Skocz do zawartości

Podszedłem na divy...


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem szanownej braci, 

W zeszłym tygodniu poszedłem na divę. Oferta była dość rozbudowana ponieważ był w niej sex bez gumy, z czego oczywiście nie skorzystałem... Skorzystałem natomiast z klasyka w gumce i fbg. Dziś się trochę przestraszyłem z uwagi na to, że po palcówce mogłem dotknąć swojego członka...

Ryzyko złapania adidasa jest raczej nikłe, lecz i tak jestem wystraszony.

Jak oceniacie ryzykowność tej głupiej akcji ?

Po jakim czasie zrobić badania? Wg większości źródeł podane są dwa tygodnie

Z wyrazami szacunku Perun

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Perun napisał:

Oferta była dość rozbudowana ponieważ był w niej sex bez gumy, z czego oczywiście nie skorzystałem.

Paaanie to z takich ofert się nie korzysta. Na bank ma syfa i jej już zbytnio nie zależy. Jak się bardzo boisz do leć teraz do lekarza i przepisze ci leki. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to tak nie działa chodzi o krew i tarcie to nie ebola że od dotyku się zarazisz ale jak chcesz i ci to nie daje spokoju idź po leki. Poza tym jak brat pisał pewność takiej divy jest wątpliwa nie dba o swoje zdrowie dobrze że o swoje zadbaleś. Jest jeszcze taka opcja że tak jej się spodobałeś że tylko tobie pozwoliła 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Paaanie to z takich ofert się nie korzysta. Na bank ma syfa i jej już zbytnio nie zależy. Jak się bardzo boisz do leć teraz do lekarza i przepisze ci leki. 

Z jednej strony tak, z drugiej cała masa wygodnickich na to nalega. 

Najlepsza to taka co na propozycje bez gumy każe spadać na drzewo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, WsiunzSuchej napisał:

Nie no to tak nie działa chodzo krew i tarcie to nie ebola że od dotyku się zarazisz ale jak chcesz i ci to nie daje spokoju idź po leki. Poza tym jak brat pisał pewność takiej divy jest wątpliwa nie dba o swoje zdrowie dobrze że o swoje zadbaleś. Jest jeszcze taka opcja że tak jej się spodobałeś że tylko tobie pozwoliła 😄

Na terapię po już za późno...

Teraz pozostaje mi czekać do poniedziałku za dwa tygodnie...

@PanDoktur Jaką pewność dają testy po dwóch tygodniach od kontaktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Perun napisał:

mogłem dotknąć swojego członka

Analogicznie, czy jak dotkniesz członka i potem zrobisz jej palcówkę to może zajść w ciąże?

Badania nie zaszkodzą ale w większości przypadków by doszło do zakażenia to muszą być odpowiednie warunki i odpowiednia ekspozycja

Jak pani zakażona to fbg moze być bardziej problematyczny niż dotkniecie się po palcówce. 

1 minutę temu, Perun napisał:

Jaką pewność dają testy po dwóch tygodniach od kontaktu ?

@PanDoktur ostatnio się logował w 2020, także odpowiedzi bym nie oczekiwał.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun easy.

 

Znam osobiście osobę z HIV i żeby zarazić się od kobiety musiałbyś nieźle trzeć bez gumy. W dodatku musiałaby mieć sporo wirusa w sobie, czyli nie korzystać z leków, które powodują, że tego wirusa jest bardzo mało w organizmie. Szanse, że złapałeś HIV są zerowe.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

@Perun easy.

 

Znam osobiście osobę z HIV i żeby zarazić się od kobiety musiałbyś nieźle trzeć bez gumy. W dodatku musiałaby mieć sporo wirusa w sobie, czyli nie korzystać z leków, które powodują, że tego wirusa jest bardzo mało w organizmie. Szanse, że złapałeś HIV są zerowe.

 

Ja bym uważał na takie opinie, przypominam że ostatnio mamy wzrost chorób wenerycznych w polszy, to nie zabawa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, spacemarine napisał:

 

Ja bym uważał na takie opinie, przypominam że ostatnio mamy wzrost chorób wenerycznych w polszy, to nie zabawa


Ja nie piszę o wenerach, tylko o HIV. A o niego wbrew pozorom nie jest tak łatwo dla faceta hetero, jeśli miał stosunek z osobą seropozytywną, która bierze leki. Są informacje dostępne ale trzeba się trochę ,,zakopać” w temacie. Żaden lekarz tego głośno nie przyzna ale to fakt.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

38 minut temu, Perun napisał:

Francuz nie generuje ryzyka HIV 

Oczywiście, że można się tak zarazić. Wszystkie "seksualne" wydzieliny zawierają wirusa HIV.

cdc-hiv-circle-icon-orginal-body-fluids-

 

 

Jak do tego jeszcze dołożysz typowe uszkodzenia śluzówki w jamie ustnej, krwawiące dziąsła czy inne otarcia to jak najbardziej.

