Skocz do zawartości

Donek kuk przekonuje Juleczki


Rekomendowane odpowiedzi

Doktor Szarpanki usmażył kolejnego raczka robiąc trylogię na temat Donka, który robi kampanię wyborczą przekonując Juleczki by głosowały na jego partię w nadchodzących wyborach.

Na tego delikwenta i jego partie to już tylko kobiety głosują i kukoldy bo cała reszta wie z kim ma do czynienia.

Donek ma problemy z wysławianiem się, poprawnym składaniem zdań a co dopiero mówić jak chore propozycje kieruje do młodych kobiet.

 

Między innymi aborcja bez zgody mężczyzny, "przemoc ma płeć czyli męską", równouprawnienie w każdej dziedzinie życia a raczej przywileje dla kobiet pod postacią rozwoju.

Ten człowiek i jego partia nie ma niczego do zaproponowania wyborcom, mężczyzn ma tam gdzie nie dochodzi słońce i liczy na naiwne kobiety by pomogły mu wygrać wybory.

 

Przypominam jakby ktoś zapomniał on i jego partia PO przez 8 lat swoich rządów uczestniczyła w masie afer jak niekorzystne kredyty we frankach, podpisanie kontraktu z ruskimi na najdroższy gaz,

afera vat, foz, ofe, amber gold, sowa i przyjaciele, zamykanie cukrowni, stoczni, tworzenie państwa policyjnego, prześladowanie środowisk patriotycznych, wprowadzanie wszechobecnego 

feminizmu, lewactwa i wszystkich dziwactw kołchozu jakim jest UE oraz będący na usługach naszych wrogów jakimi są Niemcy. 

 

Zobaczcie sami co ten człowiek za bzdury opowiada i mami te zakompleksione kobiety dając im iluzję szczęścia oczywiście kosztem mężczyzn.

Są tam na nagraniach kobiety, które nie dowierzają co ten człowiek mówi i ich miny oraz niekiedy tzw. error jest widokiem bezcennym😆

 

Koalicja obywatelska bo tak teraz nazywa się ten pro lewacko-feministyczny twór powinien skończyć na śmietniku historii.

Ich przedstawiciele w europarlamencie są przeciwko Polsce i szkodzą.

 

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 20
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donald Tusk to naczelny kukold 3 RP. Jego babon nawet się przyznał, że zdradził Donka z jego przyjacielem i, żeby ona do niego wróciła to musiał się starać (Potrójne xD)

Gdyby wybory coś miały zmienić to byłyby już dawno nielegalne. Ma się utrzymać status quo. Teraz wszyscy fajnopolacy lecą jak ćmy na jedną narrację, lgbtqwerty, inkluzywność, ekologizm, feminizm, walka z patriarchatem (przypominam, że nasz kraj to już jest kulkoldstan level ultra)

Tusk - kolejny farmazoniarz, ale znany nam od lat, wiem, że wielu się teraz da złapać na innych farmazoniarzy

 

 

Nie ma obecni wyboru, wybory to fikcja. Wiem, niby jest Konfederacja, gdzie trzeba przyznać, że jako jedyni byli przeciwko brunatnym przepisom plandemicznym nadawanym przez twittera i to im trzeba oddać, ale powiedzmy sobie szczerze, to takie same kukoldy i zwyczajnie druga strona tego samego medalu (wiecej liberalizmu dla korpo i możnych w podatkach, a za to zamordyzm religijny i obyczajowy np. brak rozwodów).

Prawie nikt z tych niby wolnościowców się słowem nie zająknie o jakiś prawach dla mężczyzn. Jedyne prawo jakie uchwalą to wysłać nas chłopów do okopów, bo tym dla nich jesteśmy - wkładkami do czołgów i jebanymi owcami do strzyżenia. Śmiem twierdzić, że to są jeszcze większe kukoldy niż lewacy i inni feminiści. Naprawdę fajnie wygląda ten twór, ale to wciąż lep jak ten na muchy.

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Husquarna napisał:

Wiem, niby jest Konfederacja,

Utopijne wizje, dozwolone bicie dzieci, rozwód tylko za zgodą biskupa, zakaz pracy jako nauczyciel jeżeli jesteś gejem, no ja ich sobie odpuszczę. 

Zagłosuje na partię, która podniesie wiek emerytalny i zwiąże go ze średnią długością życia - wpisze to do konstytucji, cała reszta w sumie to detale. 

