Skocz do zawartości

Dużo starsza sarenka


Rekomendowane odpowiedzi

Siema bracia w tym roku wybija mi 2 z przodu i z uwagi na słaby przerób na tinderze czy innego typu portalach czytaj 5 dupeczek na kilka set par to słabe statystyki .

Jednak lepsze to niż nic postanowiliśmy z ziomkiem iść w podbijanie na ulicy ogólnie w realu.

Poza tym że jest beka i bajera jakaś się kręci było parę niewykorzystanych okazji to nie ma jakiś spektakularnych sukcesów ale mi ostanio udało się wziąśc numer od starszej laski 28 lat. 

Od 2 dni zaliczyłem całuski namiętne i macanko więc myślałem że będę zbliżał się do szczęśliwego sukcesu zostawiłem u niej bluze na chacie ale już tak przez telefon wyczułem że jest coś nie tak.

No i podjechałem wyszła z domu na zakupy dała mi bluzę nie widziałem oznak zainteresowania zażartowałem coś tam czy idziemy na zakupach to już nie śmiała się jak wczoraj  zapytałem i co nawet bez buziaczka a ta że wczoraj też nie dostała ( dostała solidnego z klapsem na pożegnanie )

No to się wkurwiłem wewnetrznie i mówię no to faktycznie siema i poszedłem w pizdu.

I w sumie nie wiem czy to fajrant bo zara jadę do innego miasta na 2 tygodnie minimum więc mam czas do jutra jeszcze coś zdziałać ale nie wiem czy odzywać się czy nie.

Ogólnie dziewczyna fajna szkoda że bardziej nie przyatakowałen pierwszego dnia bo jeszcze byłem tajemniczy nie miała ochoty się rozstawać i pustą chatę. Mogłem na chama się pchać a dotarłem tylko za klatkę a teraz wie że jestem młodszy itd i trochę dałem jej atencji za dużo nie wiem ogólnie coś nie zagrało .

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zamiast grzać jej cipkę swoim małoletnim, młodym, jędrnym kutasem jak miała pustą chatę to dałeś jej buziaka i klapsa, nie szkodzi, człowiek uczy się na błędach, baby operują na emocjach, dlatego można być grubym, ale dziarskim i ruchać fajne laski, tylko trzeba wejść na wyższy poziom obycia emocjonalnego z  człowiekiem i kuć namiętność póki nie wystygnie...

Edytowane przez RENGERS
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wyluzuj. Błędem jedynym było to, że nie docisnąłeś jak było można. Nie ma się co biczować i roztrząsać powodu. To ten rodzaj błędów z którym można spokojnie żyć. Lepiej oczywiście nauczyć się je korygować i wyciągać wnioski. 

 

Na pewno nie warto dochodzić przyczyn, bo:

- mógł jej się zacząć okres

- auto jej się nie spodobało

- masz auto jak jej były

- wrócił "wybranek", który ją na co dzień obrabia

- coś tam, coś tam

- zwarcie styków

- rozmawiał z koleżanką i zmieniła zdanie

- zaczęła się bać co sąsiedzi pomyślą

- błąd oprogramowania

- była oszołomiona i dziś jej już tak się nie podobałeś 

- sama nie wie czy jej się podobasz

- miałeś niższą energię i już się jej tak nie podobałeś ;)

 

mógłbyś życie prawdopodobnie spędzić, analizując ten jeden przypadek i tak by było mało. Daj sobie spokój, jakby to była matka twoich dzieci albo miałbyś z nią kredyt na 30 lat, to co innego, a tak laska warta co najwyżej jednego wpisu na forum. 

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WsiunzSuchej napisał:

1 - No to się wkurwiłem wewnetrznie i mówię no to faktycznie siema i poszedłem w pizdu.

 

2 - Mogłem na chama się pchać a dotarłem tylko za klatkę a teraz wie że jestem młodszy itd i trochę dałem jej atencji za dużo nie wiem ogólnie coś nie zagrało .

 

1 - emocje. Przegrałeś już na starcie

 

2 - za pchanie się trafia na skazanie. Skąd wiesz co ona by zrobiła? Może szukała problemów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi OP przypomniał pewną historię, miałem z 20 lat, poznałem dziewczynę w klubie, na kolejny weekend zaprosiłem ją do siebie, podczas oglądania filmu zaczęła mnie łapać za pałę, se myślę "Boże, czego ona chce, tak na pierwszym spotkaniu?" 😂 Zdygany byłem, bo wtedy do takich rzeczy musiałem być w związku.

Dziewczyna podnosiła ciężary, pamiętam, że przyjechała w legginsach, Boże mój, jeszcze mi się ten tyłek czasami przed snem przypomina 😅

Oczywiście drugiego spotkania już nie było, nie zaliczyłem testu 🙋‍♂️

  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spieprzyłem wiele sytuacji a 2 z przodu w ogóle mnie poraża.

