Skocz do zawartości

Co zrobi p0lka dla Czada? Poleci na koniec świata z wódą i kondomami


Rekomendowane odpowiedzi

Ej no, Wyspy Owcze nie są tak na końcu świata ;) 

Ale trzeba mieć coś nie tak pod kopułką, żeby stacjonować w miejscu gdzie większość dni w niemal każdym miesiącu jest deszczowych a średnia temp. latem to 11-12C. To jest dla mnie większy wyczyn ze strony tej pani niż latanie po świecie z gumkami i wódą bo tam drogo. No ale czad może być bidny byle miał wzwód solidny ;)

 

  • Like 7
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Magos Dominus napisał:

Są już trzy lata razem

W takim razie to fejk.

Kto wytrzyma obecnie z młodą Polką aż 3 lata.:D

 

21 minut temu, Iceman84PL napisał:

Obstawiam, że ta Juleczka to nawet nie wiedziała gdzie wyspy owcze są i pewnie wyobrażała sobie gdzieś w cieplejszych klimatach dlatego w ciemno pojechała😆

 

Możesz zmieć rację, że za całą akcją stoi magia słowa "wyspy". :D:D

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czad 107 kg sportowiec. Szacunek za monogamię w dzisiejszych czasach. Gdyby chcial to by kosił jak zboże. Tylko pytanie po co?

8 minut temu, Brat Jan napisał:

Kto wytrzyma obecnie z młodą Polką aż 3 lata.:D

Jeżeli facet ma wartość, to polka potrafi zrobić wiele, nawet stać się azjatką z charakteru :D 

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Brat Jan napisał:

Kto wytrzyma obecnie z młodą Polką aż 3 lata.:D

 

Już bez przesady, po pierwsze:

 

1) Widać, że gość głupi nie jest, każe julce kupić wóde i kondomy a typowy polak szanujący kobiety by się tak w życiu do ósmego cudu świata nie odezwał do tego na pytanie czy byś się za nią bił odpowiada z uśmiechem i luzem "to zależy...", dystans i inteligencja, polubiłem go.

2) Nie wygląda aby poza pieskiem póki co tam były jakieś ważniejsze zobowiązania ich łączące.

 

Jeśli jeszcze dodać, że jest przystojny to wersja demo może się spokojnie przeciągnąć. Do kiedy? Mówiąc po giełdowemu pierwszy "poziom oporu" przewiduje w miejscu kiedy inne julki z grona znajomych zaczną mieć dzieci/śluby/chaty na kredyt i baba jak to baba jak inne mają to ja też kce.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gościu jest z taką idiotką. Ja nie wiem, kto tutaj jest głupszy. Jakby do mnie typiara przyleciała po takim rzuconym dla jaj tekście to bym jej nie wpuścił do chaty :D

 

To jest atrakcyjna dupa? Buahahahhahah. Nie kurwa, już na ryj wszystko upadło. Samym głosem mogłaby kurwa martwego obudzić.

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

I gościu jest z taką idiotką. Ja nie wiem, kto tutaj jest głupszy. Jakby do mnie typiara przyleciała po takim rzuconym dla jaj tekście to bym jej nie wpuścił do chaty :D

 

To jest atrakcyjna dupa? Buahahahhahah. Nie kurwa, już na ryj wszystko upadło. Samym głosem mogłaby kurwa martwego obudzić.

Wiesz nigdy nic nie wiadomo. Za mąż jeszcze za niego nie wyszła więc chłop może przekalkulować wszystko i jeszcze spuścić w kiblu a narażie tworzy ułudę szczęśliwego związku 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, antyrefleks napisał:

Czad 107 kg sportowiec. Szacunek za monogamię w dzisiejszych czasach. Gdyby chcial to by kosił jak zboże. Tylko pytanie po co?

Nie wiadomo, czy rzeczywiście, prowadzi się monogamiczne :D

On ma wybór, bo jest przystojnym czadem sportowcem i ... Może sobie wybierać, przebierać. Skoro młoda laska przylatuje do niego, za własne pieniądze i bierze z sobą gumy, to wiele p0lek zrobiłoby to samo. Lepiej jednak pisać cicho, bo zaraz zlecą się krytycy Red pilla, czyli forumowe sipmy i kukoldy, które przecież wiedzą wszystko lepiej, bo do nich też przylatują laski z całego świata😁

  • Like 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętna jednak osoba, czyli taki typowy janusz dla p0lki musi walczyć o względy, kupować kwiatki, zabierać na wycieczki (zagraniczne of course), uklęknąć i poprosić o rękę 🤣, może wtedy myszka zgodzi się go przyjąć, do własnego krocza :D

  • Like 7
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, I1ariusz napisał:

Ta ichnia obsesja na punkcie podróży. Sądzę, że jest to warte głębszej analizy.

 

To bardzo proste. Nazywa się to - "programowanie instagramowe" i widzimy efekty jak na dłoni.

To jest samonapędzający się mechanizm. Najwięksi influencerzy wrzucają posta z podróżami - miliony Julek chcą robić to samo i napędzają to dalej i taki wzrost wykładniczy jak MLM!

Siła propagandy, ale teraz nazywa się to "influencer-stwem", "marketingiem" ... a jak wiemy witaminki są bardziej podatne na manipulacje niż osobniki płci męskiej.

 

Jak myślicie długo będziemy czekać, aż ludzie będą się chwalić inteligencją, sensownymi osiągnięciami, przemyśleniami?

Właśnie sobie uświadomiłem, że przecież w latach 80,90 nie było tak źle jeśli chodzi o przekaz medialny - dopiero teraz żyjemy w takim syfie informacyjnym.

Może to kwestia tego, że swobodny dostęp do internetu spowodował, że każdy może wrzucać co chce, a najłatwiej grać na najniższych instynktach, czyli ta anegdotka:

"Dopóki nie było internetu, to tylko rodzina wiedziała żeś debil" jest tutaj na miejscu :)

 

26 minut temu, Brat Jan napisał:

Kto wytrzyma obecnie z młodą Polką aż 3 lata.:D

 

Każdy beciak, czyli pewnie 95% tzw. samców, chyba że witaminka go wcześniej wymieni na inny model.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

I gościu jest z taką idiotką. Ja nie wiem, kto tutaj jest głupszy. 

 

Jeśli spełnia jego potrzeby to czemu nie. Już bez przesady, atrakcyjna jest. Jak powiedział klasyk, jeśli kobieta może zaoferować tylko seks, oczekuj od niej tylko seksu. I wtedy będzie ok.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw to pasut to srogi ćpun. I zgniłem jak jego już była mówiła, że no nie spodziewała się, że warszawa to takie skinsy (serial młodzieżowy o ćpającej i ruchającej się lekko zdegenerowanej młodzieży). 

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sky napisał:

Jak myślicie długo będziemy czekać, aż ludzie będą się chwalić inteligencją, sensownymi osiągnięciami, przemyśleniami?

Długo.

 

Chwalenie się nie idzie w parze z inteligencją.

Zrozumienie przemyśleń wymaga wiedzy.

 

Tu chodzi o emocje.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.