Skocz do zawartości

Problemy małżeńskie kolegi


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy Bracia

Na wstępie chce zaznaczyć iż nie wiem czy w dobrym dziale zamieściłem temat. Jeśli nie, proszę moderatora o przeniesienie.

 

Chce napisać o pewnym przypadku i chciałbym usłyszeć co wy na ten temat sądzicie. Więc przejdę do sedna problemu.

Mam znajomego który ma 42 lata. A ona 32 i jest z kobietą ponad 10 lat, a w małżeństwie 5lat. I do tego są dzieci. Mieszkają za granicą. Mają kredyt i dużo pracowali do tej pory.

 

Od 2 lat coś się popsuło między nimi. Od niedawna dowiedziałem się że się nasiliło. Mianowicie, kobieta odstawia cyrki. Pisze mu esemesy typu, że dzieci ją nie obchodzą, że go nie kocha itd. Mówi mu, że dom ją męczy. Od jakiegoś czasu zaczęła częściej wychodzić z domu(Nie wiem od jak dawna) Ponad rok temu poznała młodszych ludzi w pracy(mężczyźni-obcokrajowcy). Od jakiegoś czasu już tam Ci znajomi jej nie pracują ale nie wiadomo od jak dawna. I wrócili do domu do swojego kraju. Niedawno wymyśliła wyjazd ze swoją paczką znajomych na urlop do nich w odwiedziny. Znajomy twierdzi, że ona nie utrzymuje kontaktu z żadnym z nich. Mój znajomy jest dobrym informatykiem bo jest w stanie ściągnąć usunięte wiadomości(być może ona wie że on potrafi to zrobić-ma on doświadcze z poprzedniego związku) Znajomy twierdzi że na chwilę obecną można wykluczyć romans bo wielokrotnie sprawdzał i jest tego w 100proc pewny. Wymyśliła również żeby wziąść jakiś nowy pojazd na kredyt(Ale na kogo to nie wiem). Chciała również niedawno mieć kolejne dziecko, z nim. Kobieta potrafi grać i udawać, że wszystko jest wporządku przy rodzinie i znajomych
ale jak zostają sami to jest nie do wytrzymania z zachowania. Chciała również poprawić operacyjnie swoje piersi. Mówi mu że jest dla niej stary. Kobieta ma również zaburzenia miesiączki. On twierdzi, że nie bierze żadnej antykoncepcji. Ja znam osobiście przypadek, że jak kobieta brała antykoncepcję to okres potrafił trwać nawet do 3 tygodni. Jest już wymęczony tym wszystkim. I chce się wynieść. Czuje się winny o zaniedbanie związku. Znajomy doszedł do wniosku, że nie wie o co jej chodzi.  W tym tygodniu doszły jeszcze oskarżenia, że rzekomo on podklada podsłuchy na nią. Mówi, że od zawsze miała taką manię prześladowczą. Co o tym wszystkim sądzicie?

Wiem też że mają ubezpieczenie że jeśli któremus z dwojga coś się stanie to nie ważne jaka kwota kredytu, to zostanie spłacone przez bank.

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post z serii "ja tylko dla kolegi pytam" :D

 

Zakładam że "twój kolega" (czyli Ty) ma już rogi, a pani przeżywa drugą młodość za granicą. Czyli standardzik.

Może ci zagraniczni koledzy zrobili jej dobrze i teraz tęskni? Jedno jest pewne pańcia jest nieodpowiedzialna skoro nawet swoje dzieci ma w tyle, no i zdaje się że przygotowuje grunt pod rozstanie.

Nagrywać wszystko, monitorować i dokumentować w razie W.

Żadnych nowych kredytów, wszystko spieniężyć i zabezpieczyć przed legalną kradzieżą ze strony małżonki.  

Edytowane przez smerf
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pancia ma bieciaka na którym albo z którym ustawiła się finansowo jako jego żona.
  • Zrobienie dziecka odhaczone, choć może przytrafi się jeszcze jakieś z obcokrajowcem/chadem?
  • Jurni obcokrajowcy pokazali, że może jeszcze zaszaleć na kutangkaruzeli.
  • Nie jest zapewne zależna finansowo od partnera i przy ewentualnym rozwodzie zgarnie pół majątku albo ubezpieczenie w banku pokryje koszt kredytu na dom.
  • Dobra aktorka i manipulatora, przy rodzinie jak to p0lka i nie tylko (zgaduję narodowość).

