Skocz do zawartości

Co jest ze mną nie tak, że prawie wszystkie kobiety uciekają ode mnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia kolejny dziwny artykuł dot. Mężczyzn na łamach Onetu.

Czy oni te artykuły zmyślają dla żartów ?.

Przecież takie problemy Mężczyzn nie występują w praktyce !.

 

https://www.onet.pl/styl-zycia/facet-xl/co-jest-ze-mna-nie-tak-ze-prawie-wszystkie-kobiety-uciekaja-ode-mnie/983j3je,30bc1058?utm_campaign=cb

 

Najsensowniejsze akapity:

 

Jest przystojny, nieźle zarabia, ma mieszkanie i nie ma nałogów. Dba o porządek, robi pranie i często odkurza. Także zmywa po sobie. Ideał. Żadna jednak nie chce się z nim związać na dłużej. Może Ala go wreszcie doceni? Też lubi porządek.

 

Darek był informatykiem. To jego pasja od dziecka. Pracował w dużym, państwowym wydawnictwie. Miał propozycje z innych, prywatnych firm, nawet za większe pieniądze, ale uważał, że na "państwowym" ma stabilniejszą pracę. To się dla niego najbardziej liczyło.

 

 

Od lat skrupulatnie dbał o swoje dochody. Każdy wydatek zapisywał w specjalnym notesie. Potem korzystał ze specjalnej aplikacji. To przez to rozstał się z Magdą.

— Lubiłem zawsze wiedzieć, ile i na co wydaję — tłumaczy. — Kiedy byłem gdziekolwiek na zakupach, to zbierałem paragony, rachunki, żeby potem je wprowadzić do moich zapisków. Przy Magdzie tego nie robiłem. Nie chciałem, żeby czuła się urażona, że robię to ze skąpstwa. Najczęściej płaciliśmy za wszystko po połowie, ale czasami to tylko ja ponosiłem wydatki, kiedy np. tankowałem jej auto na stacji. Nie zawsze mi oddawała, ale miałem to wszystko zanotowane. Co do grosza.

 

Wtedy zadzwonił kolega — mówi Darek. — Wyszedłem na balkon. Magda w tym czasie weszła do kuchni i zobaczyła notes, rozłożone na stole paragony. Kiedy skończyłem rozmowę, spytała o te moje zapiski. Powiedziałem zgodnie z prawdą, że lubię mieć porządek w finansach. Nie ukrywałem, że np. niektóre kwoty wpisywałem czerwonym długopisem. Tak od lat rejestrowałem wydatki, które nie były wcześniej planowane. Tak z ciekawości chciałem wiedzieć, jak często coś kupuję spontanicznie, np. kwiatki dla Magdy. Nie chciała uwierzyć, że nawet wczorajszy jogurt na 2,99 zł znalazł się na mojej liście. Zapisany na czerwono.

 

Od tej pory wszystko się między nimi popsuło. Któregoś dnia Magda stwierdziła, że nie chce się wiązać z domorosłym księgowym, który potrafi się upomnieć nawet o pięćdziesiąt groszy. Bo tyle musiała mu oddać za hot doga na stacji paliw. Źle wyliczyła kwotę.

Z Beatą był jeszcze krócej. To koleżanka z pracy. Młodsza o cztery lata od niego, atrakcyjna, bardzo zgrabna i seksowna blondynka. Widywał ją codziennie, ale bliżej poznał, kiedy zawiesił jej się komputer. Zadzwoniła do niego z prośbą o pomoc. Pracowała w dziale handlowym — na ostatnim piętrze. — Pomogłem jej jeszcze przy smartfonie — mówi nasz bohater. — Nie wiedziała, jak ustawić aparat do robienia zdjęć w nocy. Za to zaprosiła mnie na kawę po pracy.

Tego samego dni

została u Darka na noc. Był nieco zaskoczony jej swobodnym stylem bycia, ale najbardziej go zaskoczyło to, co potrafiła robić w łóżku.

— Była niesamowita — przyznaje. — I w kółko powtarzała, że jeszcze w życiu nie widziała takiego porządku w mieszkaniu samotnego mężczyzny.

