Skocz do zawartości

Spermiarz-deweloper, czyli historia o tym jak trzeba trzymać żądze na wodzy


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne część z was słyszała lub grała w grę Gothic. Jest to cRPG niemiecki, który bardzo spopularyzował się w Polsce. Powstaje do niego mnóstwo modów. Jednym z większych był wydany w grudniu 2021 roku "Kroniki Myrthany". Projekt "Kronik" powstał od rozłamu grupy moderskiej tworzącej mod "Dzieje Khorinis". I o tym dzisiaj napiszę co się śmisznego wydarzyło (może nie powinienem rozpowiadać, choć mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkodzi :P ). Dzieje Khorinis tworzone są od dosyć dawna. Ciągle są na stosunkowo wczesnym stadium tworzenia. Twórcy stworzyli hype w swoich wielu trailerach na to co będzie i nie będzie mieć mod oraz jaki będzie zarąbisty, mimo że w tych trailerach nic nie było takiego "WOW", a jedynie jakieś pododawane mosty i drzewa, co ja już potrafiłem w wieku 12 lat. 

No i po bece jaka zeszła na nich oraz po wydaniu konkurencyjnego projektu Kronik Myrthany twórcy ucichli i "tworzą w zaciszu".

Jednak - wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. Sam nie uwierzyłem w to dopóki nie obejrzałem realnie gry. 
https://imgur.com/a/eMkLuwe

 

 

 

Główna twórca wypuścił grę, bo gość mu wysłał zdjęcie gołej kobiety - nieprzetestowaną, niedokończoną. Zaprzepaścił pracę i hype całego zespołu od naprawdę wielu lat.

 

Zresztą zobaczcie sami.

Nie będę zabierać wam przyjemności czytania. UCZCIE SIĘ NA CUDZYCH BŁĘDACH. Polecam przeczytać całość

345456889_1318681708686908_8814345309406

 

345909614_909004710156547_26661259025711

345621371_1344972089392978_7489710541477

  • Like 2
  • Haha 19
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem: grubo. Ale to po raz kolejny pokazuje, że sami jesteśmy sobie winni aktualnej sytuacji, którą kobiety wykorzystują na potęgę. Tutaj coprawda było małe oszustwo, ale finalnie wiele rzeczy pewnie tak jest załatwianych - laska bajeruje dla własnych korzyści. 

 

Ale są też plusy całej akcji: dla gościa gruba nauczka, może też wielu innych otworzy oczy na tego typu sytuacje.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dżizas 🥴 🤦‍♂️🤦‍♂️Dobrze, że się w miarę wyspałem, bo bym miał chyba zjebaną niedzielę. Sam muszę widocznie przepracować emocje wobec tego co czytam i nie "współczuć" randomowym frajerom.

 

Takich info nie powinno się jednak zamieszczać z samego rana ani wieczorem XD

 

Co do meritum: też nie chcę wierzyć, że jednak dał się złapać na te foty. Zresztą w pierwszej chwili zatrybił, że coś nie teges. Dopóki ich nie zobaczył...  🤦‍♂️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie wczoraj moją reakcję @Strusprawa1. Jest jakoś po 23. Robię sobie trening w domu, w międzyczasie chciałem sobie puścić muzykę. I nagle to mi wyskoczyło. 

Myślałem, że w pierwszych 20 sekundach filmu popłaczę się ze śmiechu. 😆

Do tej pory nie jestem w stanie uwierzyć co ten gościu odwalił. :P  

 

Swoją drogą, teraz założę się, że po tym rozłamie co był i całym "sajgonie" team od Kronik Myrtany specjalnie na złość dołoży jeszcze więcej contentu do wersji 2.0, tak żeby pokazać "że się jednak da". Tak więc może coś wyjdzie z tego dobrego dla graczy Gothica, skoro "Dzieje Khorinis" nie powstaną w sumie (jak na tyle lat pracy to wykradziona obecna wersja moda to jest "joke"). 

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hubertius napisał:

Wyobraź sobie wczoraj moją reakcję @Strusprawa1. Jest jakoś po 23. Robię sobie trening w domu, w międzyczasie chciałem sobie puścić muzykę. I nagle to mi wyskoczyło. 

