Skocz do zawartości

Proszę o pieniądze na utrzymanie forum


Rekomendowane odpowiedzi

Czynię ucieczkę z rezerwatu - Pardon - by napisać coś od siebie.

 

1) wczoraj poszło skromne 50 zł;

2) może warto wprowadzić skromny abonament dla userów - 5 zł/miesięcznie;

3) wprowadzić wyświetlanie reklam na forum;

3) NAJWAŻNIEJSZE - zacząć oficjalną, regularną współpracę z twórcami z "branży", np.Roman Warszawski, DSM, Musisz Wiedzieć itd. 

 

Pozdrawiam

Powodzenia

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wpłacać co miesiąc 30 zł - jak na wakacjach się mi polepszy, to 100 zł. Za darmo nie będę obciążać serwerów

3 godziny temu, BlackDrake napisał:

Panie Marku, sprzedawaj audycje z pierwszego kanału Radio Samiec. 
Ale rozumiem, że wiedza w nich zawarta, może być obrócona przeciwko tobie.  

 

O to to! 
Chętnie kupiłbym niektóre stare audycje, które dalej po wielu latach pamiętam, które postawiły mnie na duchu. 

Jak choćby audycja z 11 września 2017 roku o Bogu - dwugodzinna (z gwiazdami w tle), gdzie Marek był (według mnie) w swojej szczytowej formie.
Ehhh

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, meghan napisał:

może warto wprowadzić skromny abonament dla userów - 5 zł/miesięcznie;

To zajebie to forum. Ogarnij się babo. 

2 godziny temu, RealLife napisał:

Zrób abonament na forum. 5 zł

Następny AS!

Abonament skończy się tym, że zostanie grupka ludzi liżących się po jajach. To już było omawiane na forum. 

 

Kojarzycie scenę w filmach xxx ze ona klęczy i liże mu torbę. Zamiecie to w myślach ze robi to dwóch facetów. I co? Tak to się skończy. 

 

Mężczyzn trzeba tu przyciągnąć i zrobić wszytko aby zostali i wpłacili dobrowolnie bo chcą! 

 

Do chuja karmazyna. 

Abonamenty, kurwa może jeszcze prostytutki na raty? 

17 minut temu, meghan napisał:

NAJWAŻNIEJSZE

MK to solista. 

  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

zostanie grupka ludzi liżących się po jajach.

To teraz tak nie jest? 🤔

8 minut temu, zuckerfrei napisał:

może jeszcze prostytutki na raty? 

A owszem.

20 minut temu, meghan napisał:

np.Roman Warszawski

🤡

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, meghan napisał:

2) może warto wprowadzić skromny abonament dla userów - 5 zł/miesięcznie;

A dla Rezerwatek co to nie potrafią powtrzymać swoich własnych emocji (no bo przecież są takie dojrzałe emocjonalnie) proponuję dużo skromniejszy abonament: 50zł miesięcznie plus drugie 50zł za każdą ucieczkę z Rezerwatu i zaśmiecanie forum swoimi mundrościami🤣 

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zuckerfrei said:

To zajebie to forum. Ogarnij się babo. 

Następny AS!

Abonament skończy się tym, że zostanie grupka ludzi liżących się po jajach. To już było omawiane na forum. 

 

Kojarzycie scenę w filmach xxx ze ona klęczy i liże mu torbę. Zamiecie to w myślach ze robi to dwóch facetów. I co? Tak to się skończy. 

 

Mężczyzn trzeba tu przyciągnąć i zrobić wszytko aby zostali i wpłacili dobrowolnie bo chcą! 

 

Do chuja karmazyna. 

Abonamenty, kurwa może jeszcze prostytutki na raty? 

MK to solista. 

 

Moim zdaniem nie masz racji. Wiele usług jest teraz w formie subskrypcji. Dobrowolne datki nie sprawdzają się bo ludzie o tym nie pamiętają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne forum to imo kiepski pomysł ale patronite jest bardzo dobrym. Takie jednorazowe dotacje przyniosą jakiś tam peak który szybko spadnie. Można by było zrobić ukryty dział dla ludzi którzy płacą na patronite na przykład. No coś musicie wymyśleć żeby wam ludzie regularnie płacili.