To fakt, Darek od dziecka dbał o czystość. Z czasem stał się pedantem. Wszystko w mieszkaniu miało swoje określone miejsce. Inny kubek do herbaty, inny do kawy. Ulubiona marka papieru toaletowego, pilot od telewizora zawsze na swoim miejscu — z boku łóżka, gdzie zamocował specjalny uchwyt na rzepy. I nic na stole. Wszystko pochowane. Odkurzał co drugi dzień. Miał też mniejszy odkurzacz akumulatorowy. Do paprochów i kurzu. Ten był używany codziennie.

 

— Z Beatą łączył nas przede wszystkim seks — mówi. — Potrafiliśmy od razu po pracy jechać do mnie, bo było bliżej i już w przedpokoju zaczynaliśmy się wzajemnie rozbierać.

 

Bracia teraz najlepszy moment czytajcie:

 

I to ich poróżniło. Na tyle, że się rozstali. Poszło o... pościel.

— Któregoś razu Beata wpadła z jakiejś babskiej imprezy — mówi Darek. — Był wieczór, akurat sprzątałem, miałem zmienić też pościel. Leżała na stole w sypialni. Kiedy przyszła, miała od razu ochotę na seks. To ten alkohol chyba na nią tak podziałał. Ja akurat myłem łazienkę. Powiedziałem, że tylko wezmę prysznic, bo miałem ręce brudne od detergentów. Kiedy wróciłem, Beta była już w łóżku. Nagusieńka. Zmieniła nawet przygotowaną pościel.

 

Zaczęliśmy się kochać, kiedy zauważyłem, że poszwa była założona na lewą stronę.

Chciałem ją szybko zmienić na drugą stronę. Nie wiem, co Beatę ugryzło, ale jak zobaczyła, że między namiętnymi pocałunkami szarpię się z tą poszewką, to nagle wstała, stwierdziła, że ja nie jestem normalny i zaraz wyszła, trzaskając drzwiami. Nie wiem, czy nie poskarżyła się na mnie koleżankom z pracy, bo od tego czasu niektóre patrzą na mnie ironicznym wzrokiem. A może mi się tylko tak wydaje.

 

Po Beacie przez dłuższy czas był sam. Zraził się do kobiet. Aż poznał Alę.

— To siostra kolegi ze studiów — mówi. — Znam ją od dawna, bo bywałem u nich w domu. Kilka lat temu wyjechała do Anglii. Niedawno wróciła. Spotkałem ją zupełnie przypadkiem na stacji benzynowej. Nic się nie zmieniła. Od słowa do słowa zeszliśmy na temat komputerów. Ala była grafikiem komputerowym, znała się też na programowaniu, mieliśmy wspólny tem

 

Dopasowaliśmy się także w łóżku. Jest wspaniale. Kiedy wczoraj w nocy, po raz kolejny nabraliśmy ochoty na seks, ta dysząc namiętnie, poprosiła, żebym sprawdził, czy zgasiła światło w łazience. Zgasiła

 

  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież artykuł jest jasny. Przedstawia mężczyzn jako wariatów, obsesyjnych skąpców, patriarchalne skamieliny zabraniające kobiecie rozrywki... ale pod koniec to już odjechali :D "ta dysząc namiętnie, poprosiła, żebym sprawdził, czy zgasiła światło w łazience. Zgasiła".

 

26 minut temu, Legionista napisał:

Czy oni te artykuły zmyślają dla żartów ?.

wyssane+z+palce.png

 

 

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł do poprawy.

 

Cytat

Co jest ze mną nie tak, że prawie wszystkie kobiety uciekają ode mnie?

 

Powinno być:

 

Cytat

Co jest nie tak ze współczesnymi kobietami? Nie doceniają wspaniałych mężczyzn

 

Oczywiście, żart. Ale taki byłby tytuł pewnie przy kobietach.

 

Widać tu już pierwszą różnicę. Mężczyzna jest wpędzany w poczucie winy. Jest samokrytyka, co zresztą jest dobre, ale w momencie, kiedy mowa o kobietach tego nie ma. Forsuje się pogląd, że każda jest wspaniała itd., co w sumie sprawia, że nie widzą potrzeby pracy nad sobą, wysilania się. Wszystko dlatego, że jakaś kobieta może się poczuć urażona, źle ze słowami. Dobrym przykładem jest tutaj "ciałopozytywność".

