Skocz do zawartości

Proszę o pieniądze na utrzymanie forum


Rekomendowane odpowiedzi

W-o.jpg

 

Dziś kolega mi wysłał link do dość starego już komentarza, zamieszczonego przez Pana, który w ostatnim czasie został skazany w sądzie prawomocnym wyrokiem i oprócz prac społecznych, musi mnie ładnie przeprosić. Nie zrobił tego do tej pory, mimo że minął termin do tego przeznaczony, ale liczę że będziemy mogli wszyscy się cieszyć jego pięknymi przeprosinami, których treść określił sąd w 1 instancji a później w drugiej. Czekam na te przeprosiny, by zestawić je z jego oszczerstwami (np. na screenie), i właśnie dlatego tak cieszymy się z ich daj Panie dobry Boże, niechybnego nadejścia.

 

Co na powyższym obrazku mamy? Oprócz namawiania ludzi na feministycznym blogu do "uwalenia" mojego kanału na YouTube, jest tworzenie w wyobraźni odbiorców tego komentarza kłamstwo, że zachęcam do gwałcenia i bicia kobiet, a także creme de la creme oszczerstw - pedofilia.

 

Każdy kto chociaż troszkę zna moją działalność, wie że są to bardzo poważne oszczerstwa, obliczone na zniszczenie mojej opinii a także liczenie na to, że "ktoś" w Internecie, czytając o mnie takie rzeczy, oburzy się moją rzekomą bezkarnością i czy to spróbuje mnie napaść, okaleczyć bądź zabić. Będzie przekonany, że atakuje potwora w ludzkiej skórze - a tak naprawdę został perfidnie, świadomie zmanipulowany. Takie przypadki już były, a tu się nad tym usilnie pracuje.

 

Ostatni czas w moim życiu, to coraz gorsza sytuacja finansowa. Prowadząc forum i nie tylko, mam spore wydatki na serwery, liczne domeny, dodatkowe usługi by na forum było szybko, miło, bezpiecznie - i tak jest. Niestety od miesięcy walczę o opłacenie ZUS-ów, gdyż nawet taka kwota staje się dla mnie zbyt duża. Każdy miesiąc to coraz większy stres - gdyż muszę posiłkować się pożyczkami. Stało się to, do czego od lat dążą moi hejterzy - Nie jestem już w stanie utrzymać sam forum, Jest to pierwszy, tak poważny krok do zrealizowania wizji zniszczenia wszystkiego, co tworzyłem kilkanaście lat ciężką pracą. Jest to świadoma, systematyczna "praca", którą zorganizowana grupa ludzi wykonuje. Oni, podobnie jak i ja, nie mają wolnego, świąt, urlopów. Każdy dzień jest dobry na pyszną kawkę, i napisanie że jestem pedofilem i cwelem.

 

Mimo wszystko, ostatnio nie chciałem was tym zamęczać; cieszyło mnie, że ludzie mają swoje fajne miejsce, gdzie mogą spędzać czas, a ludzie poszukujący odpowiedzi na swoje problemy czy też wsparcia, niekiedy znajdują tu to, czego szukają. By tak się stało, trzeba było włożyć w to wszystko ogromną ilość pracy, i to nie tylko moją, a przecież są moderatorzy, ludzie którzy wcześniej to wszystko wspierali, a ja głównie byłem pomysłodawcą i zapalnikiem tej banalnie prostej idei, byśmy sobie wzajemnie pomagali.

 

Skąd taka sytuacja, skoro przez lata wiodło mi się o wiele lepiej? Są dwa powody, lecz zanim je wymienię, przypomnę Państwu, że utrzymuję się ze sprzedaży książek (19) i nagrań (5). Nagrałem też myślę że ponad 3 tysiące audycji (na obecnym koncie RS2 jest ponad 1400 nagrań, a było SR1 i inne konta, np. Marek Kotoński na YT) oraz napisałem też coś koło kilku tysięcy artykułów, na czym nie zarabiałem. 

