Skocz do zawartości

Donek kuk przekonuje Juleczki


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Kapitan Horyzont napisał:

Pamiętam, że przez moment był katolikiem. Oczywiście to był moment przed wyborami.

Emeryci wybierają władzę, a więc to tej grupie społecznej kandydaci podlizują się najbardziej, stąd mamy leki dla seniora, obniżenie wieku emerytalnego, a dla młodych dotowanie kredytów zamiast mieszkań socjalnych i TBSów. Robienie dobrze starym ludziom, bankom i deweloperom, o młodych niestety zapomniano.  Nawet Konfederacja ze swoją emeryturą obywatelską jest niestety anty pokoleniu 20 i 30 latków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patryk napisał:

583b9eabc4c5fdc7a727d9e8957447fc.png

Lewaki chcą nam zabrać wolność.

Bosak to akurat żaden wolnościowiec. Kolejny zamordysta. Zakazać i chuj. 

 

Wszystkie używki powinny być legalne. Zresztą, samo postawienie sprawy, ze jakiś śmieszny rząd może mi zakazywać jarania, picia etc. to jest żałosne. 

13 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

Tusk to jest człowiek, który nie ma poglądów, ma jedynie sondaże. Pamiętam, że przez moment był katolikiem. Oczywiście to był moment przed wyborami.

Tuskiem to szkoda czasu się zajmować. Typowy polityk, czyli chorągiewka. Udane dziecko demokracji czyli zero odpowiedzialności za cokolwiek i pierdolenie trzy po trzy do jeszcze większych baranów. 

 

Demokracja to pozory możliwości wyboru. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bullitt napisał:

Bosak to akurat żaden wolnościowiec. Kolejny zamordysta. Zakazać i chuj. 

Oczywiście, najlepsze, że poznałem kilka osób, które właśnie kojarzą konfederację z wolnością, a wystarczy posłuchać wypowiedzi tychże polityków czy sprawdzić ich program, żeby wiedzieć, że to z wolnością nie ma niczego wspólnego.  Dużo ludzi niestety się na to nabrało (nabiera nadal). 

 

To nawet PiS dopuścił medyczną marihuanę, którą każdy kto ma Internet może sobie legalnie kupić bez problemów. Na dodatek ta marihuana jest zaledwie 10-20 zł (zależy od miasta) droższa od tej ''wolnorynkowej''.

 

Oczywiście system nadal ma dużo wad jeżeli chodzi o narkotyki, bo branie na dołek czy do aresztu za posiadanie miękkich dragów to tylko niepotrzebne wyrządzanie traumy młodym ludziom, którzy nikogo nie skrzywdzili. Zakaz nielegalnego handlu, produkcji czy posiadanie ogromnych ilości karać jak najbardziej, ale czy więzieniem? Moim zdaniem dotkliwe grzywny i prace społeczne byłyby lepszą alternatywną za tego typu wybryki. Podreperowałyby także w niewielkim stopniu budżet (kary na plus, praca służby więziennej na minus).

Edytowane przez Patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1683023392_f3fdia_600.jpg

 

Pasuje w zasadzie do każdej partii. Nawet PiS-u, bo też przesadnie troszczą się o dobro "facetów w sukienkach", a i unijne dyrektywy "eko" wprowadzają.

W zasadzie wybór sprowadza się do marionetek USA (PiS), marionetek niemieckich (PO) i KonfedeRosji. SLD i PSL, jako przystawki, będą jak jaja - w koalicji z wygranym. Plankton odsieje próg wejścia 5%.

Niemcy i Rosja mają z nami "porachunki". USA jedynie chce nas wykorzystać, ale to nic osobistego.

Dżuma albo cholera.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Husquarna napisał:

Nie ma obecni wyboru, wybory to fikcja. Wiem, niby jest Konfederacja, gdzie trzeba przyznać, że jako jedyni byli przeciwko brunatnym przepisom plandemicznym nadawanym przez twittera i to im trzeba oddać, ale powiedzmy sobie szczerze, to takie same kukoldy i zwyczajnie druga strona tego samego medalu (wiecej liberalizmu dla korpo i możnych w podatkach, a za to zamordyzm religijny i obyczajowy np. brak rozwodów).

Prawie nikt z tych niby wolnościowców się słowem nie zająknie o jakiś prawach dla mężczyzn.