 

Narracja ma znaczenie. Trzeba ją zmieniać. 

 

Tyle się pisze: gdzie ci mężczyźni? 

 

A gdzie artykuły, wpisy, książki o prawdziwych kobietach? Tych ciepłych, delikatnych, oddanych, wiernych itd.? 

Edytowane przez Alex76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Legionista napisał:

aczęliśmy się kochać, kiedy zauważyłem, że poszwa była założona na lewą stronę.

Chciałem ją szybko zmienić na drugą stronę.

 

Coś jak osobowość wysoce wrażliwa, natręctwo, itd.

Pizdowatość autora, który to napisał.

 

Pewnie autor chciał się przypodobać koleżankom.

Może od którejś pachniało szyneczką sromo*ą.

 

Co za nędza...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Legionista napisał:

Odkurzał co drugi dzień. Miał też mniejszy odkurzacz akumulatorowy. Do paprochów i kurzu. Ten był używany codziennie.

 

To moja urzeczywistniona osobista wizja tego "artykółu"...

Edytowane przez Egregor Zeta
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Legionista said:

 

Zaczęliśmy się kochać, kiedy zauważyłem, że poszwa była założona na lewą stronę.

Chciałem ją szybko zmienić na drugą stronę. Nie wiem, co Beatę ugryzło, ale jak zobaczyła, że między namiętnymi pocałunkami szarpię się z tą poszewką, to nagle wstała, stwierdziła, że ja nie jestem normalny i zaraz wyszła, trzaskając drzwiami. 

 

🤣🤣🤣 Haha, dawno się tak nie uśmiałem, wszystko co złe to przez pościel lol.

 

Bracia, kto nigdy w trakcie seksu z laską nie sprawdził czy poszewka jest dobrze założona niech pierwszy rzuci poduszką 😂

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Legionista napisał:

Bracia kolejny dziwny artykuł dot. Mężczyzn na łamach Onetu.

Czy oni te artykuły zmyślają dla żartów ?.

 

Onet i wszystko jasne😆

 

Takie historie są zmyślane przez psycholożki, socjolożki, pseudo dziennikarki czy kobiety pracujące dla tych portali.

Narracja jest jedna przedstawić mężczyzn jako zło wcielone, nieodpowiedzialnych, leniwych, niezaradnych, agresywnych, słabych.

 

Kobiety ogólnie mają ból tyłka i nienawiść do mężczyzn dlatego przy każdej okazji oczerniają, wyśmiewają, przedstawiają w złym świetle.

W danej redakcji pracownik wykonuje zadania, polecenia jakie wyda naczelny.

W dzisiejszym ginocentrycznym świecie jest przyzwolenie na takie artykuły i wciskanie ciemnoty naiwnym ludziom.

 

Dlatego zobacz, że tego typu portale jak onet są niewiarygodne a treść to stek bzdur wymyślanych w chorych umysłach.

 

Godzinę temu, Legionista napisał:

Jest przystojny, nieźle zarabia, ma mieszkanie i nie ma nałogów. Dba o porządek, robi pranie i często odkurza. Także zmywa po sobie. Ideał. Żadna jednak nie chce się z nim związać na dłużej. Może Ala go wreszcie doceni? Też lubi porządek.

 

Z samej definicji przystojny mężczyzna nie ma problemu z kobietami do tego dobrze zarabiający miał by je na pęczki.

Która kobieta nie weszła by w relacje z takim facetem nawet gdyby miał nałogi czy problemy psychiczne?

 

Także to co piszą kobiety na tych portalach bo zazwyczaj tak jest to ich niespełnione marzenia, pragnienia bo same zapewne są nieatrakcyjne i nie mają do takich mężczyzn dostępu.

To też marketing by chwytliwym artykułem, tytułem przyciągnąć gawiedź na portal.

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

Takie historie są zmyślane przez psycholożki, socjolożki, pseudo dziennikarki czy kobiety pracujące dla tych portali.

Narracja jest jedna przedstawić mężczyzn jako zło wcielone, nieodpowiedzialnych, leniwych, niezaradnych, agresywnych, słabych.