Edytowane przez Patryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patryk napisał:

Utopijne wizje, dozwolone bicie dzieci, rozwód tylko za zgodą biskupa, zakaz pracy jako nauczyciel jeżeli jesteś gejem, no ja ich sobie odpuszczę. 

Alternatywa ? Komuchy, socjaliści i dewianci.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bassfreak napisał:

Marihuana problem pierwszego świata

 

Ja pierdole ja się nie dziwie czemu w tym kraju jest jak jest.

 

Do tego wypowiedź jednego posła z przed prawie 8 lat 🤣

Po prostu śmieszy jak słyszę: wolnościowcy xD. Sam mam w dupie THC. Oczywiście karanie więzieniem za posiadanie to komedia i zbędny koszt nas wszystkich.

8 minut temu, bassfreak napisał:

Do tego wypowiedź jednego posła z przed prawie 8 lat

Politycy tego ugrupowania uważają także, że emerytury powinny być finansowane bezpośrednio z pieniędzy trafiających do budżetu. Jednocześnie, zdaniem Konfederacji, to Polacy powinni decydować, czy oszczędzają pieniądze, oddając je do budżetu, czy też chcą to robić samodzielnie. Taka reforma podatkowa, ma zdaniem polityków Konfederacji, przyczynić się do wzrostu płac. To samo ma dotyczyć przedsiębiorców opłacających ZUS – to oni mają zdecydować o tym, czy będą opłacać składki do budżetu państwa.

 

 Wrzucam w takim razie jeden z najgłupszych pomysłów z tego roku xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj smażenie tego raka. Ale się tam miotał ryży, jąkał i gubił słowa, żałosne to było. Hitem było jak odpowiadał na pytanie w jaki sposób chce wprowadzić zmiany i kolejne przywileje dla kobiet. Otwarcie przyznał, że będzie łamał prawo i obchodził przepisy, "byleby wygrać", a później jakoś to będzie :D

Widać było po minach tych feminazistek, że nawet one nie kupują farmazonów konDonka.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bassfreak napisał:

Marihuana problem pierwszego świata

SN: Uchylenie immunitetu prokuratorowi, który na szkoleniu częstował marihuaną

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/uchylenie-immunitetu-prokuratorowi-ktory-na-szkoleniu-czestowal,521175.html
 

Z dziś info. Rozpdolilo mnie.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Patryk said:

Zagłosuje na partię, która podniesie wiek emerytalny i zwiąże go ze średnią długością życia - wpisze to do konstytucji, cała reszta w sumie to detale. 

vs. (owe detale)

36 minutes ago, Patryk said:

Utopijne wizje, dozwolone bicie dzieci, rozwód tylko za zgodą biskupa, zakaz pracy jako nauczyciel jeżeli jesteś gejem, no ja ich sobie odpuszczę. 

Widzisz, że Twoje podejście kompletnie się kupy nie trzyma? Odpuszczasz sobie "detale", szczególnie chcąc głosować na partię, której nie ma... 

 

A Donek... szkoda strzępić język i klawiaturę. 90% naszej "klasy politycznej" to dno i metr mułu w bajorku pełnym końskiego obornika. 

Chociaż ta nieogarnięta nastolatka z eko-pierdolcem, przekonana o pozjadaniu wszystkich rozumów (chyba włącznie z własnym) tak odpalona, że głowa mała. I oczywiście cały wydźwięk postaw i roszczeń pań (powtórzę swój komentarz na YT) jak w parafrazie numeru Dire Straits - "money for nothing and respect for free".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rnext napisał:

Widzisz, że Twoje podejście kompletnie się kupy nie trzyma?

To, że coś ma dla mnie małe znaczenie jeżeli idzie o wybór przy urnie oznacza, że mam o tym nie pisać czy co? Nie każdy zna Bosaka i Mentzena od tej drugiej strony więc myślę, że warto wrzucać takie kwiatki chociażby by się pośmiać z debili. Te rzeczy i tak nie wejdą w życie przecież. 

 

8 minut temu, Rnext napisał:

Odpuszczasz sobie "detale", szczególnie chcąc głosować na partię, której nie ma...

Koalicja PO-PSL zrobiła dobrą robotę jeśli idzie o system emerytalny, ryzykowali wiele. 

8 minut temu, Rnext napisał:

90% naszej "klasy politycznej" to dno i metr mułu w bajorku pełnym końskiego obornika. 