 

Powiem szczerze, że w ostatnich wyborach głosowałem na konfederację, ale po tych czterech latach widzę, że nie warto było.

Niby to najmniejsze zło obok bandy czworga przy korycie jednak dobiło mnie to jak koledzy z konfy potraktowali Brauna.

Gdy usuwano Brauna z mównicy żaden z nich nie zareagował by mu pomóc ba po tej akcji Sośnierz, Kulesza i Dziambor odeszli z koła.

 

Tych czterech mężczyzn szanuje za podjęcie działań, nagłaśnianie spraw czy razem z ludźmi uczestniczenie w marszach, wiecach podczas plandemii.

Natomiast reszta na czele z młodymi wilkami z ruchu narodowego i przydupasami Korwina to poplecznicy PiS.

Zobaczycie, że jak PiS wygra wybory i będzie mieć mniejszość w sejmie to konfa stworzy z nimi koalicje a w 2024 roku spełni sie sen Mentzena o poborze młodych na front.

 

Niestety władza deprawuje i dobitny upadek pokazuje Kukiz.

Każdy ma swoją cenę.

 

Co do praw mężczyzn wszystkie partie mają je w głębokim poważaniu.

Żadna partia nie jest nawet zainteresowana by cos w ogóle zmieniać bo wszyscy na mężczynach robią interesy.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręka rękę myje, mentzen z bosakiem pierwszy spierdoli za granicę jetem w razie w krzycząc z powietrza znamienne słowa-  "Do boju młodzi Polacy, chłopacy!"

 

Za ojczyznę!

 

Hahahahaha

 

A za granicą będą popijać browara z Jarkiem i Donaldem w 5 gwiazdkowym hotelu, razem z polkami, które będą jebały się z małymi hiszpanami, gardząc przystojnymi Polakami, którym będą na froncie wyrywać flaki i godność osobistą...

 

To są wszystko agenci zachodni czy to kaczor, donek, bosek, mentzen, kurwa to nawet brzmi po żydowsku, przepraszam że tak powiedziałem.

 

Mam nadzieję że nie wyślą na mnie do Laosu asasynów bożych, dobrze że jestem dopakowany- odeprę atak wyciągając z pochwy swój nie za duży, lecz ostry jak brzytwa 13 centymetrowy sztylecik!

 

HAJA!!!

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Powiem szczerze, że w ostatnich wyborach głosowałem na konfederację, ale po tych czterech latach widzę, że nie warto było.

 

1 godzinę temu, RENGERS napisał:

Ręka rękę myje, mentzen z bosakiem pierwszy spierdoli za granicę jetem w razie w krzycząc z powietrza znamienne słowa-  "Do boju młodzi Polacy, chłopacy!"

 

Za ojczyznę!

 

Hahahahaha

 

A za granicą będą popijać browara z Jarkiem i Donaldem w 5 gwiazdkowym hotelu, razem z polkami, które będą jebały się z małymi hiszpanami, gardząc przystojnymi Polakami, którym będą na froncie wyrywać flaki i godność osobistą...

 

Mam dokładnie to samo zdanie i też głosowałem na konfę ale już więcej tego nie zrobię z kilku powodów.

 

Bosak to tradkuk tak jak Winnicki - gdzieś jest w necie wideo jak Krzysiu, gość który nigdy nigdzie całe życie nie pracował tylko pałętał się po fundacjach i innych gównach, pierdoli jaki to Red Pill jest szkodliwy i jakie małżeństwa nie są wspaniałe,

Mentzen? Popieranie bezwarunkowe Ukrainy + jakieś mrzonki o nierozerwalności małżeństwa.

Ten ostatni to dla mnie jeden z największych zawodów politycznych od lat swoją drogą.

 

Walka za Ojczyznę?

Widzę właśnie jak Ukraiński normik jest wrzucony do maszynki do mięsa a Ukrainki dają dupy zapadnikom w Kijowie czy Odessie albo w Polsce czy na zachodzie Europy, a majątki ukraińskich oligarchów urosły na wojnie :D 

I ja mam za tym głosować, bo w Polsce byłoby to samo?

Normik niech zdechnie w okopie w imieniu dolara, a Polka opierdala gałę murzynowi w amerykańskim mundurze czy staremu helmutowi?

