Skocz do zawartości

Podziękowania dla Braci za wsparcie psychiczne i pieniądze


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

 

O-Braciach.jpg

 

 

Dzień dobry,

 

Bracia i Siostry, dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie wpłaty.

 

Oczywiście pieniądze bardzo mnie cieszą, ale znacznie bardziej satysfakcjonuje mnie to, że ktoś skorzystał z moich doświadczeń i wiedzy. A więc skoro daje mi pieniądze, jeden z najwyższych wyrazów uznania, to znaczy że pomoc tę ocenia wysoko. Najczęściej ludzie wolą podziękować słowem, np. "będę wdzięczny" (kiedyś tam, czyli nigdy), albo powiedzieć komplement, ale pieniędzy nie przekażą, gdyż te są realną siłą, której zawsze wszystkim za mało. Skoro więc ludzie wolą zrezygnować z prawdziwej mocy (pieniędzy), by dać mi je, to wtedy wyraźnie widzę, że moje kilkanaście lat życia, w których pomagałem jak mogłem piórem, słowem i mongolskim seksapilem, miało sens. 

 

W wątku gdzie poprosiłem o pomoc finansową, chyba @Iceman84PL napisał słowa, które mnie bardzo zastanowiły. Napisał że gdy zamknę forum, to gdzie ludzie pójdą rozmawiać o tematach, o których tu rozmawiamy? Nieskromnie wyznam, że jest w tym sporo prawdy, gdyż wszędzie albo są nachalne reklamy, albo forsowana jest konkretna linia polityczna, a tematy dotyczące niesprawiedliwości wobec mężczyzn (i kobiet też, tylko tego nie widać na pierwszy, drugi i trzeci rzut oka), w wielu miejscach są perfidnie wyszydzane i wyśmiewane. 

 

To właśnie jest siłą tego miejsca; wolność od mainstreamu, od tyranii większości. To samo chcę urzeczywistnić na portalu plusujemy.pl - byśmy mieli coś własnego, gdzie będziemy mogli rozmawiać na tematy, które są systemowo wyszydzane. Żeby człowiek mógł poruszać temat, który na innych platformach kończy się karaniem, "najazdem trolli" itd. U nas takiego trolla złapiemy za uszyska i wykopiemy, podobnie będzie z wszelkiej maści stalkerami, nękaczami, frustratami i zazdrośnikami. Część z nich się "przedrze", to nieuniknione, ale takich sytuacji jak z pewnego portalu, gdzie nękanie trwa lata i serwis nie reaguje, a budzi się dopiero, gdy okazuje się że prokuratura wszczęła postępowanie wobec wpisów - tego nigdy nie będzie.

 

A że lada dzień na plusujemy robimy ostatnie testy portalu, to pewnie w ciągu tygodnia portal ruszy. Wasze pieniądze dały mi spokój od trosk, dzięki czemu mogę się zająć nowym projektem, dając z siebie wszystko, czyli jakieś 30% :))

 

Screen, który widzą Państwo u góry, jest autorstwa mojego krytyka - człowieka wysublimowanego, eleganckiego, z którego ust spływa słów kwiecie. Obecnie czekam na jego piękne przeprosiny (nakazane przez sąd, gdy przegrał ze mną proces we Wrocławiu), biegnąc z nożyczkami do listów poleconych, by od razu je otworzyć i sprawdzić czy wreszcie przyszły.

 

Pan ten, wiele razy w niekulturalnych słowach wyrażał się o forumowiczach, ponieważ każdy kto sympatyzuje ze mną, jest wrogiem tego Pana. Zbiórka pieniędzy jasno pokazała, że trzymamy się razem; ja dbam jak umiem o ludzi, a oni dbają o mnie w problemach. Taki pozytywny obraz, doprowadza do furii moich krytyków - ich zdaniem, powinienem całkowicie upaść i zniknąć z Internetu, to ich marzenie do którego konsekwentnie dążą od wielu lat. A Bracia na forum, jak na złość nie chcą stąd odejść. 

 

Wszystko co kupię, dostanę, zarobię, wścieka moich krytyków i stymuluje do kolejnych ataków na mnie czy moich bliskich. Dlatego wkleiłem ten screen, by i Państwo mieli przyjemność z ukazania marności słów tego Pana - oto ktoś przekonuje wszystkich, że jesteście nieudacznikami, ale nieudacznicy nie trzymają się razem i nie zostawiają się w nieszczęściu. Tak robią ludzie świadomi, mądrzy, honorowi. I właśnie dlatego my mamy portale (np. samczeruno itd.), forum i niebawem plusujemy.pl, a Panowie z przeciwnej strony barykady mają... prawomocne wyroki i zobowiązania do spełnienia.

 

 

 

 

Wszystkim z listy - serdeczne dzięki! Z Panem chyba dobrym Bogiem!

