Skocz do zawartości

Krosty na plecach


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zauważyłem u siebie od kilku lat, ze na plecach (glownie gornej części) często mam krostki/syfy gdzieś kiedyś słyszałem, że to od dojrzewania, aczkolwiek chciałbym sie ich pozbyć, w zeszlym roku dużo sie opalałem i ich nie bylo. Widzę, że dużo mężczyzn ma te krosty, a nie jest to zbyt ładne w widoku, macie jakieś rady? 

Edytowane przez Levis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś takie syfy w wersji bonusowej jak prowadziłem hulaszczy tryb życia, tj. alko, słabe żarcie itp. Miałem wrażenie, że organizm tak reagował i pokazywał ile ma syfu w sobie, ale to tylko takie moje tłumaczenie. Jak zacząłem dbać o siebie, tj. dieta, sport, ograniczona ilość alko to minęło.

 

Kiedyś też się spotkałem że ktoś miał jakieś uczulenie czy to na płyn do płukania/proszek/szampon/płyn do kąpieli (nie pamiętam właśnie dokładnie co), ale po zmianie nastąpiła poprawa. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.