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło ode mnie 50zł. Na razie więcej nie mogę, mam ostatnio dużo wydatków, ale pomagam, w miarę możliwości. Panowie i panie, proszę wpłacajcie, aby pomóc wyjść Markowi na prostą, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Forum kosztuję, a wy możecie tutaj wymieniać się poglądami, pisać na różne tematy. Dostaliście coś, za darmo, co jest tak na prawdę bezcenne- MOC WIEDZY. Marek przez tyle lat ciężko się napracował, aby każdy z nas poprawił, jakość naszego życia. W telewizji czy w szeroko pojętym mainstreamie nie dostaniecie takiego czegoś, jedynie ściek informacji, które, co najwyżej, mogą zmienić wasze życie na gorsze, aniżeli lepsze. Marek nigdy nie bój się prosić o pieniądze, zasłużyłeś na nie. Przez te wszystkie lata okazałeś się człowiekiem godnym zaufania, z zasadami i honorem.

14 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Mamy tutaj na forum tylu ogarniaczy życia, milionerów, że kwota 100 zł nie będzie dla nich bariera nie do przejścia.

 

Marek ostatnio sam wspominał o tym na lajwie, z czym całkowicie się zgadzam. Na forum nadal są ludzie megalomani, wszelkiej maści narcyzi, którzy się chwalą, czego to oni nie osiągnęli, jakie gigantyczne majątki pobudowali, mają większość kobiet na skinienie :D Jednak, gdy przychodzi do pomocy finansowej, to już nie ma to pokrycia, z rzeczywistością. Marek wspominał( co jest prawdą), że najczęściej wpłacają ci biedniejsi i średnio zamożni, którzy dawają tzw ,,wdowi grosz" a im bardziej ktoś, mówi o sobie, w samych superlatywach, to taki hipokryta, po prostu grosza nie da. Panie niech też wpłacają, często lubię poczytać wasze głupotki, ale to was nie zwalnia, z wdzięczności, wobec Marka :D W rzeczywistości, nie chciałbym słuchać waszego gdakania, ale tu macie pełną swobodę :D

  • Like 2
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BlackDrake napisał:

Panie Marku, sprzedawaj audycje z pierwszego kanału Radio Samiec. 
Ale rozumiem, że wiedza w nich zawarta, może być obrócona przeciwko tobie.  

 

radio samiec (1) to był kozak kanał, teraz już tych audycji nikt nie słucha... 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Akadyjczyk napisał:

Panie Marku, sprzedawaj audycje z pierwszego kanału Radio Samiec. 
Ale rozumiem, że wiedza w nich zawarta, może być obrócona przeciwko tobie.  

Lepiej utworzyć osobny kanał i wrzucić je z powrotem wszystkie do słuchania. Sprzedawanie tez ok, ale wiele było naprawdę wartościowych, szkoda, żeby te audycje przepadły.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand ostatnio jak bawiłem po burdelach w Europie i zamawiałem panny przez www to na profilu który wyglądał coś jak nasza roksa, był mały dodatek, tzn zdjęcie - zbliżenie samej cipki aby każdy wiedział czy cipka z wyglądu mu odpowiada. Rezerwat naszego forum powinien mieć podobnie. 

9 godzin temu, Strusprawa1 napisał:

Będę wpłacać co miesiąc 30 zł

@Strusprawa1 proszę nie odbieraj tego jako pocisk, ale pewno sam wiesz ilu już było takich co tak pisali, a nie już ich na forum.

 

 

Ale o to właśnie chodzi o samodyscyplinę wpłacania. A nie abonamet. Facet, wie i rozumie, że wszytko kosztuje. I sam ogarnia wpłatę. 

 

 

 

Dwa. Wprowadzony zostanie abonament - to zobaczylibyście jak negatywnie byłoby to odbierane na zewnątrz. Trzy, musi być to zalegalizowane - jak to ugryźć? 

Ja skromnie 51,01pln. 

@Marek Kotoński Maras ja proszę o update mojego licznika o 51,01pln. Cheers. 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.