Skocz do zawartości

Rekrutacja na chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, pytamowiec napisał:

Wolałbym, żeby kobiety szukały miłości niż ruchania.

 

Moim zdaniem (nie odbierz tego źle/personalnie -to tylko rada/uwaga do przemyślenia) w tym jednym zdaniu można wyczytać to, że masz deficyty* do przepracowania. 

Wyobraź sobie że faktycznie jak w tym przysłowiu gdzie trzeba uważać na to co sobie człowiek marzy, bo marzenia się czasami spełniają. Nagle poznajesz taką właśnie kobietę którą jest w pełni nastawiona na miłość, romantyzm, bycie razem, ale dla niej seks może nie istnieć. Na zasadzie (z musu) zaoferuje coś "dla Ciebie" raz na miesiąc, ale będziesz widział, że to takie "dla dobra ojczyzny" działanie. Czy byłbyś szczęśliwy z taką kobietą?

 

* Myślę, że to podejście może pokazywać spory brak pewności siebie. Nie wierząc w efekt swojego wyglądu, niejako chcesz mocniej akcentować osobowość, całą "związkowość" itp. Czyli te rzeczy gdzie czujesz się znacznie mocniejszy i (Wg siebie) możesz więcej zaoferować - lepiej konkurować z innymi facetami na tym polu.

 

P.S. Ja Cię dobrze rozumiem. Nie odbierz mnie źle. Już tu na forum pisałem raz jak to kiedyś za czasów studenckich chodziłem do klubów w koszuli lub swetrze, bo też liczyłem że laski będą leciały na moje wnętrze, a nie na fizyczność. To tak jednak nie działa. Zamiast się obrażać na rzeczywistość, trzeba czasami wyciągnąć wnioski i coś zmienić.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pytamowiec napisał:

No wlasnie dlatego rakowy. Wolałbym, żeby kobiety szukały miłości niż ruchania. W cywilizowanych czasach ruchanie bez ślubu to była patologia.

Wychodzi na to, że w dzisiejszym świecie tylko mężczyźni są romantykami.

Nie żartuj sobie. Dawanie obopólnej przyjemności zwieńczonej orgazmem po obu stronach spaja związek i pozwala mu trwać na odpowiednim poziomie, przynajmniej na płaszczyźnie biologicznej. Romantyzm jest tylko ludzkim wymysłem.

 

Posunął bym się dalej w tej teorii twierdząc, że gdy nie jesteś w stanie dać partnerce orgazmu i dobrego seksu to taka relacja prędzej czy później nie przetrwa próby czasu lub będzie utopią. Ona będzie nie spełniona jako kobieta, biologicznie. I możesz nawet śpiewać serenady na białym koniu z różą w ręku pod jej balkonem lub podziwiać zachód słońca na Bali to i tak nie wyzwolisz z niej takich emocji i uczuć jak ten co dobrze łomoci.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, pytamowiec napisał:

Wolałbym, żeby kobiety szukały miłości niż ruchania.

Jedno nie wyklucza drugiego.

Ale powiedz czego Ty się spodziewałeś po portalu randkowym?

Skoro dziewczyna założyła tam konto to czegoś/kogoś szuka, a Ty nie jesteś jedynym kandydatem.

Masz okazję na sobie poczuć jak to wygląda od strony kobiecej.

 

 

7 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

A ona mi na to, że coś mi pokaże - i wysyła mi screeny z insta gdzie jej znajomy jej pierdoli, że ją zabierze do Paryża na swój koszt jako prezent na urodziny

No to ja Ci coś napiszę z niedzieli odmiennego.

Byłem z żoną na popołudniowym wypadziku w niedalekim miasteczku. Teren spacerowy, staw, rzeczka, kładeczka, kaczuszki.

Mijamy 2 młodych ludzi robiących pikniczek przy stawiku.

Przyjechali rowerami, cały kocyk zastawiony, do tego mały grillek, cud miód.

Ona przeciętnej urody, ale naturalna, taka małomiasteczkowa bezmakijażowa.

Moszna tanio? - Moszna, ale nie z każdą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pytamowiec napisał:

Co sądzicie o takiej sytuacji:

bardzo fajnie się rozmawia z dziewczyną na tinderze, ona też zadowolona. Poruszyliśmy tematy związku, seksu i przyszłych planów. Zaproponowałem spotkanie co przyjęła z entuzjazmem, ale pisze, że w piątek nie może, bo jest już umówiona z kimś innym z tindera i możemy na sobotę się umówić.