 

 

 

Pan Michał - 2000 zł

 

 

 

Pan Paweł  "Dasz radę" - 1000 zł

 

Pan Mateusz - 1000 zł

 

Pan Jakub  - 503 zł

 

 

 

Pani Sylwia -  300 zł

 

Pan Tomasz "na zusik"  -  300 zł

 

Pan Space "Darowizna, zdrówka!" - 300 zł

 

Pan Łukasz  - 226 zł

 

 

 

Pan Piotr - 202,22 zł

 

Pan Kamil "Dziękuję za pomoc Panie Marku" - 200 zł

 

Pan Marcin  - 200 zł

 

Pan Piotr  - 193 zł

 

 

 

Pan Przemek "Twardy i zawsze gotowy" - 102zł

 

Pan Piotrek  -  100,02 zł

 

Pan Artur "Panie Marku niech Pan walczy i w końcu zwycięży tę batalię. Jesteśmy z Panem. Fan wieloletni." - 100 zł

 

Pan Robert - 100 zł

 

 

 

@Jan III Wspaniały - 100 zł

 

Pan Bartosz - 100 zł

 

@Atanda "Twardy i Gruby, zawsze gotowy" - 100 zł

 

 

 

Pan Tomasz - 100 zł

 

Pan Michał - 100 zł

 

@Cloud7 "Twardy i Gruby, zawsze gotowy" -  100 zł

 

 

 

Pani Kasia "Dziękuję za najlepsze forum w sieci :)" - 100 zł

 

@MrMiSk - 100 zł

 

Pan Michał  -  100 zł

 

 

 

Pan Maciek  -  100 zł

 

Pan Shark    -  100 zł

 

Pan Łukasz  - 96 zł

 

 

 

Pan Michał - 96 zł

 

Pan Mateusz - 96 zł

 

@Husquarna  - 80 zł

 

 

 

@Lethys - 80 zł

 

Pan Łukasz - 69 zł

 

Pan Piotr - 55 zł

 

 

 

@zuckerfrei  - 51,01 zł


@Dave1974 - 50 zł

 

Pan Marcin - 50 zł

 

@MarkoBe - 50 zł

 

Pan Michał  -  50 zł  "Dzięki Tobie daję radę"

 

 

 

Czarny91pl  - 50 zł

 

@Krugerrand   - 50 zł

 

 Pan Mariusz  -  50 zł

 

 

 

@Hubertius - 50 zł

 

Pan Damian "wszystkiego dobrego Marku dla Ciebie" - 50zł

 

@Lannes  - 50 zł

 

 

 

Pani Małgorzata - 50 zł

 

Pan Jarosław  - 50 zł

 

@Arthur Morgan - 50 zł

 

 

 

 

@Tajski Wojownik - 50 zł     Zdrowiej Brachu! (to ode mnie, Marka)

 

Pan Rafał - 50 zł

 

Pan Tomasz  - 50 zł

 

 

Pan Łukasz "trzymaj się" - 50 zł

 

@trek - 50 zł

 

Pan Mateusz - 50 zł "Za cenną wiedzę"

 

 

 

@Szymon95  - 50 zł

 

Pan Michał  - 50 zł

 

@Baca1980   - 50 zł

 

 

 

Pan Tomasz  -  50 zł

 

Pan Aleksander -  50 zł

 

Pan Paweł    - 50 zł

 

 

 

@bzgqdn - 50 zł

 

Pan samename  - 50 zł

 

Pan Kadet  - 50 zł

 

Pan Tomasz - 48,20

 

Pan Kacper      - 40 zł

 

 

 

@Strusprawa1 - 30 zł

 

Pan Marcin   - 30 zł   "NIECH TO FORUM TRWA I ROZWIJA SIE DLA PRZYSZŁOŚCI, DLA POTOMNYCH, BOWIEM WIEDZA W NIM ZAWARTA JEST ZLOTEM I ŚWIATLEM W TUNELU DLA BŁĄDZĄCYCH"

 

Pan B.  -  28 zł

 

Pan Rafał "dzięki za forum i audycje" - 27,66 zł

 

 

 

Pan Andrzej    - 25 zł 

 

Pan Jakub      - 25 zł

 

 

 

 

 

 

 

@Chcni -  20 zł

 

Pani Wanda - 20 zł

 

Pan Marek       - 18 zł

 

@RabarbaR - 10 zł

 

Pan Jacek  -  10 zł

 

Pan Grzegorz - 10 zł 

 

 

 

Pan Piotr   - 8 zł

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Wątek gdzie poprosiłem Państwa o pieniądze, znajduje się tu: 

 

  • Like 8
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podziękowania dla Braci za wsparcie psychiczne i pieniądze

Nie wiem, czemu nie ma mnie na liście, wpłaciłem przez PayPal 50zł, darowiznę, ale mniejsza z tym. Ja też dziękuję wszystkim, co pomogli Markowi. Wszystkim, bez wyjątku, nawet z tymi, co nie zgadzam się światopoglądowo. Marku, należą ci się te pieniądze i jeszcze więcej. Wszystkiego dobrego.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarkoBe napisał:

Nie wiem, czemu nie ma mnie na liście, wpłaciłem przez PayPal 50zł,

 

Ważne, że wpłaciłeś i jesteś widoczny na pasku po prawej stronie na głównej forum😉

 

17 minut temu, MarkoBe napisał:

Ja też dziękuję wszystkim, co pomogli Markowi. Wszystkim, bez wyjątku, nawet z tymi, co nie zgadzam się światopoglądowo.