Myślałem, że w pierwszych 20 sekundach filmu popłaczę się ze śmiechu. 😆

Do tej pory nie jestem w stanie uwierzyć co ten gościu odwalił. :P  

 

Swoją drogą, teraz założę się, że po tym rozłamie co był i całym "sajgonie" team od Kronik Myrtany specjalnie na złość dołoży jeszcze więcej contentu do wersji 2.0, tak żeby pokazać "że się jednak da". Tak więc może coś wyjdzie z tego dobrego dla graczy Gothica, skoro "Dzieje Khorinis" nie powstaną w sumie (jak na tyle lat pracy to wykradziona obecna wersja moda to jest "joke"). 

 

Co smutniejsze dla twórcy, to znawcy tematu tego moda pisali, że nie za wiele się zmieniło od kiedy wyszły Kroniki, a nawet od czasu gdy dokonał się rozłam. Tak jakby zaprzestali tworzenia i tylko tworzyli trailery by powstrzymać hype oraz jakby tylko ci z Kronik przed rozłamem cokolwiek robili. :D
 

Przez takie dramy jak te ciężko się skupić na życiu i wyłączeniu social mediów, bo "może a jednak coś się wydarzyło..."... i się wydarza. :)

 

Wyszło zdjęcie twórcy chwilę przed katastrofą:
347081696_775028920696314_89293625795495

 

(stąd)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Shark napisał:

Mam twoje IP. Już nie żyjesz...

Twórca? 

Ziomek, jeśli nie ja, to ktoś inny by napisał o tym. 

A tak, to jest chociaż IDEALNY materiał edukacyjny dla wszystkich - już nawet czasem lepiej złamać nofap niż żeby zniszczyć dziesiątki lat pracy nad modem całego zespołu (prace trwały od 2008)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi tytuł wątku sugerował, że arch po odejściu z forum przebranżowił się z rentiera na deva, przestał divować i jakaś sm."położyła na wszystkim łapę"? 🤔😂😂😂

Edytowane przez Kiroviets
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia fragment, w którym "ona" piszę, że wyśle swoje fotki z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą gry. I rzeczywiście taka fotka została wysłana. Ciekawe jak to zostało zrobione, skoro niby taka fotka poszła momentalnie, ale konwersację prowadził gość. Albo typek miał koło siebie tę dziewczynę I ona się zgodziła, albo jest dobry w fotoshopy. 

Edytowane przez manygguh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, manygguh napisał:

Mnie zastanawia fragment, w którym "ona" piszę, że wyśle swoje fotki z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą gry. I rzeczywiście taka fotka została wysłana. Ciekawe jak to zostało zrobione, skoro niby taka fotka poszła momentalnie, ale konwersację prowadził gość. Albo typek miał koło siebie tę dziewczynę I ona się zgodziła, albo jest dobry w fotoshopy. 

Może poprosił AI o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, manygguh napisał:

Mnie zastanawia fragment, w którym "ona" piszę, że wyśle swoje fotki z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą gry. I rzeczywiście taka fotka została wysłana. Ciekawe jak to zostało zrobione, skoro niby taka fotka poszła momentalnie, ale konwersację prowadził gość. Albo typek miał koło siebie tę dziewczynę I ona się zgodziła, albo jest dobry w fotoshopy. 

Panowie, tak się śmiejecie z gościa, że tępy a sami macie miny jak Joe Biden przed zejściem po schodach.

Facio miał przygotowany scenariusz, w którym "udowadnia swoją tożsamość" za pomocą gołej laski z kartą z danymi i nazwą gry. Co tutaj jest zmienną, do której by musiał adaptować ten scenariusz na żywo 😆?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale beka.

List motywacyjny w typowej korpomowie, a potem weryfikacja zdjęciem cycków z czyjegoś OF. :D

 

Ale do dzisiaj ludzie się łapią na "nigeryjski przekręt", a nawet mój własny kuzyn - chociaż wszyscy :D mu mówili, że to wał - wysłał 1000 USD "ukraince" z randek online.

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.