 

Plus za szczerość, pewnie większość kobiety by się do tego nie przyznała, ale czy branie udziału w takiej rekrutacji nie jest poniżające? Stanęło na tym, ze ma mi w sobotę dać znać czy tamten chłop ją zauroczył czy nie i dopiero wtedy pomyślimy o spotkaniu, jeśli się nim rozczaruje. No, trochę w pozycji petenta stanąłem, pewnie i tak napisze, że chłop nieciekawy, żeby się spotkać i mieć większy wybór... no ale jak inaczej postąpić?

Jak się odezwie w sobotę to powiedz ze na dziś masz ustawione ruchanie ale jak będzie słabo to dasz znać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, pytamowiec napisał:

Wolałbym, żeby kobiety szukały miłości niż ruchania.

Romantyzm u kobiety pojawia sie w momencie jak juz gosc jest urobiony i nie trzeba doopki wystawiac na zachete .  Jak ci jakas bedzie w przyszlosci na poczatku znajomosci nawijac taki makaron na uszy to proponuje szybka ewakuacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenua.

 

Musisz mieć większe ego!

 

Ja zawsze dla baby jestem nagrodą, pączkiem z nadzieniem o smaku budyniowym.

 

Tryskam tym nadzieniem każdego dnia!

 

Łapcie do buzi dziewczyny!

 

Tak, jest spory!

 

Moje wymagania :

 

- ciasna cipka

 

- fajna dupa bez cellulitu i rozstępów

 

- miła

 

- ładna buzia

 

- duże cyce, ale szczupła, trzeba do czegoś się przytulać i lizać 

 

- pachnąca cipka do lizania, polubiłem ostatnio

 

- młoda

 

- może być głupia i tak będzie tylko do pompowania, hahahahahhahahaha

 

 

 

No i żeby porządnie zarabiała, albo jej ojciec, mam już dość tych spłukanych lasek, zasługuję na coś więcej!

 

 

No dziewczyny zgłaszać się, szybko, jestem napalony!

 

 

 

 

P.S

 

 Lubię 5 gwiazdkowe hotele i ajfona.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, RENGERS said:

Żenua.

 

Musisz mieć większe ego!

 

Ja zawsze dla baby jestem nagrodą, pączkiem z nadzieniem o smaku budyniowym.

 

Tryskam tym nadzieniem każdego dnia!

 

Łapcie do buzi dziewczyny!

 

Tak, jest spory!

 

Moje wymagania :

 

- ciasna cipka

 

- fajna dupa bez cellulitu i rozstępów

 

- miła

 

- ładna buzia

 

- duże cyce, ale szczupła, trzeba do czegoś się przytulać i lizać 

 

- pachnąca cipka do lizania, polubiłem ostatnio

 

- młoda

 

- może być głupia i tak będzie tylko do pompowania, hahahahahhahahaha

 

 

 

No i żeby porządnie zarabiała, albo jej ojciec, mam już dość tych spłukanych lasek, zasługuję na coś więcej!

 

 

No dziewczyny zgłaszać się, szybko, jestem napalony!

 

 

 

 

P.S

 

 Lubię 5 gwiazdkowe hotele i ajfona.

 

 

Znalazłeś chodź jedną, która była inna niż wszystkie? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, slusa napisał:

 

Znalazłeś chodź jedną, która była inna niż wszystkie? XD

 

ta

Mam w rodzinie jednego jajcarza, ale takiego na pełnej kurwie, to trzeba zobaczyć jakie są z nim jaja, beka w chuj, do tego jest starym dziadem już.

 

Oczywiście 15 żon 100 kochanek, złote łancuchy, kasa itd. za młodu, ale nadal rucha i wyrywa.

 

Erotoman :D 

 

I ostatnio z nim gadam przez komórę pyta co tam Igorek grzeczny jesteś, tak jestem, jestem w tajlandii, pracuję, spaceruję  itd.

 

No i wysyła mi zdjęcia cipki - jakiejś starej rury w jego wieku po 60, nago pozowała do zdjęć i komentuje, patrz jaką ma cipkę, patrz jaką dupę wyrwałem, a ty co dalej walisz konia?