 

Mnie zaskoczył w pozytywny sposób @Sankti Magistri wpłacając na live bodajże 250 zł.

To, że jestem z nim na antypodach poglądowych nie znaczy, że nie mogę go szanować za postawę.

 

23 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Screen, który widzą Państwo u góry, jest autorstwa mojego krytyka - człowieka wysublimowanego, eleganckiego, z którego ust spływa słów kwiecie.

 

Ten hejter nawet nie wie jak się myli snując domysły o naszym stanie materialnym czy zdrowia.

On chciałby być na naszym poziomie bo sam niczego nie osiągnął i siedzi w swojej piwnicy.

 

23 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

Wszystko co kupię, dostanę, zarobię, wścieka moich krytyków i stymuluje do kolejnych ataków na mnie czy moich bliskich. Dlatego wkleiłem ten screen, by i Państwo mieli przyjemność z ukazania marności słów tego Pana - oto ktoś przekonuje wszystkich, że jesteście nieudacznikami, ale nieudacznicy nie trzymają się razem i nie zostawiają się w nieszczęściu.

 

Zwyczajny ból tyłka biednych ludzi, którzy są chorzy psychicznie.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

Ten hejter nawet nie wie jak się myli snując domysły o naszym stanie materialnym czy zdrowia.

Może on jest wróżbitą ?

1 minutę temu, Iceman84PL napisał:

Zwyczajny ból tyłka biednych ludzi,

Mnie to dziwi, po co marnować na to czasu, w moim kręgu znajomych mam milionerów, w sąsiedniej miejscowości mieszkają inni ludzie, którzy nie wiedzą co z pieniędzmi robić, po prostu nie zajmować się tymi ludźmi i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, MarkoBe napisał:

Nie wiem, czemu nie ma mnie na liście, wpłaciłem przez PayPal 50zł, darowiznę, ale mniejsza z tym. Ja też dziękuję wszystkim, co pomogli Markowi. Wszystkim, bez wyjątku, nawet z tymi, co nie zgadzam się światopoglądowo. Marku, należą ci się te pieniądze i jeszcze więcej. Wszystkiego dobrego.

 

Dziękuję Marku za info, już wkleiłem Cię na listę. Na PayPalu nie dałeś nicka i zrobiłeś dwie wpłaty - a PayPal nie daje mi np. 20 zł tylko 18 zł bo odbiera prowizję, stąd taki bałagan. Natomiast o dziwo system Cię dodał i pod nickiem masz wpłatę całość :) Dzięki!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziałam coś z patronite, ale trochę się krępuję szczerze mówiąc.

 

To teraz jako prawie bogacz się zastanawiam, co kupić mamie na dzień Matki? Zegarek ma ode mnie casio, śliczny, ale nie nosi bo szkoda :) Witchena wszystko ma co tylko ładne było, latareczka, scyzoryk, małe na łańcuszku metalowe opakowanie na banknot/leki też. Jak jeszcze dobrze zarabiałem, kupiłem telewizor, odkurzacz bezp. xiaomi, jakieś lampki, komputer, suplementów całe torby, kremy dziwaczne itd.

 

Ciuchów i butów nie kupię, bo bankowo źle rozmiar wybiorę, więc co proponujecie? Tak max do dwustu złotych myślę, więcej już nie dam rady, muszę mieć na czerwiec na opłaty.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO proszę wszystkie osoby, które mi wpłacały pieniądze a nie zostały uwzględnione w powyższym zestawieniu, o informację o tym - albo tu na priv, albo na [email protected]

 

I teraz tak - osoby chcące znaleźć się od tej pory na liście, proszę o umieszczenie w tytule przelewu słowa "lista", gdyż obecnie już trochę się pogubiłem. Jeśli będę wpisywał każdą wpłatę, to co z osobami które od lat to robiły? To może budzić niezadowolenie i wcale się nie dziwię.

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie wpłaty. Dały mi one naprawdę dużo przyjemności i ulgi. A i gadżeciki (z potwornym poczuciem winy) sobie kupiłem :)

W dniu 28.05.2023 o 01:19, Druid napisał(a):

 

Tak, ale na razie go zmieniałem i nie działa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2023 o 16:54, Marek Kotoński napisał(a):

To teraz jako prawie bogacz się zastanawiam, co kupić mamie na dzień Matki?

 

Wiem, że już po (przyda się na następny raz i nie tylko dla mam ale dla kobiet ogólnie) ale ja polecam naszyjnik/wisiorek/branzoletka z wpisaną przez nas nazwą (którą może być pseudonim, szczególna nazwa, krótka sekwencja, inicjały - wszystko co chcemy a co się zmieści).  Cena od kilkunastu zł na aliexpress, do kilkuset na innych portalach. Złote (te naprawdę ładnie wyglądają, jak dawałem to było 100% zadowolenia, minusem jest, że często po kilku miesiącach/latach zmieniają swoje właściwości i już nie wyglądają jak na początku), srebrne, różne czcionki i długości. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.