 

Na reklamach na forum i YT nie zarabiam świadomie - a był czas, gdy wiązały się z tym konkretne pieniądze. Zwracałem też spore pieniądze które mi wpłacano, by pokazać że nie chodzi mi o pieniądze, a także gdy zwracał się do mnie ktoś z prośbą o pilną pomoc. W sumie nieproszony zawsze wyskakiwałem z pieniędzmi, by osoba w nieszczęściu miała chociaż na taxi, jakieś leki czy coś na start. Aukcje charytatywne - nie mam węża w kieszeni, zresztą lubię pomóc, mi też ludzie pomagali nie raz i nie dwa.

 

Chciałem pokazać, że nie wszystko jest dla pieniędzy, a pewnego rodzaju misja jest dla mnie ważniejsza, niż pieniądze. Kwoty które w porywie "honoru" zwracałem, obecnie powodują u mnie zawrót głowy, np. 5 tysięcy za kilka rad pewnemu Panu. A że w tym przypadku rady były w sprawach bardzo ważnych życiowo, chciałem pokazać że nie robię tego dla pieniędzy, a ta osoba też mi kiedyś dała pieniądze, więc chciałem się odwdzięczyć po 10 latach od pięknej sumki, która umożliwiła mi wydanie pierwszej książki. 

 

Do tej pory się zastanawiam, czy być z tego dumnym, czy żeby walić głową w ścianę z powodu mojej głupoty. Jeden rabin powie że zrobiłem dobrze, drugi że źle. W sumie czuję się z tym dobrze - sferą emocji odczuwam zadowolenie, a logicznie, umysłem, tego nie pochwalam.

 

A oto te dwa powody:

 

- Książki (ebooki) zostały udostępnione do ściągnięcia za darmo w sieci, a były sprzedawane w moim sklepie strefasamca.pl Sprzedaż momentalnie zaczęła spadać, mało tego, ludzie z "dobrej woli", sobie te ebooki przesyłali mając życiowe problemy, bo po co płacić, a przecież z tych pieniędzy nie tylko "żyłem", ale i utrzymałem forum z pomocą dla każdego, biednego czy bogatego.

 

- Moja opinia została publicznie kompletnie zniszczona. Pedofil, męska prostytutka, złodziej, podjudzacz do gwałcenia i bicia kobiet itd., lista jest długa. W sądzie KAŻDE z tych oszczerstw upadło, zostałem prawomocnie uniewinniony z każdego hejterskiego zarzutu. Zapis tego jest na forum, w razie czego proszę pytać, to poszukam i wskażę, jak ktoś sam nie znajdzie.

 


Ludzie często mnie pytają, czemu sprzedaż książek spadła? Dlaczego ewentualne zarabianie na reklamach upadło, oraz dlaczego sam się nie reklamuję w sieci?

Odpowiedź jest o tyle smutna co i prosta, wystarczy spojrzeć na screen. Takich komentarzy jest całe mnóstwo, na stronach od gotowania, religijnych po obyczajowe. Ludzie je zamieszczający mają czas, a ja prowadząc nie tylko forum, nie mam na to czasu - muszę zarabiać na prowadzenie działalności, prowadzić ją a także mam swoje życie. To jaką mam szansę przeciwstawić się wieloletniej, zmasowanej nagonce samemu? Żadnej. Czasem ktoś odważniejszy zaczyna prostować kłamstwa o mnie, pytać o dowody, a kończy zasypany lawiną bluzgów i prześladowaniem w sieci. Niektórzy skończyli gorzej, stając się obiektem nękania w sieci, np. oczerniania po nazwisku, pisaniu meili do pracy, szkoły itd. Straciłem przez to masę znajomych, porządnych ludzi.

 

Porządny, normalny człowiek, pracuje na chleb w tym biednym kraju i unika wszelkich problemów. Taki człowiek nie będzie załatwiał tora by nie znaleźli jego danych i bluzgał na tych ludzi, bo to by go rujnowało moralnie i psychicznie, a tamtych ludzi to rozkoszuje, napędza. Niejedna osoba mi mówiła, że na Karnistrowie, blogu organizującym ten cały ruch "hejkerów", jak lubią się nazywać, przebywanie i czytanie dłużej niż pół godziny powoduje chęć na wymioty, ból głowy, uczucie dziwnego rozdrażnienia. Jest tam negatywna aura, odpychająca normalnych ludzi - takie jest tam nagromadzenie nienawiści, zazdrości, wszelkich podłości, że przekracza to jakąkolwiek moralną skalę. Ale są ludzie, którzy lubują się z przebywania w takiej "energii", kochają wojenki, dramaty, ploteczki, opluskwianie innych, poniżanie, gnojenie itd. Blog jest prowadzony przez Pana, który od plus minus 12, 13 lat tylko tym się zajmuje - moją skromną osóbką. 