 

Nie dziękuję, proszę swoje wizje o nędzymorzu realizować beze mnie :D 

 

PS Polecam pierwsze 45 sekund tego nagrania, to jest najlepszy komentarz :D 

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Ich przedstawiciele w europarlamencie są przeciwko Polsce i szkodzą.

Teraz jest bardzo popularne, kto da najwięcej socjalizmów z twoich podatków kobietom, nierobom, patologii.

No i samotnym matkom.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://polityka.se.pl/wiadomosci/donald-tusk-malgorzata-tusk-rozstanie-aa-cU57-gSfr-Hy9A.html

 

W latach 80. małżonka późniejszego premiera i szefa Rady Europejskiej odeszła do innego mężczyzny. Jak przyznała, nie był to żaden przelotny romans, tylko prawdziwe głębokie uczucie.

 

. Małżeństwo jednak ostatecznie udało się uratować. Podobno późniejszy premier przekonał żonę do siebie... sankami, które w trudnych czasach Polski Ludowej zdobył dla syna Michała. 

 

Facepalm GIFs | GIFDB.com

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Ten ostatni to dla mnie jeden z największych zawodów politycznych od lat swoją drogą.

 

Dla mnie też. Banderofilia Mentzena budzi moje zażenowanie i rozczarowanie. Liczyłem na trochę chłodniejszą głowę tego człowieka. Winnickiego i Bosaka w swoim czasie najlepiej podsumował Olszański, więc nie muszę tego robić ponownie ;)

A, koalicja z PiS dla Konfederacji to będzie gwóźdź do trumny, jeżeli żądza władzy zwycięży..

 

Kogo ja oszukuję xD Oczywiście że zwycięży.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię przycisnęło na dwójkę na wycieczce w lesie i masz do wyboru zrobić kupę w gacie lub na meszek i się podetrzeć liśćmi to co wybierasz?

 

Pierwsza opcja to katastrofa, żadnego pozytywu (PiS, PO, SLD, PSL i inne chujstwa), natomiast druga (Konfederacja) to wiadomo, że lepiej byłoby usiąść na desce w domku ale jeśli nie ma takiej opcji, to przynajmniej na Małysza podetrę się liśćmi skoro lepszej opcji w zasięgu ręki brak. Przyjemniej po części będę zadowolony.

 

Pójdę pierwszy raz od wielu lat i zagłosuje na Konfederację. Z całym szacunkiem dla wszystkich userów ale chyba ręka by mi zgniła jakbym miał głosować na PO/PiS.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

Kogo ja oszukuję xD Oczywiście że zwycięży.

 

Chodź z drugiej strony chętnie zobaczę kwik i rozdwojenie jaźni pisiorów. Gdy Szczęść Boże Grzegorz Braun do niedawna ruska onuca zostanie np. nowym ministrem obrony narodowej :).

 

Circus, circus!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Libertyn napisał:

A ja tam zagłosuje na Lewice lub Donka. 

 

To że pół forum ma ból dupy o jego podlizywanie się julkom mam gdzieś

Ja też, bo tylko Tusk zrobił reformy w systemie emerytalnym i tylko on to szansa, że zrobi to ponownie, konfederacja to zero merytoryczności i brak mózgu (nie tylko dzieci z brakiem mózgu które karzą rodzic). PiS to każdy wie. Nic innego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

 

Chodź z drugiej strony chętnie zobaczę kwik i rozdwojenie jaźni pisiorów. Gdy Szczęść Boże Grzegorz Braun do niedawna ruska onuca zostanie np. nowym ministrem obrony narodowej :).

 

Circus, circus!


Właśnie zapomniałem dodać, że skoro jest jak jest to chętnie z powrotem odpalę telewizje, zrobię ,,psssst”, popcorn i w ramach rozrywki pośmieje się z tego bóldupia prezenterek, agentów i innych uczestników cyrku w upadającej telewizji.

 

To chyba byłoby lepsze niż Antek M. jako minister. Oh ile było straszenia. To teraz napisze coś niepopularnego, pewnie się ktoś zdenerwuje. Wierzcie lub nie, Antek był moim najlepszym przełożonym przez lata mojej służby, zrobił najwięcej dobrego dla armii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:


Wierzcie lub nie, Antek był moim najlepszym przełożonym przez lata mojej służby, zrobił najwięcej dobrego dla armii.

