Skocz do zawartości

Mój błąd czy problem z drugiej strony


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zmuszony zgłosić się o poradę, albo rozjaśnienie, bo nie wiem jak to rozegrać... W ogóle co o tym myśleć?

 

Od początku. Po krótce...

 

Umówiłem się z dziewczyną na spotkanie. Trochę to trwało z tego względu, że ona pracuje nad morzem choć mieszka ok 35 km ode mnie. Wszystko przebiegło pomyślnie. Udało ustalić się miejsce i czas. Spotkanie trwało ok 2h fajnie się rozmawiało. Na koniec gdy odprowadziłem ją do samochodu zapytała czy się jeszcze spotkamy. Z uśmiechem odp, pewnie. Ale oznajmiłem, żeby dała znać gdy będzie miała dzień wolny bo w pracy spędza całe dnie. Po dwóch godzinach po spotkaniu napisałem do niej czy spokojnie dotarła do domu. Odpisała z uśmiechem, że tak. Po tym "wyciszyłem się". Nie pisałem, nie dzwoniłem bo wiedziałem, że wraca do pracy. Zająłem się swoimi obowiązkami i tak tydzień prawie minął.

 

Po 6 dniach w sobotę postanowiłem, że sie do niej odezwę. Napisałem smsa z zapytaniem czy dzisiaj jest w pracy, bo wolałem zadzwonić i chwile porozmawiać o kolejnym spotkaniu. Nie odpisała. Po 3h ciszy postanowiłem, że zadzwonię akurat było po 21 więc byłem pewien, że już jest po pracy i odbierze.

 

Zadzwoniłem... Nie odebrała...

 

Postanowiłem ostatecznie napisać na messengerze. Napisałem, że wyczuwam uraz do mnie ale i tak zapytam czy wszystko w porządku. Po 2 minutach odezwała się, że jest na koncercie ze znajomymi i nie słyszała jak dzwoniłem bo ma wyciszony telefon. I że nie ma do mnie urazu i żebym tak nie myślał.

Wysłała zdjęcie sceny i napisała "pozdrawiam". Koncert był w niedalekich rejonach, czyli przyjechała na weekend do domu. Ale ok może miała to w planach już wcześniej, że nic nie napisała.

 

Po jej wiadomości napisałem na jej tłumaczenie, że napisałem już dużo wcześniej i życzyłem dobrej zabawy.

 

Od wczoraj cisza nie odzywam się.

 

I teraz moje pytania:

1. Czy źle zrobiłem, że tak długo siedziałem cicho? Uraziło ją to i odebrała, że trzymam ją w "zanadrzu". A może problem leży po jej stronie.

2. Czy przetrzymać ją i za kilka dni zadzwonić bez żadnych smsowych pytań i pogadać o kolejnym spotkaniu?

3. Czy może napisać i zapytać skoro jest na miejscu do kiedy planuje zostać? 

4. A siedzieć cicho i czekać aż się sama odezwie i skupić się na innych? 

 

Kminie i nie wiem gdzie tu został błąd popełniony...

 

Co do dziewczyny to bardzo fajna. Rzadko idzie spotkać tak naturalną dziewczynę jeżeli mogę to tak ująć... I dawała do zrozumienia, że jestes zainteresowana kontynuacją.

 

Jestem gotów przyjąć poradę jak i krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rudyLis napisał:

Jestem gotów przyjąć poradę jak i krytykę

Mało info ale brzmi jak charakterystyka stylu przywiązania osoby unikającej. 

Koniec końców to około 20-pare procent społeczeństwa.

 

A co do porady to zerknij na to czy nie przejawiasz stylu lękliwego. Bowiem unikający i lękliwi w magiczny sposób lubią się spiknąć. 

Temat szeroki i głęboki a jeśli to nie to, no to jednak należy pomyśleć na ile realnie była zainteresowana. Dużo by pisać bracie.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rudyLis napisał:

1. Czy źle zrobiłem, że tak długo siedziałem cicho? Uraziło ją to i odebrała, że trzymam ją w "zanadrzu". A może problem leży po jej stronie.

A może jedno spotkanie nie sprawia z automatu że druga osoba będzie nagle pod Ciebie układać sobie życie? 

No i nie wiesz czy to nie znajomi z pracy. 

41 minut temu, rudyLis napisał:

2. Czy przetrzymać ją i za kilka dni zadzwonić bez żadnych smsowych pytań i pogadać o kolejnym spotkaniu?

Nic nie tracisz. 

41 minut temu, rudyLis napisał:

3. Czy może napisać i zapytać skoro jest na miejscu do kiedy planuje zostać? 

Nie wiem

41 minut temu, rudyLis napisał:

4. A siedzieć cicho i czekać aż się sama odezwie i skupić się na innych? 

Wiesz najlepiej co jest lepsze dla Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wielebny93 said:

Hola, hola, kawalerze!

Avatar i przywitanie w odpowiednim dziale.