Chcieliby Państwo, żeby waszą firmę reklamował gość, rzekomo zachęcający do gwałtów i przemocy na kobietach? Chcielibyście czytać książki człowieka zamieszanego w pedofilię? Wspierać jego misję pomagania i edukowania ludzi, którzy bez wiedzy o związkach tracą majątki, przeżywają lata piekła na salach sądowych, rujnując zdrowie i niekiedy tracąc życie, gdy poczucie rozpaczy i frustracji staje się nie do wytrzymania?

No właśnie...

Dlatego właśnie zwracam się kolejny raz do Państwa z prośbą o pieniądze - żeby przetrwać ten zły czas, pospłacam należności i kilka niewielkich jeszcze pożyczek, oraz żeby mieć na życie i możliwość ruchu, gdyż obecnie kończymy nowy projekt - plusujemy.pl 

 

Od lat państwu powtarzam znane powiedzenie, że najlepszą obroną jest atak. Więc im gorzej się działo, tym mocniej myślałem nie nad wycofywaniem się, a pójściem do przodu. efektem tego jest portal plusujemy.pl - z jednej strony po prostu ledwo się trzymam, z drugiej szykuję się do ofensywy. Wiele o tym myślałem, i moim zdaniem jest to jedyny ruch, który mogę wykonać. Przypomina to Ardeny 44, gdzie szaleńczy zryw niemców miał uratować ich przed pancernym walcem ze wschodu. Nie udało się, ale właściwie oprócz obrony pozbawionej sensu, nie mieli innego wyjścia militarnego.

 

Zebrali więc wszystko co mieli, by wyprzeć aliantów z kontynentu, a po sukcesie, wojska z tej operacji rzucić na wschód. Ja jestem w o wiele lepszej sytuacji, chociażby moralnej. Wschód i kacapy pijący wodę z toalet to "hejkery", wypchnięcie aliantów z francji to próba osiągnięcia sukcesu za pomocą plusujemy.pl Jak się uda, to wszystko co na tym zyskam, pójdzie "na wschód", czyli do obrony i być może kontrataku.

 

Jeśli się skulę w sobie by przetrwać, rozniosą mnie na strzępy.

 

Myślę że przetrwam. Póki co, mam sporo rzeczy do sprzedania, rower, latarki, multitoole, sprzęt elektrotechniczny ze zbiórki na warsztacik, laptopa, słuchawki niezłe. Jeśli plusujemy się rozwinie, pojawią się nowe opcje na zarabianie, a także na poradzenie sobie z innymi problemami. 

 

Jeśli ktoś z Państwa chce, by kwota którą wpłaci, była widoczna na forum przy nicku, proszę w tytule przelewu napisać "Nick - Twardy i Gruby, zawsze gotowy", a jeśli nie macie konta na forum, to bez nicka oczywiście.

 

Proszę też pamiętać, że od danej kwoty płacę podatek od darowizn, a w niektórych przypadkach (chociażby widoczne poniżej Tipply, prowizję od wpłaty i wypłaty, ale można wpłacać SMS z szalonym, chyba 50% haraczem i kilkoma innymi drogami)

 

Mbank 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 Marek Kotoński

 

PayPal - [email protected]

 

https://tipply.pl/u/pieszczoch
 

Jeśli ktoś nie może wpłacić, albo nie chce - nie ma to żadnego wpływu na funkcjonowanie na forum. Wprawdzie widać pod nickiem kto ile wpłacił, ale żadne pieniądze nie uratują kogoś od konsekwencji złego zachowania na forum. Natomiast nie ma co ukrywać, być może kogoś to oburzy, ale jeśli widzę kogoś, kto mi pomógł, to choćbym się zaparł z całych sił, chcąc nie chcąc odczuję wdzięczność i sympatię. Każdy tak by to odczuł.

