Skocz do zawartości

Męska ściana - temat zamiatany pod dywan ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ściana dopadła jak dobiłem do 30stki, od tego momentu zauważyłem, pogorszenie wzroku, problemy z przeżyciami eufori, już tak jakoś mniej i mniej intensywnie cokolwiek człowieka cieszy. 

 

Dodatkowo wykryto u mnie cukrzyce typu 1

Co sie przełożyło na pogorszenie jakości życia. 

 

  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LiderMen napisał:

Dodatkowo wykryto u mnie cukrzyce typu 1

Co sie przełożyło na pogorszenie jakości życia. 

Jak myślisz Bracie, co przyczyniło się do tej choroby? Genetyka czy styl żywienia? Pytam poważnie, bo też obawiam się cukrzycy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko brzmi trochę tak jakby ściana oznaczała u faceta podobne problemy co u kobiety tylko był on w stanie nad jej zapobiec dbaniem o siebie. A więc do definicji ściany niekoniecznie to pasuje. Pokrzywdzenie przez genetykę też jest niekoniecznie dobrym wytłumaczeniem, bo tu nawet nie ma ściany tylko zwyczajna przegrana na starcie.

 

Cukrzyca Typu 1 o ile mi wiadomo to genetyka. Dwójka jest na własne życzenie - np styl żywienia. Ale niech cukrzyk się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Ściana dla faceta to przed 25 rokiem życia jeśli nie wygląda zbyt dobrze do tego nieprzepracowane dzieciństwo, brak obycia z kobietami, brak doświadczenia (frajerskie marzenia o miłości). Mi po 25 idzie lepiej niż kiedykolwiek w życiu i mam wyjebane na baby, a co druga chciała by ze mną być.  Chociaż 5 lat temu to miesiącami się zastanawiałem jak zagadać do dziewczyny dużo poniżej mojego SMV. Teraz wystarczy mi 5 min rozmowy aby dziewczyna jakiegoś wrażliwego kukolda zaczęła do mnie pisać. Wyrobiłem się kurw@. Ale jakim kosztem. Już nie ma tego prawdziwego chłopaka tylko siedzi gad i myśli czy zaprosić na spacer koleżankę dziś czy za 5 dni, niech potęskni. Nabijam się z moich kolegów, którzy mają jakieś problemy emocjonalne bo im baba 2 dni nie odpisała. Dziewczyny mnie nie lubią, ale jednocześnie bardzo chętnie ze mną spędzają czas. Bycie wrażliwym gamoniem dla mnie już się skończyło. Czasami widzę jak faceci, ciotowato się zachowują przy babach to mi się śmieć chce. Ale to nie żadne pua czy inne sztuczki podrywu zadziałały tylko lata chodzienia po terapeutach, praca nad sobą i swoją samooceną, która wg mnie jest najistotniejsza. Głębokie przekonanie o własnej zayebistości i robisz co chcesz z babami. Taka prawda. A puasi żerują na takich młodych zakompleksionych chłopakach. Przyznam się że wywaliłem kilka stów na frywolnego czy innego dziada, ale to mi nic nie dało. Dopiero wysoka samoocena, nie przejmowanie się opinią i ogólna wyjebka dały efekty.

 

Wielu facetów miało niezbyt fajne dzieciństwo, problemy z rówieśnikami. Nie powiem, nie da się być w 100% normalnym po horrorze w młodym wieku. Ale baby jak najbardziej można mieć. 

Dlatego moim zdaniem czas na świadomą pracę nad sobą to 20-25 i dlatego w tym wieku niektórzy młodzi faceci mają przewalone. 

Zainteresowałeś mnie tematem terapii, też mam dużo nieprzepracowanych rzeczy, byłeś u psychologa/psychiatry, mógłbyś opisać jakie terapię przechodziłeś i które według ciebie najbardziej na ciebie wpłynęły? I oczywiście czy jakieś książki polecasz, Kobietopedie, Stosunkowo dobry, Co z tymi kobietami, Mężczyzne Racjonalnego przeczytałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarkoBe napisał:

Jak myślisz Bracie, co przyczyniło się do tej choroby? Genetyka czy styl żywienia? Pytam poważnie, bo też obawiam się cukrzycy.

jeśli dobrze pamiętam - cukrzyca typu 1 to sprawa genów/dziedziczenia, a to cukrzyce typu 2 można nabyć przez złą diete i ogólne zaniedbanie

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MarkoBe napisał:

Jak myślisz Bracie, co przyczyniło się do tej choroby?

