Skocz do zawartości

Sex i rozstanie


Aral

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lynch napisał:

 

Zawsze mnie zastanawia jak gumka może zsunąć się z kutasa, standardowe 53-54mm ciśnie jak cholera, nawet po stosunku ciężko zdjąć, 57-60mm trzyma się git jak przyklejone na klej, zrozumiem jeszcze kiedy przy orgazmie może typiarce mocno ścisnąć cipkę, ale tak normalnie mały kutas musi być inaczej sobie nie wyobrażam

Wystarczy spora ilość preejakulatu który jest śliski oraz chwilowe "opady" i gumoleon może zjechać z kukurydzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Krótki edit jak sytuacja się zakończyła.

 

Olałem ją i po jakimś czasie sama się odezwała (w przeciągu miesiąca).

 

Powiedziała, żeby dać sobie szansę i spróbować jeszcze raz. Tym razem wykonałem swoje zadanie kilka razy dobrze. Niemniej po kolejnym miesiącu powtórka z rozrywki i - nie czuję tego. Po krótkiej rozmowie blokada i jakiekolwiek próby wyjaśnienia kończyły się groźba policja za nękanie xD.

 

Jej przyjaciółka sprzedała info, że ma już nowego i stąd takie agresywne reakcje.

 

Prawdziwy rollercoaster i chyba uwidocznione wszystkie cechy skur*ienia i braku zasad/lojalności.

 

No nic lekcja i idzie się dalej ale przeraża skala wyrachowania tym bardziej, że na codzień wzorowa katoliczka co tydzień kościółek i studia z resocjalizacji/psychologi.

 

Dramat ale ku przestrodze, jak młoda atrakcyjna dupa działa na tinderze to znak, że będzie coś nie tak.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Aral said:

Krótki edit jak sytuacja się zakończyła.

 

Olałem ją i po jakimś czasie sama się odezwała (w przeciągu miesiąca).

 

Powiedziała, żeby dać sobie szansę i spróbować jeszcze raz. Tym razem wykonałem swoje zadanie kilka razy dobrze. Niemniej po kolejnym miesiącu powtórka z rozrywki i - nie czuję tego. Po krótkiej rozmowie blokada i jakiekolwiek próby wyjaśnienia kończyły się groźba policja za nękanie xD.

 

Jej przyjaciółka sprzedała info, że ma już nowego i stąd takie agresywne reakcje.

 

Od początku byłeś opcją rezerwową, coś jej nie pykło nad czym pracowała to włączyła tryb - misiu dajmy sobie jeszcze jedną szansę (tłumacząc na ludzki, - weź mnie na przechowanie na chwilę bo nie mam żadnej innej opcji na ten moment, będziesz mógł ze mną zrobić co zechcesz) a później widocznie trafiło się coś lepszego i poooooszła. Nie ma co rozkminiać, mamy 2023, standard.

 

Wiele lasek się gubi jak zostaje sama, a tym bardziej jak facet je zostawia, więc jadą tym tramwajem aż znajdą następny do przesiadki, i kolejny, i jeszcze jeden, żeby tylko samej na przystanku nie stać.

  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SuperMariopełna zgoda w ocenie sytuacji.

 

Niemniej ja to chyba jednak nie mam psychiki na dzisiejsze czasy i tak się zastanawiam czy chwila przyjemności jest warta tych wszystkich konsekwencji.

 

W sensie no to jest chyba dla twardych graczy, niby poruchasz fajna dupę ale jak się zaangażujesz emocjonalnie i masz dobre serce to kilka takich twardych ładowan może złamać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Aral napisał(a):

@SuperMariopełna zgoda w ocenie sytuacji.

 

Niemniej ja to chyba jednak nie mam psychiki na dzisiejsze czasy i tak się zastanawiam czy chwila przyjemności jest warta tych wszystkich konsekwencji.

 

W sensie no to jest chyba dla twardych graczy, niby poruchasz fajna dupę ale jak się zaangażujesz emocjonalnie i masz dobre serce to kilka takich twardych ładowan może złamać.