 

41 minutes ago, Robert kosmosu said:

Najpierw się przywitaj i wstaw avatar, a potem Ci powiem co zrobiłeś źle;)

Zapomniałem o manierach ale już poprawione ;)

1 hour ago, SzatanK said:

Mało info ale brzmi jak charakterystyka stylu przywiązania osoby unikającej. 

Koniec końców to około 20-pare procent społeczeństwa.

 

A co do porady to zerknij na to czy nie przejawiasz stylu lękliwego. Bowiem unikający i lękliwi w magiczny sposób lubią się spiknąć. 

Temat szeroki i głęboki a jeśli to nie to, no to jednak należy pomyśleć na ile realnie była zainteresowana. Dużo by pisać bracie.

A co potrzeba jeszcze? Nie chciałem się rozdrabniać nie wiadomo jak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały w tym ambaras, aby dwoje chciało naraz. 

 

Za dużo rozkminiasz i analizujesz. 

 

1 godzinę temu, rudyLis napisał:

1. Czy źle zrobiłem, że tak długo siedziałem cicho? Uraziło ją to i odebrała, że trzymam ją w "zanadrzu". A może problem leży po jej stronie.

Teoretycznie mogłeś tam coś napisać. Bez zbędnego pucowania i płaszczenia się. Ale wątpię że to wpłynęło na jej reakcje.

 

Jeśli jesteś dla panny top 👌 to uwierz że ona się postara żebyś o niej nie zapomniał

1 godzinę temu, rudyLis napisał:

2. Czy przetrzymać ją i za kilka dni zadzwonić bez żadnych smsowych pytań i pogadać o kolejnym spotkaniu?

Postaw sprawę jasno, musisz być konkretny a nie się czaić jak szczerbaty na suchary. Za dużo rozkminiasz.

1 godzinę temu, rudyLis napisał:

3. Czy może napisać i zapytać skoro jest na miejscu do kiedy planuje zostać? 

Ty stawiaj warunki i prowadź relację.

1 godzinę temu, rudyLis napisał:

4. A siedzieć cicho i czekać aż się sama odezwie i skupić się na innych?

Jeśli nie przyjmiesz inicjatywy to słabo. Miej wyczucie, jak ona zamula i ma Ciebie w dupie to też kontroluj twoje zaangażowanie. 

 

1 godzinę temu, rudyLis napisał:

Co do dziewczyny to bardzo fajna. Rzadko idzie spotkać tak naturalną dziewczynę jeżeli mogę to tak ująć... I dawała do zrozumienia, że jestes zainteresowana kontynuacją.

Musisz dać jej jakieś emocje, jednocześnie ona nie może Cię czytać jak książki, bądź tajemniczy, w sensie nie rób cyrków, ale nie odpowiadaj na jej wszystkie pytania jednoznacznie. Zagłęb temat shittestow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rudyLis napisał:

Zapomniałem o manierach ale już poprawione ;)

No i git:)

 

Pierwsza rzecz

1 godzinę temu, rudyLis napisał:

2h fajnie się rozmawiało

Nie możesz tylko rozmawiać, musisz inicjować dotyk, najlepiej jeśli będzie to w którymś momencie pocałunek, żebyś dał jej jednoznacznie do zrozumienia jakie masz wobec niej intencje. I miej to w dupie, że ledwo się znacie i nie wypada. Inaczej zostaniesz wrzucony przez nią do wora z innymi kolegami tylko do rozmowy.

 

1 godzinę temu, rudyLis napisał:

zapytała czy się jeszcze spotkamy. Z uśmiechem odp, pewnie.

To był test i oblałeś. Nie odpowiadasz jednoznacznie na takie pytania. Ona nie może sie poczuć za pewnie, musi się trochę pozastanawiać po spotkaniu. Jeśli myśli o Tobie to znaczy że inwestuje, a jak inwestuje to trudniej jej będzie Ciebie olać. Zamiast tego mów "okaże się" "może tak może nie" "jak będziesz grzeczna" z uśmieszkiem. Efekt będzie o wiele lepszy;)

 

No i te wiadomości zaraz po spotkaniu, od razu stawiasz się w pozycji potrzebującego i tego komu bardziej zależy. Widzi już, że będziesz za nią latał więc może Cie olewać. Daj jej teraz 1-2 tygodnie ciszy, jak nie napisze w tym czasie, możesz do niej zadzwonić, tylko bez spiny i na luzie zaproponować spotkanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd my to znamy. Strasznie zajęta dziewczyna. Robi dniami i nocami, a ma czas na koncert. :) Kolego nie spodobałeś się jej fizycznie. Możesz robić różne cuda, a ona będzie nadal strasznie zajęta i nie będzie jak się z nią umówić. :) 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, balin napisał:

Skąd my to znamy. Strasznie zajęta dziewczyna. Robi dniami i nocami, a ma czas na koncert. :) Kolego nie spodobałeś się jej fizycznie. Możesz robić różne cuda, a ona będzie nadal strasznie zajęta i nie będzie jak się z nią umówić. :) 

Dokładnie.