 

Kobiety ogólnie mają ból tyłka i nienawiść do mężczyzn dlatego przy każdej okazji oczerniają, wyśmiewają, przedstawiają w złym świetle.

W danej redakcji pracownik wykonuje zadania, polecenia jakie wyda naczelny.

 

Tylko i wyłącznie.

 

 

A propos.... Ciekawe któremu w trakcie zbliżenia przeszkadzały resztki papieru toaletowego przylegające w miejscach takowych u dziewczyny...

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Baby nie lubią skąpstwa, a takie wyliczanie się ze skąpstwem kojarzy, chociaż ja pana rozumiem doskonale i jest w tym mądrość i sens.

 

Baby lubią jak facet wydaje hajs i nie rozpamiętuje, od tak lekką ręką!

 

Wtedy są emocje, jest luz, wydaje się że mogą więcej od niego wyciągnąć, mężczyzna traci kontrolę w wydatkach, stają się one nie wyliczane, a emocjonalne, baby to lubią.

 

Z drugiej strony zauważyłem, że tak samo lubiany przeze mnie porządek, gdy zapraszam panią do siebie, powoduje u pań często dyskomfort - prawdopodobny powód to wyrzuty sumienia z powodu bycia bałaganiarą i lekka zazdrość, czyli nienawiść, projekcja.

 

 

@Iceman84PL życie tak nie działa po czarno białemu, możesz mieć wygląd, kasę, ruchać jak pojebany a być " dziwny" ja na przykład jestem trochę "dziwny" i może to zniechęcać, bo nie pasujesz do zaprogramowanej do czegoś innego jednostki męskiej, kobiecej.

 

To że facet jest przystojny, z kasą, to nie oznacza że nie jest odrzucający.

Tak samo jak niektóre kobiety widza przystojnego gościa i na twarzy się " blokują" usztywniają, celowo na niego nie patrzą, bo je ten wygląd blokuje, no i  co? 

 

Dalej lecą na przystojniaka? Hehe.

 

W życiu 2+2 nie zawsze jest 4...

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Onet i wszystko jasne😆

 

Takie historie są zmyślane przez psycholożki, socjolożki, pseudo dziennikarki czy kobiety pracujące dla tych portali.

Narracja jest jedna przedstawić mężczyzn jako zło wcielone, nieodpowiedzialnych, leniwych, niezaradnych, agresywnych, słabych.

To jest propaganda antymęska za pieniądza zachodu obliczone na robienie wody z mózgu naiwnym Kobietom i Mężczyznom także.

8 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Z samej definicji przystojny mężczyzna nie ma problemu z kobietami do tego dobrze zarabiający miał by je na pęczki.

Która kobieta nie weszła by w relacje z takim facetem nawet gdyby miał nałogi czy problemy psychiczne?

 

Tak to prawda pod warunkiem, że Mężczyzna jest na rynku matrymonialnym. 

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Iceman84PL życie tak nie działa po czarno białemu, możesz mieć wygląd, kasę, ruchać jak pojebany a być " dziwny" ja na przykład jestem trochę "dziwny" i może to zniechęcać, bo nie pasujesz do zaprogramowanej do czegoś innego jednostki męskiej, kobiecej.

Tak może być.

W ogóle ten artykuł zawiera w sobie takie bzdury, że jest to jednak dobry

scenariusz na skecz kabaretowy, a nie poważna analiza relacji damsko-męskich.😆

Artykuły czyta  młodzież, studenci, a pewnie i także dzieci- co formuje światopogląd odbiorcy

w odpowiednim kierunku. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legionista Tacy ludzie się zdarzają. Jest ich promil w populacji ale są. Są pedanci, są autycy. 

 

Miałem kiedyś znajomą pedantke. Byłem u niej w domu, graliśmy na PS2. Potrafiła rzucić pada i załączyć odkurzacz bo zobaczyła jakiś okruch na dywanie. Kij że ma gości(mnie) i kij że gramy w tekkena. Porządek musi być.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Z drugiej strony zauważyłem, że tak samo lubiany przeze mnie porządek, gdy zapraszam panią do siebie, powoduje u pań często dyskomfort - prawdopodobny powód to wyrzuty sumienia z powodu bycia bałaganiarą i lekka zazdrość, czyli nienawiść, projekcja.