Co prawda nie mam takie powodzenia ale jak czytam takie watki jak ten to dochodzę do wniosku że to w teorii darmowe ruchanie ma tyle kosztów alternatywnych dla psychiki że zdrowiej wychodzi/taniej iść do divy. Jeżeli tylko o mechaniczne dymanie tutaj chodzi. Włos się jeży na głowie jak czytam o tym co jest niby standardem w 2023...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, thyr napisał(a):

Jak sie nauczysz stawiac rozum ponad emocje staniesz sie prawdziwym “facetem

 

Gdzieś kiedyś usłyszałem coś w stylu "kobiety szukają w facetach emocji, których one nie posiadają".

Po głębszym przemyśleniu tych słów, stwierdzam, że to prawda.

Stawiać rozum ponad emocjami to możemy np. na płaszczyźnie zawodowej.

W przypadku relacji DM odpowiednie męskie emocje są wręcz wskazane, ale żeby takie emocje generować potrzebny jest rozum ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wielebny93może mi to tak ciężko zrozumieć bo akurat w tej relacji się, nie podłożyłem. Wkład był z jej strony większy niż mój - głównie z jej znajomymi spędzaliśmy czas i z jej inicjatywy w sensie sama proponowała spotkania. Nie wiem jest jakiś przerób i kogoś sobie znajdę ale mega mnie zabolało to jej zachowanie, jednego dnia zasypia na Twojej piersi a drugiego dnia pstryk jak światłem i jesteś dla niej obcym człowiekiem. Odechciało mi się już po prostu wszystkiego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aral napisał(a):

@wielebny93może mi to tak ciężko zrozumieć bo akurat w tej relacji się, nie podłożyłem.

 

Aral, byliście razem miesiąc, nie znam dokładnie waszej historii. Pisałeś coś o seksie, że coś nieporadnie wyszło, bracie, nie skupiaj się na tym, to nie był główny powód. Mogłeś ją wyłomotać jak nikt nigdy w życiu, ale to bym nic nie zmieniło. Śmierdzi mi tu tym "trzecim", mogłeś być plasterkiem, albo posłużyć jako narzędzie do wzbudzenia w nim zazdrości. Nie przejmuj się tym (wiem, łatwo powiedzieć), ale dopóki nie zrozumiesz pewnych podstawowych zasad w relacjach, to nie "utwardzisz" się na takie zachowania. Praktykuj, poznaj następną i działaj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wielebny93 napisał(a):

 

W przypadku relacji DM odpowiednie męskie emocje są wręcz wskazane, ale żeby takie emocje generować potrzebny jest rozum ;) 

Do niektorych emocji potrzebny jest rozum to fakt ale nie sa one ani ciut wyzej od innych emocji .😏

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, thyr napisał(a):

sa one ani ciut wyzej od innych emocji .😏

 

Są, w szczególności na początku relacji (bo o tym rozmawiamy). Kobieta ma spojrzeć i pomyśleć lub nawet powiedzieć (z czym się spotkałem nie raz), że lubi takie zachowanie / emocje. Nie polecam udawania wielce samca alfa, bo dwa testy i leżycie na deskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Aral napisał(a):

@wielebny93może mi to tak ciężko zrozumieć bo akurat w tej relacji się, nie podłożyłem. Wkład był z jej strony większy niż mój - głównie z jej znajomymi spędzaliśmy czas i z jej inicjatywy w sensie sama proponowała spotkania. Nie wiem jest jakiś przerób i kogoś sobie znajdę ale mega mnie zabolało to jej zachowanie, jednego dnia zasypia na Twojej piersi a drugiego dnia pstryk jak światłem i jesteś dla niej obcym człowiekiem. Odechciało mi się już po prostu wszystkiego ...

Ewidentnie kobieta dysfunkcyjna. Takie skrajne zachowania napewno nie pojawily sie nagle, tylko po prostu ignorowales lub nie wyciagales konsekwencji z jej jazd. Normalna, stabilnie psychicznie dziewczyna nigdy nie odjebala by takiej maniany czyli huśtawki na czyichś emocjach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królu Złoty... Ale po cóż to tak drążyć, stuknąłeś małolatę. Było średnio. Olej temat. Przynajmniej spuściłeś z kija i Tobie było względnie dobrze.  
Po tej tzw. bombie bym jej odpisał "ok" . I pannę zignorował. 