 

Bardzo też proszę, by czasem odświeżać ten temat. Myślę że niejedna osoba nie ma pojęcia, że tak wygląda sytuacja, a chętnie by pomogła.

 

Z góry dziękuję. W razie braku wpłat, myślę że strzelam - przetrwam na 68%. Jeśli nie przetrwam, to znaczy to że nie nadaję się do tego i gdy wreszcie forum zniknie ze mną z Internetu w sensie społeczności, to znaczy to tylko tyle, że przyjdzie ktoś, kto lepiej to wszystko ode mnie zrobi i nie popełni tylu błędów co ja. W sumie dla Państwa będzie to też lepiej, dla mnie też, bo jeśli do tego się nie nadaję, to znaczy że być może istnieje gdzieś nisza, w której lepiej się odnajdę i będę szczęśliwszy. W sumie prowadzenie forum przez te lata, oprócz satysfakcji z wielu działań i możliwości poznania świetnych ludzi, to ogólnie gehenna i dużo, dużo nieprzyjemności, głównie z toksycznymi ludźmi. O policji w domu, jeżdżeniu po sądach, przesłuchaniach i kasie na to wydanej, nawet nie wspominam.

 

  • Like 15
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki. Wiem z doświadczenia jak trudno prosić i że sytuacja może być dramatyczna jeśli umieszczasz taki post. 

 

Ponownie napiszę, myślę, że warto pomyśleć o fundacji. Masz markę osobistą i zaufanie społeczności. Nawet nie mając statusu organizacji pożytku publicznego mógłbyś wiele skorzystać lub taka mała rzecz, że zamiast podatku od darowizny, opłaciłbyś ZUS. 

 

Dasz radę.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło. Bez uwidaczniania na forum. 

 

Pozdrawiam

Kiedyś była opcja płatności przez tel. 

Pytam...bo mam 2 numery tel. "na kartę". W samochodach...no i tylko te konta doładowuje. A chyba po pewnym czasie to przepada...

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem na paypal 100 zł także kasa będzie u ciebie dopiero za trzy dni bo tyle zajmuje operacja w tym systemie.

 

Co do proszenia o wsparcie nie masz się czego wstydzić i śmiało proś my Ci zawsze pomożemy😉

 

Stworzyłeś fantastyczne miejsce gdzie można uzyskać poradę, pomoc, wsparcie, rozwiązanie, fajnie spędzić czas,

 

poznać ciekawe osoby więc i w druga stronę pora by ludzie tobie też się odwdzięczyli.

 

Mamy tutaj na forum tylu ogarniaczy życia, milionerów, że kwota 100 zł nie będzie dla nich bariera nie do przejścia.

 

Już czas panowie i panie pokazać klasę, wspomóc brata w potrzebie bo jak wiecie to zawsze działa w dwie strony i kiedyś i wy będziecie potrzebować pomocy.

 

A ideą naszego forum jest solidarność, wzajemna pomoc a przede wszystkim nie zostawianie na pastwę losu potrzebującego.

 

Napisze to po raz kolejny i wiem, że wielu braci jest w stanie to zaakceptować mianowicie płatne forum.

 

Minimalna kwota na miesiąc powiedzmy 10 zł a za abonament roczny niech będzie 100 zł.

 

Dzisiaj nic nie ma za darmo a treści na forum są złotem, którego nie znajdziecie poza nim bo są to doświadczenia życiowe ludzi, które nie jednemu mogą uratować życie.

 

Myślę, że świadomi ludzie zrozumieją i sypną groszem natomiast wszelkie płaczki i narzekacze znowu pokarzą swoją prawdziwą twarz gdzie nogami i rękami będą się zapierać,

 

że płatne forum czy dotacje to nie bo dyktatura.

 

Trzymaj się, będzie dobrze👊 💪

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak trochę, ale aż zacytuję sam siebie.

Głupio mi tym bardziej, że w tym roku (tu biję się w pierś) jeszcze nie wspomogłem finansowo tego miejsca.

Błąd już naprawiony, pieniądze poszły przelewem natychmiastowym.

 

W dniu 10.08.2022 o 13:46, J. Horsie napisał:

Popatrzyłem przed chwilą na statystyki forum.

Mamy 11 tys. zarejestrowanych użytkowników, z czego najwięcej było zalogowanych jednocześnie 6 tys. osób.

