Skocz do zawartości

Wysyp strucli z popkami


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio da się zaobserwować wręcz wysyp strucli z popkami (zmieniona mapa do "strzelania" z rury) i pierdziawami, w tym bardzo wkurwiającymi "basami". Praktycznie same beemwu, kałdi i seaty leosie. 

 

Jakaś debilna moda zapanowała? Skąd, jak, po co? Nigdy tyle tego guana nie jeździło. Nawet starsze Janusze takimi pierdziawami jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś od sąsiadów u mnie też kupił takiego pierda. Gazuje z drugiej strony ulicy w niedzielę i nie tylko, przygląda się coś w tłumiku, szału można dostać. Nie wiem nawet czyj ten trup jest bo ich tyle tam, że ciężko się doliczyć. Stary ich też kupił jakiś motocykl co go słychać z 5km. Jak się zbiorą to można ochujeć. Nie przetłumaczysz takiemu, że to przeszkadza i jest uciążliwe. Robi to albo na złość, albo chuj wie po co, bo jak powiesz mu idź się wypierdzieć tam gdzie ludzi nie ma to, tam nie chce xD Dom pod lasem, cisza spokój, a tu odpali Ci taki tego gruchota i gazuje pól niedzieli. Rozumiem jakiś fabryczny wygar w subaru czy evo, ale w jakimś fordzie, z silnikiem 1.4 robiony na kolanie to już przesada. 

 

 Z reguły te pierdziochy dużo hałasu robią, ale jadą już tak sobie 😆

 

Aż mi się przypomina kolega ze studiów który tuningował tłumik w Ładzie gwoździem, pod wydziałem mechanicznym 😆 No ale kurła o już nie te czasy 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że "wiejski tuning" najlepsze czasy ma dawno za sobą.

 

Godzinę temu, maroon napisał:

Praktycznie same beemwu, kałdi i seaty leosie. 

 

BTW

Kiedyś czytałem publikację, gdzie kierowcy każdej marki wypełniali test na psychopatię, średnio najwyższy wynik mieli ci z BMW, na drugim miejscu Audi, a na trzecim z Fiatów.

Nawet znalazłem tę tabelkę:

 

Car brand Average psychopathy score (/36)
BMW 12.1
Audi 11.7
Fiat 7.0
Mazda 6.4
Honda 6.3
Ford 6.1
Mercedes-Benz 5.9
Citroen 5.8
Volkswagen 5.4
Hyundai 5.3
Renault 5.3
Other 5.3
Volvo 5.2
Nissan 5.0
Peugeot 4.8
Toyota 4.7
Vauxhall 4.7
SEAT 4.3
Kia 4.2
Skoda 3.2

 

Szczegóły w artykule:

https://www.motorbiscuit.com/bmw-drivers-are-most-likely-to-be-psychopaths-according-to-study/

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Myślałem, że "wiejski tuning" najlepsze czasy ma dawno za sobą.

 

No właśnie kiedyś tego nie było w takim natężeniu, więc zastanawiam się skąd to się wzięło. Tak gdzieś od roku może. U mnie na wiosce był spokój, a tu nagle ze czterech, pięciu debili się pojawiło - głównie szczyle, ale jest też jeden Janusz. W Stolicy też tego zatrzęsienie jeździ. 

 

Na moto to grupa debili zawsze tłumiki wycinała, ale teraz przeszło widzę na blachosmrody. 

 

No wqurwia to strasznie, szczególnie że widać, że często po złośliwości to jest robione - jeżdżą po nocy i strzelają pod blokami czy domami. 

 

Nawet u znajomych w ślepą boczną uliczkę ostatnio taki niedojeb wjechał w nocy i jeb, jeb, jeb. 

 

Zastanawiam się skąd nagle tylu kretynów. Musi być jakaś moda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, maroon napisał:

Zastanawiam się skąd nagle tylu kretynów. Musi być jakaś moda. 

 

Nie śledzę podobnego contentu, ale w sumie teraz mi się przypomniało, że na yt jest taki koleś z ponad 1,2 miliona subskrybentów, który zajmuje się tuningiem samochodów itd.

Wpisałem w wyszukiwarkę jego ksywę + słowo wydech i znalazłem coś takiego na jakimś randomowym kanale:

 

A tutaj na jego kanale film ponad 1,5 miliona wyświetleń:

 

 

Może występuje tu jakiś związek przyczynowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Szczegóły w artykule:

 

Przynajmniej naukowo potwierdzono dlaczego większość kobiet ma mokro na samą myśl o kierowcy takiej "bety". Statystycznie większa możliwość że okaże się psychopatą a co za tym idzie. Większa możliwość dostania emocji :).

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według cepiku w pl jest ponad 26 mln samochodów. To prawie 1:1 na każdego dorosłego. 

 

Patologia to promil, ale problem z tym, że taką patologię widać i słychać na kilka km dookoła. 

 

To powinno być systemowo likwidowane i przykładnie karane, ale nie jest. 

 

Ludzi to frustruje i wqurwia, wiem, bo rozmawiam. 