Edytowane przez Spellman71
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2023 o 12:30, PyrMen napisał(a):

Myślicie, że da się to jeszcze ogarnąć ?

Próbuj, tylko jest pytanie po co ?

Widzę, że panna tobie się podoba, postaraj się poszukać kogoś innego.

 

A jak chcesz naprawdę do niej zagadać jeszcze raz to po jakimś czasie, nie od razu, z doświadczenia wiem, że zagadywanie od razu po rozstaniu nie ma sensu. Tylko jest jeden, myk, musisz zmienić coś w swoim życiu np. Przypakować, nowe pasje, znaleźć lepiej płatną prace, wklejać fajne zdjęcia na portalach społecznościowych, na których ty jesteś, jesteś uśmiechnięty, czyli czeka przed tobą praca nad sobą.

 

Ja też miałem taki problem, że za szybko kończyłem z panną albo nie stanął, to zrobiłem sobie przerwę i chodziłem na divy, żeby nabrać doświadczenia w tarle. Jak jesteś wierzącym katolikiem lub innowiercą ta rada może być dla ciebie nie do zaakceptowania.

Edytowane przez Druid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Aral said:

@wielebny93może mi to tak ciężko zrozumieć bo akurat w tej relacji się, nie podłożyłem. Wkład był z jej strony większy niż mój - głównie z jej znajomymi spędzaliśmy czas i z jej inicjatywy w sensie sama proponowała spotkania. Nie wiem jest jakiś przerób i kogoś sobie znajdę ale mega mnie zabolało to jej zachowanie, jednego dnia zasypia na Twojej piersi a drugiego dnia pstryk jak światłem i jesteś dla niej obcym człowiekiem. Odechciało mi się już po prostu wszystkiego ...

Nie analizuj tego aż tak. Zasada nr 1 redpillu jeśli chodzi o relacje z kobietami to "ona nie jest Twoja, jest tylko Twoja kolej". Może ona trwać wieczór w klubie, tydzień, miesiąc, kilka lat, ale wcześniej czy później się skończy. Czytając ten temat - dla panny od początku byłeś tematem zastępczym, nie spisałeś się w łóżku (z dużą dozą prawdopodobieństwa miała "lepsze" razy), zacząłeś się tłumaczyć, włączył Ci się beta - panny duża są w stanie wybaczyć, ale nie zachowanie typowo beciakowe oraz brak pewności siebie. Ona Cię jest w stanie zastąpić kimś innym dosłownie w dzień. Kobiety mają teraz tyle opcji, że zastanawianie się dlaczego nie wyszło jest bez sensu, wiesz dlaczego?! Bo ona mając nowego typa - a o Tobie zdanie żeś za przeproszeniem "piz.." to nawet nie myśli o Tobie. Z tego już tak czy siak nie będzie, jak pokażesz pannie słabość na początku relacji - NIE MA możliwości jej kontynuowania. Cóż, teraz jesteś bogatszy i ta lekcje, nie myśl o tym bo i tak Ci to nic nie da i działaj. Z fartem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie zadziałała frustracja wynikająca z dysproporcji zaangażowanych nakładów do osiągniętych zysków. Miesiąc czasu z nią chodziłeś, po czym nie pykło. Dlatego system wyrzuca błędy.

 

Laskę olej. Zignoruj na społecznościowkach, nie odpisuj, zapomnij. Szkoda Twojego czasu i energii. Idź dalej.

 

Ona najpewniej kręciła w trakcie tego pierwszego miesiąca nie tylko z Tobą. Casting na bolca. Ten drugi widocznie lepiej ją przeleciał i Ciebie odpuściła. Po czym nie wyszło jej z tamtym i odezwała się do Ciebie traktując jako chwilowe koło ratunkowe. Tym byłeś. Przyjmij to nie jako porażkę, a jako doświadczenie.

 

Przy następnej samicy mniej się angażuj emocjonalnie, a bardziej skup na swojej przyjemności. Bierz seks szybko, bądź zdecydowany i nie pytaj, działaj. Ma wiedzieć, że to Ty ją odpalisz jeśli zrobi krzywą akcję. Bądź pierwszym wyborem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.