Skocz do zawartości

Proszę o pieniądze na utrzymanie forum


Rekomendowane odpowiedzi

Blik poleciał.

Nie rób abonentu, zgadzam się że to zabije forum.

 

Moze jakaś współpraca, bary, kluby coś odpalą jesli nagonisz klientów na browara.

 

Da sie na głównej stronie jakiś licznik/słupek umieścić? Taki z ceną serwera na ten miesiąc i ile brakuje do celu, może damy radę sami utrzymać?

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, meghan napisał:

NAJWAŻNIEJSZE - zacząć oficjalną, regularną współpracę z twórcami z "branży", np.Roman Warszawski, DSM, Musisz Wiedzieć itd. 

 

Doktor Szarpanki nie raz był na live u Marka i nawet z tego co sie orientuje ma konto u nas na forum.

Marek  wspominał kiedyś by coś wspólnie nagrać a i Szarpanki chwalił Marka nie raz za dobry kontent.

Także z doktorem współpraca może być owocna.

 

8 godzin temu, MarkoBe napisał:

Marek ostatnio sam wspominał o tym na lajwie, z czym całkowicie się zgadzam. Na forum nadal są ludzie megalomani, wszelkiej maści narcyzi, którzy się chwalą, czego to oni nie osiągnęli, jakie gigantyczne majątki pobudowali, mają większość kobiet na skinienie :D Jednak, gdy przychodzi do pomocy finansowej, to już nie ma to pokrycia, z rzeczywistością.

 

Swego czasu była ankieta kto ile zarabia.

I wiesz co z tego co pamiętam wiele osób zaznaczyła powyżej średniej krajowej.

Wielu chwali się własnymi firmami, dobrym zawodem czy posiadaniem sporej gotówki a gdy pada hasło sprawdzam nagle milkną.

Dlatego nie wierzę w te bajki, które pociskają na forum bo nie słowa sie liczą tylko czyny.

 

Popatrz sobie na przestrzeni roku ile dotacji wpłacili userzy nie licząc nowych, którzy z automatu 25 zł jednorazowo muszą uiścić.

Mamy piąty miesiąc nowego roku a raptem około 1400 zł dotacji.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Wielu chwali się własnymi firmami, dobrym zawodem czy posiadaniem sporej gotówki a gdy pada hasło sprawdzam nagle milkną.

Gotówka nie lubi rozgłosu.

Ten kto najbardziej się chwali, kto publikuje zdjecia z wakacji itp. najczęściej gówno ma, albo chwilowou coś wpadło.

Ten kto ma siedzi cicho i pomnaża, ale tez nie wydaje na rzeczy których sam nie uzna za warte ceny. Znam panią zarabiającą 30k/miesiąc która własną wodę do restauracji nosi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wpłacę coś jutro, bo akurat będę wysyłał pieniądze do Polski i pierw musi dojść do mamy na konto, a potem może do Marka. Nie wiem jak Western Union dochodzi na inne konta, ale czasem były zonki nawet z pieniędzmi do mamy. Nie chcę ryzykować.

 

Dla mnie wpłata to wręcz sprawa honoru.

Przyszedłem tutaj około 6 lat i byłem wielkim białym rycerzem. Przyznam, dużo się wysrywałem i ludzie mi tutaj sporo pomogli. Ciężko coś do mnie docierało, popełniałem błąd za błędem, ale przynajmniej coś się nauczyłem na temat relacji damsko-męskich. 

To tutaj na forum (a nie innych miejscach) dowiedziałem się o takich rzeczach jak:

 

- małżeństwo i związanie z nim ryzyko

- intercyza

- manipulacje kobiet

- hipergamia

- noFAP

- Covid19

 

To dzięki temu miejscu znalazłem w pewnym stopniu swoje jaja, choć wciąż nie są duże. Wychowany przez samotną matkę, bez ojca, wiele razy bracia okazali się pomocni swoją radą jak prawdziwy ojciec.

Bez tego forum nie byłbym w tym samym miejscu co jestem teraz, a pewnie gdzieś z gromadką niechcianych dzieci. Robiącym na wszystko, w tym na laskę, która by mną gardziła bo nie znałbym "zasad gry".

 

Także chciałbym podziękować @Marek Kotoński za ogromny wkład w stworzenie tego forum i uratowanie takiej duszyczki jak.

Pozdrawiam

@Tajski Wojownik

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RealLife napisał:

bo ludzie o tym nie pamiętają. 

A na duże wydatki w budżecie domowym, pietwsza rada to optymalizować i ucinać  małe płatności - ziarko do ziarnka i wypierdala Ci z konta miarka. Pamiętaj aby wpłacać. Dyscyplina!!!!

W dniu 9.05.2023 o 11:23, RealLife napisał:

Wiele usług jest teraz w formie subskrypcji. Dobrowolne datki nie sprawdzają się bo ludzie o tym nie pamiętają. 

To forum to coś więcej niż usługa. Nie rozpatruj tego wg siebie, a randoma z Polski. 25pln na wstęp, a potem abonament? To kurwa nie przejdzie.