Samica nie widzi więc powodów, aby kobiecą chuć trzymać w ryzach. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, smerf napisał:

Post z serii "ja tylko dla kolegi pytam" :D

 

Zakładam że "twój kolega" (czyli Ty) ma już rogi, a pani przeżywa drugą młodość za granicą. Czyli standardzik.

Może ci zagraniczni koledzy zrobili jej dobrze i teraz tęskni? Jedno jest pewne pańcia jest nieodpowiedzialna skoro nawet swoje dzieci ma w tyle, no i zdaje się że przygotowuje grunt pod rozstanie.

Nagrywać wszystko, monitorować i dokumentować w razie W.

Żadnych nowych kredytów, wszystko spieniężyć i zabezpieczyć przed legalną kradzieżą ze strony małżonki.  

Możliwe że dopiero pojedzie. W momencie jak mówiła o tym mojemu znajomemu że chce jechać to powiedział że jak pojedzie to będzie już koniec. Ale od tego tygodnia zmienił postępowanie i przestało to cokolwiek interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to pomyślałem se czytając ten temat, że jakby stworzyć taki program, żeby wykrywał jak się pisze o p0lce, żeby ci takie słowa jak "czarny", "30", "kryminalista", "kutas", "zajebać"+zaimek osobowy w pierwszej osobie liczby pojedynczej, "rozwód", "alimenty" itp. pisał pogrubioną czcionką z automatu to by niezwykle ułatwiło czytanie tych wszystkich historii.

 

Podobnym algorytmem posługuje się w głowie od dawna już kilka razy mnie goście ~50l. propsowali, że "ja ci powiedziałem tylko jedno zdanie o moim małżeństwie a ty już wiedziałeś wszystko".

 

A co do tematu to po kilku słowach pomyślałem se p0leczka pojechała na zachód gdzie nawet na największym wykurwiu wszyscy mają nowe auta, jeszcze do tego (a może przede wszystkim zgodnie z polską tradycją...) kolorowi i zwariowała klasyk a jak już doczytałem zdanie, że wpadła na pomysł o sztucznych cyckach to się utwierdziłem.

 

Baba do odpalenia to raz, czy sie skurwiła czy nie powiedz znajomemu, że nie ma i nie będzie miało nigdy większego znaczenia wy faceci macie niesamowitą zdolność do umniejszania wszystkich innych występków byle tylko na to mityczne, prostackie, robolskie "ale co skurwiła się?" padło "nie".

 

Jednak te smsy ma zabezpieczone... wie jaki się z nich robi użytek? No właśnie na co czeka? Odwiedzał prawnika z tym co ma do teraz?

 

Godzinę temu, Morfeusz napisał:
  • Nie jest zapewne zależna finansowo od partnera i przy ewentualnym rozwodzie zgarnie pół majątku albo ubezpieczenie w banku pokryje koszt kredytu na dom.

 

Zapewne w jakimś stopniu jest ale która p0lka myśli o tym skacząc na nową gałąź....

 

Cytat
  • Dobra aktorka i manipulatora, przy rodzinie głupim p0laku jak to p0lka i nie tylko (zgaduję narodowość).

 

Wiesz dobrze jak i ja, że one cisną farmazon na odpierdol tak samo jak prowadzą całe swoje życie czy to w pracy czy gotując obiad dla rodziny.

 

Cytat

Samica nie widzi więc powodów, aby kobiecą chuć trzymać w ryzach. 

 

I Polacy ich nie widzą  😂 i chyba jakieś planety musiały się skrzyżować czy coś bo ja też nie widzę tu takich powodów (może poza dzieckiem) 😂 jeszcze nigdy nie było takiej zgodności 😂

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Starski napisał:

. I do tego są dzieci.

I co by Bracia pierdololo, to wszystko EEBNE kiedy najmłodsze pójdzie do szkoły/zerówki.