Przy założeniu, że każdy z aktywnych użytkowników wpłaci rocznie na rzecz forum 50zł, to przy tych 6 tysiącach jest to 300 tys. przychodu.

Odejmując od tego podatki, to myślę, że Marek już nigdy nie musiałby się prosić o pieniądze.

 

Czytając niektóre tematy, wielu użytkowników chwali się, że bardzo dobrze zarabia.

Ja nie mam jakichś wielkich przychodów, ale korzystam z forum praktycznie codziennie i szczerze pisząc, to głupio mi byłoby, żebym cały czas korzystał z tej wiedzy na krzywy ryj.

 

Dlatego drobny apel: niech każdy czytelnik forum w sercu zobowiąże się do aktywnego wspomagania idei tego miejsca. Niech wpłaci nawet te 50zł raz na rok za korzystanie z dobrodziejstw tego miejsca. To niewielka kwota, ale jeśli będzie nas 10 tys. to już się rocznie uzbiera ładna suma.

 

Wiecie przecież, że Marek tego nie przepuści na głupoty.

 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@J. Horsie

Na forum dziennie, regularnie działają te same osoby i jest to grupa 200 osób około. 

Niech chociaż połowa z nich zapłaci po 100 zł co da 10k.

 

Tylko, że spora grupa myśli, że to zabawa, popisać sobie, powyzywać się, pośmiać i wracać do swojego życia. 

 

Nie wspomnę o podgladaczach, którzy niczego nie wnoszą czy  userach, którzy wiecznie wysrywaja się z problemów. 

 

Gdy przychodzi prośba o pomoc finansową to mała grupa zawsze staje na wysokości zadania a cała reszta ma jak zwykle wymówki. 

 

Kiedyś Marek powie dość i sprzeda forum gdzie już nie będzie tak kolorowo i w miarę normalnego miejsca bez poprawności politycznej czy wolności słowa. 

 

Tylko, że zawsze ludzie po czasie doceniają to jakie złote miejsce mieli.   

Tego czego wielu do końca nie rozumie to to, że za funkcjonowanie  forum Marek musi płacić. 

 

Niestety przez hejterow Marek stracił stały dochód finansowania bo jego książki 

zostały powielane za darmo w internecie i dobre imię, wizerunek 

nadszarpnięty nieprawdziwymi informacjami. 

 

@BlackDrake

 

Pierwszy kanał radiosamiec to był hit dlatego wielu hejterow się zebrało i go zatopiło masowymi zgłoszeniami. 

Nagrania były fantastyczne i powiem szczerze, że to dobry pomysł by Marek zaczął sprzedawać audycje. 

 

Sam chętnie kupię i wielu braci też tak zrobi. 

Seria Czarny profesor to majstersztyk i czekam z niecierpliwością kiedy ta seria powróci😁

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem od jakiegoś czasu aby część działów zrobić dla zarejestrowanych albo lepiej zrobić obowiązkową płatność na rok np 100 zł, zapłacisz masz dostęp do pewnych części forum i np jakiegoś ebooka Marka w gratisie w podziękowaniu. 

Pamiętajcie że takie grono wygrywało z fb i nasza klasą bo była percepcja pewnej ekskluzywności tzn trzeba było mieć zaproszenie i ludzie pytali się po forach czy mogą dać zaproszenie na grono. Tworzyła się kolejka i darmowa reklama w necie po powstawały tematy: czy ktoś da mi zaproszenie na grono.

To teraz pomyślcie jakby w necie pojawiały się tematy, czy ktoś da mi zaproszenie na braciasamcy...

Tak się tworzy towar rzadki tym bardziej, że wariatkowo postępuje i większość serwisów jest lewicowa i idzie z mainstreamem czyli tutaj jest szansa dla forum.

Oczywiście grono chciało mieć więcej bo słupki mają tylko rosnąć, otworzyło się szeroko i towar rzadki stał się powszechny, więc nie było już tej ekskluzywności, no tak to działa

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotońskiwłaśnie wyszedł ode mnie przelew.

