Skocz do zawartości

Proszę o pieniądze na utrzymanie forum


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim. Mam chyba na styk na ZUS (do 20-go) i podatek za te wszystkie kwoty, chyba 22% od całości, ale wszystko pospłacałem.

 

Najgorsze jest to, że jak chcę coś działać (książka, nagranie), to zalewa mnie uczucie beznadziei - i tak to ukradną i rzucą do netu. Pisanie książki jest dla mnie bardzo ciężkie, poprawianie wszystkiego po kilkadziesiąt razy to koszmar, ale zawsze miałem podnietkę finansową - a to nowy telefon bym kupił, a to elektryczny rower/czy coś w ten deseń dla zabawy, a tu wiem że tylko się nachetam i po zabawie.

 

6 godzin temu, tmr napisał(a):

2 kolejkę rozpoczynam.

 

Bez wpisywania na konto użytkownika

 

 

 

Poszło.

 

 

 

Pozdr.

 

Nie za bardzo rozumiem, 2 kolejka to co to znaczy dokładniej? Kojarzy mi się z wódką tylko :)

 

I jak dojdą pieniądze, to dlaczego nie chcesz ich mieć przy nicku? To żaden wstyd, przecież wtedy od razu widać że Ci zależy, że nie jesteś trollem tylko poważnym człowiekiem, i widzą to od razu potencjalni dyskutanci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marek Kotoński napisał(a):

Nie za bardzo rozumiem, 2 kolejka to co to znaczy dokładniej? Kojarzy mi się z wódką tylko

W maju była "pierwsza kolejka". Kilka osób wspominało o dokonywaniu kolejnych przelewów. Co niniejszym uczynilem dziś. 

 

Natomiast kwestia informacji o wpłatach jakich dokonalem : nie jest to dla mnie ważne. I dla samej dyskusji, wartości mertyorycznej, suma przelewów nie ma wg mnie znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr oczywiście, to Twoja decyzja. Ale można spojrzeć na to inaczej - to tak jak dwóch facetów rozmawia o sukcesie, życiu - jeden jeździ fabią w gazie, drugi wypasionym lexusem, efekt jaki wywrą na otoczenie będzie oczywisty.

 

Drugie okrążenie, repeta też dobre hasła by były :) Ale w listę tu mogę wpisać?

 

7 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał(a):

@tmr to i ja się podłączam. 50 zł z mojej strony właśnie poszło 👍.

 

Dziękuję, ale już mi pomogłeś kiedyś, naprawdę nie trzeba.

 

 

W jednym z moich portali do pieniędzy, Zły dał znak :)

 

Liczba-6.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek Kotoński napisał(a):

jeden jeździ fabią

No Fabii mi proszę nie obrażać ;) Moje pierwsze nowe auto. Z salonu. Kupione w 2001 roku. To był "szał" na ulicach. Ze 35 tys kosztowała. 

 

Po prostu chodzi o to, że dobrze się czuje w miejscu, które tu stworzyłeś. 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.