 

 

Risk-of-HIV-transmission-per-exposure-fr

https://www.researchgate.net/figure/Risk-of-HIV-transmission-per-exposure-from-a-known-HIV-positive-individual-not-on-ART_tbl1_301539090

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Peter Quinn napisał:


Coś więcej możesz powiedzieć?

Ostatnio był tutaj gdzieś art, ktoś podlinkował o randce z tindera że facet poszedł o dwóch gości w domu laski go pobiło i okradło, jasne to nie jest przypadek z divami, ale widać że robią się coraz bardziej zuchwali, bo wiadomo służby nie zajmują się tym co trzeba, mnóstwo dobrych gości odchodzi i zaczyna się spirala przestępczości. Szczerze to ja wole nie kusić losu, bo widać gdzie to wszystko idzie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poco poszedłeś na divy jak jesteś takim hypochondrem?

Jabym w takim razie w ogóle nie mógł tam chodzić bo bym się odprężyć nie mógł.

Przecież to "przeżycie" to sam stres dla ciebie.

I obiecuje ci że się tobie nic nie stało i ty się absolutnie niczym nie zaraziłes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spacemarine napisał:

że facet poszedł o dwóch gości w domu laski go pobiło i okradło

Mi ostatnio podrzuciło, że poszedł do divy, a ona po skasowaniu wyszła. A 2 goryli weszło i wyrzuciło go z mieszkania. Zadzwonił na policję, przyjechali, ale nic to nie dało.

Jakieś nie duże miasto  chyba w Wielkopolsce.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, niczego nie złapałeś nie wymyślaj sobie.

 

Ja zrobiłem ostatnio test na weneryki syfilis, wszystko i jestem czysty jak malolatka, a stukałem w tym roku sporo towaru bez gumiaka, nawet lizałem  cipke, czego normalnie nie lubię, człowiek jednak z czasem ewoluuje,,,

 

Odpręż się!

 

Włącz muzykę relaksującą i wyluzuj!

 

Powspominaj piękną divę, jak pięknie zagrała operetkę na twojej fujarce!

 

Muszę skoczyć w końcu na dziwki, ma to swój klimat, który lubię...

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RENGERS napisał:

Muszę skoczyć w końcu na dziwki, ma to swój klimat, który lubię...

Nie wiem jak czerpać przyjemność z seksu z kobietą, która tylko patrzy na zegarek aby się ciebie pozbyć... Sam przeleciałem połowę ofert mojego miasta, ale to tylko dlatego aby pozbyć się nieśmiałości do kobiet. Ale jakiś fajnych przeżyć nie miałem. No chyba że jakaś wyjątkowo miła się trafił to już lepiej wspominam rozmowę i grę wstępną niż sam seks. Ale ciekawy jestem co ludzi jara w divach (tych ludzi którzy nie mają problemu normalnie zamoczyć) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Brat Jan napisał:

Mi ostatnio podrzuciło, że poszedł do divy, a ona po skasowaniu wyszła. A 2 goryli weszło i wyrzuciło go z mieszkania. Zadzwonił na policję, przyjechali, ale nic to nie dało.

Jakieś nie duże miasto  chyba w Wielkopolsce.

 

Wiadomo to są dowody anegdotyczne, ale patrzę na całość, przestępczość rośnie, dlatego ja sobie takie wypady daruje, nie ma co kusić losu, a z roku na rok z kryzysem będzie coraz gorzej

 

 

Kolejny art:

https://www.o2.pl/informacje/oszustka-z-tindera-w-polskim-wydaniu-44-latek-byl-na-randce-z-koszmaru-6854082325253024a

"44-latek liczył na odnalezienie miłości, lecz zamiast wymarzonej kobiety trafił na bandytkę. Na spotkaniu z 31-latką poznaną przez portal randkowy został pobity, okradziony, uwieziony we własnym samochodzie i porwany. Sprawcy zostali już zatrzymani."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun wyluzuj! 

16 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

przyjemność z seksu z kobietą, która tylko patrzy na zegarek

Wiedzę czerpiesz z www? 

 

Ja również lubię ten klimat. 

@Perun jak już to na bosaka w łazience może jakiś grzybek. Ale to jak na basenie😎😎😎😎😎

 

 

Kup krem clotrimazolum i smaruj między paluszkami i całe stopy 2 razy dziennie. 

 

Dohtur ZF zaleca. 

Trochę beka z Typa! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Perun napisał:

Jak oceniacie ryzykowność tej głupiej akcji ?

Niepojęte jak można oferować zawodowo seks bez gumy??? 😲 Co to kurwa jest - totolotek? Ruska ruletka? Jaką wartość będą miały dodatkowe pieniądze z takiej usługi jeśli złapiesz wenera czy hiva? Ludzi już naprawdę popierdoliło...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.