Skocz do zawartości

Dużo starsza sarenka


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, wielebny93 napisał:

 

Była garść takich akcji :D Człowiek został wychowany za bardzo prawidłowo i co poradzisz ;) 

Tu na forum było kilka przykładów takich Braci, co umieli wykorzystywać każdą sytuację, jaka im się przytrafiła i...

 

...mają dylemat by potraktować jakąś panią bardziej poważnie, bo nie widzą w nich nic wartościowego do "prawdziwego związku".

 

Zatem i tak źle i tak nie dobrze. 

 

Reasumując:

Ci, co korzystali z okazji nie bardzo mają z kim się ustabilizować, bo kobiety wydają im się zbyt miałkie i przyziemne.

Ci co nie korzystali również nie mają z kim się ustabilizować, bo również uważają, że kobiety są miałkie i przyziemne, na dodatek mają w sobie żal z niewykorzystanych okazji...

 

Być może faktycznie wszystkie takie są albo... wszystkie na tym konkretnym łowisku, w którym panowie łowią, takie są.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miszka napisał:

...mają dylemat by potraktować jakąś panią bardziej poważnie, bo nie widzą w nich nic wartościowego do "prawdziwego związku".

 

Zgadzam się z Tobą, ale wiesz, mając 18-20 lat człowiek był nagrzany jak szczerbaty na suchary, ale gdzieś z tyłu głowy pojawiało się, że to za szybko idzie i następowało wycofanie ;) Taki dysonans poznawczy, że przecież dziewczyny takie szybkie nie są, nie to nam wpajali, wpajali, że miłość, związek i dopiero fikołki.

 

Jeśli ktoś od młodego dymał typowo mechanicznie i się nie przywiązywał, to będzie miał ciężko się zadeklarować na coś dłuższego, chyba, że trafi na zawodniczkę, która po prostu mu przypasuje i nie da się tak szybko przelecieć, nie wiem, nie byłem w takim miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 6.05.2023 o 20:47, GriTo napisał:

 

1 - emocje. Przegrałeś już na starcie

 

2 - za pchanie się trafia na skazanie. Skąd wiesz co ona by zrobiła? Może szukała problemów?

 

Mógłbyś polecić jakieś książki czy źródła która pomogą opanować/wyłączyć emocje w takich sytuacjach?

Edytowane przez Wincent
błąd na stronie i zdublowanie treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wincent napisał:

 

Mógłbyś polecić jakieś książki czy źródła która pomogą opanować/wyłączyć emocje w takich sytuacjach?

 

Aby móc spróbować opanować emocje w tych sytuacjach,

należy poznać mechanikę relacji międzyludzkich, ze szczególnym

uwzględnieniem damsko-męskich.

 

Lata doświadczenia, wpierdolu i upadków nauczyły. Czy wiele? Nie wiem.

Każdy z nas jest inny, do każdego coś innego trafia, a coś jeszcze dociera,

czasem ze zrozumieniem.

 

Niestety nie dysponuję wiedzą odnośnie źródeł z których można skorzystać.

Z doświadczenia życiowego polecam współpracę z dobrym mentorem.

Na lata, przez lata.

 

Sam żałuję, że gdy byłem w potrzebie nie skorzystałem z takowego.

Ale co ja wtedy mogłem wiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie udało się jak wrócę za 2 tygle to może do niej przydzwonie i wogóle odpisała że nie miała czasu się spotkać wcześniej (zlewka) . Nie ma tego złego bo Tinder znowu oddał i było spotkanko z takim samym skutkiem. Malutka sarenka takie lubię ale się pchała dupskiem, działamy dalej nie poddajemy się panowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.