 

 

@Iceman84PL 

 

Witam w klubie. Może jakimś pedantem nie jestem ale wiem o czy mówisz ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że odrzucają je też "zbyt" merytoryczni, "zbyt" pewni siebie, "zbyt" wiedzący czego w życiu chcą, "zbyt" działający zamiast tylko jęczeć, "zbyt" oczytani ponieważ one w takiej konstelacji nie za wiele widzą miejsca gdzie się można wepchnąć z intrygami, manipulacjami i wodzeniem pieska za nos.

 

Obserwując wiele kobiet na rynku seksualno matrymonialnym to w wielu przypadkach mam wrażenie, że dla nich facet do stałego związku to ma być oferma bo wygoda i łatwe manipulowanie jest dla większości na pierwszym miejscu.

 

U mnie czasem widzę ten sam grymas ale jak patrzą ile mam książek bo po pierwsze to sobie uświadamia szybko kto tu jest prostakiem siedzącym ciągle na telefonie, dwa to po co on tyle na to wydawał a trzy to kiedy on będzie poświęcał czas na mnie jak będzie to czytał.

 

Prostaczki...

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

U mnie czasem widzę ten sam grymas ale jak patrzą ile mam książek bo po pierwsze to sobie uświadamia szybko kto tu jest prostakiem siedzącym ciągle na telefonie, dwa to po co on tyle na to wydawał a trzy to kiedy on będzie poświęcał czas na mnie jak będzie to czytał.

4. Nie będę miała argumentu  bycia bardziej elokwentną tytułem  dyplomu z WSGNG
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gościu napisał:

Baba nr 1: przemoc ekonomiczna, rozrzutność, kandydatka na alimenciarę

 

Baba nr 2: alkoholizm, bałaganiarstwo, przemoc psychiczna, nie do życia

 

Baba nr 3: brak ogarnięcia, wyręczanie się partnerem, droga przez mękę

 

Także tego :D

 

Ideałem baby jest domorosła księgowa która rozlicza z każdego grosza i przerywa seks bo Twoje ubrania nie są włożone do kosza na pranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Legionista napisał:

 

  Był nieco zaskoczony jej swobodnym stylem bycia, ale najbardziej go zaskoczyło to, co potrafiła robić w łóżku.

— Była niesamowita — przyznaje. — I w kółko powtarzała, że jeszcze w życiu nie widziała takiego porządku w mieszkaniu samotnego mężczyzny.

To fakt, Darek od dziecka dbał o czystość. 

 

 

Ahh te chady, musiało być ich sporo że ma tak duże porównanie, no beka

 

Te arty to taka beka, Panowie poczytajcie Subverted to dowiecie się że większość tych artów jest kompletnie zmyślona by wcisnąć kit kobietom

 

61B7bDr1+nL._SY344_BO1,204,203,200_.jpg

 

https://www.amazon.com/Subverted-Helped-Sexual-Revolution-Movement/dp/1586177966

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Legionista said:

 

Artykuły czyta  młodzież, studenci, a pewnie i także dzieci- co formuje światopogląd odbiorcy

w odpowiednim kierunku. 

 

Właśnie. Szanowni zapomnają o opiniotwórczej roli mass-mediów. 

 

Też kiedyś zastanawiałem do kogo trafiają reklamy proszków do prania innych niż wszystkie. A jednak trafiają. 

 

Takie bzdety też trafiają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RENGERS napisał:

życie tak nie działa po czarno białemu, możesz mieć wygląd, kasę, ruchać jak pojebany a być " dziwny" ja na przykład jestem trochę "dziwny" i może to zniechęcać, bo nie pasujesz do zaprogramowanej do czegoś innego jednostki męskiej, kobiecej.

 

Na poziomie społecznym i biologicznym kobiety są takie same.

Więc w tej sferze życie jest czarno-białe, zero-jedynkowe. 

Oczywiście są odcienie szarości, ale wyjątki nie potwierdzają reguły.

 

Dlatego zaklinanie rzeczywistości czy racjonalizacja nic nie da bo natura jest nieubłagana.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.