Ewentualnie jeśli to kraj katolicki to do 1 komuni dociągną.

....do bólu schemat , czas kończyć, zwijać majdan, kopać transzeje, WOJNA poxxxycyjna nadciąga. 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Starski napisał:

ma 42 lata. A ona 32

 

3 godziny temu, Starski napisał:

Ponad rok temu poznała młodszych ludzi w pracy(mężczyźni-obcokrajowcy)

 

Niech teraz ten kolega połączy kropki.

Dobra, pomogę i dopytam: atrakcyjna ta panna? kolega jak się prowadzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Starski napisał:

 Znajomy twierdzi że na chwilę obecną można wykluczyć romans bo wielokrotnie sprawdzał i jest tego w 100proc pewny. 

Nic nie jest wykluczone.

Zwłaszcza ONSy i dawanie dupy Mokebe. 

Nie ma co się dziwić.

 

3 godziny temu, Starski napisał:

Mój znajomy jest dobrym informatykiem 

Spokojny miś, beta-bankomat pozwala na obrażanie swoich dzieci i plucie sobie w mordę. 

 

3 godziny temu, Starski napisał:

Chciała również poprawić operacyjnie swoje piersi.

🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wielebny93 napisał:

 

 

Niech teraz ten kolega połączy kropki.

Dobra, pomogę i dopytam: atrakcyjna ta panna? kolega jak się prowadzi?

Atrakcyjna i zadbana od zawsze. A on porządny z niego chłop, pracowity, opiekuje się dziećmi, pomaga w pracach domowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, azmelkejs napisał:

Powiem tak nigdy nie chciałbym robić ani mieć takiej mentalnej jazdy jak twój znajomy. 

Do takiego stanu doprowadza charakter, a raczej jego brak.

Ten gość pozwolił sobie wejść na łeb. Nie trzymał ramy. Jak mniemam, był potulny i uległy.

Są pewne granice.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Starski napisał:

A on porządny z niego chłop, pracowity, opiekuje się dziećmi, pomaga w pracach domowych.

 

Sam sobie odpowiedziałeś o co chodzi, wyjaśnię:

Atrakcyjna, w domu facet beciak, który wszystko zrobi. Brakowało jej emocji, poznała młodszych, poczuła, że może wrócić do gry i pewnie wróciła, kolega rogami przestawia futryny i zrzuca żyrandole.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Starski napisał:

kobieta odstawia cyrki.

Też mi nowość.

 

3 godziny temu, Starski napisał:

Od jakiegoś czasu zaczęła częściej wychodzić z domu(

 

3 godziny temu, Starski napisał:

 Ponad rok temu poznała młodszych ludzi w pracy(

 

3 godziny temu, Starski napisał:

na urlop do nich w odwiedziny.

Te historie są jakby od kalki, o czym wspomniał @Król Jarosław I.

 

3 godziny temu, Starski napisał:

Mój znajomy jest dobrym informatykiem bo jest w stanie ściągnąć usunięte wiadomości(być może ona wie że on potrafi to zrobić-

Z jednej strony znając go od 10l powinna zachować jakąś tam ostrożność, żeby nie dostraczać mu dowodó na tacy. Z drugiej jednak wyżej wspomniane SMSy jaka to nie jest ciemiENRZona - Łyyymen.

 

3 godziny temu, Starski napisał:

Chciała również niedawno mieć kolejne dziecko, z nim.

A raczej któryś kolega zatankował do pełna na bogatości.🤔

 

3 godziny temu, Starski napisał:

. Mówi mu że jest dla niej stary.

 

3 godziny temu, Starski napisał:

Czuje się winny o zaniedbanie związku.

Aż dziwne , że jeszcze nikt przede mną tego nie zacytował z agrumentem siłka uber alles. ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Lannes napisał:

Ten gość pozwolił sobie wejść na łeb. Nie trzymał ramy. Jak mniemam, był potulny i uległy.

 

Z tym trzymanie ramy to trochę mem. Weź trzymaj ramę w 10 letnim związku, to jakaś tortura mentalna. 

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.