Skocz do zawartości

Najlepsze kraje do życia dla mężczyzn pod względem najniższych statystyk wylogowania - kierunki emigracji


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, spacemarine napisał:

Plusem tych krajów jest bida więc mało jest feminizmu,

Ale Azjatki, nie białe kobiety, już wolałbym Amerykę Południową, taką Argentynę, tam nie ma takiego poziomu feminizmu jak na zachodzie, tak mi się zdaję,.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza statystykami które już tu zostały pokazane, to dwie kwestie do rozważania:

- nierówności społeczne, rozkład majątku w społeczeństwie, różnice w zarobkach między kadrą zarządzającą a pracownikami (np. w Polsce - wysoka). 

- przestępczość. Na przykład w Londynie częste jest zaszlachtowanie https://www.standard.co.uk/topic/london-stabbings
Na przestępczość mają też wpływ nierówności społeczne.

Fajnie jest żyć w kraju z piękną przyrodą ale gorzej jest jak boisz się wyjść wieczorem na zewnątrz tą przyrodę podziwiać.

 

No i znaczenie duże ma to kim jesteś, jakie masz możliwości.

Bo innymi kryteriami będzie kierować się osoba już dorobiona, zdalnie kierująca firmami, a innymi gość pracujący w fabryce na taśmie. Od Twojego wieku też to zależy, czy szukasz romansów, czy stałego związku, czy masz rodzinę ... Czy może masz 65 lat i chcesz spokojnie spędzić emeryturę.

Także jest to optymalizacja dużej liczby zmiennych i optimum dla różnych grup społecznych, to może być co innego.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maroon napisał:

"Lubię zapierdalać" - dobre streszczenie polaka-robaka, nie tylko na drodze. 

 

Przecież obecny Gierek 2.0 wyraźnie kiedyś powiedział:

 

"Będziemy zapie*****ć i rowy kur** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bullitt napisał:

Jak dla mnie, od razu widzę dwa bliskie kierunki i sprawdzone. W Ameryce Południowej nie byłem, trudno powiedzieć. 

 

Portugalia i Bałkany 

 

Większy luz, zamożność podobna do naszej, w Serbii dla przykładu byłem traktowany lepiej niż ich miejscowi faceci (taaa...skąd my to znamy), fajne laski, piękne dziewczyny z Albanii, Serbii, w Portugalii też znajdą się ładne. Silne i lepsze relacje międzyludzkie niż w Polsce, klimat o wiele przyjaźniejszy, w sumie to blisko do Polski. Tam najchętniej siedziałbym od razu po zmianie czasu (koniec października) aż do marca (zmiana czasu). Pół roku zaś w Polsce, gdy jest tu ciepło i przyjemnie. Zjebałem sprawę, prawie bym kręcił z jedną Portugalką, naprawdę fajna dziewczyna. Jeśli Polak jest ogarnięty to na tle tych leni (często), wyglądamy jako lepsza partia. 

Ja pierdolę, nie zapomnę widoku albańskich i serbskich kobiet. Sorry, ale laski z W-wy a te z Tirany i Belgradu, Polki wtedy wypadły gorzej. 

@niemlodyjoda Na Cyprze nie byłem, ale brzmi ciekawie!

 

A tam w Serbii i okolicy nie kotłuje się znowu? Jak tam jest z bezpieczeństwem itd? Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego kraje wysp pacyfiku mają tak złe wskaźniki, skąd ten problem wśród wylogowań przez mężczyzn, przecież to dla nas "rajskie wyspy"?

 

Już tutaj została zwrócona uwaga na kraje arabskie basenu śródziemnomorskiego, które ten współczynnik mają najniższy, co koreluje z resztą krajów muzułmańskich, ale tutaj domyślam się skąd ten wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.