Nie znalazłem informacji w sieci skąd się bierze ten typ choroby, wiem jedno, że na pewno nie z nadwagi i braku aktywności fizycznej bo od 14 roku życia trenuje amatorsko kulturystyke.

 

Dużo jezdziłem też rowerem, odżywiałem się różnie raz zdrowo raz nie, wiec nie potrafie odpowiedzieć na twoje pytanie. Jestem szczupły od zawsze, szybka przemiana materi.

 

Ja mam typ cukrzycy nazywany typem LADA typ 1  dorosłych, atakuje miedzy 30, a 40 rokiem życia. 

Edytowane przez LiderMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U kobiety ściana związana jest z płodnością, u mężczyzny - ze sprawczością. Atrakcyjna kobieta wygląda, atrakcyjny mężczyzna działa.

 

Dopóki masz enegię, robisz coś ze swoim życiem, spotykasz ludzi, organizujesz coś, ludzie idą za Tobą, ściana Ci nie grozi. Dbanie o formę i wygląd jest tego elementem, ale pośrednim, po prostu jeśli po 30ce nie będziesz o siebie dbał to się szybko zapuścisz i tę energię stracisz, a sprawczość wraz z nią.

 

A z tego jest i taki wniosek, że owszem możesz nie uderzyć w ścianę i po 40ce, a możesz uderzyć w ścianę przed 30ką i zostać tam już do końca życia.

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tony86 napisał(a):

U kobiety ściana związana jest z płodnością, u mężczyzny - ze sprawczością. Atrakcyjna kobieta wygląda, atrakcyjny mężczyzna działa.

 

Dopóki masz enegię, robisz coś ze swoim życiem, spotykasz ludzi, organizujesz coś, ludzie idą za Tobą, ściana Ci nie grozi. Dbanie o formę i wygląd jest tego elementem, ale pośrednim, po prostu jeśli po 30ce nie będziesz o siebie dbał to się szybko zapuścisz i tę energię stracisz, a sprawczość wraz z nią.

 

A z tego jest i taki wniosek, że owszem możesz nie uderzyć w ścianę i po 40ce, a możesz uderzyć w ścianę przed 30ką i zostać tam już do końca życia.

super że miałeś odwagę to powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.05.2023 o 18:26, spacemarine napisał(a):

Widzę po sobie że jak ćwiczę to rosnę, mimo takie sobie zdrowia zrobiłem kilka kilo mięśnia i widzę ogromną różnicę w zainteresowaniu kobiet, a dobiegam powoli 40-stki. Uważam że to kwestia utrzymania siebie. Jak człowiek się zapuści to facet może mieć też ścianę w wieku 35 lat, jak waży o połowę więcej niż powinien itd. Nie ma też co idealizować że można tak w nieskończoność, ale patrzcie sobie na takiego Joe Rogan, gość ma 56 lat, jak na ten wiek daje rade

98f4597712a76c23d84f2719beca4fbf44-12-jo

 

Tylko tutaj trzeba na to zapdalać, sama testeronowa replace therapy to za mało

 

Mussolini zmartwychwstał?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2023 o 21:22, tony86 napisał(a):

Dopóki masz enegię, robisz coś ze swoim życiem, spotykasz ludzi, organizujesz coś, ludzie idą za Tobą, ściana Ci nie grozi. Dbanie o formę i wygląd jest tego elementem, ale pośrednim, po prostu jeśli po 30ce nie będziesz o siebie dbał to się szybko zapuścisz i tę energię stracisz, a sprawczość wraz z nią.

Popieram w całej rozciągłości.

Sam się śmieję, że tylko w tym roku poruchałem więcej niż przez 3 ostatnie lata w małżeństwie, a tu "czwórka z przodu" i ciążowy brzuszek pod cyckiem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/17/2023 at 10:00 PM, MM_ said:

Psiapsi się nie zalicza bo potem wszystko się wali. Orbiterki też są potrzebne.