Mam kuzyna w wojsku, który mówił dokładnie odwrotnie, oczywiście nie mówię, że Ci nie wierzę, po prostu ciekawe, ile ludzi tyle opinii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Normik niech zdechnie w okopie w imieniu dolara, a Polka opierdala gałę murzynowi w amerykańskim mundurze czy staremu helmutowi

Nawet nie normik, polak.

Sporo naszych chłopaków wygląda lepiej od obcokrajowców, a i tak są pogardzani przez polki.

Chodzi o "prestiż" pochodzenia z zachodu.

Obok mojego miasta stacjonuje garnizon amerykański i żołnierze bardzo często łażą po galeriach etc.

Oczywiście obok murzynów z US zawsze kręcą się nasze kochane rodaczki.😀

Nie wiem, dla mnie nic szczególnego w ich wyglądzie nie ma. Zwykli czarnoskórzy ludzie....

Nic tylko ginąć w imię polki.🙌

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lannes napisał:

Obok mojego miasta stacjonuje garnizon amerykański i żołnierze bardzo często łażą po galeriach etc.

 

Polecam Toruń wieczorem od czwartku do niedzieli rano i to jak zachowują się "dżentelmeni" z US Army z bazy nieopodal, którzy tutaj stacjonują - poznasz ich po języku, pigmentododatności oraz tym, że lubią siedzieć przy barze (brytolski styl) i blokować zamówienie czegokolwiek żeby się tylko móc o coś pokłócić.

Ci goście doskonale wiedzą, że ich miejscowe prawo nie obowiązuje, bo Polska, jak rasowy kukold, zgodziła się na niepodleganie żołnierzy obcej armii pod miejscowe prawo.

Czym to się różni od radzieckich soldatów, którzy w Polsce stacjonowali?

Niczym.

Coś Panom mówi wypłacenie strzała na twarz polskiej policjantce w Bolesławcu przez żołnierza z Ameryki?

No pewnie, że to nie problem ale jakby to zrobił Polak to przypuszczalnie przed sądem jeszcze byłaby wizyta w szpitalu za ostry wpie*dol na komendzie.

Solidaruchy jak i komuchy na kolanach łykają wiadomo co z innych krajów aż po same kule.

 

Z Polski zrobiono burdel jak przed rozbiorami - na naszym terenie nielegalnie torturowano ludzi w Kiejkutach i cholera wie co się jeszcze tu działo i dzieje.

 

Jeśli samemu nie umiesz się rządzić w swoim kraju to inni będą nim rządzić za Ciebie.

 

Dlatego - dbajcie o swój interes, a tzw. "patriotyzm" zostawcie innym.

Chcą?

Niech robią co uważają za słuszne, w bycie Rejtanem się nie bawcie.

 

PS Jest nawet kandydat na nowego Rydza-Śmigłego na koniu:

 

comment_vgkLcII9jcEJaKKjJOXMbUV2EOLlGnoc.jpg

Na Kowno i Moskwę marsz!

 

To są poważni ludzie? Wasi przedstawiciele w sejmie :D :D:D

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą wybory i pojawia się dylemat na kogo głosować:

PiS - to złodzieje i no nie oszukujmy się zamordyści w nowych szatach, socjaliści, katole w negatywnym słowa tego znaczeniu

KO (dawniej PO) - to złodzieje ale z poprzedniej władzy, Tusk jak ktoś słusznie zauważył jako człowiek nie ma poglądów, KO liże dupkę julkom i wielkomiejskim lewakom, ale Tuskóś obiecuje nawet większy socjal niż PiS

Polska 2050 - to kolejna partia ala kukiz, ludzie typowi ufają ale wszystko będzie po staremu. Ba tak dokładnie jest bo partia się rozpada i zrobiła sobie koalicję z PSL

Konfederacja to tygiel ideologiczny, zbiorowisko często wręcz skrajnych grup. Ruch narodowy robił "protesty" w których wieszał manekiny naszych eurodeputowanych. Są wolnościowi ale tylko gospodarczo, obyczajowo to bliżej im do hitlera niestety.

 

I na kogo tu niby głosować? Ale jaki naród takie partie xd

 

Ja bym zagłosował na parię wolnościową gospodarczo i centrową ideologicznie. 

Edytowane przez azmelkejs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.