 

I się ze mnie śmieje :D hahahaha

 

Lubię go, chociaż jest pojebany, łączy nas historia, mianowicie, jak miałem 14 lat to mnie przyłapał na waleniu konia i od tego czasu ma ze mnie bekę, ja też mam z tego teraz zresztą bekę.

 

Razem śmiejemy się, że waliłem konia i mnie przyłapał, czujecie jaki klimat przy rodzinnym stole, moja matka zniesmaczona patrzy się na nas, a my lejemy na przykład :D hahaha

 

Widziałem go parę razy z kobietami.

 

Cokolwiek mu nie pasuje, ale cokolwiek.

 

Wiecie co ten gościu robi?

 

 Nawet ja taki ostry nie jestem.

 

Ja w sumie milutki...

 

Bierze jej rzeczy i wypierdala za drzwi i mówi głośno -  "wypierdalaj, spierdalaj!"

 

Cała akcja trwa 5 sekund.

 

Powód? 

 

Na przykład nie zrobiła obiadu, albo zapomniała mu wyprać gacie.

 

Oczywiście on rucha i się zadaje z dupami 60, 70 +

 

Teraz porównaj jego podejście do twojego.

 

On wie, że z babami trzeba krótko, a jak odpierdala to następna ( chociaż on akurat to przesadza w drugą stronę)

 

Znajdź swój własny kompromis, czujesz, że coś nie tak.

 

Zaufaj sobie.

 

Zakochaj się w sobie.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał:
1 godzinę temu, pytamowiec napisał:

Wolałbym, żeby kobiety szukały miłości niż ruchania.

 

Moim zdaniem (nie odbierz tego źle/personalnie -to tylko rada/uwaga do przemyślenia) w tym jednym zdaniu można wyczytać to, że masz deficyty* do przepracowania. 

mam deficyty bo chciałbym jak najmniej śmiganą kobietę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pytamowiec napisał:

No wlasnie dlatego rakowy. Wolałbym, żeby kobiety szukały miłości niż ruchania. W cywilizowanych czasach ruchanie bez ślubu to była patologia.

 

Czym według Ciebie jest ta miłość? Nawet największy skurwysyn potrzebuje czasami bliskości, przytulenia itd. - to normalne, ale jeśli staniesz się takim ciepłym misiem to dziewczyna włączy wsteczny, sorry, tak to działa, nawet jeśli będzie Ci nawijać makaron na uszy, że Ty jesteś taki inny, ciepły, chuje muje, wtedy zaczyna się ostra jazda w dół.

Czy tinderek jest dobry do poznania takiej dziewczyny? Jest, ale będziesz musiał przekopać się przez całe hordy lasek, którym poziom atencji wyjebał sufit.

Cywilizowane czasy? Piszę już o tym kolejny raz, jeszcze nawet kilkanaście lat temu całkiem sprawnie działał ostracyzm społeczny, w tej chwili jest to rzadkie zjawisko. 

Co mogę doradzić? Szukaj wśród dziewczyn z mniejszych miast/wsi, w takich społecznościach to jeszcze jako tako funkcjonuje, wiem, bo cały czas sobie takie dziewczyny testuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SuperMario napisał:

Idź grubo i umów się z nią i jeszcze jedną w tym samym miejscu i czasie, styki dupom popali,  😅

Z tego co ludzie pisza to na tym portalu lepiej sie umawiac z dwiema na raz w jednym miejscu . Statystycznie jest wtedy szansa ze choc jedna nie bedzie miala chorej babci .  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wprost na takich portalach mówiłem panienkom że spotykam się z innymi bo chce zobaczyć która jest w stanie mnie zauroczyć. Kobiety zawsze się dziwią że po prostu mowię prawdę obojętnie jaka by była.

Taki to urok portalów każdy wybiera to co dla niego najlepsze. Skoro się umówiła z kimś jeszcze to po prostu szuka to co dla niej jest lepszą opcją.

 

Więc szczerze dziwię się waszych reakcji. To co ma pisać z jednym i od razu wielka miłość od pierwszego klawisza ?

 

Była szczera mogła ściemnić że nie może bo ją pieróg swędzi od solarki.

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.