 

Namawiam Cię po raz kolejny do stałego uruchomienia serwisu Patronite. Jeśli tylko to się stanie dołączę do stałego grona wspomagających Twoją działalność regularnymi comiesięcznymi wpłatami. Jest to moim zdaniem bardzo dobra okazja na stały dopływ mniejszej lub większej gotówki, który pozwoliłby Ci na dalsze funkcjonowanie, dokonywania opłat na ZUS, w jakimś sensie być może utrzymania forum czy innych Twoich działalności. Raz już uruchomiłeś zbiórkę, zebrałeś całkiem niezłą kwotę. Zakładam, że potencjał byłby tym razem podobny, być może większy. Nawet jeśli nie byłoby to tyle, to nawet połowa lub 2/3 tego ułatwiłoby dla Ciebie wiele spraw.

 

Jest to także alternatywa wobec płatnego dostępu do forum. Ten temat przewija się tu co jakiś czas. Wielu Braci jest przeciwnych temu rozwiązaniu, Ty zdaje się też, ponieważ co jakiś czas prosisz nas o wpłaty. Forum cały czas pozostałoby bezpłatne, ale nie oznacza to, że nie możnaby nadal dokonywać wpłat na jego rzecz. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Krugerrand napisał:

@Marek Kotońskiwłaśnie wyszedł ode mnie przelew.

 

Namawiam Cię po raz kolejny do stałego uruchomienia serwisu Patronite. Jeśli tylko to się stanie dołączę do stałego grona wspomagających Twoją działalność regularnymi comiesięcznymi wpłatami. Jest to moim zdaniem bardzo dobra okazja na stały dopływ mniejszej lub większej gotówki, który pozwoliłby Ci na dalsze funkcjonowanie, dokonywania opłat na ZUS, w jakimś sensie być może utrzymania forum czy innych Twoich działalności. Raz już uruchomiłeś zbiórkę, zebrałeś całkiem niezłą kwotę. Zakładam, że potencjał byłby tym razem podobny, być może większy. Nawet jeśli nie byłoby to tyle, to nawet połowa lub 2/3 tego ułatwiłoby dla Ciebie wiele spraw.

 

Jest to także alternatywa wobec płatnego dostępu do forum. Ten temat przewija się tu co jakiś czas. Wielu Braci jest przeciwnych temu rozwiązaniu, Ty zdaje się też, ponieważ co jakiś czas prosisz nas o wpłaty. Forum cały czas pozostałoby bezpłatne, ale nie oznacza to, że nie możnaby nadal dokonywać wpłat na jego rzecz. 

 

To jest dobry pomysł z patronite, może jest tam opcja aby nie była widoczna kwota dotacji, patronite jest wygodniejszy dla wielu osób bo ma automatyczne ściąganie płatności itd

Ja chętnie bym się zapisał i co miesiąc nich leci dotacja

 

Jak by to forum zniknęło to gdzie pójdziemy? Tacy goście jak my nawet nie mają z kim za bardzo pogadać o trudniejszych sprawach, radę itd

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wpłacam. Zrób abonament na forum. 5 zł miesięcznie. Efekt skali zrobi swoje. Niech abonament wykupi 1000 osób. 

 

5 zł x 1000 = 5000 PLN/mcy. 

 

Hejterzy będą mieli paliwo do kolejnych oszczerstw ale granica już i tak jest przekroczona. 

 

Ps. 

A wystarczyło się urodzić niewiastą z dużymi balonami. Takie kwoty to byś kosił w weekend. 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mężczyźni musimy się wspierać. Nie jesteśmy juleczkami z onlifansa, gdzie za pokazanie kawałka dupska spermiarstwo donejtuje spierdolinę.

Forumko to zacne miejsce, mało się udzielam, a dużo podglądam. To jest dla mnie bezpieczna przystań w pojebanym świecie (czy realnym czy wirtualnym).

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromna stówka wysłana.

Uważam Marku, że dzięki Tobie i wam drodzy Bracia, oraz wiedzy jaką tu otrzymałem zaoszczędziłem bardzo dużo hajsu jak i zdrowia;)  Stówka rocznie to jak pierdnięcie w mąkę.

 

Pozdrawiam:)

 

Uważam, że Patronite jest do rozważenia lub miejsce gdzie mógłbym zrobić stałe zlecenie i co miesiąc kilka złoty mógłbym wpłacać.

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.