 

Wyobraź sobie dziewczę, że jechała na koncert Justina Biebera i wyobraź sobie, że udaje się jej wyrwać numer i pójdź o krok dalej i jak myślisz, czy Justin Bieber czekałby 3 dni na wiadomość zwrotną od owej dziewczyny? 

Czy stałaby na "baczność" i nawet sama wyszła z inicjatywą wyjścia na kawę?

 

Jak czekasz na wiadomość od kobiety i w rozsądnym czasie Ci nie odpisuje to jesteś planem B w najlepszym razie. Jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana to będziesz o tym wiedzieć. 

 

Wspomniałem o tych stylach, ponieważ dla unikających wszystko ma ważniejszy priorytet od potencjalnej relacji lub nawet relacji, choć w pierwszej fazie są inicjującymi - taki szkopuł. Ty natomiast kminisz jak lękliwy - czyli gdzie zawiniłeś itd, itp. Ale czy jesteście w tańcu lękliwy/unikająca nie mam pojęcia to taki strzał bazujący na krótkim opisie waszej relacji.

 

Pozdro.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu przepaliłeś sprawę w momencie braku kontaktu przez 6 dni. Takie podejście jest zarezerwowane dla topki gatunku męskiego gdzie to kobieta zabiega mocniej by dostać się do soczystego bakłażana chada niż on do jej pospolitej pusi. 

 

Krążą opinie, że pierwszy/a po spotkaniu odzywa się ten komu bardziej zależy i chce kontynuować znajomość. Więc wmawia się mężczyznom, że czekaj i bądź cierpliwy aż się odezwie. No i ok, ale nie qrwa tydzień🤨

 

Miałem kiedyś podobną sytuację gdzie nie odzywałem się po spotkaniu bo tak trzeba. W końcu Pani się odezwała po dwóch dniach bo stwierdziła, że myślała że skoro się nie odzywam to nie mam zamiaru kontynuować znajomości. A było jej to dziwne bo spotkanie było udane z wątkiem bliskości i czułości. Podobno nigdy prędzej tego nie zrobiła. Więc kobiety na ogół mają zakodowane, że to mężczyzna powinien się pierwszy odezwać. U ciebie najwyraźniej pani kliknęła przełącznik ,,next ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Spokojnie said:

Jeśli jesteś dla panny top 👌 to uwierz że ona się postara żebyś o niej nie zapomniał

To zdanie wyczerpuje temat :D Nie ma co analizować za bardzo, też tak kiedyś miałem analizy podchody i co z tego było? Gówno. Za to z innymi kobietami wszyatko szło samo, one wiedzą czego chcą, wysaje mi się, że żyjesz w stereotypie jakie to kobiety nieśmiałe i je trzeba zdobywać :P To tak nie działa, jak trafisz na odpowiednią to sama się do Ciebie wprosi i jak się minimalnie postarasz to jeszcze zrobi loda :D Co do pytania; spróbuj jeszcze raz się z nią umówić, jak coś znowu wymyśli to olewasz temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rudyLis napisał:

Kminie i nie wiem gdzie tu został błąd popełniony...

Właśnie tu.

Faceta charakteryzuje działanie i podejmowanie decyzji.

....rozkmijy należą do Mapetów.

Szydera do loży szyderców.

 

Dzisiaj świat popierdala nieco szybciej.

Jej emocje zostały nadpisane innymi.

Ty sobie UBZDURAŁEŚ, że właśnie wyszedłeś z 'progu' a tu gleba.

STROME ZBOCZE OPADAJĄCE.

 

Brak zainteresowania przez tydzień przy dzisiejszym tępe to ZŁY ZNAK.

 

Pętla{FOR/NEXT}.

:)

 

 

39 minut temu, zuckerfrei napisał:

bo napotkał w chuj

....zainspirowany przejmuje bieg zmiany.

Biega syszy podskakuje.

Wciąż Wacława drzazga kuje.

Strzela salta i pajace.

Wacław w drewnie skończył pracę.

Morał taki jest z rąbania.

Dziura w płocie do zatkania.

Gdy wybije ta godzina.

W bułki sęk.

Wbij parówkowego klina.

....wnet powiększy się rodziną.

INNEJ OPCJI NAWET NIMA.

CZY to Chania czy też Ania dziurawy sęk do klinowania. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rudyLis napisał:

Wszystko przebiegło pomyślnie.

 

15 godzin temu, rudyLis napisał:

Po 6 dniach w sobotę postanowiłem, że sie do niej odezwę.

 

Spotkanie się udało (według Ciebie), to po co zwlekałeś z kontaktem 6 dni? Dziewczyna pomyślała, że nie jesteś zainteresowany i tyle w temacie, pewnie w między czasie umówiła się z kimś innym.

Możesz delikatnie zagaić temat, że przez ostatnie dni miałeś dużo na głowie, jeśli ma ochotę na kolejne spotkanie to sama to zaproponuje. Nie naciskaj.

Jeśli się nie odezwie to koniec balu, szukaj następnej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.