Skocz do zawartości

Co zrobi p0lka dla Czada? Poleci na koniec świata z wódą i kondomami


Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, wrotycz napisał:

Instytut Chłopskiego Rozumu.

Co do statystyk to nie biorą pod uwagę jeszcze tego, że masz typ wiecznych singielek - wdowach po alfach które są same z wyboru. Znałem kilka takich z pracy a na tinderze jest ich w ujj i jeszcze wiecej więc nawet jak patrzysz na suche dane to i tak część z nich nie bierze pod uwagi że część kobiet nigdy nie będzie w stałych związku i nigdy nie będzie miała dzieci więc tak naprawdę tak jakby ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wrotycz napisał:

Pokaż mi liczby a nie epatuj jednostkowymi obserwacjami. W składki kraju to może nic nie znaczyć.

 

"Według szacunków, w Polsce w 2021 roku było około 4,1 milionów kobiet w wieku od 20 do 29 lat"

dalej

"W Polsce w 2021 roku szacuje się, że było około 4,3 milionów mężczyzn w wieku od 20 do 29"

dalej

"Według szacunków GUS, w Polsce w 2021 roku było około 5,8 miliona kobiet w wieku od 30 do 39 lat."

dalej

"Według szacunków GUS, w Polsce w 2021 roku było około 5,5 miliona mężczyzn w wieku od 30 do 39 lat."

 

Czyste liczby, czysta statystyka, jedne dane na których można się oprzeć, to brakuje czy nie brakuje?

Jeśli masz dostęp do innych, chętnie się zapoznam :)

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wielebny93 napisał:

Czyste liczby, czysta statystyka, jedne dane na których można się oprzeć, to brakuje czy nie brakuje?

Faceci w wieku 40-50 lat biorą kobiety z przedziału 30-40, faceci z przedziału 30-40 biorą kobiety z przedziału 20-30. I masz tą lukę. żeby była realna równość to kobiet w wieku 20-30 lat powinno być więcej niż facetów z 30-40.

 

Będę szczodry i poszerze wiek kobiet  ale faceci w wieku 20-45 rywalizują o kobiety w wieku 20-35 i stąd masz ten problem. Dopóki demografia jest piramidą to zawsze starsi single mogą podbierać młodsze kobiety jak nie jest piramidą jak u nas to tworzy się kryzys.

 

Według danych które podałeś to 10 mln facetów rywalizuje o 5 mln kobiet ale na szczęście dużo ludzi się paruje w szkole stąd zamiast 5 mln luki masz około 500 tyś- 1 mln.

 

Tyle.

 

 

Zobacz sobie jak wygląda zdrowa demografia i dlaczego w takiej nigerii nie ma problemu z incelizmem:

 

https://www.populationpyramid.net/nigeria/2022/

 

Dopóki jest więcej młodych niż starych to starsi single mogą podbierać młodsze kobiety bez wywoływania kryzysu na rynku.

 

@wielebny93 W sumie ten wykres mówi o całym problemie - dla facetów niezależnie od wieków najatrakcyjniejsze są młode kobiety i tyle. To wynika z biologii mówić brzydko kobiety są atrakcyjne do 35 (znowu jestem szczodry) bo są jeszcze płodne. Starsze kobiety stają się kompletnie nieatrakcyjne dla facetów bo po 40 płodność jest tak niska a ciąża ryzykowna, że natura spowodowała żeby faceci nie pożądali takich starych kobiet.

 

54455482eab8ea361710fecc?width=1000&form

 

Więc tak będziesz miał singielki po 35 roku życia ale wszyscy będą mieli w nie wyjebane i w sumie tak jest. Dlatego one w internetach też płaczą że faceci to dupki etc. Julki nie płaczą xd

Edytowane przez azmelkejs
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, azmelkejs said:

Co do statystyk to nie biorą pod uwagę jeszcze tego, że masz typ wiecznych singielek -

 

Czyli jeszcze większy deficyt kobiet.

 

3 hours ago, wielebny93 said:

Jeśli masz dostęp do innych, chętnie się zapoznam

 

Umiesz czytać?

Tu jest wszystko wyłożone, na srebrnej tacy. Że szczególnym uwzględnieniem średniej różnicy wieku partnerów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

8 godzin temu, Pocztowy napisał:

Chciałbym wreszcie przestać szukać problemów we mnie, że jestem singlem i może dobrze jakby inni też przestali (nie wiem czy słusznie).

 

Mam powody, żeby być z siebie zadowolonym. Jestem na leku na topowym uniwersytecie. Jakoś idzie mi na tych studiach, a przy okazji ostatnich 3 miesięcy zarobiłem 20k netto. Jestem często niewyspany i zjebany robotą i takie życie realnie boli fizycznie i mam pewnie przez to nagromadzenie złych emocji.

 

Nie daje rady przy okazji zrobić konkretnej przemiany na siłowni.

 

Drogie ciuchy i szczupła sylwetka, tyle udało mi się ogarnąć póki co. 

Pracujesz i dobrze, pracuj więcej. Możesz pomstować i przeklinać swoją drogę ale możesz też ją w pełni zaakceptować wtedy dopiero ruszysz do przodu.

To co Cię frustruje i zabiera energię to chęć uzyskania szybkich efektów, zazdrość i wstyd. Zazdrościsz innym że mają lepiej i wstydzisz się siebie. Twoja przemiana nie wynika z chęci bycia lepszym tylko z pragnienia zasypania tego dołu ze wstydem. Przez to ciągle piłujesz na jedynce zamiast wrzucać następne biegi. Wstyd i zazdrość Cię niszczą.