Prawda.

Ważne, żeby zdawać sobie sprawę kto dokoła kogo orbituje.

Jeśli ktoś chce wniknąć w fizykę, to dowie się że dwie masy kręcące się wokół siebie nie zachowują się tak, że mała kręci się wokół dużej tylko obie się kręcą a środek obrotu jest bliżej tej większej.

Teraz ktoś niech zinterpretuje to zjawisko i zaimportuje wnioski do Skarbnicy Wiedzy.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert De Niro 80 lat i sie trzyma jakos, (i ma 7 dziecko).

Robert De Niro komentuje późne ojcostwo. "Ciąża była zaplanowana"

 

Al Pacino z nowa niunia (nawet zdrowa)

Ujawniono płeć i imię dziecka, które Al Pacino miał z dziewczyną młodszą o  54 lata - Free Press

 

Martin Gore 60 (Depeche Mode) i malolata...

10 Martin gore family ideas | martin gore, gore, martin l

 

Wiek w przypadku mężczyzny o niczym nie świadczy. Jeżeli uprawia sport, nie pali papierosów (pije wódeczkę z umiarem) to siły witalne są do pozna. I po 60-tce można wyglądać dobrze i zdrowo. A sa faceci ktorzy maja 40 kilka lat i są dziadkami, wykończonymi przez życie (kobiety, kredyty, praca, alko). Mężczyźni NIE MAJĄ "Ściany", w każdym wieku mogą być obiektem zainteresowania kobiet z dużymi sukcesami. Kwestia zasobów i/lub wyglądu. Rzeczy NIEPORÓWNYWALNE do "ściany" kobiet.  

 

Playboy – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

Edytowane przez OGÓR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawianie sportu, dobre odżywianie, unikanie palenia papierosów i alko wydaje mi się iż mogą się przyczynić do dobrej formy. Ludzie ze szkoły powyżej 30stki jak ich widziałem niektórzy już z dużymi brzuszkami, a w szkole jeszcze wyglądali na szczypiorków. Goście oczywiście po ślubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2023 o 09:45, nowy00 napisał(a):

Uprawianie sportu, dobre odżywianie, unikanie palenia papierosów i alko wydaje mi się iż mogą się przyczynić do dobrej formy. Ludzie ze szkoły powyżej 30stki jak ich widziałem niektórzy już z dużymi brzuszkami, a w szkole jeszcze wyglądali na szczypiorków. Goście oczywiście po ślubie.

Ślub nie warunkuje tycia, no chyba że cała forma jest trzymana pod zaklepanie kobiety. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Ślub nie warunkuje tycia, no chyba że cała forma jest trzymana pod zaklepanie kobiety. 

Prawda, nie warunkuje. Znam gości co po ślubie nie otrzymali brzucha piwnego, jak i również takich co przed ożenkiem szczypiory, a po weselichu wywaliło im bęben.

Ciekawe z tym utrzymaniem formy dla zaklepania kobiety 👍

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nowy00 napisał(a):

Prawda, nie warunkuje. Znam gości co po ślubie nie otrzymali brzucha piwnego, jak i również takich co przed ożenkiem szczypiory, a po weselichu wywaliło im bęben.

Ciekawe z tym utrzymaniem formy dla zaklepania kobiety 👍

Kobiety czesto podświadomie tuczą swoich misiakow.... Taki mechanizm obronny, co by ich nikt już nie chciał, ale same też ich nie chcą....

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mmario napisał(a):

Kobiety czesto podświadomie tuczą swoich misiakow.... Taki mechanizm obronny, co by ich nikt już nie chciał, ale same też ich nie chcą....

Też tak mi się wydaję, że jest. Kobieta nie potrzebuje, aby jej chłop był atrakcyjny dla innych pań, a później w konsekwencji jej się przestaje podobać.

Ile znam już par co gość przed związkiem wyglądał na dość wysportowanego, a po wejściu w związek nagle przybierał na wadzę razem z kobietą :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Męska ściana - temat zamiatany pod dywan ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.