Ćwicz, bądź przygotowany, że jeszcze 1000 panienek cię oleje, próbuj i ciesz się chwilą.

Całe życie i 1000 mądrych postów do przeczytania przed toba.

Znalezienie mądrych wśród głupich to twoja robota. Myśl. Myśl. Ucz się, najlepiej jeśli empirycznie.

Mam tu tekst na taką okazję jak w/w, ale sam go musisz znaleźć. Nie lubię pisać n-ty raz tego samego.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety za słaby push był i po zabawie. Trzeba było lecieć na pierwszym spotkaniu do sukcesu . Napisałem jej smska jeszcze wczoraj wieczorem bo ma nocki ale nie odpisała no i nie będzie niczego ugułem. 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi lecimy dalej z tematem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Baby to są dziwne istoty naprawdę. Raz nie wyruchana i elo. Zamiast się ugadac na następny raz czy coś. A tu ghosthing. Dlaczego wszystkie tak robią? 

Za dużo opcji, piszą jednocześnie z kilku facetami na raz, z czego w ciągu tygodnia umawiają się z "kilkoma" na randki?

Mówiąc brutalnie skoro mogą, to "przesiewają"... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Magos Dominus napisał:

Jeden za mocny push, zalanie formy i zaczyna się prawdziwa zabawa.

No haha to prawda może boska ręka mnie chroni przed taką sytuacją i stresem . 

Kiedyś się modliłem żeby nie wpadła i że zawsze będę zakładać ale w tamtą noc nawet nie miałem gumek a poza tym już wcześniej złamałem obietnice. Moją pokuta zaś jest nofap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę podejście do kobiet stosować takie o nazwie "kucie żelazo póki gorące". Próbować wykorzystać jakąś szansę bo później się tylko rozmyśla i żałuje iż czegoś się nie zrobiło. Wiele miałem takich sytuacji, że spartoliłem coś w spotkaniu z kobietą a miałem konkretną sytuację. Ruszyć do przodu bardziej zdecydowanie

:)

17 godzin temu, Montella26 napisał:

Baby to są dziwne istoty naprawdę. Raz nie wyruchana i elo. Zamiast się ugadac na następny raz czy coś. A tu ghosthing. Dlaczego wszystkie tak robią? 

Bo mają ogromny wybór, wszędzie. Kobieta bez zdjęcia na portalu jakimś ma masę zainteresowania. Średnia dziewczyna ma na pęczki adoratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 15:49, Montella26 napisał:

Baby to są dziwne istoty naprawdę. Raz nie wyruchana i elo. Zamiast się ugadac na następny raz czy coś. A tu ghosthing. Dlaczego wszystkie tak robią? 

To zależy od sytuacji i poziomu atrakcyjności.

 

Jeśli ma dużą ochotę na seks, a nic lepszego nie ma na teraz - pozwoli sobie na upust. 

 

Jeśli do seksu nie dojdzie to masz:

- niewykorzystaną szansę, więc skąd pewność, że za chwilę będzie bardziej pewny siebie? 

- poszuka bardziej atrakcyjnego samca, bo przeciętnych ma mnóstwo

 

Jak laska się wkręci to da z siebie wiele - dokładnie tak samo jak faceci.

 

Trochę jak z jedzeniem. Jak jesteś bardzo głodny to wciągniesz coś na szybko, ale innym razem - wiedząc, że głód nadejdzie - będziesz wybrzydzać i zrobisz/zamówisz coś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2023 o 21:06, wielebny93 napisał:

Aż mi OP przypomniał pewną historię, miałem z 20 lat, poznałem dziewczynę w klubie, na kolejny weekend zaprosiłem ją do siebie, podczas oglądania filmu zaczęła mnie łapać za pałę, se myślę "Boże, czego ona chce, tak na pierwszym spotkaniu?" 😂 Zdygany byłem, bo wtedy do takich rzeczy musiałem być w związku.

Dziewczyna podnosiła ciężary, pamiętam, że przyjechała w legginsach, Boże mój, jeszcze mi się ten tyłek czasami przed snem przypomina 😅

Oczywiście drugiego spotkania już nie było, nie zaliczyłem testu 🙋‍♂️

Miałem więcej takich okazji zmarnowanych jak jedna. Jedna taka znajoma ze studiów do mnie na stancję przyszła na oglądanie filmu, widać zainteresowana i też mi się odpalił BluePill iż takie ostrzejsze rzeczy dopiero w związku. Inna taka zaprosiła mnie po kinie do siebie do domu, a ja nic nie zrobiłem :D Na powitanie od niej dostałem jakiś cmok w policzek. Inny taki milf pisał ze mną sms, lepsze zdjęcia wysyłał i dzwonił bo widać iż chciała zabawy a ja nic.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.