To, że Ty nie masz problemu z abonamentem nie oznacza, że inni + nowi userzy maja tak jak Ty.  Ty znasz wartość forum ja ją znam, a nowy user? To szerokie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie forum powinno być z wielu względów całkowicie bez opłat.

Chodzi również o prywatność użytkowników.

 

Utrzymanie to są symboliczne koszty.

Ale jeżeli lecą opłaty za Invision czy dedykowane serwery z wodotryskami to ktoś właściciela prawdopodobnie orżnął :D

 

Nie słyszałem, żeby był tu potrzebny ZUS. Gdy inna działalność się nie spina, należy ciąć koszty i ją zamknąć, pomyśleć o formie np. nierejestrowanej, itp.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gościu napisał:

Takie forum powinno być z wielu względów całkowicie bez opłat.

Chodzi również o prywatność użytkowników.

 

Utrzymanie to są symboliczne koszty.

Ale jeżeli lecą opłaty za Invision czy dedykowane serwery z wodotryskami to ktoś właściciela prawdopodobnie orżnął :D

 

Nie słyszałem, żeby był tu potrzebny ZUS. Gdy inna działalność się nie spina, należy ciąć koszty i ją zamknąć, pomyśleć o formie np. nierejestrowanej, itp.

 

Z tego co widzę to forum żyję własnym życiem jak każde inne. Moderacja coś tam robi typu ban ale chyba nie ma tego dużo. 

Serwery? Przecież tu nie ma GB danych chyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie dziękuję nie tylko za pieniądze, ale przede wszystkim za słowa wsparcia. 

 

Bardzo mnie ucieszyło, że tylu ludzi docenia moje starania; przytłoczony masą negatywnych zdarzeń, sam zacząłem tworzyć sobie w głowie obraz siebie jako kogoś, kto jest do niczego. Z zewnątrz żadnych powiedzmy że komplementów, słów uznania, a nieprzyjemnych sugestii i bluzgów cała masa. Lżenie mnie trwa dzień w dzień, nieprzerwanie od lat.

 

I troszeczkę zaczynałem się wkręcać w ten stan negatywności, który teraz minął jak ręką odjął. To była tylko iluzja, zasilana przez złą wolę krytyków, podkręcana przez sytuację życiową. Okazało się że co innego jest prawdą.

 

Jutro stworzę wątek dziękczynny, gdzie wymienię z imienia wszystkich wpłacających z kwotami wpłat.

 

Proszę też o cierpliwość, jeśli chodzi o kwoty przy nickach. Jak zwykle się zrobił mały galimatias, przelewy dochodzą z opóźnieniem a program od wpłat już dodaje wpłatę, czasem jest na odwrót - ktoś z Państwa wpłacił, a program nie wpisuje kwoty. Dlatego do jutra zaczekam i gdy wszystko już się w miarę ustabilizuje, opiszę wszystko.

 

Póki co - opłaciłem ZUS, wszelkie rachunki, krótko mówiąc nie muszę się martwić o finanse. Wspaniały stan po miesiącach zaciskania pasa. Jutro opiszę wszystko a tymczasem jeszcze raz serdecznie dziękuję.

  • Dzięki 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sposobu zapłacenia bez udziału pośredników. Chciałbym poznać sposób w jaki można to zrobić za pomocą darowizny na forum. Podczas rejestracji można było zapłacić 25 zł za pomocą karty Matercard lub Visa. Dlaczego nie jest to możliwe teraz? Chciałbym mieć możliwość zapłacenia blikiem, bądź revolutem. Rozumiem potrzebę "dotowania", ale nie bardzo rozumiem dlaczego jest tak trudno uruchomić jescze kilka możliwości zapłaty. Marek powinien to ułatwić.

PS.
Marek. Robisz bardzo dobrą robotę! Świetne podcasty. Kobietopedia i stosunkowo dobry znakomite! Oczywiście zakupione z GB i z twojej strony! Ludzie wielcy robią wielkie rzeczy, nie dlatego, że są wielkie, tylko dlatego, że mają wielkie problemy. Największym wrogiem człowieka jest człowiek. A ty masz ich sporo zaburzonych, toksycznych pizdeczek. Nie zrażaj się, głowa do góry. Jest tu z tobą mnóstwo osób. Jedni z mniejszymi, inni z większymi problemami. Wielu ludzi cię wspiera. Wielu ludzi jest z tobą. Wielu pomogłeś. Wielu odwiesiło sznur do wyschnięcia prania. Zawsze miej to cały czas nie z boku głowy, tylko dokładnie w jej środku, kurwa! Dkładnie w środku. Co do Patronite, to bardzo dobry pomysł. Uruchom go jak najszybciej. Nie zwlekaj ani chwili! Do dzieła! Wielu ludziom zmieniłeś życie. W wielu głowach poukładałeś. Taki dorobek jaki masz ty, ma z pewnością nie wielu.

Na patronite obecnie nie zbierasz pieniędzy, więc nie można ciebie wesprzeć

Edytowane przez ptakmario
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.