Skocz do zawartości

Nie mogę się dostać na czatbox ,dostaję komunikat że nie mam uprawnień.


Rekomendowane odpowiedzi

4,5 lata na forum, 3 książki kupione, zainicjowana pomoc dla szefa, patrz 👀 "stówa dla Marka" (niestety moja sugestia co do usprawnienia przekazania donejta została zignorowana najwyraźniej zarzadzajacy forum nie zrozumieli że płatność powinna byc jedynie formalnością, kliknięciem. Chociaż nie wiem jak jest teraz) co najmniej 3 użytkowników o których wiem, jest tutaj dzięki mnie, kilka cennych porad dla innych i wciąż starszy szeregowy z ograniczonym dostępem melduje się na rozkaz! Aha i miałem raz przyjemność otrzymać ostrzeżenie za literówkę którą czujna moderacja wykryła w cytacie innego użytkownika. Mimo to polecam Ci to miejsce bo jest wartościowe i nie znajdziesz podobnego w polskiej przestrzeni internetowej. Uważaj tylko na radykalne treści naszych ekstremistów. Miłego dnia życzę 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, spacemarine napisał:

Bo to klub 20cm+

Coś tu nie gra, bo z tego wynika że powinien mieć dwa dostępy, a nie mam żadnego 🤪

Do kogo wysłać fotki do weryfikacji? ;)

 

10 minut temu, WolfSkin napisał:

wciąż starszy szeregowy z ograniczonym dostępem

Pewnie są jakieś wymagania, oczekiwania, albo trzeba się gdzieś zgłosić, jak będę miał chwilę to poszukam w regulaminie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, WolfSkin napisał:

4,5 lata na forum, 3 książki kupione, zainicjowana pomoc dla szefa, patrz 👀 "stówa dla Marka" (niestety moja sugestia co do usprawnienia przekazania donejta została zignorowana najwyraźniej zarzadzajacy forum nie zrozumieli że płatność powinna byc jedynie formalnością, kliknięciem. Chociaż nie wiem jak jest teraz) co najmniej 3 użytkowników o których wiem, jest tutaj dzięki mnie, kilka cennych porad dla innych i wciąż starszy szeregowy z ograniczonym dostępem melduje się na rozkaz! Aha i miałem raz przyjemność otrzymać ostrzeżenie za literówkę którą czujna moderacja wykryła w cytacie innego użytkownika. Mimo to polecam Ci to miejsce bo jest wartościowe i nie znajdziesz podobnego w polskiej przestrzeni internetowej. Uważaj tylko na radykalne treści naszych ekstremistów. Miłego dnia życzę 

 

Ja mam 8 ostrzeżeń, pamiętam ten dzień, zapisałem go w kalendarzu kiedy pierwszy raz dostałem za zdanie z małej litery, byłem zdruzgotany, byłem niemal w depresji, ale pozbierałem się, otrzepałem kurz i dowalili mi 7 kolejnych!

 

Mnie nawet szpadlem nie dobijecie :D !

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tygrys157 napisał:

Czy coś muszę zrobić oprócz wpłacenia 25zł?

 

Witamy na forum. Oprócz tego co napisali Ci koledzy (avatar, przywitanie się), proszę o nie kończenie tytułów kropką i przecinek stawiamy po słowie a nie przed nim. Pilnujemy tego na forum, gdyż później piszą o nas, że jest to forum dla analfabetów co podstawówki nie skończyli :)

 

Reasumując, miłego forumowania.

 

1 godzinę temu, WolfSkin napisał:

4,5 lata na forum, 3 książki kupione, zainicjowana pomoc dla szefa, patrz 👀 "stówa dla Marka" (niestety moja sugestia co do usprawnienia przekazania donejta została zignorowana najwyraźniej zarzadzajacy forum nie zrozumieli że płatność powinna byc jedynie formalnością, kliknięciem. Chociaż nie wiem jak jest teraz) co najmniej 3 użytkowników o których wiem, jest tutaj dzięki mnie, kilka cennych porad dla innych i wciąż starszy szeregowy z ograniczonym dostępem melduje się na rozkaz! Aha i miałem raz przyjemność otrzymać ostrzeżenie za literówkę którą czujna moderacja wykryła w cytacie innego użytkownika. Mimo to polecam Ci to miejsce bo jest wartościowe i nie znajdziesz podobnego w polskiej przestrzeni internetowej. Uważaj tylko na radykalne treści naszych ekstremistów. Miłego dnia życzę 

 

Przykro mi że wyraźnie jest Ci z tego powodu smutno, rozumiem Cię, ale proszę Ty zrozum mnie. 

 

- stopień "wojskowy" zależy od ilości postów, nie mogę go przyznać NIKOMU. Robi to automat.

 

- przekazywanie donejtów i obsługa tego, nie zależy ode mnie. Tym zajmuje się informatyk. Nie mam tu nic do gadania.

 

Za akcję z tą stówą dziękuję bardzo, ale jak mam Cię wyróżnić za to? Nie mam narzędzi żadnych do tego :(

 

- 1 ostrzeżenie cofnąłem, drugiego nie mogę bo było przyznane słusznie, moderator @Patton jest wyjątkowo skrupulatny w takich sprawach. Tylko tyle mogę zrobić.

 

- udział w czacie też jest od pewnej liczby postów...

 

I mam radę dla Ciebie. W sytuacjach stresowych przypominaj o swoich zasługach dla forum, na pewno będzie to miało wpływ na ocenę zdarzenia przez moderatorów, którzy jak widzą że jesteś pomocny, to wiadomo że ulgowo Cię potraktują, co jest OK. Niestety nie mamy narzędzia, żeby oznaczyć Cię jako zaufany dla forum czy coś w ten deseń. Były medale ale coś po aktualizacji w tym rąbnęło. Jak masz jakiś z tym pomysł to wal, nawet wątek osobny zrób.

 

 

 

Edit - do czata trzeba 250 postów, zostało Ci 37 do napisania :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz mieć uprawnienia jak jesteś nowym userem, który jeszcze niczego nie wniósł na forum. 

 

To, że uiściłeś opłatę wstępu nie oznacza z automatu dostępu do pełnej zawartości. 

 

Wpierw musimy cie poznać i zobaczyć z kim mamy do czynienia. 

 

Z tego co pamiętam należy osiągnąć stopień starszego szeregowego i 250 wpisów. 

 

Kolejna sprawa avatar, przywitanie w odpowiednim dziale a przede wszystkim zapoznanie się z regulaminem forum to minimum, które musisz spełnić. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WolfSkin napisał:

Aha i miałem raz przyjemność otrzymać ostrzeżenie za literówkę którą czujna moderacja wykryła w cytacie innego użytkownika.

 

1 godzinę temu, spacemarine napisał:

Ja mam 8 ostrzeżeń, pamiętam ten dzień, zapisałem go w kalendarzu kiedy pierwszy raz dostałem za zdanie z małej litery, byłem zdruzgotany, byłem niemal w depresji, ale pozbierałem się, otrzepałem kurz i dowalili mi 7 kolejnych!

 

To cud, że ja żadnego bana nie wyłapałem za przeklinanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.