurwiając przez sztorm. 

 

U kobiet to tak nie działa. Ma być blichtr i luksus, a przynajmniej jego silne złudzenie. Basen, palmy, leżaczki, drink z palemką. Nie ważne, że to w choooj nudne, ważne że ma znamiona ekskluzywności. I można się tym potem pochwalić. 

 

Ergo kobiety nie kręci przygoda jako taka, tylko ekskluzywna przygoda. 

 

Oczywiście i na szczęście jest dużo odstępstw od reguły. 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Macie rację.

Zakochane gołąbki a znudzone miny dzieli czas.

Upływ czasu!

Stawiam stówkę, że każda znudzona minka.

Była kiedyś zauroczoną gołębicą.

 

Kolejny kamyczek do ogródka z tabliczką o treści:

Długie związki są nieopłacalne.

I bezproduktywne pod względem "nakłady - zyski".

Reasumując.

Nie jesteśmy, emocjonalnie, stworzeni do długich relacji.

Kilka lat i adieu.

Następny, następna.

 

16556553277736364-jpg-gallery.big-iext11

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety to istoty próżne, zobaczcie na przykład jak bardzo lubią chwalić się zdjęciem kaw z kawiarni, oznaczać w lepszych knajpach.

 

Śmieszne i żałosne.

 

Kupiłaś sobie kawę, jesteś taka fajna! 

 

Zjadłaś u Gesslerowej, kurwa ale boginia!

 

Dobry test, by wyrzucić gorszy sort ze swego dating life.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Długie związki są nieopłacalne.

I bezproduktywne pod względem "nakłady - zyski".

 

Może aż tak, to nie ;) Nazwiesz swoje małżeństwo taką inwestycją? Ja swojego też nie nazwę w ten sposób.

 

Chociaż młodym w tych czasach - raczej nie polecam. To obecnie jak kręcenie ruletą w kasynie ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie witaminki gorzki smak mają, ale z bantustanu na kolorowe kutangi spierdalają. Jednak i murzyńska kutanga za małą się robi, bo więcej chce, chociaż sama nie wie po co xD

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko działa na zasadzie balonika. Balonik jest dmuchany coraz większą ilością doznań i atrakcji. Wincyj i wincyj, w Cosmopolitan wszak pisali, że trzeba wincyj. Wincyj egzotyki, wincyj inności. 

 

Licytacja kto ma wincyj. 

 

Faceci też mają w tym swój spory udział. :)

 

Pytanie jednak kiedy ten balonik pęknie i wczasy pod gruszą, to będzie bardzo pożądana atrakcyja nie dla wszystkich. . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w TV informacje o korkach na drogach dojazdowych do turystycznych miejscowości. W długi majowy weekend spędziłem góra pół godziny w aucie.  Załatwiłem kilka spraw, podjechałem do sklepu, kupiłem potrzebne rzeczy na grilla + piweczko. Potem kilka dni leniuchowania. Zero bluzgów, środkowych palców z za kierownicy, zero nerwów. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. No prawie. Siedzę sobie w słońcu na werandzie, ale nie udaję nawet że pracuję. Bo ani mi się nie chce ani przez jakąś cholerną infekcję odwczorajszą łba do tego nie mam. Tylko widok inny, bo żadnych witaminek ani żadnych wspomagających je supli po horyzont. Może któryś sąsiad traktorem wyjedzie na pole obok. Z dala (w miarę) od ludzi i to mi wyjątkowo pasi. Ptaki tylko śpiewają. Chociaż i tak najfajniej rano, gdy się budzę. Taka to urocza i harmonijna, wieśniacka codzienność. Po co miałbym gdzieś na majówkę w identyczne miejsce jechać godzinami? Grilla może se w weekend zrobię. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Panowie.

Macie rację.

Zakochane gołąbki a znudzone miny dzieli czas.

Upływ czasu!

Stawiam stówkę, że każda znudzona minka.

Była kiedyś zauroczoną gołębicą.

 

Kolejny kamyczek do ogródka z tabliczką o treści:

Długie związki są nieopłacalne.

I bezproduktywne pod względem "nakłady - zyski".

Reasumując.

Nie jesteśmy, emocjonalnie, stworzeni do długich relacji.

Kilka lat i adieu.

Następny, następna.

 

16556553277736364-jpg-gallery.big-iext11

 

 

Związki związkami, ale co z dziećmi?

 

Mogłyby dorośleć w ciągu 5 lat, ale nie trzeba zrobić ludziom psikusa i dać im na to te 18 lat... :D

Ewolucja to dzifka!!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lannes napisał:

Idąc miastem często widzę polackie pary, gdzie kukold prowadzi wózek z dzieckiem, a p0lka z nosem w telefonie.

XDDDDD

Tfu na p0lki.

Wyruchać i zostawić.

Tylko do tego się nadają.

 

Kukoldzi mają to na co zasłużyli. Upadlają się dla cipki, to teraz będą służyć swoim damom.

 

Jak pchanie wózka, dla użytkowników tego forum oznacza kukoldztwo to ewidentnie coś tutaj na forum poszło nie tak. 

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

 

Stawiam stówkę, że każda znudzona minka.

Była kiedyś zauroczoną gołębicą.

 

 

Nie zgadłeś, daj stówkę 😜 niektóre swoim "pragmatyzmem" przy wyborze partnera potrafią torturować się same bardziej profesjonalnie niż ktokolwiek inny by im to zrobił.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem okazję odwiedzić znajomych w środku puszczy w okolicach Lidzbarka. Do najbliższej wiochy ze sklepem ok. 12km, szutrową drogą przez las. Obok klika jeziorek. Jeeez jak tam pięknie i spokojnie. 

 

Należy dawać odpór manii wincyj i wincyj generowanej przez kobiety. 

 

Schönes Wochenende! 

 

https://www.instagram.com/reel/CqQN4YrAiGT/

5 minutes ago, Jorgen Svensson said:

 

Jak pchanie wózka, dla użytkowników tego forum oznacza kukoldztwo to ewidentnie coś tutaj na forum poszło nie tak. 

 

No skąd. Żadne kukoldztwo. Podobnie jak noszenie zakupów za pańcią, przewijanie gówniaka, zabawy meme gaga łełe, karmienie smokiem, odsysanie mleka... a nie wróć, to ostatnie tylko dla prawdziwych kobiet, kukoldy się nie łapią. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.