A te 10% to kto? Żeby było inaczej powinno się podnieść im pensje (niepopularna opinia) żeby nie pchały się tam miernoty z urzędów/nauczyciele tylko raczej wykształceni ludzie, dla których to szansa, polityk obecnie to przystanek do złapania pracy w spółce skarbu państwa. Takie 50 000,- miesięcznie waloryzowane co roku o wysokość stopy procentowej byłoby uczciwe uważam.

Edytowane przez Patryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, spoooora większość polityków to kukoldy. 

Teraz będzie paplanie o prawach kobiet, patriarchacie etc.

Tylko po to żeby zdobyć/utrzymać władzę.

Jedyny Korwin ma godność i nie gryzie się w język....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lannes napisał:

Jedyny Korwin ma godność i nie gryzie się w język....

Każda normalna kobieta udaje przed dziećmi, że się boi męża. Jeżeli taka potężna matka boi się męża, to dzieci boją się ojca i są posłuszne, więc nie trzeba ich lać - wyjaśnił Korwin w Kanale Sportowym 
 

Wychowywanie strachem, a godność 🤔 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Patryk said:

Koalicja PO-PSL zrobiła dobrą robotę jeśli idzie o system emerytalny, ryzykowali wiele. 

Dobrą robotą to byłyby dobrowolne składki i wiele "ubezpieczalni". 

Just now, Patryk said:

Myślałem, ze masz jakieś ulubione nazwiska.

Nie. Chciałeś się tylko przypierdolić jeśli podał bym dowolne. Od lewa do prawa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rnext napisał:

Dobrą robotą to byłyby dobrowolne składki i wiele "ubezpieczalni". 

Tak, @Imiennik ponoć zna jakiś prywatny zus. Dobrowolnymi składkami nie utrzymasz 9 milionów emerytów.

 

3 minuty temu, Rnext napisał:

Nie. Chciałeś się tylko przypierdolić jeśli podał bym dowolne. Od lewa do prawa.

Do czego niby? Z ciekawości pytałem, tu większość popiera konfederacje i co mi do tego. Z polityków lubię (co nie znaczy, że zgadzam się ze wszystkimi postulatami) Zandberga i Sikorskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokolenie powiedzmy 50+ to w głównej mierze już zdecydowani wyborcy PiS. O tę grupę już żadna z partii nie walczy bo wymagałoby to mnóstwo pracy, czasu w głównych rozgłośniach, a efekt żaden.

40-49 - ludzie z ugruntowanymi poglądami, których trudno byłoby przekonać, choć nie jest niemożliwe. Wynik - szkoda czasu na nich

20-39 - tutaj jest najwięcej głosów do zdobycia bo albo najwięcej niezdecydowanych, albo najwięcej osób, które pierwotnie zakładały nie iść na wybory, choć mogą schylić się po jakąś tłustą kiełbasę wyborczą

 

Z tego wynika, że największa batalia jest o grupę 20-39. Teraz jak podzielimy to na podgrupy czyli mężczyźni i kobiety, to którą grupę wygodniej/łatwiej jest przekonać? Zdecydowanie kobiety. Tematy takie jak aborcja, przemoc czy równe szanse to wciąż gorące tematy, które dalej można odgrzewać. Nie ma gorących tematów dla mężczyzn, a jakby ktoś chciał wyjść na przeciw i coś zaproponować to spuszczono by na niego takie szambo, że szybko by się utopił. Dlatego strategia prosta - jeśli widzimy potencjał w podgrupie mężczyzn 20-39 to nie mówmy, albo mówmy mniej o gorących tematach dla kobiet.

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Husquarna napisał:

Jedyne prawo jakie uchwalą to wysłać nas chłopów do okopów, bo tym dla nich jesteśmy - wkładkami do czołgów i jebanymi owcami do strzyżenia.

Święta prawda.


Dlatego taki chuj, jak Batorego komin :)

 

14 minut temu, Libertyn napisał:

A tu mamy prawdziwego mgtowca. Człowieka sukcesu i samca alfa:

Przy całej mojej niechęci i obrzydzeniu do obecnej władzy to tak ,to jest właśnie polityczny alfa. Jak to Bartosiak pisał, nawet go tak nazywają w kuluarach ;) O ile to prawda, co napisał xD Jak alfa mówi skaczcie, dwór odpowiada - jak wysoko?

 

;)

 

DE6VerUUIAAzZO6.jpg

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.