 

Dawno temu pojechałem na studia do uk. Studiowałem, robiłem staż i pracowałem najpierw na bramce później na barze, do tego trenowałem 5x w tygodniu judo. Dużo roboty nie ? Wszystko mi szło gładko do pewnego momentu. Zakolegowałem się bliżej z kilkoma osobami. Bogate towarzystwo, takie bardziej posh (jedną dziewczynę na uczelnie przywoził szofer). Gdy zaczęli przychodzić do baru w którym pracowałem mi zaczęło być głupio i wstyd. Nie zazdrościłem im ale źle się czułem że muszę im robić drinki a później pracować z nimi przy projektach. Oni nie traktowali mnie źle ale mi i tak było wstyd, wstydziłem się tego co robię.

Wiesz czym to się skończyło ? Odechciało mi się wszystkiego, zacząłem prokrastynować, musiałem się zmuszać żeby iść na trening.

Tak działa wstyd, zabiera energię. Pamiętam jak zadzwoniłem do starego i mu opowiedziałem że już nie daję rady itd.

To co mi powiedział powtórzę i Tobie : wolałbyś dostać medal za darmo czy go wygrać ? Wiesz dokąd idziesz. Znasz swoją drogę. Zobacz ile już osiągnąłeś. Bądź z siebie dumny i idź dalej.

Jak przemyślałem sobie słowa ojca to uzmysłowiłem sobie że faktycznie ja robię o wiele więcej niż reszta i wiem gdzie idę, poczułem się z siebie dumny i od razu chęci mi wróciły.

Okazało się że znajomi przychodzili do akurat tego baru nie żeby się śmiać ze mnie tylko dlatego że mnie po prostu polubili i chcieli mnie poznać, a ja nawbijałem sobie do głowy głupot.

 

I Ty @Pocztowy przestań się porównywać do chadów, zazdrościć innym, nie chciej mieć jak oni. Rób swoją robotę i na tym buduj siebie. Porównuj się do siebie z wczoraj. Wyznaczaj cele nawet drobne, realizuj je i bądź dumny z progresu. Przeciwieństwem wstydu jest duma, buduj ją osiągając cele, będąc wytrwałym i twardym. Później spojrzysz wstecz i pomyślisz sobie - dałem radę. Już teraz masz powody do dumy.

Bierz z dużym dystansem te wszystkie rewelacje jak to niby brakuje kobiet, pomyśl sobie "dla kogoś takiego jak ja nigdy nie zabraknie". Odbij od piguł bo to czarna dziura. W ilu rzeczach tak realnie pigularstwo Ci pomogło ?

 

Co do bab to pamiętaj że Twój wewnętrzny stan będzie "przeciekał" na zewnątrz i kobiety to wyłapią, zastanów się czy aby nie tu a nie w wyglądzie leży Twój problem.

 

Jeżeli z czymś sobie nie radzisz albo nie wiesz to pytaj na forum, mnie. Jesteś jedną z niewielu osób co realnie coś ze sobą robi i takich ludzi trzeba wspierać. Tylko wspieranie to nie jest mówienie Ci tego co chcesz w danej chwili usłyszeć. Przestań jęczeć i leć po swoje.

 

 

13 godzin temu, wielebny93 napisał:

Pokaże mi ktoś w końcu tego "chada"?  😂 Wszyscy o nim piszą a ja go jeszcze nie widziałem

Proszę bardzo. Gabarytowo wzorcowy chad wygląda tak :
https://zapodaj.net/047b5dda80e94.jpg.html

 

Zdjęcia szczęki, hunter eyes i stópek podeślę za bliczka :) 

 

 

 

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/8/2023 at 3:38 AM, wrotycz said:

 

To, że jest pewny siebie nie znaczy że jest inteligentny.

Oboje, na moje oko są co najwyżej przeciętnej bystrości.

Jak widać efekt aureoli działa na Ciebie mocno.

 

 

Jak dla mnie wszyscy troje w tym kadrze są pierdolnięci.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, azmelkejs napisał:

Nie, mówiła, że sama kupiła.

Odbije sobie w relacji . Owczarz w koncu kupi jakiego louisa lub gabane . W koncu przeciez ona jest tego warta .

Edytowane przez thyr
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2023 o 13:57, Messer napisał:

. Jak Sankti napisał o wysłaniu kwiatów lasce do pracy, to rzucili się na niego, bo to przecież "nie jest alfa". xD żadnego pojęcia poza uklepanymi frazesami z filmików, żadnego.

 

 

Pisząc to wtedy nie miałem świadomości, że to jego partnerka, dłuższa relacja. Na szczęście na forum jest "jaki kraj taki Freud-srojd" od wnikliwej psychoanalizy i sprowadził mnie do parteru niczym El Testosteron Don Kasjo*. 🤣

 

 

*Trochę słabe porównanie, bo Don Kasjo charakterologicznie bardziej w/w jest podobny, ale nie będę się czepiał jak zwykle. ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znałem kiedyś jednego gościa. NIe był żadnym czadem ale był "ładny z twarzy". Laski same się do niego kleiły. Nie skończył żadnej szkoły, ciągle najebany. Zero podrywu, po prostu podchodził do dziewczyny, zabierał na chatę i robił co chciał. Obracał nie tylko młode ale również wykształcone panie po 30 :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2023 o 20:09, BumTrarara napisał(a):

Po prostu zazdrościcie ;) bo do was nigdy młoda laska nie jechała 1000 km na własny koszt... z gumami i wódeczką. 😍

Się śmiejecie do mnie kiedyś jedna przyleciała z Singapuru  😜 więc trochę więcej niż tysiak km. No co prawda rozmawialiśmy z dwa bądź trzy miesiące na kamerce i mogła ryzykować że mnie zna i jej nie porwę do jakiegoś przybytku w wiadomym celu. Miły czas to był nie powiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.