 

Brak szacunku do przestrzeni życiowej innych. Gnoi się powinno wyciągać z samochodu i jak w Chinach, przykładać łeb do rury na 15 minut żeby się osłuchał swojego tjuningu. 

 

Swoją drogą moda z uk chyba przyszła, tam tego guana jest mnóstwo. Sebki po brexicie powracały ze zmywaka i "światowe" trendy importują. 

 

Polska to zaczyna być stepowa dzicz. Zanieczyszczenie smogiem, światłem, hałasem na każdym kroku. A w lesie śmieci. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Patryk said:

A ja jeżdżę skodzinką ♥️.

No to może jesteś w tych 3.2% ;)

 

14 hours ago, Jorgen Svensson said:

Aż mi się przypomina kolega ze studiów który tuningował tłumik w Ładzie gwoździem, pod wydziałem mechanicznym

Ale jak to przechodzi przegląd techniczny i dopuszczenie do ruchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim przeczytałem temat, po tytule zgadłem autora :D

Co do samego tematu: no, jakoś nie zauważyłem ani szczególnego namnożenia ani zmniejszenia ilości "pierdziaw" w porównaniu z poprzednimi wiosnami. Nie żeby mnie to też nie mierziło czasem, ot zjawisko społeczne, takie mamy klimaty. Ale może mało wiarygodny jestem z racji częstych zmian pobytu stałego, a niedawno sam musiałem się przesiąść na "transport nożny".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt "pierdzącego" i basowego wydechu daje wycięcie katalizatora. A swego czasu gdy był na nie duży popyt, ludzie masowo je wycinali, bo wartość takiego kata przewyższała wartość niejednego gruza.

Godzinę temu, Rnext napisał:

Ale jak to przechodzi przegląd techniczny i dopuszczenie do ruchu?

Nie na wszystkich SKP sprawdzają emisję spalin. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maroon napisał:

 

Jakaś debilna moda zapanowała? Skąd, jak, po co? Nigdy tyle tego guana nie jeździło. Nawet starsze Janusze takimi pierdziawami jeżdżą. 

Starzejesz się.... 😜 i zacząłeś bardziej na to zwracać uwagę. Myślę, że wśród młodych moda na głośny wydech była zawsze.

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

No ja się dziwie szczerze, bo widuje coraz mniej takich wynalazków.

 

Nawet jeśli, to szczególnie mi oni nie przeszkadzają. Zdecydowanie wole takich śmiesznych chudych Sebków w dresie niż zbyt wymuskanych, poprawnych Oskarków na Krakowskim Przedmieściu. Każdy wiek ma swoje prawa, niech tam doświadczają życia: skwituje to najwyżej uśmiechem pod nosem 🙂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Obliteraror napisał:

pj8w6qi7jcia1.jpg

 

Maxa Damage zawsze poznam, nie powiem, że nie. Jakoś w okolicach 2003 roku mocno ogrywałem Carmageddona. :P 

 

BTW przypomniało mi to o fragmencie filmiku od zaznaczonego momentu [6'08'']:

 

 

 

Tutaj kierowcy bmw zabrakło socjopatii i małpa w czerwonym pokazała siłę, robiąc akcję niczym z w/w gry. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka może być, ostatnio w cholerę rzeczy mnie drażni i poza pogodą, to nie bardzo widzę przyczyny. 

 

Ale z drugiej strony znajomi, sporo młodsi, też na takie rzeczy zwracają uwagę. 🤔 Byłem ostatnio na jakimś grilu i też był wątek, że jakiś debil jeździ po nocy po okolicy. 

 

Więc myślę, że tak nie do końca mam starcze urojenia. 😁

 

Wzrosła dramatycznie ilość strucli. Coraz więcej młodych "empatycznych" stać na gruza. No a że trzeba jakoś się wyróżnić, no to co dokładamy basy czy popki. 😁

 

Zgodzę się, że tego wcale dużo nie ma, pojedyncze przypadki pojebów. Ale tym bardziej słyszalne. 

 

No bo czy koleś który pół nocy napierdala po osiedlu struclem jest normalny? Według mnie nie bardzo. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odwrotnie - widzę coraz mniej objawów wieś-seba-tuningu. Tak jak już wyznacznikiem szlachectwa wiejskiej proweniencji nie jest już skarpeta Najka, but Pumy, dres Rejboka i bejsbolówa Adasia, tylko piętro wyżej - Chanele, Armani, Hilfigiery, tak z autami mam wrażenie jest już mniej bieda lamp, doklejanych znaczków amg czy sztukowanych wydechów tak by cała wieś słyszała Sebę w E36. 

Swoją drogą ile złej reklamy Sebixy narobiły takim klasykom jak E36 czy nie do zajechania Golfina IV 1.9 TDI 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, maroon napisał:

Więc myślę, że tak nie do końca mam starcze urojenia. 😁

@maroon sam widzę, że się zmieniam (49 lat). Coraz trudniej wywołać mi ten stan takiej prawdziwej radości. Szybko mija jak się pojawi. Reklamy w TV wprost wkurwiają... TVP wiadomości nie jestem w stanie oglądać bo mnie ta tępa propaganda tak mocno przypomina DTV z lat 80'tych.

Próchno, panie... Próchno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.